Lost Ark

poruka: 168
|
čitano: 60.661
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Lost Ark
VooDooZg kaže...
Skullscar1989 kaže...

serveri nekad puknu pod navalom pa čim uđeš u igru pojavi se poruka da je nemoguće spojiti se, igra se zatvori i moraš opet. ja sam svoje probleme riješio s team viewer, danas ću cca 4, pola 5 popodne krenuti s logiranjem pa sam u igri čim dođem s posla. dok se stvari malo ne smire nažalost, prevelika je navala na eu servere

 

Znači jučer od 17 do 20 sam probao šta pokrenut ponovo igru šat gasit steam pa palit sve ispočetka - ne znam kaj nisam probao i uvijek isti rezultat ( greška serveri su puni )  i onda mi u 20:40 frend pošalje da je ušao iz prvi i da je red tipa 4xxx isto tako on je jučer popodne oko 12 ušao odmah bez ikakvog čekanja pa ono koji k.. !?!?!  U isto vrijeme smo počeli, na istom serveru, ista gulid-a, maltene isti lv, ja sam na optici on je na nekom usranom rooteru sa lošom vezom, drugi frend koji isto igra isto je ušao bez problema isto optika 

To sa redom cekanja nesto nije kako treba jer je i meni kad sam probavao pisalo da sam mislim 7000 i neki na listi cekanja,kliknem ponovo instant udjem u igru....?....

13 godina
offline
Lost Ark

Stigla je nova regija, napravio sam par likova na Stoneheart. 

 

Vjerojatno ću se i prebacit tamo.

 

EDIT: Moonkeep je isto solidan server tako da imamo opcija. Zapravo mi se Moonkeep i više sviđa.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.2.2022 15:52 (Putn1k).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Lost Ark

Sta radite na lvl 50? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lost Ark

Kako mislis sta radimo, ja sam na 50lvl, a tek sam 3 ark,a skupio.

5 godina
offline
Re: Lost Ark
razermario kaže...

Sta radite na lvl 50? 

 A mo's raditi sto ti padne na pamet. Nolajferi se vec pitaju kada ce t4, a mi obicni igraci smo jos tu na istoku mape. Doduse lvl 50 je poprilicno nedoreceno, jer se vecinom sve vrti oko ilvl. Ja, eto pokusavam napraviti brod da se prebacim na zapad. Odnosno radim questove za brahms ship. Gotovo sve questove na istoku sam zavrsio i svi koji su mi ostali me dalje vode na drugi kraj mape. Danas malo bacio Abyssal Dungeon - Necro origin. Bolje da nisam. Em sto je umjetnost upasti u igru, em sto treba malo koordinacije sto obicne ne ide u pug kreiranim instancama. Igram sa jednim likom doduse, jer mi dosta jedna mmorpg igra, a u ovu udjem kada imam vremena.

15 godina
offline
Lost Ark

ja polako odustajem, igra šteka nenormalno, pokuša sve moguće trikove od gašenja chata, do 10 različitih drivera, rezolucija i video postavki, ponovnog instala

jednostavno šteka, svako malo drop se dogodi, nebitno jel grad ili pustoš, tako da sam izgubio volju, ne znam jel drugi imaju tih problema, bratu i kolegama radi ok

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Lost Ark

Nikakvih problema. Osim jednog crasha. Stavi je na SSD, ako ti nije tamo. Imamo osjecaj da jako puno toga ucitava i da zauzme nekada i 16 giga memorije, ako je sve postavljeno na max. Pogotovo se to osjeti kada dulje igras i kliknes na izlaz. Ne izadje bas brzo kako bi ja ocekivao, a i kada ju startam mada mi je na nvme poprilicno joj dugo treba da se ucita..

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.2.2022 22:34 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark
SamoPitam3 kaže...
razermario kaže...

Sta radite na lvl 50? 

 A mo's raditi sto ti padne na pamet. Nolajferi se vec pitaju kada ce t4, a mi obicni igraci smo jos tu na istoku mape. Doduse lvl 50 je poprilicno nedoreceno, jer se vecinom sve vrti oko ilvl. Ja, eto pokusavam napraviti brod da se prebacim na zapad. Odnosno radim questove za brahms ship. Gotovo sve questove na istoku sam zavrsio i svi koji su mi ostali me dalje vode na drugi kraj mape. Danas malo bacio Abyssal Dungeon - Necro origin. Bolje da nisam. Em sto je umjetnost upasti u igru, em sto treba malo koordinacije sto obicne ne ide u pug kreiranim instancama. Igram sa jednim likom doduse, jer mi dosta jedna mmorpg igra, a u ovu udjem kada imam vremena.

Ne trebas farmat Brahms, bitno je samo da imas lvl4 bilo koji brod i mozes na zapad 

 

ja sam otisao bas jucer sa oni ledolomcem, lvl 4 

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark
Makić kaže...

ja polako odustajem, igra šteka nenormalno, pokuša sve moguće trikove od gašenja chata, do 10 različitih drivera, rezolucija i video postavki, ponovnog instala

jednostavno šteka, svako malo drop se dogodi, nebitno jel grad ili pustoš, tako da sam izgubio volju, ne znam jel drugi imaju tih problema, bratu i kolegama radi ok

to je do tebe i tvog računala, meni igra radi super bez ikakvih problema. ako je nemaš na ssd, prebaci je tamo. iskreno na običan hdd se više ništa ni ne isplati instalirati

15 godina
offline
Re: Lost Ark
Skullscar1989 kaže...
Makić kaže...

ja polako odustajem, igra šteka nenormalno, pokuša sve moguće trikove od gašenja chata, do 10 različitih drivera, rezolucija i video postavki, ponovnog instala

jednostavno šteka, svako malo drop se dogodi, nebitno jel grad ili pustoš, tako da sam izgubio volju, ne znam jel drugi imaju tih problema, bratu i kolegama radi ok

to je do tebe i tvog računala, meni igra radi super bez ikakvih problema. ako je nemaš na ssd, prebaci je tamo. iskreno na običan hdd se više ništa ni ne isplati instalirati

malo je glupo reć da je do kompa, ipak su moje komponetne malo bolje rekao bih.

uostalom ni drugi ne drže na SSD od mojih, a ako treba igrici više od mogućih 150MB/s za write/read onda stvarno banana

mislim da imam jedan SSD sa strane od 120Gb pa testiram kako je s njega

8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark
Makić kaže...

malo je glupo reć da je do kompa, ipak su moje komponetne malo bolje rekao bih.

uostalom ni drugi ne drže na SSD od mojih, a ako treba igrici više od mogućih 150MB/s za write/read onda stvarno banana

mislim da imam jedan SSD sa strane od 120Gb pa testiram kako je s njega

 a gle, ljudima sa puno slabijim računalima radi bolje nego tebi. znači da je nešto s tvoje strane... a sve današnje igre su namijenjene za ssd. prošlo je vrijeme starih diskova

6 godina
offline
Lost Ark

ziher ti je do AMD drivera. brisi i idi po redu dok ne nades neke koji ne stekaju, i za graficku a probaj i za chipset

 

nije do HDD, ja igram na eksternom HDD, i to jos windows na paralles softveru, i nista mi ne stekaju igre

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Lost Ark

Ja prvotno otisao na Kadan zbog pvp i naravno ak ne dodjes prije podne il budes u 10k queue x sati (sto nikad nisam radio) neces ni igrat na tom serveru.

Mijenjanje na neki drugi server mi se ne da radit jer sam utrosio svoje dragocijeno vrijeme i ne zelim ga bacit.

Tak da nisam niti igrao nesto otkad je igra izasla, u nadi, cekajuci da ce queue splasnit.

 

Na kojim vi serverima igrate ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Lost Ark
Mitohondri kaže...

Ne trebas farmat Brahms, bitno je samo da imas lvl4 bilo koji brod i mozes na zapad 

 

ja sam otisao bas jucer sa oni ledolomcem, lvl 4 

 

 

 Ha vidis ja mislio da se ne moze, jer mi je dosao quest za dva broda koja nemam da ih dignem na lvl 4. Mislio sam da je povezano.  Mada sam malo gledao mapu i razmisljao da krenem, jer mi izgledalo da je moguce, ako ne ulovim neku oluju ili sirene... Doduse ne znam sto se dogodi, ako skrsim brod putem pa me i to vuklo da vidim. Hvala.

 

Sto se tice servera ja sam na Beatrice. Tamo sam naletio na q. tamo u pocetku. Ne neki preveliki. Oko 2-3000 i to navecer. Dok ovaj vikend nisam cekao i spojio se od prve i to popodne.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

Ja na kadan igram, do sada sam možda čekao 20 sati u queue da sam bio za računalom. Ovako inače ako radim popodne samo s TeamViewer pokrenem igru i dok sam doma queue taman prođe. Ako sam cijeli dan doma onda se logiram ujutro i ne izlazim iz igre dok ne idem spavati. Bolji je queue sada nego što je bio prije tjedan ili 2. Tada sam znao biti na 20k+

Sada je prosjek 8-12k

13 godina
offline
Lost Ark

Ja sam na Slenu  morao  svega par puta cekati 8k po redu, sada cekanja gotovo i da nema.Uglavnom ,rijetko se ne ulogiravam u rush hour-u .

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lost Ark

Ja sam se nakon par dana prebacio sa Siriusa na Brelshazu i od tada nemam nikakvog čekanja.

     
    0 0 hvala 0
    5 godina
    offline
    Lost Ark

    Ma srediti ce se to. Sada je vec i kudikamo manje botova. Kako vrijeme bude prolazilo vecina koja je presla na eu west ce pozaliti. Oni koji tek pocinju (IMHO) bolje im je da dodju tu na eu central, jer jos ima servera gdje se moze igrati bez cekanja. A i ping je manji (ako zanemarimo lag koji trenutno postoji ). Mislim da su central serveri u Frankfurtu, a za west gore u Irskoj.

    Poruka je uređivana zadnji put uto 1.3.2022 0:58 (SamoPitam3).
     
    0 0 hvala 0
    5 godina
    neaktivan
    offline
    Re: Lost Ark
    SamoPitam3 kaže...

     

     

     Ha vidis ja mislio da se ne moze, jer mi je dosao quest za dva broda koja nemam da ih dignem na lvl 4. Mislio sam da je povezano.  Mada sam malo gledao mapu i razmisljao da krenem, jer mi izgledalo da je moguce, ako ne ulovim neku oluju ili sirene... Doduse ne znam sto se dogodi, ako skrsim brod putem pa me i to vuklo da vidim. Hvala.

     

     

    To ti se moze desiti, kada krenes za Rohendel, i oluja i sirene ce te usporiti, brod ce ti "potrositi" svu energiju, i dobiti ces poruku da ti je nefunkcionalan i da moras u prvu luku na popravak. Dok je brod nefunkcionalan, ne mozes nista koristiti od abilitya samo ploviti, i onda samo odplovis u Rohendel tak strgan i tamo ga popravis, i to je to 

    www.youtube.com/TerabitTV
    5 godina
    offline
    Re: Lost Ark
    Mitohondri kaže...

     

     

    To ti se moze desiti, kada krenes za Rohendel, i oluja i sirene ce te usporiti, brod ce ti "potrositi" svu energiju, i dobiti ces poruku da ti je nefunkcionalan i da moras u prvu luku na popravak. Dok je brod nefunkcionalan, ne mozes nista koristiti od abilitya samo ploviti, i onda samo odplovis u Rohendel tak strgan i tamo ga popravis, i to je to 

     

    Ma na kraju sam napravio brahms. Ostao mi je jedan quest da ga napravim pa neka ga. Usput pokupio i 5 arku solo. Ilvl oko 500. Onako, i nije bas bilo nesto tesko. Doduse potrosio jedno perje na zadnjem dvoboju. Iznenadio me boss s jednom mehanikom, a nije mi se dalo iz pocetka. Usput, nesto se "valja" da ce nerfati t1 i t2 sadrzaj. Naime, kod nas je teze nekog na korejskom i ruskom serveru pa su poceli vajnati po forumu.

    5 godina
    neaktivan
    offline
    Re: Lost Ark
    SamoPitam3 kaže...
    Mitohondri kaže...

     

     

    To ti se moze desiti, kada krenes za Rohendel, i oluja i sirene ce te usporiti, brod ce ti "potrositi" svu energiju, i dobiti ces poruku da ti je nefunkcionalan i da moras u prvu luku na popravak. Dok je brod nefunkcionalan, ne mozes nista koristiti od abilitya samo ploviti, i onda samo odplovis u Rohendel tak strgan i tamo ga popravis, i to je to 

     

    Ma na kraju sam napravio brahms. Ostao mi je jedan quest da ga napravim pa neka ga. Usput pokupio i 5 arku solo. Ilvl oko 500. Onako, i nije bas bilo nesto tesko. Doduse potrosio jedno perje na zadnjem dvoboju. Iznenadio me boss s jednom mehanikom, a nije mi se dalo iz pocetka. Usput, nesto se "valja" da ce nerfati t1 i t2 sadrzaj. Naime, kod nas je teze nekog na korejskom i ruskom serveru pa su poceli vajnati po forumu.

     aj super da si to rijesio

    vidjeh za te nerfove, to koji kukaju oni koji ce ionako odustat od igre kad skuze da honing na T3 je onak 1-3% sansa, pa ces za upgrajde jednog jedinog itema morat onak 300 puta "honingat" da bi uopce uspio :D

     

    do T3 8 man raidova, nema nista teskoga u ovoj igri, vecina tih igraca je navikla na brainded raid finder, igru iz WoW-a pa niti paze na mehanike niti rade sta treba, jer u ovoj igri svi raid bosevi imaju wipe mehaniku, i ako jedan ne napravi sta treba mos se jebat :D

    www.youtube.com/TerabitTV
    12 godina
    offline
    Re: Lost Ark
    Mitohondri kaže...
    SamoPitam3 kaže...
    Mitohondri kaže...

     

     

    To ti se moze desiti, kada krenes za Rohendel, i oluja i sirene ce te usporiti, brod ce ti "potrositi" svu energiju, i dobiti ces poruku da ti je nefunkcionalan i da moras u prvu luku na popravak. Dok je brod nefunkcionalan, ne mozes nista koristiti od abilitya samo ploviti, i onda samo odplovis u Rohendel tak strgan i tamo ga popravis, i to je to 

     

    Ma na kraju sam napravio brahms. Ostao mi je jedan quest da ga napravim pa neka ga. Usput pokupio i 5 arku solo. Ilvl oko 500. Onako, i nije bas bilo nesto tesko. Doduse potrosio jedno perje na zadnjem dvoboju. Iznenadio me boss s jednom mehanikom, a nije mi se dalo iz pocetka. Usput, nesto se "valja" da ce nerfati t1 i t2 sadrzaj. Naime, kod nas je teze nekog na korejskom i ruskom serveru pa su poceli vajnati po forumu.

     aj super da si to rijesio

    vidjeh za te nerfove, to koji kukaju oni koji ce ionako odustat od igre kad skuze da honing na T3 je onak 1-3% sansa, pa ces za upgrajde jednog jedinog itema morat onak 300 puta "honingat" da bi uopce uspio :D

     

    do T3 8 man raidova, nema nista teskoga u ovoj igri, vecina tih igraca je navikla na brainded raid finder, igru iz WoW-a pa niti paze na mehanike niti rade sta treba, jer u ovoj igri svi raid bosevi imaju wipe mehaniku, i ako jedan ne napravi sta treba mos se jebat :D

     Honing u T3 pada na vrlo male sanse, zato se koriste za svaki roll oni enhancement materijali da to ipak malo podebljas. A i ima pity timer odnosno Artisan energy, pa ako X puta failas imas garantirani uspjeh. Dakle nece biti 300 po itemu nikako, mislim da je tipa 6 failova do garantiranog rolla i to ako nisi koristio nikakav enhancement materijal, inace je i manje. Ja evo u t2 failao zaredom 60%, 64%, 68% (3x po 20 moonstoneova) i 82% zaredom (20 moonstoneova + tailoring materijal), pa je iduci roll bio garantiran.

     

    Inace ja sam protiv nerfova jer to samo znaci da ce bit vise noobova u end gameu koji ocekuju WoW LFR iskustvo...

    ~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
    5 godina
    neaktivan
    offline
    Re: Lost Ark
    Minneyar kaže...

     Honing u T3 pada na vrlo male sanse, zato se koriste za svaki roll oni enhancement materijali da to ipak malo podebljas. A i ima pity timer odnosno Artisan energy, pa ako X puta failas imas garantirani uspjeh. Dakle nece biti 300 po itemu nikako, mislim da je tipa 6 failova do garantiranog rolla i to ako nisi koristio nikakav enhancement materijal, inace je i manje. Ja evo u t2 failao zaredom 60%, 64%, 68% (3x po 20 moonstoneova) i 82% zaredom (20 moonstoneova + tailoring materijal), pa je iduci roll bio garantiran.

     

    Inace ja sam protiv nerfova jer to samo znaci da ce bit vise noobova u end gameu koji ocekuju WoW LFR iskustvo...

     nema garantiranog uspjeha na T3 opremi, to je samo za T1 i T2

     

    25+ honing je 2% i tih 2% sa maksimalnim harmony shardovima podignes samo za 20%, znaci imas cca 2,4% sanse, onda to opet podizes sa ostalim matsima itd itd 

     

    na toj razini su postoci za uspjeh ekstremno mali od 1% do 5% i svaki pokusaj kosta desetke tisuca matsa, upravo zato moras imati hrpetinu altova i svaki dan odraditi na svima daily

     

    igra nije za "normalne" ljude nikako, ipak je to korejski grind fest za one koji igraju 24/7, ako zelis biti u apsolutnom high end contentu na najtezoj razini

     

    naravno to ne znaci da mi ostali ne mozemo uzivati u igri u svome ritmu, ionako ce vecina ljudi kada dode do T3 odustati upravo zbog honinga i farmanja materijala

    www.youtube.com/TerabitTV
    5 godina
    offline
    Lost Ark

    Kada dodje t4 poprilicno sam siguran da ce olaksati dizanje t3 opreme. ****ga kako god uzmemo ili cemo grindati 24/7 ili cemo platiti/kupiti ili jednostavno igrati u casual modu.

    To je tako u tim tzv. f2p igrama, na kraju uvijek dodje na p2w. Hoces li doci do necega novcima ili svojim slobodnim vremenom na nama je izbor. Moras dati endgame igracima nesto sto ce ih drzati - grind, a svako malo izbacivati novi sadrzaj je nemoguce.

     
    0 0 hvala 0
    5 godina
    neaktivan
    offline
    Lost Ark

    ma nije to tako ekstremno kako zvuci. taj 24/7 grind fest je bas ono za 1% HC igraca i streamera

     

    catch up mehanike su najbolje od svih MMORP igara i nema brige za obicne smrtnike, nema potrebe trositi novce na te stvari

     

    kao i svaka druga igra, igras kako hoces i radis sta hoces, a oprema dode s vremenom, nekome prije nekome kasnije

     

    recimo mene uopce ne zanima PVE, pa niti nemam problem sa tim honingom, igram PVP, a PVE odradujem upravo ovako kak si napisao, T1 i T2 zato jer nema frke sa honingom, a T3 cu kada dode T4 na kraju godine, u meduvremenu cu sve klase otvoriti i igrati PVP, a PVE kao odmor od PVP-a

     

     

    www.youtube.com/TerabitTV
    Moj PC  
    0 0 hvala 0
    15 godina
    online
    Lost Ark

    Mene pak uopće ne zanima grind festanje, toga sam se nauživao u skoro 10 godina igranja Drakensang Online.

    Ovo igram iz gušta, zanimljiva mi je igra u story modu i za sad podižem klase, jednu po jednu do lvl 50.

    Jučer sam s Powerpass-om podigao Gunnera, a danas ću sa drugim Powerpass-om podići Paladina.

    Krenuo sam prvo Female Gunnera, ali sam se predomislio i podigao Wizza na lvl 50 kao prvi char.

    Inače, imam vremena napretek za igranje, ali nema više volje kao nekad grindati od jutra do prekosutra.

     

    On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
    Moj PC  
    3 0 hvala 0
    12 godina
    offline
    Re: Lost Ark
    Mitohondri kaže...
    Minneyar kaže...

     Honing u T3 pada na vrlo male sanse, zato se koriste za svaki roll oni enhancement materijali da to ipak malo podebljas. A i ima pity timer odnosno Artisan energy, pa ako X puta failas imas garantirani uspjeh. Dakle nece biti 300 po itemu nikako, mislim da je tipa 6 failova do garantiranog rolla i to ako nisi koristio nikakav enhancement materijal, inace je i manje. Ja evo u t2 failao zaredom 60%, 64%, 68% (3x po 20 moonstoneova) i 82% zaredom (20 moonstoneova + tailoring materijal), pa je iduci roll bio garantiran.

     

    Inace ja sam protiv nerfova jer to samo znaci da ce bit vise noobova u end gameu koji ocekuju WoW LFR iskustvo...

     nema garantiranog uspjeha na T3 opremi, to je samo za T1 i T2

     

     ne znam otkud ti ovo, al u t3 sam (1335) i raste mi Artisan Energy sa svakim failom. evo 2 faila rukavica s lvl 8 na lvl 9 i na 29.30%, dakle jos 4 faila cca i na 100% je i bit ce garantirani success ako do toga dode. 

    ~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
    5 godina
    neaktivan
    offline
    Re: Lost Ark
    Minneyar kaže...

     

     ne znam otkud ti ovo, al u t3 sam (1335) i raste mi Artisan Energy sa svakim failom. evo 2 faila rukavica s lvl 8 na lvl 9 i na 29.30%, dakle jos 4 faila cca i na 100% je i bit ce garantirani success ako do toga dode. 

    da, ali si na lvl 9 

     

    ovo su ti postoci do lvl 20:

     

    +1 100%
    +2 100%
    +3 100%
    +4 100%
    +5 100%
    +6 100%
    +7 90%
    +8 90%
    +9 80%
    +10 80%
    +11 70%
    +12 70%
    +13 60%
    +14 50%
    +15 40%
    +16 30%
    +17 20%
    +18 15%
    +19 10%
    +20 5%

     

    s obzirom da si dosta brz sa upgradima, brzo ces se i sam uvjeriti 

    www.youtube.com/TerabitTV
    12 godina
    offline
    Lost Ark

    Kuzim sve to, ali Artisan energy nema veze s tim postocima. Znaci to nije onih +3% sto dobijes nakon svakog faila, nego zasebni pity timer koji ti GARANTIRA 100% success nakon sto dovoljno puta failas isti item. U prosloj poruci si rekao da toga nema uopce u t3, sto nije tocno. Evo slika s objasnjenjem u prilogu. 

     

    Dakle ja na trenutnoj razini dobivam +15% artisan energy po failu, znaci treba mi 7 failova do garantiranog uspjeha, ako ne koristim nikakve materijale da povecam sansu. Na visim razinama opreme treba jos vise failova da dodes do 100% artisan energya, ali opet postoji i neces beskonacno pokusavat upgradeat item, prije il poslije ces lupit pity timer i dobiti garantirani upgrade... i u tieru 3.

     

    EDIT: I ovi postoci koje si naveo su za t1 i t2, u t3 je to dosta drukcije. +8 na +9 je 30%. Onda na ilvl 1340 craftas legendary gear od abyssala i kreces opet od 0, odnosno od +6 ako prebacis honing sa starog seta i onda do 1370 opet imas pristojne upgrade sanse, a nakon tog postaje gadno.

    ~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
    Poruka je uređivana zadnji put pet 4.3.2022 9:49 (Minneyar).
    Moj PC  
    0 0 hvala 0
    5 godina
    neaktivan
    offline
    Re: Lost Ark
    Minneyar kaže...

    Kuzim sve to, ali Artisan energy nema veze s tim postocima. Znaci to nije onih +3% sto dobijes nakon svakog faila, nego zasebni pity timer koji ti GARANTIRA 100% success nakon sto dovoljno puta failas isti item. U prosloj poruci si rekao da toga nema uopce u t3, sto nije tocno. Evo slika s objasnjenjem u prilogu. 

     

    Dakle ja na trenutnoj razini dobivam +15% artisan energy po failu, znaci treba mi 7 failova do garantiranog uspjeha, ako ne koristim nikakve materijale da povecam sansu. Na visim razinama opreme treba jos vise failova da dodes do 100% artisan energya, ali opet postoji i neces beskonacno pokusavat upgradeat item, prije il poslije ces lupit pity timer i dobiti garantirani upgrade... i u tieru 3.

     

    EDIT: I ovi postoci koje si naveo su za t1 i t2, u t3 je to dosta drukcije. +8 na +9 je 30%. Onda na ilvl 1340 craftas legendary gear od abyssala i kreces opet od 0, odnosno od +6 ako prebacis honing sa starog seta i onda do 1370 opet imas pristojne upgrade sanse, a nakon tog postaje gadno.

     ok

    www.youtube.com/TerabitTV
    Nova poruka
    E-mail:
    Lozinka:
     
    vrh stranice