Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

poruka: 169
|
čitano: 51.945
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto VI
7 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Biti će igra dobra, daleko od toga.

Ipak, nemogu prežaliti jednu stvar; da su igru smjestili u 80te kao svojevrsni love letter tom razdoblju i možda najboljem GTA u serijalu, ovo bi bilo savršeno i bilo bi to remek djelo. Ovako će tu biti hrpa moderne "trash" kulture (ona crnkinja što twerka na autu te društvene mreže) koja svakom normalnom ne leži, ali to je ipak Amerika 

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
escobar_ kaže...

Trailer je i zvanično objavljen, a nakon posljednjeg leakanja.

 

Uff :) epic

It is always darkest just before the dawn.
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
picajzla0707 kaže...

ti stari konj? što bi ja tek rekao, bio sam stariji od tebe danas kad je izašao trailer za peticu  

 

STARI KONJI UNITE!!! :-D

 

Apropo tome, pročitao sam dobar komentar na yt. At this rate I’ve got about 3 GTAs left in my lifetime :-D

9 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Prte kaže...

Trailer izgleda jebeno ali dok ne izađe gameplay trailer ovo možemo okačiti mačku o rep 😁

Previše puta se desilo da je trailer odličan, a ono igra ćorak.

Ko se na mlijeko opeče i u sisu puše!

 

ma daj o čem pričamo, pa oni su izbacili Red Dead Redemption 2 koji je i dan danas jedna od najljepših igara ikad. Satima sam mogao samo jahati kroz prirodu i gledati oko sebe. 

 

Grafika će biti vrhunska, sigurno

11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

bogme, ja ako doživim još dva poslije šestice mogu se lupat nogom u dupe 

odnosno, ako budem mogao lupit nogom u pod bit će dobro

 

EDIT

šestica kad izađe na pc imat ću 52-53, sedmicu ću taman u penziji odigrat, a osmicu ako doživim super

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2023 11:24 (picajzla0707).
9 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
p3r02d3r0 kaže...
picajzla0707 kaže...

ti stari konj? što bi ja tek rekao, bio sam stariji od tebe danas kad je izašao trailer za peticu  

 

STARI KONJI UNITE!!! :-D

 

Apropo tome, pročitao sam dobar komentar na yt. At this rate I’ve got about 3 GTAs left in my lifetime :-D

 

ja sam tada imao 23 godine, sad imam 33, ali mi je najbitnija razlika što sam tada bio mladić slobodan ko ptica, a danas sam oženjen, imam dvoje djece i treće je na putu. Bez obzira na to jedva čekam gta 6, a uopće ne sumnjam da ću igrati i gta 7, samo ako živ budem. Sad je navjeći problem kako od djece sakriti da igram takvu bezobraznu igru  Sin će tada imati 7 godina, sigurno će i on htjet "isprobat"

11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Bas mi ne izgleda kao da je u osamdesetima, ako ima scene gdje ona zena nesto vice a izgleda kao da se emitira uzivo na tik toku.
Prema tome ona nebi trebalo biti telefona niti icega iz modernog doba, a to mi bas nema smisla u danasnje vrijeme
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
14 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Malo , ali moram primjetiti da mi je drago vidjeti aktivnu ''stari konj'' ekipu s 8+ godina staža ovdje..

WHITE STONES VARAŽDIN
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Brki1994 kaže...

Biti će igra dobra, daleko od toga.

Ipak, nemogu prežaliti jednu stvar; da su igru smjestili u 80te kao svojevrsni love letter tom razdoblju i možda najboljem GTA u serijalu, ovo bi bilo savršeno i bilo bi to remek djelo. Ovako će tu biti hrpa moderne "trash" kulture (ona crnkinja što twerka na autu te društvene mreže) koja svakom normalnom ne leži, ali to je ipak Amerika 

 mislim da je super sto su stavili u ova 'moderna' vremena... s gustom cu isprobavati razna oruzja na takvim spodobama :D

11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
mp3david kaže...
Bas mi ne izgleda kao da je u osamdesetima, ako ima scene gdje ona zena nesto vice a izgleda kao da se emitira uzivo na tik toku.
Prema tome ona nebi trebalo biti telefona niti icega iz modernog doba, a to mi bas nema smisla u danasnje vrijeme

 Pa nigdje nije navedeno ili najavljivano da će radnja bit u osamdesetima :-) Odvija se u modernom dobu.

6 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Cansee kaže...
Prte kaže...

Trailer izgleda jebeno ali dok ne izađe gameplay trailer ovo možemo okačiti mačku o rep 😁

Previše puta se desilo da je trailer odličan, a ono igra ćorak.

Ko se na mlijeko opeče i u sisu puše!

 

ma daj o čem pričamo, pa oni su izbacili Red Dead Redemption 2 koji je i dan danas jedna od najljepših igara ikad. Satima sam mogao samo jahati kroz prirodu i gledati oko sebe. 

 

Grafika će biti vrhunska, sigurno

U RDR 2 su lica ljudi bila očajno napravljena, baš nekako zamrljana. Čak bi rekao lošije nego na GTA 5.

Priroda i okoliš su već druga stvar.

8 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Prte kaže...

Trailer izgleda jebeno ali dok ne izađe gameplay trailer ovo možemo okačiti mačku o rep 😁

Previše puta se desilo da je trailer odličan, a ono igra ćorak.

Ko se na mlijeko opeče i u sisu puše!

 Ako ce gameplay bit sa takvom gustocom ljudi onda im svaka cast 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
duke3d kaže...
Cansee kaže...
Prte kaže...

Trailer izgleda jebeno ali dok ne izađe gameplay trailer ovo možemo okačiti mačku o rep 😁

Previše puta se desilo da je trailer odličan, a ono igra ćorak.

Ko se na mlijeko opeče i u sisu puše!

 

ma daj o čem pričamo, pa oni su izbacili Red Dead Redemption 2 koji je i dan danas jedna od najljepših igara ikad. Satima sam mogao samo jahati kroz prirodu i gledati oko sebe. 

 

Grafika će biti vrhunska, sigurno

U RDR 2 su lica ljudi bila očajno napravljena, baš nekako zamrljana. Čak bi rekao lošije nego na GTA 5.

Priroda i okoliš su već druga stvar.

 

je, u pravu si. Arthurovo je bilo super, ali većina ostalih je bila dosta loša

11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Cansee kaže...

 

ja sam tada imao 23 godine, sad imam 33, ali mi je najbitnija razlika što sam tada bio mladić slobodan ko ptica, a danas sam oženjen, imam dvoje djece i treće je na putu. Bez obzira na to jedva čekam gta 6, a uopće ne sumnjam da ću igrati i gta 7, samo ako živ budem. Sad je navjeći problem kako od djece sakriti da igram takvu bezobraznu igru  Sin će tada imati 7 godina, sigurno će i on htjet "isprobat"

da te utješim, kad izađe gta7 opet ćeš biti slobodan kao ptica, vjerojatno 

govorim iz iskustva, samo sam jedan korak (jedan gta) ispred tebe 

12 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Sad kad prevrtim vrijeme unazad: 2013-izlazak GTA V, ja mlad, u punom naponu snage, zivim sto na sat.

 

2023, otac djevojcice koja ce prakticki ici u skolu na sam izlazak GTA 6, oženjen, situiran, tlakaš, nema više oblokavanja vikendima i sl... Misli li uopce taj Rockstar na garnituru starih gamera? :)

Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

alo, ti si daleko od starih gejmera, u najmanju ruku midrange

moje cure su krenule, jedna u srednju, druga na faks, pa se smatram početnim levelom starog gejmera

imaš ti još palente za pojest da se uguraš među stare gejmere 

6 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Ja sam na pragu četrdesete, tako da ne znam u koju spadam kategoriju. 

 

Anyway, nekako sam se nadao da bi igra mogla izaći u 2024. godini, al' eto...Tako je kako je. Inače, oduševljen sam trailerom, siguran sam da će igra postaviti nove standarde. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

GTA 6 will release in 2025 on both Xbox Series X/S and PlayStation 5, Rockstar has confirmed.

There's no mention as yet of a PC version of the game.

 

Nije da nismo znali 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Ako bude PC verzija 2027. bude dobro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

sviđa mi se što su ugurali puno kadrova u relativno kratak trailer, tako da zaptavo vidimo dosta toga.

glavni likovi mi se čine solidni i osobno mi Bonnie and Clyde inspiracija ne smeta. čak me dosta podsjeća na CSI Miami, ali naravno iz perspektive kriminala.

 

nekako ne vjerujem da ćemo imati toliku gužvu po gradu, ipak je ovo trailer. isječci sa društvenih mreža isto nisu relevantni jer vjerojatno se radi o prerenderanim videima kakve smo imali u GTA V i GTA IV kod gledanja TV-a. čak i položaj sunca je uvijek namješten u trailerima da stvori idealan prizor, a kasnije u gameplayu takav položaj sunca uopće nije moguć, itd..

 

svejedno, mislim da su krenuli u odličnom smjeru i da bi ovo moglo biti puno bolje od GTA V. zadržat će taj neozbiljan vibe iz GTA V i vice city-ja, ali donijeti realizam iz RDR2 i GTA IV. nemam straha kod klasičnog rockstar humora - to što su upropastili remastere ne znači da će i novu igru. čak i kad uzmemo u obzir političku korektnost nekako mi se čini da će to sve zaobići, ili opet naći način da izrugaju sve. tetovirani kriminalac u traileru je dobar primjer toga :)

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 mjeseci
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Iako su mi Vice City i Los Santos dragi, puno svjetliji i živahniji, obožavao bih vidjeti Liberty City u mogućnostima do kojih je gaming svijet napredovao danas.

 

 

 

 

Nego, zašto se Rockstar u GTA serijalu nikad nije maknuo od NY, LA i Miamija... Ok uključimo SF i LV u San Andreasu, ali kako to da nikad nije u obzir dosao npr Chicago koji je nimalo manje poznat, važan i zanimljiv grad od navedenih, pogotovo od Miamija... NY i LA su definitivno najveći brandovi SAD-a. Miami, ništa više/manje od eto, Chicaga.

 

 

 

 

Vamonos carajo hijos te putas!
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
imba_kewl kaže...

Iako su mi Vice City i Los Santos dragi, puno svjetliji i živahniji, obožavao bih vidjeti Liberty City u mogućnostima do kojih je gaming svijet napredovao danas.

 

 

 

 

Nego, zašto se Rockstar u GTA serijalu nikad nije maknuo od NY, LA i Miamija... Ok uključimo SF i LV u San Andreasu, ali kako to da nikad nije u obzir dosao npr Chicago koji je nimalo manje poznat, važan i zanimljiv grad od navedenih, pogotovo od Miamija... NY i LA su definitivno najveći brandovi SAD-a. Miami, ništa više/manje od eto, Chicaga.

 

 

 

 

 

Liberty city, odnosno New York mi nije toliko zanimljiv za gta, iako mi je četvorka odlična, malo mi djeluje preozbiljno kao grad. LA i Miami su "luđi" pa je zato fora, a za Chicago si definitivno u pravu, bilo bi zanimljivo. Inače je često bilo priče o tome gdje bi mogao sljedeći gta biti smješten, al stvarno ne znam bolju lokaciju od gradova u SAD-u. Tamo su prisutne najveće krajnosti, od ogromnog nasilja do najurednije civilizacije. Europski gradovi su puno mirniji i pitomiji, Afrika i Južna Amerika su previše divlje, a Aziju nitko živ ne bi skužio

13 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

evo tu jos jedan stari konj koji se veselio jutros traileru prije posla i koji ce imati 40 ako ne i vise kad izade za pc...

nego, sta nisu rekli da ce igra biti u 80-90tima, a u igri social media razni? jesu to sta promjenili ili sam ja krivo shvatio?

od danas pocinjem stavljati sa stane 10 eur na tjedan za kuipit igru i novu graficku i ostale komponente koje budu trebale umjesto svoje 3070tke xD

Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
RuskeGTT kaže...

evo tu jos jedan stari konj koji se veselio jutros traileru prije posla i koji ce imati 40 ako ne i vise kad izade za pc...

nego, sta nisu rekli da ce igra biti u 80-90tima, a u igri social media razni? jesu to sta promjenili ili sam ja krivo shvatio?

od danas pocinjem stavljati sa stane 10 eur na tjedan za kuipit igru i novu graficku i ostale komponente koje budu trebale umjesto svoje 3070tke xD

 

bio je neki leak o tome kak će igra biti u 80-ima, ali očito je bio lažan. Možda je to i bila jedna od ideja, ali po ovom traileru možemo biti sigurni da će igra biti u današnje doba, doslovno nakon 2020. Možda budemo vidjeli i pandemiju 

13 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Je možda netko otkrio kaj je ovo iz trailera?

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2023 20:46 (vrinho).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Ma mislim da će to opet biti sve na isti kalup. Misije malo bolja grafika, ali daj bože da se varam.

Moj PC  
1 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Cansee kaže...

bio je neki leak o tome kak će igra biti u 80-ima, ali očito je bio lažan. Možda je to i bila jedna od ideja, ali po ovom traileru možemo biti sigurni da će igra biti u današnje doba, doslovno nakon 2020. Možda budemo vidjeli i pandemiju 

svaki GTA koji je imao brojku u nazivu je imao radnju smještenu u godinu izlaska. nema izuzetaka, to im je najkonzistentniji detalj u serijalu. 1997, 1999, 2001, 2008, 2013 i evo sad 2025.

to ne znači da ne možemo vidjeti pandemiju, jer dosta motiva iz trailera su parodije na stvarne osobe i događaje koji su se odvili u posljednjih 10ak godina.

 

vrinho kaže...

Je možda netko otkrio kaj je ovo iz trailera?

neki uski toranj ili odašiljač na koji se možeš popeti i vidjeti cijeli grad.

13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Ak je onda prvo idem gore, nebitno kako 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
3 godine
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
vrinho kaže...

Je možda netko otkrio kaj je ovo iz trailera? 

 rekli su da su ubacili cijelu mapu iz Bf3/4 Caspian Border, to je taj toranj

12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
vrinho kaže...

Je možda netko otkrio kaj je ovo iz trailera? 

 najveći kran na svijetu..

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto VI
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice