Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

poruka: 169
|
čitano: 51.956
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto VI
8 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2023 22:57 (Santana).
8 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
vrinho kaže...

Ak je onda prvo idem gore, nebitno kako 

 Nekima je to posao hehe

 

 

Uglavnom takve antene se postavljaju tamo gdje nema planina koje pomognu da daju antenama visinu

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2023 22:58 (Santana).
16 mjeseci
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Cansee kaže...
imba_kewl kaže...

Iako su mi Vice City i Los Santos dragi, puno svjetliji i živahniji, obožavao bih vidjeti Liberty City u mogućnostima do kojih je gaming svijet napredovao danas.

 

 

 

 

Nego, zašto se Rockstar u GTA serijalu nikad nije maknuo od NY, LA i Miamija... Ok uključimo SF i LV u San Andreasu, ali kako to da nikad nije u obzir dosao npr Chicago koji je nimalo manje poznat, važan i zanimljiv grad od navedenih, pogotovo od Miamija... NY i LA su definitivno najveći brandovi SAD-a. Miami, ništa više/manje od eto, Chicaga.

 

 

 

 

 

Liberty city, odnosno New York mi nije toliko zanimljiv za gta, iako mi je četvorka odlična, malo mi djeluje preozbiljno kao grad. LA i Miami su "luđi" pa je zato fora, a za Chicago si definitivno u pravu, bilo bi zanimljivo. Inače je često bilo priče o tome gdje bi mogao sljedeći gta biti smješten, al stvarno ne znam bolju lokaciju od gradova u SAD-u. Tamo su prisutne najveće krajnosti, od ogromnog nasilja do najurednije civilizacije. Europski gradovi su puno mirniji i pitomiji, Afrika i Južna Amerika su previše divlje, a Aziju nitko živ ne bi skužio

 

 

To je čisto zato jer je NYC sjeverni grad, dosta hladniji, u NYC maltene ni nema plaže, dok LA i Miami žive na oceanu. Svejedno, ako makneš taj južnjački/oceanski mentalitet, beach partyje i guzlate sisate starlete u badićima, sve što imaju LA i Miami ima i NYC, možda u još većem broju. NYC je čudo grad, zapravo, prvi sinonim za grad je NYC. Kad pomisliš na veliki grad, prvo ti padne New York na pamet. Nesjećam se III, ali problem u IV je bio u tome što na mapi imaš grad i ništa više, kada bi imao ogromnu mapu sa Libery Cityijem, pa gore imaš rijeku aka Hudson, pa imaš neku planinu, Niagarine slapove koji su na granici NY savezne države, pa imaš Long Island, kada bi imao slobodu kretanja po velikoj mapi, igra u kojoj bi main city bio Liberty City bila bi puno zabavnija.

 

Nije moguće da ijedan GTA serijal ikada bude van SAD-a, niti će biti, ipak je Rockstar Games američka tvrtka a GTA serijal se bazira na američkim sranjima, igra nebi imala smisla niti u Parizu, Buenos Airesu, Šangaju ili Melbourneu.

 

 

Chicago bi bio idealan, a čak bi bilo fora i ganjati se po Bostonu ili Houstonu... 

Vamonos carajo hijos te putas!
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2023 23:07 (imba_kewl).
9 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
imba_kewl kaže...

 Nesjećam se III, ali problem u IV je bio u tome što na mapi imaš grad i ništa više, kada bi imao ogromnu mapu sa Libery Cityijem, pa gore imaš rijeku aka Hudson, pa imaš neku planinu, Niagarine slapove koji su na granici NY savezne države, pa imaš Long Island, kada bi imao slobodu kretanja po velikoj mapi, igra u kojoj bi main city bio Liberty City bila bi puno zabavnija.

 

Nije moguće da ijedan GTA serijal ikada bude van SAD-a, niti će biti, ipak je Rockstar Games američka tvrtka a GTA serijal se bazira na američkim sranjima, igra nebi imala smisla niti u Parizu, Buenos Airesu, Šangaju ili Melbourneu.

GTA IV je imao najzapadniji otok baziran na New Jerseyu, GTA III i GTA1 također, ali slažem se da bi veća država bila pun pogodak. baš tu razliku osjetim između GTA VI i vice cityja koji je isto tako imao samo grad i samim time vrlo limitiranu mapu, ali bila su druga vremena :)

 

Rockstar North koji je zadužen za većinu toga se nalazi u Škotskoj, a izdavač je u New Yorku. nikad nisi čuo za GTA London?

svejedno mislim da nećemo vidjeti nove gradove u budućnosti, osim kao prolog/epilog priče kao u GTA V.

3 godine
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Kaj bude vrijedilo i da je 10 gradova ak nemres ulazit u zgrade

Moj PC  
2 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Boris grozni kaže...

Kaj bude vrijedilo i da je 10 gradova ak nemres ulazit u zgrade

 Vrlo vjerojatno da će biti puno više zgrada u koje se može ulaziti nrgo u GTA 5. Već u traileru se vide te naznake i u dosta zgrada se vidi da se nešto unitra događa i vidi se unutrašnjost kroz prozore. Osim ako ne koriste sličnu tehniku kao recimo Spiderman igre.

 

Ali meni trailer odličan. Posebno fascinira gustoća svega, hrpetina ljudi na ulicama i plažama, ceste krcate auta. Ako stvarno tako bude u konačnici kad izađe igra, onda im svaka čast. A GTA je jedina igra koja ima tu moć da nakon svakog trailera nas sve skupa tjera da pauziramo svaki frejm i i analiziramo sve živo. Baš me ovo sve skupa vratilo nekih 11 godina unazad kad sam još bio praktički dijete i analizirao svaki živi detalj u GTA 5 trailerima.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

zbog ovog trailera sam opet instalirao gta5 

 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
imba_kewl kaže...
Cansee kaže...
imba_kewl kaže...

Iako su mi Vice City i Los Santos dragi, puno svjetliji i živahniji, obožavao bih vidjeti Liberty City u mogućnostima do kojih je gaming svijet napredovao danas.

 

 

 

 

Nego, zašto se Rockstar u GTA serijalu nikad nije maknuo od NY, LA i Miamija... Ok uključimo SF i LV u San Andreasu, ali kako to da nikad nije u obzir dosao npr Chicago koji je nimalo manje poznat, važan i zanimljiv grad od navedenih, pogotovo od Miamija... NY i LA su definitivno najveći brandovi SAD-a. Miami, ništa više/manje od eto, Chicaga.

 

 

 

 

 

Liberty city, odnosno New York mi nije toliko zanimljiv za gta, iako mi je četvorka odlična, malo mi djeluje preozbiljno kao grad. LA i Miami su "luđi" pa je zato fora, a za Chicago si definitivno u pravu, bilo bi zanimljivo. Inače je često bilo priče o tome gdje bi mogao sljedeći gta biti smješten, al stvarno ne znam bolju lokaciju od gradova u SAD-u. Tamo su prisutne najveće krajnosti, od ogromnog nasilja do najurednije civilizacije. Europski gradovi su puno mirniji i pitomiji, Afrika i Južna Amerika su previše divlje, a Aziju nitko živ ne bi skužio

 

 

To je čisto zato jer je NYC sjeverni grad, dosta hladniji, u NYC maltene ni nema plaže, dok LA i Miami žive na oceanu. Svejedno, ako makneš taj južnjački/oceanski mentalitet, beach partyje i guzlate sisate starlete u badićima, sve što imaju LA i Miami ima i NYC, možda u još većem broju. NYC je čudo grad, zapravo, prvi sinonim za grad je NYC. Kad pomisliš na veliki grad, prvo ti padne New York na pamet. Nesjećam se III, ali problem u IV je bio u tome što na mapi imaš grad i ništa više, kada bi imao ogromnu mapu sa Libery Cityijem, pa gore imaš rijeku aka Hudson, pa imaš neku planinu, Niagarine slapove koji su na granici NY savezne države, pa imaš Long Island, kada bi imao slobodu kretanja po velikoj mapi, igra u kojoj bi main city bio Liberty City bila bi puno zabavnija.

 

Nije moguće da ijedan GTA serijal ikada bude van SAD-a, niti će biti, ipak je Rockstar Games američka tvrtka a GTA serijal se bazira na američkim sranjima, igra nebi imala smisla niti u Parizu, Buenos Airesu, Šangaju ili Melbourneu.

 

 

Chicago bi bio idealan, a čak bi bilo fora i ganjati se po Bostonu ili Houstonu... 

 

Ma nema ni veze što je Rockstar primarno američki, amere zanima prvo lova, upotrijebili bi oni bilo koji grad na svijetu da ima smisla, ali kad nema. Kao što rekoh, SAD ima fantastičan omjer ludosti i civilizacije. 

 

Ali ono što treba imati na umu je da Rockstar odlično izvodi raznolikost mape u igri, u GTA 5 imamo s jedne strane urbanu sredinu, a s druge strane mala redneck mjesta i prirodu.

 

RDR2 također ima, od snježnih planina do pustinja, močvara, i manjih gradića i veliki grad. Tak da sam zbog tog nabrijan na mapu, vjerujem da će biti isto tako velika i raznolika.

 

A Rockstar je objavio i ovo na svojim profilima: GTAIV heads to the state of Leonida, home to the neon-soaked streets of Vice City and beyond in the biggest, most immersive evolution of the Grand Theft Auto series yet."

 

Uopće ne sumnjam da će to ispoštovati, jer oni jednostavno uvijek napreduju u ovim najbitnijim stvarima, a to je AI i imerzija open worlda

14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Što se tiče release datea, u leakovima od Take2, koji imaju vlasništvo nad Rockstarom je nedavno rečeno da očekuju golem financijski rast od 3 milijarde dolara na kraju fiskalne 2024. godine. Kraj fiskalne 2024. godine je u ožujku 2025. godine. A mislim da takav prihod mogu očekivati jedino ako se radi o izlasku neke ogromne igre u tom razdoblju. Tako da se vrlo lako moguće cilja na izlazak igre početkom 2025. godine.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Pogledao sam danas podosta videa koji rade analizu samog trailera. Strašno, kolika količina detalja.. Doslovno od pokreta kose, dlaka po tijelu, životinja, do toga kako prolaznici (svaki od njih) imaju drukčiju fizijonomiju.. Imam 4 banke, ali ovo me stvarno nakon dugo dugo vremena vratilo u mladost, hype je baš veliki..a sto je najbolje, jos nismo vidjeli maltene ništa..

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.12.2023 17:29 (Purger155).
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Purger155 kaže...

Pogledao sam danas podosta videa koji rade analizu samog trailera. Strašno, kolika količina detalja.. Doslovno od pokreta kose, dlaka po tijelu, životinja, do toga kako prolaznici (svaki od njih) imaju drukčiju fizijonomiju.. Imam 4 banke, ali ovo me stvarno nakon dugo dugo vremena vratilo u mladost, hype je baš veliki..a sto je najbolje, jos nismo vidjeli maltene ništa..

 Neizgleda nis specijalno, eventualno neke animacije likova i opcenito fizika kao sto je i uobicajeno! Neki auti i likovi izgledaju kao iz gta 3 low poly!

12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Artem kaže...
vrinho kaže...

Je možda netko otkrio kaj je ovo iz trailera? 

 najveći kran na svijetu..

 WTVY TV Tower koji postoji i nalazi se u Bethlehemu na Floridi...ako wiki ne laže, visok je 579m i zato se toliko ističe...

9 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
znam.mene nakon rdr2 nenogu nahajpat s gta serijalom
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 mjeseci
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Purger155 kaže...
Artem kaže...
vrinho kaže...

Je možda netko otkrio kaj je ovo iz trailera? 

 najveći kran na svijetu..

 WTVY TV Tower koji postoji i nalazi se u Bethlehemu na Floridi...ako wiki ne laže, visok je 579m i zato se toliko ističe...

 

Malo čudno s obzirom da se u rl taj toranj nalazi cca 1000km od Miamija, no moguće.

Vamonos carajo hijos te putas!
16 mjeseci
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Cansee kaže...
imba_kewl kaže...
Cansee kaže...
imba_kewl kaže...

Iako su mi Vice City i Los Santos dragi, puno svjetliji i živahniji, obožavao bih vidjeti Liberty City u mogućnostima do kojih je gaming svijet napredovao danas.

 

 

 

 

Nego, zašto se Rockstar u GTA serijalu nikad nije maknuo od NY, LA i Miamija... Ok uključimo SF i LV u San Andreasu, ali kako to da nikad nije u obzir dosao npr Chicago koji je nimalo manje poznat, važan i zanimljiv grad od navedenih, pogotovo od Miamija... NY i LA su definitivno najveći brandovi SAD-a. Miami, ništa više/manje od eto, Chicaga.

 

 

 

 

 

Liberty city, odnosno New York mi nije toliko zanimljiv za gta, iako mi je četvorka odlična, malo mi djeluje preozbiljno kao grad. LA i Miami su "luđi" pa je zato fora, a za Chicago si definitivno u pravu, bilo bi zanimljivo. Inače je često bilo priče o tome gdje bi mogao sljedeći gta biti smješten, al stvarno ne znam bolju lokaciju od gradova u SAD-u. Tamo su prisutne najveće krajnosti, od ogromnog nasilja do najurednije civilizacije. Europski gradovi su puno mirniji i pitomiji, Afrika i Južna Amerika su previše divlje, a Aziju nitko živ ne bi skužio

 

 

To je čisto zato jer je NYC sjeverni grad, dosta hladniji, u NYC maltene ni nema plaže, dok LA i Miami žive na oceanu. Svejedno, ako makneš taj južnjački/oceanski mentalitet, beach partyje i guzlate sisate starlete u badićima, sve što imaju LA i Miami ima i NYC, možda u još većem broju. NYC je čudo grad, zapravo, prvi sinonim za grad je NYC. Kad pomisliš na veliki grad, prvo ti padne New York na pamet. Nesjećam se III, ali problem u IV je bio u tome što na mapi imaš grad i ništa više, kada bi imao ogromnu mapu sa Libery Cityijem, pa gore imaš rijeku aka Hudson, pa imaš neku planinu, Niagarine slapove koji su na granici NY savezne države, pa imaš Long Island, kada bi imao slobodu kretanja po velikoj mapi, igra u kojoj bi main city bio Liberty City bila bi puno zabavnija.

 

Nije moguće da ijedan GTA serijal ikada bude van SAD-a, niti će biti, ipak je Rockstar Games američka tvrtka a GTA serijal se bazira na američkim sranjima, igra nebi imala smisla niti u Parizu, Buenos Airesu, Šangaju ili Melbourneu.

 

 

Chicago bi bio idealan, a čak bi bilo fora i ganjati se po Bostonu ili Houstonu... 

 

Ma nema ni veze što je Rockstar primarno američki, amere zanima prvo lova, upotrijebili bi oni bilo koji grad na svijetu da ima smisla, ali kad nema. Kao što rekoh, SAD ima fantastičan omjer ludosti i civilizacije. 

 

Ali ono što treba imati na umu je da Rockstar odlično izvodi raznolikost mape u igri, u GTA 5 imamo s jedne strane urbanu sredinu, a s druge strane mala redneck mjesta i prirodu.

 

RDR2 također ima, od snježnih planina do pustinja, močvara, i manjih gradića i veliki grad. Tak da sam zbog tog nabrijan na mapu, vjerujem da će biti isto tako velika i raznolika.

 

A Rockstar je objavio i ovo na svojim profilima: GTAIV heads to the state of Leonida, home to the neon-soaked streets of Vice City and beyond in the biggest, most immersive evolution of the Grand Theft Auto series yet."

 

Uopće ne sumnjam da će to ispoštovati, jer oni jednostavno uvijek napreduju u ovim najbitnijim stvarima, a to je AI i imerzija open worlda

 

A vidi, malo gradova na svijetu bi imalo euforiju kao američki, to je istina da. Ali mislim da bi se u Tokyju i Rio de Janeiru mogle smislit solidne priče.

Tokyo je najveći grad na svijetu, uzmeš dijelove koji su prikazani u Tokyo Driftu, Evolutioni, Skylinei, Supre, noćne utrke, imaš Yakuze. Grad od 38mil ljudi, nema šta ne možeš izmisliti tamo.

Rio, vjerojatno u nijednom gradu na svijetu nema tolike izraženosti razlike bogastva i siromaštva, imaš favele, plaže, nogometne huligane, droga,, rasna sranja... Strašna priča...

 

Ne vidim da bi još neki grad na svijetu a da nije američki mogao poslužiti GTA serijalu. Možda Hong Kong.

Vamonos carajo hijos te putas!
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.12.2023 23:41 (imba_kewl).
15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Za ovo će se kupit PS5 pro.  Nemam namjeru čekati dodatne 2 godine i ulagat u novi pc samo da bi je mogao pokrenut, a kamoli igrat na max detaljima. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
kero kaže...

Za ovo će se kupit PS5 pro.  Nemam namjeru čekati dodatne 2 godine i ulagat u novi pc samo da bi je mogao pokrenut, a kamoli igrat na max detaljima. 

 

ja trenutno imam ps5, ali se bojim da ću ga mijenjati za pro ako bude dotad, i to primarno radi gta6. A do 2026-27 ću sigurno apgrejdat komp, pa će se igrati i na PC-u. Jebiga mogu se lagati sad, ali isto to sam napravio i za gta 5 i za rdr 2

6 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Ja bi isto više volio da je u pitanju New York ili Chicago. Više volim takve "ozbiljnije" gradove, ali s druge strane mi je jasno zašto su odabrali Miami. Čobanac kultura, rasa, kriminala i svega lošeg što postoji u SAD-u. 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Vandit kaže...

Ja bi isto više volio da je u pitanju New York ili Chicago. Više volim takve "ozbiljnije" gradove, ali s druge strane mi je jasno zašto su odabrali Miami. Čobanac kultura, rasa, kriminala i svega lošeg što postoji u SAD-u. 

 Jbg na redu je Vice City, bio je Liberty u 4, Los Santos u petici i sad je red za Vice City koji još nije dobio HD verziju, zadnje viđen grad u Vice City stories iz 2006 tak da ono..  Al čini mi se da će ovo biti nešto u rangu san andreasa ( više gradova ) jel vidio sam da na više mjesta se spominje Leonida pardoija na Floridu pa mi se čini da Vice City neće biti jedini grad. 

LP
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
zabbax21 kaže...
Vandit kaže...

Ja bi isto više volio da je u pitanju New York ili Chicago. Više volim takve "ozbiljnije" gradove, ali s druge strane mi je jasno zašto su odabrali Miami. Čobanac kultura, rasa, kriminala i svega lošeg što postoji u SAD-u. 

 Jbg na redu je Vice City, bio je Liberty u 4, Los Santos u petici i sad je red za Vice City koji još nije dobio HD verziju, zadnje viđen grad u Vice City stories iz 2006 tak da ono..  Al čini mi se da će ovo biti nešto u rangu san andreasa ( više gradova ) jel vidio sam da na više mjesta se spominje Leonida pardoija na Floridu pa mi se čini da Vice City neće biti jedini grad. 

Ne znam koji bi to drugi grad u Floridi bio dovoljno zanimljiv da bi ga mogli ubaciti u igru. Eventualno Tampa. Jasno je da neće biti samo Vice City kao u prethodbim igrama nego i cijela okolica South Florida. Ali moguće da će biti kao u petici jedan ogroman grad, a ostalo manja naselja i divljina. Možda ubace Kubu?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
antimadridista kaže...
zabbax21 kaže...
Vandit kaže...

Ja bi isto više volio da je u pitanju New York ili Chicago. Više volim takve "ozbiljnije" gradove, ali s druge strane mi je jasno zašto su odabrali Miami. Čobanac kultura, rasa, kriminala i svega lošeg što postoji u SAD-u. 

 Jbg na redu je Vice City, bio je Liberty u 4, Los Santos u petici i sad je red za Vice City koji još nije dobio HD verziju, zadnje viđen grad u Vice City stories iz 2006 tak da ono..  Al čini mi se da će ovo biti nešto u rangu san andreasa ( više gradova ) jel vidio sam da na više mjesta se spominje Leonida pardoija na Floridu pa mi se čini da Vice City neće biti jedini grad. 

Ne znam koji bi to drugi grad u Floridi bio dovoljno zanimljiv da bi ga mogli ubaciti u igru. Eventualno Tampa. Jasno je da neće biti samo Vice City kao u prethodbim igrama nego i cijela okolica South Florida. Ali moguće da će biti kao u petici jedan ogroman grad, a ostalo manja naselja i divljina. Možda ubace Kubu?

 Očekujem da će biti nekakvog dilanja iz kube il možda južne amerike, jel codname šestice je bio project Americas pa sad vidit ćemo. Treba ostat živ ( pomogućnosti i zdrav ) do 2025 

LP
15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Počele su i prve špekulacije o PC zahtjevima na temelju trailera

 

Minimum System Requirements:

  • OS: Windows 10/11
  • CPU: Intel Core i7 8700K/AMD Ryzen 7 3700x
  • Memory: 8GB RAM
  • GPU: Nvidia Geforce GTX 1080Ti/AMD Radeon RX5700XT
  • DirectX: Version 12
  • Storage: 150GB Solid State Drive

Recommended System Requirements:

  • OS: Windows 11 64-bit
  • CPU: Intel Core i9-10900K/AMD Ryzen 5 5900X
  • Memory: 32GB RAM
  • GPU: Nvidia Geforce RTX 3080/AMD Radeon RX 6800XT
  • DirectX: Version 12
  • Storage: 150GB NVMe SSD

https://www.sportskeeda.com/gaming-tech/gta-6-graphics-card-requirements-what-will-minimum-specifications-game-released-on-pc

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Očekujem da će VI postaviti nove standarde u industriji po pitanju tehnoloških rješenja, vjerujem da će tako omogućiti pružanje velike slobode sa mnoštvom detalja u otvorenom svijetu, formula koju je Rockstar do sada gotovo pa usavršio. No jedna stvar me brine, Vice City mi je najdraža verzija igre, jedan od bitnijih razloga je šta su muziku točno pogodili sa atmosferom i godinom u kojoj je igra postavljena. Sličnu formulu je i San Andreas pratio i također je bio uspješan. Na žalost, IV i V su se odmaknuli od toga i nisam zadovoljan bio izborom muzike u igri. Zanima me koliko su se tome posvetili, i još bitnije, kako će se igra pokazati, iznimno su velika očekivanja 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Fina analiza scena iz trailera, bez previše bakrača

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 mjeseci
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
zabbax21 kaže...
Vandit kaže...

Ja bi isto više volio da je u pitanju New York ili Chicago. Više volim takve "ozbiljnije" gradove, ali s druge strane mi je jasno zašto su odabrali Miami. Čobanac kultura, rasa, kriminala i svega lošeg što postoji u SAD-u. 

 Jbg na redu je Vice City, bio je Liberty u 4, Los Santos u petici i sad je red za Vice City koji još nije dobio HD verziju, zadnje viđen grad u Vice City stories iz 2006 tak da ono..  Al čini mi se da će ovo biti nešto u rangu san andreasa ( više gradova ) jel vidio sam da na više mjesta se spominje Leonida pardoija na Floridu pa mi se čini da Vice City neće biti jedini grad. 

  Leonida je savezna država a Vice City main city države. Bit ce kao u petici, ogromni Vice City, i ogromna mapa sa ruralnim pripizdinama, pokoji manji gradicak i hrpa raznolikog krajolika, od močvara, plaža, brdina... Kladim se da će biti ubačen i neki otok na mapi. Ž. 

Vamonos carajo hijos te putas!
9 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

bit će vjerojatno samo južni dio floride, ono što sto vidjeli - Vice city, keys, eveglades.. ne vjerujem da će biti Tampa, Jacksonville itd.

volio bi da imamo zaseban dio mape gdje možemo letjeti avionom (kupiti kartu na aerodromu kako smo mogli u San Andreasu) i u tu priču bi mi se odlično uklopio Las Venturas.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Dosta na netu vidim leakova po principu snimljenih monitora kamerom igre u razvoju. Sve tu ima i dosta se vidi


Azzarossi tiktok npr
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2023 15:41 (Kill Frenzy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 mjeseci
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
spoonman039 kaže...

bit će vjerojatno samo južni dio floride, ono što sto vidjeli - Vice city, keys, eveglades.. ne vjerujem da će biti Tampa, Jacksonville itd.

volio bi da imamo zaseban dio mape gdje možemo letjeti avionom (kupiti kartu na aerodromu kako smo mogli u San Andreasu) i u tu priču bi mi se odlično uklopio Las Venturas.

 A vidiš, onaj toranj koji se vidi na početku trailera kada je u kadru onaj most i zatvor, nalazi se u Betlehemu, na sjeverozapadu Floride, gotovo na granici sa Alabamom.

Ja sam siguran da će biti samo jedan veliki grad, a oni će na mapu ugurati sve zanimljivo sa teritorija Floride, ne mora to biti ništa gotovo doslovno kao u stvarnosti, pa i LS, SF i LV dijele vode/rijeke a to uopće nije tako u stvarnosti.

 

Mislim, možemo nagađati što hoćemo, dok opet ne isplivaju leakovi ili službeni podatci.

Vamonos carajo hijos te putas!
9 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

mali podsjetnik kako je RDR2 bolje izgledao kad je izašao nego u trailerima koji su prethodili igri:

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto VI
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice