Lost Ark

poruka: 168
|
čitano: 60.660
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Lost Ark
AmonZero kaže...

Napravio preload prije par dana.

Spojim se jucer oko ponoci na steam, i krene povlacit novi update nekih x GB i dode do 98% i tamo stane.

Upalim sad ujutro steam reko da povuce tih 2% pa da mogu igrat, kad ono opet krenio od 0% povlacit 50/70GB.

Wtf

 

Jel jos netko imao ovakav problem ?

 Nemam pojma, dok je krenuo taj update ja sam ostavio komp kroz noć, jer se i instaliravalo 80 giga isto

 

Ujutro bilo sve spremno

15 godina
offline
Re: Lost Ark

Vidio sam na redditu danas ujutro isti problem su neki imali. Vjerovatno smo u manjini.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

igra se skine, raspakira.... zatim je bio update od 8 giga sinoć radi svih zajeba što su napravili. e sad, tko nije imao sreće morao je skidati opet cijelu igru od nule. to je greška na steamu. ali jebo ih queue na starim serverima, sve do jednog su trebali zatvoriti. ili nama s founders dati prednost na login

13 godina
offline
Lost Ark

probao, za sada nisam oduševljen.. questovi se ne shareaju među party memberima, i gameplay djeluje malo clunky..

budem još malo bacio, pa bumo videli..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lost Ark
Ja pripremio likove, al ne mogu upast na niti jedan server kolko je velik queue.

Oni prvotni serveri su mi i zatvoreni i kaze me da tamo ne mogu niti kreirat charactera sto je bezveze jer je jedan od tih servera trebao biti pvp orijentiran.

Cini se da ekipa iz eu nece jos par dana moc igrat ovo dok se ova guzva ne rascisti, ak se i bude rascistila. Ovi koji su preorder radili kontam da nemaju problem sa velikim queueovima
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lost Ark

Upalio popodne ono 5000 ljudi queue, rekoh niš probat ću kasnije, upalim maloprije ono 12000 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Lost Ark

ja sam popodne upalio bilo je ok 7k, oko pola sata mi je trebalo za ulazak..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lost Ark
nine kaže...

ja sam popodne upalio bilo je ok 7k, oko pola sata mi je trebalo za ulazak..

 Koji server ? Onak nec igrat na serveru di je 70% ljudi prica njemacki

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Re: Lost Ark

theamine

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
15 godina
online
Lost Ark

10 minuta čekanja da pokrene igru, normalno za to vrijeme računalo neresponzivno za bilo što drugo.

Na ovom nekom lijevom serveru sam jučer kreirao char i za divno čudo uspio zaigrati i jučer i ranije danas.

Sad čekati u redu da se spojim a ispred mene 6,5k igrača.

Neka, hvala...imam pametnijeg posla nego čekati "božju milost".

 

Edit:

Thaemine je server gdje sam i ja zaigrao.

Ajd' da ne bi bilo sve negativno, nema smisla...

Igra se vrti čak i na mojoj kanti na maxout postavkama u 60 FPS-a,

rekao bih da je solidno optimizirana. I općenito sam svijet mi je

na prvu legao. Nadam se da će to biti sve ok nakon "porođajnih muka"

koje i inače znaju zadesiti launch neke igre.

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.2.2022 20:06 (fromcelltohell).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Lost Ark

Galebovi

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Lost Ark

Ja lagano u utorak poceo Na Slen serveru . Wardancera sam dogurao do 333 gear levela.

Jos jedan quest da otkljucam Awakening skill. Nikakvih rusenja, redova nisam dozivio.

Jedino regular maintenance, kao sada, jer zele povecati kapacitet servera.

Bit ce zanimljivo kada predjem Papuniku , nakon gear lvl 1320 svaki upgrade kosta 1000 golda koliko se sjecam .

Una questovi,  daily island questovi with gold as reward te pracenje marketplacea su naljbolji generatori zlata.

Mislim da nece biti potrebno koristenje altova osim ako ne zelite postati bogati u lost ark svijetu.

Igra nije p2w jer je zlato preskupo u chas shopu, a na kraju svi dodju do istog cilja.

Ako vam dojade questovi, dungeoni , raidovi itd.. igra ima toliko sadrzaja i svaki s vremenom daje bogate nagrade.

PVP je najbolji sto sam igrao iako osobno preferiram PVE ( s godinama sam izgubio volju za natjecanjem ).

P.S. Server is online  !! bye 

 

Eire
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Lost Ark

Tu igru mi je frend pokazivao proslo ljeto,on je igrao na azijskim ili ruskim serverima ne sjecam se.

Izgledala mi je odlicno tehnicki ali bih morao sam probat da vidim kako bi mi sve to sjelo,cekam Diablo 4 a njega nigdje....

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lost Ark

Thx na info. Taman kad si postao oso na EU i mjesta kolko hoces pa uso, kreiro 2 lika i odigrao koji sat sa main characterom. Sad izasao van i oso provjerit queue, opet 6k

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
offline
Re: Lost Ark

Ja sam igrao jutros na Kadanu, da bi sada bio u queue od 20k ljudi. Nema vise igranja danas .. 

15 godina
offline
Lost Ark

Užas kako su nepripremljeno ušli u release, pogotovo u EU. Ono, barem 1/5 online igrača, ako ne i 1/4, su zapravo ljudi koji su u raznoraznim queuvima. Bokte, pola dana provedem u queue, od 10h što mi Steam pokazuje da imam odigrano, preko 50% mora da je provedeno u queue. Da ne pričamo kako su u EU sjebali stvar jer nema francuskih i inih servera. Ja sam sada izgleda završio na serveru koji je izgleda francuski, neslužbeno. 90% poruka u chatu su mi na francuskom, server ne mogu mijenjati jer mi je founder's pack vezan za ovaj server. Uglavnom, totalno amaterski odrađeno sve. 

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lost Ark
Rhox kaže...

Užas kako su nepripremljeno ušli u release, pogotovo u EU. Ono, barem 1/5 online igrača, ako ne i 1/4, su zapravo ljudi koji su u raznoraznim queuvima. Bokte, pola dana provedem u queue, od 10h što mi Steam pokazuje da imam odigrano, preko 50% mora da je provedeno u queue. Da ne pričamo kako su u EU sjebali stvar jer nema francuskih i inih servera. Ja sam sada izgleda završio na serveru koji je izgleda francuski, neslužbeno. 90% poruka u chatu su mi na francuskom, server ne mogu mijenjati jer mi je founder's pack vezan za ovaj server. Uglavnom, totalno amaterski odrađeno sve. 

Pisu tamo da ruse rekorde po broju igraca, a kad gledas da je velika vecina tog broja ljudi koji po x sati cekaju u queue.

Men se ne zuri i cekat cu da se situacija malo smiri pa odigrat na miru, a ne da mi PC radi x sati da bi ja mogao upast u game.

 

Ona ruska verzija igre je bila kamilica za ovaj relesase. Mislim da su tu brdo love popusili sto im xx% igraca ne moze igrat igru.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
9 godina
offline
Lost Ark

Valjda će se smiriti s vremenom. Ja igram na Beatrice serveru. Koliko vidim to je server za englesko govorno područje ...

Emilio Estavez
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Lost Ark

Odlična mapa za one koji žele pokupiti sve stvari.

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Lost Ark

Skinuo nocas i sad malo zaigrao,ok za prvi dojam ako ignoriram smijesne dijaloge i pocetak price i razgovore izmedju likova kao da je 1992 :)

Dosao u onaj grad gdje je crkva i krene general chat...na francuskom 🤣🤣🤣🤣

Uninstal.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.2.2022 12:57 (MEGATAMA).
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Lost Ark
MEGATAMA kaže...

Skinuo nocas i sad malo zaigrao,ok za prvi dojam ako ignoriram smijesne dijaloge i pocetak price i razgovore izmedju likova kao da je 1992 :)

Dosao u onaj grad gdje je crkva i krene general chat...na francuskom 🤣🤣🤣🤣

Uninstal.

 Koji si ti specijalac   Zbog chata obrisao jednu od boljih , ako ne i najbolju igru ikada ?? Gledas chat dok igras ? ili samo baljezgas ocito.

Ako hoces koristiti chat udji u guild koji ti pase , iako vecina kvalitetnijih koriste discord.

A ekipa koja je u redovima za crni kruh , koji vrag vas je tjerao na najnapucenije servere. 

Eire
11 godina
offline
Re: Lost Ark
DukeOs kaže...
MEGATAMA kaže...

Skinuo nocas i sad malo zaigrao,ok za prvi dojam ako ignoriram smijesne dijaloge i pocetak price i razgovore izmedju likova kao da je 1992 :)

Dosao u onaj grad gdje je crkva i krene general chat...na francuskom 🤣🤣🤣🤣

Uninstal.

 Koji si ti specijalac   Zbog chata obrisao jednu od boljih , ako ne i najbolju igru ikada ?? Gledas chat dok igras ? ili samo baljezgas ocito.

Ako hoces koristiti chat udji u guild koji ti pase , iako vecina kvalitetnijih koriste discord.

A ekipa koja je u redovima za crni kruh , koji vrag vas je tjerao na najnapucenije servere. 

Sve ok,svatko ima pravo na svoj izbor.

Sad ce mi se izredat Horizon,Elden i GT7 pa realno nece ni bit vremena za ovo pa je nebitno u konacnici kakav mi je dojam.

5 godina
offline
Lost Ark

Dobro. Koji q... ova igra radi. Skinuo sam je prije nego sam isao na put. Sada mi pise da nije cijela skinuta (kao i jos nekima sada pise da je na 92%). Treba jos kao 4 gige. U isto vrijeme drnda po disku, nista ne skida sa neta i vec mi 20 giga dodatno zauzela.

 

Edit : aj konacno je pustila ssd na miru i vise ga ne drnda na 100% (vise od pola sata je bilo tako). Konacno krenulo dalje. Imam neki ludi osjecaj da cu morati opet skidati. Nadam se da je osjecaj kriv.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.2.2022 20:45 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark
fromcelltohell kaže...

10 minuta čekanja da pokrene igru, normalno za to vrijeme računalo neresponzivno za bilo što drugo.

Na ovom nekom lijevom serveru sam jučer kreirao char i za divno čudo uspio zaigrati i jučer i ranije danas.

Sad čekati u redu da se spojim a ispred mene 6,5k igrača.

Neka, hvala...imam pametnijeg posla nego čekati "božju milost".

 

Edit:

Thaemine je server gdje sam i ja zaigrao.

Ajd' da ne bi bilo sve negativno, nema smisla...

Igra se vrti čak i na mojoj kanti na maxout postavkama u 60 FPS-a,

rekao bih da je solidno optimizirana. I općenito sam svijet mi je

na prvu legao. Nadam se da će to biti sve ok nakon "porođajnih muka"

koje i inače znaju zadesiti launch neke igre.

 ja sa ryzen 5 2600x, radeon rx 5700 4gb i 24 gb rama imam prosjek od 80-100 fps na 1080p. na kojoj rezoluciji igraš?

i čekam cca 1-2 minute da uđem u igru, nikakvih 10 i da se pc smrzava kao tebi.

 

a igra je odlična. igram na kadan, ujutro queue nije prisutan i kad se logiram, ne izlazim van. sad radim popodne ovaj tjedan i danas sam u 17 sati preko teamviewer upao na svoj pc, pokrenuo ark i queue je bio 22 000. sada sam stigao s posla 4 sata kasnije i queue je 1427 što znači da brzo igram :)

ovo sa serverima je užas, kapacitet je izgleda sranje makar u svakom trenutku oko mene ima i po desetak drugih playera. svaka zona ima i 10-20 instanci s bog zna koliko ljudi u njima. tako da ne znam iskreno koliko zapravo ima ljudi na serveru. igra ima 1.3 milje playera ali realno queue kreće već na cca 450-500k. naravno svaki server je drugačiji. kadan je popularan i tamo za queue od 22k treba 4 i pol sata. neki malo manji serveri bi taj isti queue odradili za duplo manje

 

amazon nije očekivao ovakve brojke ni u najluđim snovima. pogotovo nakon fijaska s new world. ali lost ark je igra koja je vani već par godina, fan base je velik. istina, za mjesec ili 2 će realno brojka aktivnih pasti na možda 100k playera koji igraju odjednom ili manje. dok se sva djeca napljuju i odu. retardi koji uđu u igru i nakon 2 sata misle da znaju sve... svakome bi šamar opalio. igra je shit, p2w, bla bla fuj fuj. odrade par questova i misle da su sve vidjeli

5 godina
offline
Re: Lost Ark
DukeOs kaže...

 Koji si ti specijalac   Zbog chata obrisao jednu od boljih , ako ne i najbolju igru ikada ?? Gledas chat dok igras ? ili samo baljezgas ocito.

Ako hoces koristiti chat udji u guild koji ti pase , iako vecina kvalitetnijih koriste discord.

A ekipa koja je u redovima za crni kruh , koji vrag vas je tjerao na najnapucenije servere. 

 Ispada da na ovom forumu samo oni najtoksicniji igraju ovu igricu. Kakvo crno tjeranje na najnapucenije servere i crni kruh ?!?! Svi serveri su puni. Na vecini se vise ni ne moze napraviti lik. Razmislja se o novom serveru namjenjenom za Europu. Zapravo potpuno novoj regiji koja ce biti odvojena od centralne europe.

13 godina
offline
Re: Lost Ark
Skullscar1989 kaže...

i čekam cca 1-2 minute da uđem u igru, nikakvih 10 i da se pc smrzava kao tebi.

 

ja imam 2 monitora, dok se igra diže laganini surfram na drugom monitoru, nikakvi problemi..

u igri borderless fullscreen 4k, drugi monitor browser, bez ikakvih problema radi..

 

DukeOs kaže...

ako ne i najbolju igru ikada ?? 

 

 

ajmo ne pretjerivati 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

tako i ja, na lijevom igram a desni je kad imam stream upaljen ili mapa za sve seeds :) 

nego, jel ovo moguće haha? ako je netko igrao eve online onda vam sve bude jasno

 

ovo je sa sceptrum servera

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.2.2022 1:52 (Skullscar1989).
12 godina
offline
Lost Ark

Ja sam ju jučer uninstall-ao, prvo nisam ni jednom ušao od petka da nisam čekao sat, sat i 40 pa 2 i pol ajd ok jbg kužim start je,, ali jučer dođem s posla reko bum startao pa nek qua dok pojedem itd i nebi ušao nema šanse - samo grešku baca da su serveri puni.. 

Od 17 do 20 sam valjda 25x probao ući i neda i već sam bio opasno napižden i odem igrat brodove i šalje mi frend sliku u 20:40 da kaj jebem da je on jednom kliknuo i da je u que 4500 ( isti server isti dan isti lv ) , probam ja u 21 i opet me 3x izbaci samo greška da je pun ...

 

Samo je bilo uninstall ..

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.2.2022 10:01 (VooDooZg).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

serveri nekad puknu pod navalom pa čim uđeš u igru pojavi se poruka da je nemoguće spojiti se, igra se zatvori i moraš opet. ja sam svoje probleme riješio s team viewer, danas ću cca 4, pola 5 popodne krenuti s logiranjem pa sam u igri čim dođem s posla. dok se stvari malo ne smire nažalost, prevelika je navala na eu servere

12 godina
offline
Re: Lost Ark
Skullscar1989 kaže...

serveri nekad puknu pod navalom pa čim uđeš u igru pojavi se poruka da je nemoguće spojiti se, igra se zatvori i moraš opet. ja sam svoje probleme riješio s team viewer, danas ću cca 4, pola 5 popodne krenuti s logiranjem pa sam u igri čim dođem s posla. dok se stvari malo ne smire nažalost, prevelika je navala na eu servere

 

Znači jučer od 17 do 20 sam probao šta pokrenut ponovo igru šat gasit steam pa palit sve ispočetka - ne znam kaj nisam probao i uvijek isti rezultat ( greška serveri su puni )  i onda mi u 20:40 frend pošalje da je ušao iz prvi i da je red tipa 4xxx isto tako on je jučer popodne oko 12 ušao odmah bez ikakvog čekanja pa ono koji k.. !?!?!  U isto vrijeme smo počeli, na istom serveru, ista gulid-a, maltene isti lv, ja sam na optici on je na nekom usranom rooteru sa lošom vezom, drugi frend koji isto igra isto je ušao bez problema isto optika 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice