Lost Ark

poruka: 168
|
čitano: 60.655
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Lost Ark
Skullscar1989 kaže...

ožujak je pisalo, ne svibanj hehe...

ma ja sam kupio silver paket toliko da mogu ranije u igru i ako bude sreće da uzmem neko cool ime za lika :D

3 dana ranije krećemo, jebeno. igrao sam na ru s lošim prijevodom i jedva čekam da zaigram kako spada. jedino bih plakao što scouter ne bude dostupan odmah. to mi je najdraža klasa

 

kakva je situacija s tim paketima? nešto sam načuo da je dobro uzeti barem onaj najjeftiniji brončani jer dobiješ neke stvari koje dosta olakšavaju početak, kao da se dobije nekog ljubimca koji skuplja loot ili tako nešto

13 godina
offline
Re: Lost Ark
Cansee kaže...

 

kakva je situacija s tim paketima? nešto sam načuo da je dobro uzeti barem onaj najjeftiniji brončani jer dobiješ neke stvari koje dosta olakšavaju početak, kao da se dobije nekog ljubimca koji skuplja loot ili tako nešto

 Ne dobijes nista sto neces dobiti u igri, osim kozmetike. Igra je f2p.

Ja sam sebi uzeo platinum zbog exlusive kozmetike.

Ljubimca , mount se dobije preko questova. 

Eire
15 godina
offline
Re: Lost Ark

Ma ne treba ti nista to. Ljudi kupuju da dobiju tu kozmetiku, dan prije pristup i pak nekih resursa. Sve se to moze unutar igre dobit od mounta pa do peta koji ti skuplja loot.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Lost Ark

Zapravo najkorisnije sta dobis u packu je 30 dana subscription aure, koja daje neke zbilja korisne benefite. I 3 dana raniji pristup sto je dosta velik deal, s obzirom da ti treba oko 15 sati igranja do max lvl, dakle mozes vec bit debelo max lvl do sluzbenog launcha. Ostalo dobijes i besplatno i to dosta brzo.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.1.2022 9:58 (Minneyar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Lost Ark

 

Još kad bih imao vremena za sve to. Najvjerojatnije će biti čisti casual play.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Lost Ark

Za povlastene serveri startaju u utorak u 18h.Join the Queue 

  Ne zna se tocno jos koliki je limit servera.

   Ja cu startati oko 21h nakon sto popratim streamere te odlucim di je najbolje upasti.

     Za klan sam aplicirao https://discord.com/invite/checkmate za prvu ruku dok mi se ekipa ne slozi.

 

                                                       Good Luck Arkesians !!

Eire
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

kadan i zinnervale će vjerojatno imati najviše english guildova. kadan će biti za većinu pvp playera i mislim da ću igrati tamo. ako server queue dopusti haha. ponedjeljak preload, utorak igram. fuck yeah, nakon toliko čekanja.... još da je samo scouter dostupan odmah. dao bih 60 eura samo da mogu odmah igrati s njim haha

5 godina
offline
Lost Ark

I kada i ovaj p2w starta tocno (je, je, znam da nije p2w kao ni ostale f2p sto nisu p2w, a amazon je posebno poznat po tome sto donira ljudima i vrti poslovanje oko pozitivne nule ) ? Za one "nepovlastene" jel'te ?!?!

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.2.2022 22:55 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Lost Ark

Jel ima kakvih novosti , oce izac za konzole ili su jos uvijek fokuirani na pc?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark
SamoPitam3 kaže...

I kada i ovaj p2w starta tocno (je, je, znam da nije p2w kao ni ostale f2p sto nisu p2w, a amazon je posebno poznat po tome sto donira ljudima i vrti poslovanje oko pozitivne nule ) ? Za one "nepovlastene" jel'te ?!?!

 Možeš ti platiti 10-15 soma dolara za gluposti. Nije problem. Netko tko igra par stotina sati će opet imati sve što i ti plus veći skill u igri .... Ajd ne kenjajte s tim p2w jer pojma nemate o igri

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.2.2022 1:01 (Skullscar1989).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark
Marcek555 kaže...

Jel ima kakvih novosti , oce izac za konzole ili su jos uvijek fokuirani na pc?

 Konzole? Nikad. Nije uopće u planu nikome trošiti resurse na konzole 

13 godina
offline
Lost Ark

Koju klasu planirate mainati, koju ste pickali za alta? Ja još razmišljam.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Lost Ark

Deathblade main/ prva, druge opcije su mi Soulfist i Gunslinger. Vjerojatno cu sva 3 dignut pa cu onda vidjet koja mi najbolje lezi. 

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Lost Ark

Shadowhunter kojeg sam igrao na ruskom serveru. To je stvorena klasa za mene.

WarDancer (isto probao i jako mi se svidja) i Sorcerer (nisam probao, al izgleda cool i ima super flashy skilove) ce biti prvi altovi kad se zasitim ovog demona.

 

Ja budem jako puno PVP igrao.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.2.2022 16:33 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Lost Ark

Jel zna netko hoce li biti neki balkanski klan i na kojem serveru ?

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

za guild ne znam... 

a ja startam sa zerkerom. kad dođe scouter onda prebacujem svu pažnju na njega

9 godina
offline
Lost Ark

Mislim da ću igrati barda ili paladina. Uglavnom, support ...

Emilio Estavez
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Lost Ark

sto se klasa tice, paladin, shadowhunter i kasnije arcana.

 

 

koliko vidim po netu, danas u 18h se otvaraju serveri, za "rani pristup" .

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2022 10:36 (Mitohondri).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

zerk bude alt. main bude gunlancer (warlord). dobar dps a može se boriti in the face sa svima. to mi treba haha

4 godine
offline
Lost Ark

Imaju listani serveri na offical stranici. Na koji server se planirate pridruzit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Lost Ark

Cisto za info.

Kolko vas je uzelo ovaj early access paket ?

6 Kupio/la
18 Nisam kupio/la
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Lost Ark

Izgleda da balkanske guilde idu na Zinnervale što je ujedno najveći server s englekim jezikom.

Izvor 1 , Izvor 2 - Podaci su dobiveni iz anketa guild koje su se prijavili. Budući da većina ljudi nije sudjelovala situacija s govornim jezikom se može dosta promijenit.

 

Ja mislim probati Zinnervale ali se bojim velikog reda čekanja zbog popularnosti. Drugi engleski server je Kadan je neslužbeni PvP server i isto tako popularan. Tako da mi je dugi izbor Thirain (treći engelski server). Populacija mu je manja pa će biti lakše skupljanje materijala i mobing, a ionako su PvP/PvE matchmaking i aukcijska kuća vezani za cijelu regiju a ne samo na jedan server. Stvari koje su vezane za 1 server su guilde, GvG, open world eventi (islands, field bossevi, choas gate,..).

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

queue 9k na kadan. oko 12 na zinnervale. pa što će tek biti u petak kad svi free navale

5 godina
offline
Re: Lost Ark
AmonZero kaže...

Cisto za info.

Kolko vas je uzelo ovaj early access paket ?

 Ma jok. Ne vrijedi ni lipe po meni. Weeb game s losim voice actingom, losim animacijama (bas zalosno izgleda to jahanje mounta), nepreglednim ekranom, pa po cak dva dobijena expa hihihi, ali budem probao - citaj pustio da mi se skida da probam. Tu kombinaciju mozga na pasu i diabla + wow . Ali onaj store na dnu ekrana, to mi je vrh

8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

queue je toliko katastrofalan da su otvorili novi eu server Sceptrum. napravio sam lika tamo i igrao budem dok ne vidim situaciju kako i što... ako treba prebacio se budem kasnije na neki drugi server. 

na ostalim serverima je queue 20 000+

 check the name...

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2022 22:17 (Skullscar1989).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

Počeo sam na kadan, Silver pack za taj server... Ima li naših guildova tamo?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

jesu sjebali s tim free launch danas... od 2 popodne ne radi igra, sad su tek rekli da je situacija popravljena ali rade samo novi serveri. i na kraju sve opet ugasili jer nedostaju characteri u igri od playera.

amazon koji ima milijarde nije u stanju napraviti sve kako spada. pa da ne povjeruješ

15 godina
offline
Lost Ark

Ja sam maloprije kreirao lika i odigrao prolog. Na kojem serveru? Iskreno, nisam zapamtio.

Ali, da...igrat ću svakako dok se ne uštimam malo pa ću onda potražiti server gdje će biti domaće ekipe.

Prvi lik mi je Gunner i to Sharpshooter jer sam igrao rangera na Drakensang Online skoro 10 godina.

 

Edit: BTW, ranger klasa na DSO je bila perfektna za igrati do zadnje expanzije igre.

     Mogao si igrati kao semi-tank, jedina klasa koja je imala i fizičke i ranged napade.

     Brza promjena pozicije, razoran range napad ali i solidan face to face dmg.

     I onda se neka budala sjetila da bi mogli modernizirati igru na mrtvom prastarom engineu

     i kako to već biva sa Bugpointom, usrali su i šefa i stanicu.

     Dogodio se masovni egzodus sa servera, igra nekim čudom još egzistira.

     A, problem je i starim i novim igračima jer stalno nekog vraga uštimavaju,

     kao oni bi uveli balans između klasa a to će im uspjeti nikad pa ni tad.

     Ovih dana je puna godina kako sam odustao, ubili mi gameplay i u igru

     u kakvom je sad stanju neću se vratiti nikad.

    Šteta, imala je ta igra ono nešto...baš sami gameplay, ritam igre je bio savršen.

     Sorry što sam ovaj rant o DSO napisao ovdje, originalna tema o DSO na ovom 

     forumu je i tako već odavno mrtva pa eto...

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.2.2022 10:37 (fromcelltohell).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Lost Ark

Napravio preload prije par dana.

Spojim se jucer oko ponoci na steam, i krene povlacit novi update nekih x GB i dode do 98% i tamo stane.

Upalim sad ujutro steam reko da povuce tih 2% pa da mogu igrat, kad ono opet krenio od 0% povlacit 50/70GB.

Wtf

 

Jel jos netko imao ovakav problem ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice