Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

poruka: 169
|
čitano: 51.942
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto VI
6 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Čitao sam negdje da trailer snimljen direktno sa PS5 konzole, no igra će vjerojatno biti u 30fps-a. Mislim da je u ovom videu spomenuo, nisam ziher. 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Ne mora značiti da će 30 fps biti jedina opcija. Većina trailera za igre je prikazana u fidelity (quality) modeu jer svi žele vidjeti najbolju moguću grafiku, to prodaje igru. Dosta igara sa novih konzola je u trailerima bilo prikazano u 30 fpsa, a po izlasku igre je bio dostupan i performance mod sa 60 fpsa. A nebi me začudilo ni da izađe PS5 Pro dotad.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
antimadridista kaže...
Ne mora značiti da će 30 fps biti jedina opcija. Većina trailera za igre je prikazana u fidelity (quality) modeu jer svi žele vidjeti najbolju moguću grafiku, to prodaje igru. Dosta igara sa novih konzola je u trailerima bilo prikazano u 30 fpsa, a po izlasku igre je bio dostupan i performance mod sa 60 fpsa. A nebi me začudilo ni da izađe PS5 Pro dotad.

 To je ono što se već i govorilo, odnosno kako će biti PS5 Pro i GTA VI bundle....

9 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Vandit kaže...

Čitao sam negdje da trailer snimljen direktno sa PS5 konzole, no igra će vjerojatno biti u 30fps-a. Mislim da je u ovom videu spomenuo, nisam ziher. 

 

 

to je moglo proći sa rdr2, jer nije bilo auta, ali ovdje gdje se krećemo autom vrlo brzo će biti užas, jako se dobro sjećam tog zaštekavanja kad sam igrao gta 5, na kraju sam namjerno sporije vozio da mi ne šteka, odvratno, ako to vidimo u 2025. godini bolje da svi kolektivno odustanemo od gaminga. Od sveg srca se nadam da će barem biti neki performance mod.

13 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

ma ide PS5 Pro sa GTA 6 u paketu, 100%

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Kakvih krvavih 30 fpsa

 

Nema šanse, igra ne izlazi još 2g. ne sekirajte se

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Cansee kaže...
Vandit kaže...

Čitao sam negdje da trailer snimljen direktno sa PS5 konzole, no igra će vjerojatno biti u 30fps-a. Mislim da je u ovom videu spomenuo, nisam ziher. 

 

 

to je moglo proći sa rdr2, jer nije bilo auta, ali ovdje gdje se krećemo autom vrlo brzo će biti užas, jako se dobro sjećam tog zaštekavanja kad sam igrao gta 5, na kraju sam namjerno sporije vozio da mi ne šteka, odvratno, ako to vidimo u 2025. godini bolje da svi kolektivno odustanemo od gaminga. Od sveg srca se nadam da će barem biti neki performance mod.

 To sa GTA 5 je bio problem na PS3 i Xbox 360 i nije do 30 fpsa, nego je bio problem u sporim hard diskovima u konzolama u to vrijeme i dogodilo bi se ako voziš neko brže auto, mapa se ne stigne učitati zbog spore memorije u konzoli. To neće biti problem u GTA 6 čak i na 30 fps modu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Vjerujem da ce GTA VI ici lagano na 60 fps-a, vjerujem da je Rockstar strucan da to izvede. Kao sto kolega iznad kaze, danas su diskovi mnogo brzi i ucitavanje aseta je mnogo brze. Rockstar voli da podize granice iznad neba, sjetite se samo da je San Andreas se vrtio na PS2. Dok je Red Dead Redemption 2 radio na PS4. Jos treba napomenuti da PS5 jos nije dobio pravu next gen igru. Horizon Forbidden West je jedina igra koja ima next gen grafiku, ali po meni to nije maximum koji PS5 nudi, a za to cemo morati cekati GTA VI. Mi jos ne znamo kako izgleda next gen igra (osim ako cemo kontati GTA VI trailer).

 

Uglavnom uzbudjen sam zbog ove igre i jedva cekam da izadje.

 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Ja se slažem s vama da AAA igra u 2025. ne bi smjela bit u 30 fps-a. I nadam se da neće. Samo sam oprezan. No to nije do vas ni do igre, nego do mene. :)

 

 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Nekak očekujem PS5 Pro + GTA 6 bundle za igranje u 60 fps.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
p3r02d3r0 kaže...

Nekak očekujem PS5 Pro + GTA 6 bundle za igranje u 60 fps.

 To se sve više i govori: "GTA VI i PS5 Pro"

9 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Gale92 kaže...
p3r02d3r0 kaže...

Nekak očekujem PS5 Pro + GTA 6 bundle za igranje u 60 fps.

 To se sve više i govori: "GTA VI i PS5 Pro"

 

znači doslovno ispod tweeta piše da taj tip redovito širi dezinformacije, i da predstavlja nagađanja kao činjenice.

 

11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Gale92 kaže...
p3r02d3r0 kaže...

Nekak očekujem PS5 Pro + GTA 6 bundle za igranje u 60 fps.

 To se sve više i govori: "GTA VI i PS5 Pro"

 Joj, čim vidim te breaking naslove bljuje mi se. Lik je wannabe Fabrizio Romano za gaming.

12 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Samo da se pohvalim da me je GTA V prvi trailer potaknuo da se registrujem na ovaj forum. Nemam nigdje ovu "bitnu" informaciju podijeliti nego ovdje, isti datum registracije mi je kao GTA V prvi trailer. Sjecam se da sam po cijeli dan trazio leakove po youtubu i iscekivao novi trailer svaki dan. Evo sada ista uzbudjenost kao kada je V najavljen, samo sada sam stariji pa nemam energije da analziram svaki detalj trailera kao nekad. Sada samo brinem da ne umrem do 2025 :D :D :D <--- ovo je meme postalo :D

 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
DarkoKwon kaže...

Samo da se pohvalim da me je GTA V prvi trailer potaknuo da se registrujem na ovaj forum. Nemam nigdje ovu "bitnu" informaciju podijeliti nego ovdje, isti datum registracije mi je kao GTA V prvi trailer. Sjecam se da sam po cijeli dan trazio leakove po youtubu i iscekivao novi trailer svaki dan. Evo sada ista uzbudjenost kao kada je V najavljen, samo sada sam stariji pa nemam energije da analziram svaki detalj trailera kao nekad. Sada samo brinem da ne umrem do 2025 :D :D :D <--- ovo je meme postalo :D

 Dobro će bit da ako nas pola ne umre do 2025. Naravno šala !
Ajde sad će 2024. pa ćemo bit "korak bliže".

13 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Valja također uzet u obzir da Rockstar relativno uvijek delaya igre.

 

RDR2 je trebao ono izać 2017-te pa je na kraju bio mislim jednom il dvaput odgođen pa je izašo 2018-te.

 

 

LP
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

To je normalno već postalo odavno. I GTA 5 je trebao izaći na proljeće 2013. pa je na jesen. Kladim se da bude i sa Šesticom tako. 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2023 22:06 (vrinho).
12 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Ma nije ni bitno, samo neka smo zivi do 2026 :D

 
1 0 hvala 0
6 tjedana
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto VI
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice