Nova Generacija Igara - Problemi sa proizvodnjom

poruka: 9
|
čitano: 2.053
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Nova Generacija igara!

Probajte se sjetiti koliko smo naslova dobivali ranije u 2000 - 2008 godini.

Ukoliko niste primjetili taj broj se konstantno smanjuje. Evo vec par mjeseci nije izasla ni jedna postena igra; Uredu mozda Assassins Creed 2, ali prepun je bugova i stalno se dogadja jedno te isto...

Ja sam vise PC tip tako da nisam bas upoznat sa XBOXom i PS3com.

 

Navodno ovaj problem, po nekim istraživanjima, dolazi zbog igrača. Navodno kompanije koje rade igre dobivaju sve vise e-mailova da im se igre nesvidjaju i da žele bolju grafiku..drugi pak šalju da trebaju druge igre, sa manjom grafikom za slabije mašine. Tako da, te navedene kompanije, imaju puno problema s time. Isto tako, današnjih dana, da bi se napravila "poštena igra" tj. igra sa ultra high grafikom, sa super igrivostom i genijalnom pricom" potrebno je najmanje godinu dana "ako radi cijela rusija na tome", a kada se igra napravi, onda nije dosta dobra jel je ta grafika "out-dateana". Neki ljudi takve igre, nemoguce i prezahtijevne, zovu "igrama nove generacije". Ali, po mome mišljenju, kako je krenulo, uskoro ćemo dobivati JOŠ manje igara :(

 

Vaša mišljenja molim!!

 
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Nova Generacija Igara - Problemi sa proizvodnjom

3 svjetski rat!!!

jogurt nema kičmu
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nova Generacija Igara - Problemi sa proizvodnjom

Ja se nadam da cu jednog dana biti vlasnik konzole. Sve mi se vise svidja. I ako dodje do toga,trudit cu se da kupim originale onih igara koje mi se svidjaju.

 

There is no spoon.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Nova Generacija Igara - Problemi sa proizvodnj
ja mislim da bi se proizvodaci igara trebali usredotociti vise na igrivost same igre nego na njenu grafiku.
http://beterz.com/?Referer=151198
16 godina
offline
Nova Generacija Igara - Problemi sa proizvodnjom

Jedan od razloga ti je i piratstvo. Jer što više ljudi skine pirata, a ne kupi original, to proizvođači igri dobiju manje para i odmah imaju manji kapital za nove projekte...(kužite kamo ovo ide i na što mislimIzlanuo se)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Nova Generacija igara!

Pa ne bih se baš složio da je izašlo malo kvalitetnih igara u zadnje vrijeme (Metro 2033, Total War, Bad Company 2 itd.).

Ali ovo s grafikom je na mjestu..

Zabavnije je zaigrat pac-man nego crysis..=)

Bitna je priča i sam gameplay.

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nova Generacija igara!

Istina, u zadnjih godinu- dvije na konzole dolaze bolje igre...

...world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...
14 godina
offline
RE: Nova Generacija igara!
Cucak2603 kaže...

Probajte se sjetiti koliko smo naslova dobivali ranije u 2000 - 2008 godini.

Ukoliko niste primjetili taj broj se konstantno smanjuje. Evo vec par mjeseci nije izasla ni jedna postena igra; Uredu mozda Assassins Creed 2, ali prepun je bugova i stalno se dogadja jedno te isto...

Ja sam vise PC tip tako da nisam bas upoznat sa XBOXom i PS3com.

 

Navodno ovaj problem, po nekim istraživanjima, dolazi zbog igrača. Navodno kompanije koje rade igre dobivaju sve vise e-mailova da im se igre nesvidjaju i da žele bolju grafiku..drugi pak šalju da trebaju druge igre, sa manjom grafikom za slabije mašine. Tako da, te navedene kompanije, imaju puno problema s time. Isto tako, današnjih dana, da bi se napravila "poštena igra" tj. igra sa ultra high grafikom, sa super igrivostom i genijalnom pricom" potrebno je najmanje godinu dana "ako radi cijela rusija na tome", a kada se igra napravi, onda nije dosta dobra jel je ta grafika "out-dateana". Neki ljudi takve igre, nemoguce i prezahtijevne, zovu "igrama nove generacije". Ali, po mome mišljenju, kako je krenulo, uskoro ćemo dobivati JOŠ manje igara :(

 

Vaša mišljenja molim!!

Baš naprotiv u prošlih par mjeseci je izašlo toliko igara da nisam sve stigo odigrati i to govorim o dobrim naslovima naravno

In the eyes of a ranger, The unsuspected stranger
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nova Generacija Igara - Problemi sa proizvodnj
EZY-E kaže...
ja mislim da bi se proizvodaci igara trebali usredotociti vise na igrivost same igre nego na njenu grafiku.

 Slažem se da je igrivost bitan faktor jer što sam stariji sve više sam izbirljiv i podosta igara čak nakon dva dana mi dosadi. Dok primjerice moj mlađi brat igra sve što mu ja skinem ili kupim, a mene nakon malo igranja pušta želja baš zbog sve sličnijih igara. U posljednje vrijeme igre traže od vas puna vremena na privikavanje dolaze u nastavcima i nemaju nešto novo osim što sve više žderu pc. Posjedujem xbox360 konzolu, ali to nije to nije to taj osjećaj igranja ko na pc-u. Što se tiče grafike to je postao veliki problem u našoj psihi jer kada pogledate igre poput Crysis-a, BC2, i dr. jednostavno vam se teško vratitit u prošlost te vam stare igre izgledaju staro i jadno.

BC2 ingame:Croat-hunter
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice