Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.207.503
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

nakon poprilicnog testiranja moda za bolji vehicle handling primijetio sam bolji handling ali smatram da je veci problem u tome sto je mini map izrazito zumirana. ne pamtim kada sam toliko skretanja promasio u nekoj igri koja ima auta kao primarni nacin prijevoza. ovo moraju servisirati sto prije jer voznja na ovakav nacin je grozna.

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Slazem se s time za mini mapu.Zato sam ju ja ugasio,igra automatski postane bolja.
Vise paznje obracas na sami grad koji je fenomenalan.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ne znam... što ga više igram to mi je sve bolji 

Imam oko 70tak sati i još čistim mapu od side misija i evenata, main story mi je na oko 50% mislim.. 

Street cred sam na lvl do max-a (49) a lik mi je 30tka.

Dizajn story misija je odličan, a ove sporedne stvari variraju od super do OK, s tim da volim eksperimentirati kako ću nešto odigrati.

Također nakon ovog prelaska (igram Nomada revolveraša sa max refleksima i balanced ostatkom statova) još ću barem jednom odigrati sa Corpom kojem ću staviti sve u Hacking i Engineering pa probati sve bez brute force-a (čisti hacking).

Vjerojatno ide i treći prelazak sa nekim snagatorom koji je čisti štemer sa blunt weaponima i rukama (max pointa u body/street brawler i sl.). Ima tu zabavnih kombinacija za igrat.

Jedva čekam da otkriju što nas čeka u DLC-ovima..

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...

Jedva čekam da otkriju što nas čeka u DLC-ovima..

Cyberpunk 2077 — from the creators of The Witcher 3: Wild Hunt nešto najavljuju...

 

 

Tako i ja prvo čistim mapu pa onda na main misije - još mi je ostala Pacifika i pol centra.

Sve Vas Volim
8 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
MatijaZG kaže...

Moram ipak priznati da su mi malo cringe brije oko tih virtualnih komada, kao i slikanje i postanje istih tu na forumu 

hahah tocno to, ali opet, kad pogledas na kakvom si forumu, nije cudo uopce

12 godina
offline
Cyberpunk 2077

CoomerPunk 2077 brate.

Novi patch što je izašao + neki update za 20H2 win10 otišao mi fps gore. Nevjerojatno kako je igra sad bolja i više "smooth".

Još da mi questovi ne buguju....

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...

Ne znam... što ga više igram to mi je sve bolji 

Imam oko 70tak sati i još čistim mapu od side misija i evenata, main story mi je na oko 50% mislim.. 

Street cred sam na lvl do max-a (49) a lik mi je 30tka.

...

 

Kad smo kod street creda, jel itko shvatio čemu to služi osim što je samo brojka koja tu i tamo iskoči na ekranu?  

 

Prošao sam igru i iskreno ne sjećam se da mi je ijednom bilo bitno koji street cred imam. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Q-Tip kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Ne znam... što ga više igram to mi je sve bolji 

Imam oko 70tak sati i još čistim mapu od side misija i evenata, main story mi je na oko 50% mislim.. 

Street cred sam na lvl do max-a (49) a lik mi je 30tka.

...

 

Kad smo kod street creda, jel itko shvatio čemu to služi osim što je samo brojka koja tu i tamo iskoči na ekranu?  

 

Prošao sam igru i iskreno ne sjećam se da mi je ijednom bilo bitno koji street cred imam. 

 Kao i ostatak "open world" sustava, plitko ko lokva na cesti i underdevelopano. Ne znaci apsolutno nista osim sto svakih par levela vendori i ripperdocovi dobiju nove stvari, i otkljucavaju ti se novi auti za kupiti.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Q-Tip kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Ne znam... što ga više igram to mi je sve bolji 

Imam oko 70tak sati i još čistim mapu od side misija i evenata, main story mi je na oko 50% mislim.. 

Street cred sam na lvl do max-a (49) a lik mi je 30tka.

...

 

Kad smo kod street creda, jel itko shvatio čemu to služi osim što je samo brojka koja tu i tamo iskoči na ekranu?  

 

Prošao sam igru i iskreno ne sjećam se da mi je ijednom bilo bitno koji street cred imam. 

street cred sluzi za otkljucavanje itema kod trgovaca. kad udes u stats u inventory-ju moze vidjeti street cred levels i sta koji daje, isto kao kod pojedinog skilla koji pasiv otkljucavas ili kad perk dobijas

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2020 12:33 (Obi Wan).
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...
Q-Tip kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Ne znam... što ga više igram to mi je sve bolji 

Imam oko 70tak sati i još čistim mapu od side misija i evenata, main story mi je na oko 50% mislim.. 

Street cred sam na lvl do max-a (49) a lik mi je 30tka.

...

 

Kad smo kod street creda, jel itko shvatio čemu to služi osim što je samo brojka koja tu i tamo iskoči na ekranu?  

 

Prošao sam igru i iskreno ne sjećam se da mi je ijednom bilo bitno koji street cred imam. 

street cred sluzi za otkljucavanje itema kod trgovaca. kad udes u stats u inventory-ju moze vidjeti street cred levels i sta koji daje, isto kao kod pojedinog skilla koji pasiv otkljucavas ili kad perk dobijas

 

to je problem, što služi samo za to

12 godina
odjavljen
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...

Ne znam... što ga više igram to mi je sve bolji 

Imam oko 70tak sati i još čistim mapu od side misija i evenata, main story mi je na oko 50% mislim.. 

Street cred sam na lvl do max-a (49) a lik mi je 30tka.

Dizajn story misija je odličan, a ove sporedne stvari variraju od super do OK, s tim da volim eksperimentirati kako ću nešto odigrati.

Također nakon ovog prelaska (igram Nomada revolveraša sa max refleksima i balanced ostatkom statova) još ću barem jednom odigrati sa Corpom kojem ću staviti sve u Hacking i Engineering pa probati sve bez brute force-a (čisti hacking).

Vjerojatno ide i treći prelazak sa nekim snagatorom koji je čisti štemer sa blunt weaponima i rukama (max pointa u body/street brawler i sl.). Ima tu zabavnih kombinacija za igrat.

Jedva čekam da otkriju što nas čeka u DLC-ovima..

 Ja sam tako igrao. Očitiš mapu/event prije nego uopće primjete da se nešto događa, jer možeš vidjeti protivnike preko zidova. Poslije ih možeš ubiti (ako si koristio non-lethal napade) dok su na podu za dodatni exp/€$ ali niti ne trebaš. Ili koristiš kamere da ih dodatno neutraliziraš bez da primjete nešto.

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

street cred sluzi za otkljucavanje itema kod trgovaca. kad udes u stats u inventory-ju moze vidjeti street cred levels i sta koji daje, isto kao kod pojedinog skilla koji pasiv otkljucavas ili kad perk dobijas

 

zapravo što više razmišljam o ovom konceptu to mi je gluplje. Zašto nekog ripperdoca ili trgovca boli kita koji ti imaš street cred, odnosno koliko te poštuju na ulici?? Dođeš i daš novce, gotova priča. Kao da dođem u Links i oni mi kažu "gospodine grafičke iznad rtx 3070 su samo za kupce koji imaju street cred level 45"

 

to da se upotrijebilo za neko crno tržište, odnosno neke švercere do kojih možeš doći samo ako imaš određeni stupanj poštovanja, e to bi već imalo nekog smisla. Ovo trenutno rješenje stvarno nema. Pa onaj jadni Winston bi prodao mamu svoju za 100 edija, sad će mi neko reći da ti neće prodat pušku ako nisi street cred 40, ma gluposti

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

slazem se, street cred lvl je besmislen. primjerice, bolje bi bilo da su crafting vezali uz streed cred pa da bar znas da mozes bolje stvari pravit sto si popularniji. ovaku su crafting vezali za atribut koji vecinom pomaze kad su u pitanju tech weapons i za otvaranje vrata, iskljucivanje mina i eto atribut kao sam za sebe otkljucava dialo options. ili da ti daju nekakve discounts itd itd, moglo se puno bolje to napravit. pa ti merchanti davaju bolje item schematics. nekakav nabrijan cyberware ili sto vec. ovako street cred nabijem do 50 u roku naglo, kasnije i zaboravis da to postoji.

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2020 14:42 (Obi Wan).
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Zar nije da kad ti se poveća level street creeda da dobiješ i nove gigove.

 

Mislim da mi zna izbaciti obavijest : 2 new gigs dostupno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mancekk kaže...

Zar nije da kad ti se poveća level street creeda da dobiješ i nove gigove.

 

Mislim da mi zna izbaciti obavijest : 2 new gigs dostupno.

je, to je istina, ali neminovno je da ces doci do lvl 50 i da se ne trudis. Znam da sam bio lvl 20 i vec sam bio na lvl 45 il tako nesto, sto me je izrazito zacudilo. nema nekakve urgentnosti da taj level trebas dignuti niti ima nekakve vaznosti. 

It is not who you are, it is who you know.
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ma je, stoji to sve, nego sam se sjetio da mi je iskakalo da su dostupni novi gigovi.

 

Makar, koliko ih ima, nisam ni primjetio koji su novi.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

...   moj lik

To Each His Own.
Moj PC  
4 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Jedva čekam da otkriju što nas čeka u DLC-ovima..

Cyberpunk 2077 — from the creators of The Witcher 3: Wild Hunt nešto najavljuju...

 

 

Tako i ja prvo čistim mapu pa onda na main misije - još mi je ostala Pacifika i pol centra.

 Koce napravit taj dlc kad devsi lade jaja

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
GSP kaže...
Srce Isusovo kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Jedva čekam da otkriju što nas čeka u DLC-ovima..

Cyberpunk 2077 — from the creators of The Witcher 3: Wild Hunt nešto najavljuju...

 

 

Tako i ja prvo čistim mapu pa onda na main misije - još mi je ostala Pacifika i pol centra.

 Koce napravit taj dlc kad devsi lade jaja

ako cemo pratit kako je dlc izlazio za witcher 3 onda prvu ekspanziju u stilu hearth of stone mozemo ocekivati jedno 5-6 mjeseci nakon izlaska. a ovo ostalo sta ce radit ce bit vjerojatno jedna dodatna misija, novo oruzje, novi clothes i tako nesto, dakle nista extra. bolje im je da se fokusiraju na popravak igre, dakle peglanje bugova, quality of life upgrades i ostale trikove

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2020 20:29 (Obi Wan).
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Napokon sam si namjestio bindove po volji.
E-interact,Mouse Button-dodge,LCtrl -slow walk,slow drive,slow steer.
Sad mi vise netreba gamepad za voznju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

punim weapon wall u stanu i fale mi dva oruzja i onda saznam da moram odigrat kraj da bi dobio ta dva preostala oruzja... uvijek sam mrzio situaciju u kojoj nekakve legendary/iconic stvari dobijem skroz na kraju igre. odmah se sjetim u witcheru 3 hearth of stone ekspanzije gdje najbolji silver sword dobijem na kraju kad sam sve zavrsio. a s ozbirom da ove igre igram na način da sve do kraja zavrsim pa tek onda idem na ending jos mi se vise gadi ovaj pristup. 

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...
GSP kaže...
Srce Isusovo kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Jedva čekam da otkriju što nas čeka u DLC-ovima..

Cyberpunk 2077 — from the creators of The Witcher 3: Wild Hunt nešto najavljuju...

 

 

Tako i ja prvo čistim mapu pa onda na main misije - još mi je ostala Pacifika i pol centra.

 Koce napravit taj dlc kad devsi lade jaja

ako cemo pratit kako je dlc izlazio za witcher 3 onda prvu ekspanziju u stilu hearth of stone mozemo ocekivati jedno 5-6 mjeseci nakon izlaska. a ovo ostalo sta ce radit ce bit vjerojatno jedna dodatna misija, novo oruzje, novi clothes i tako nesto, dakle nista extra. bolje im je da se fokusiraju na popravak igre, dakle peglanje bugova, quality of life upgrades i ostale trikove

 Nemam problema s tim da prvo dobro ispeglaju igru, treba joj ;) 
 Nadam se samo da će kroz nekoliko tjedana biti vidljivih pomaka u NPC-evima (bolje spawnanje i bolji AI), a ostalo mi je i sad čist OK.

Lijep pozdrav ;)
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
_itsmoriarty kaže...

rijesio skoro sve side misije ostala mi jos jedna one grafite po gradu naci, imam trenutno 4 od 20 i ostala mi jedna main misija ova zadnja. 

 

imam preko 60 sati u igri, i mislim da necu igrati drugi ' life path ' jer je ono sve isto, malo pocetak drugaciji i to je to. 

 

mozda nekad, ali za sada dovoljno. super je igra.

 

9/10 od mene. 

 

A na ovoj prvoj opciji da li ti imaš opcije da ju maziš gore gole po obrazima ili samo neko dugme pa se to samo sve odrađuje a ti gledaš? 

10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ne znam jel bilo vec, al odlicno je

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

ako cemo pratit kako je dlc izlazio za witcher 3 onda prvu ekspanziju u stilu hearth of stone mozemo ocekivati jedno 5-6 mjeseci nakon izlaska. a ovo ostalo sta ce radit ce bit vjerojatno jedna dodatna misija, novo oruzje, novi clothes i tako nesto, dakle nista extra. bolje im je da se fokusiraju na popravak igre, dakle peglanje bugova, quality of life upgrades i ostale trikove

 

 

Budući da je igru kupilo 15,000,000 ljudi čak i u ovako očajnom stadiju (dapače, kupuje se i dalje kao vruća kifla), popravak bugova košta novce i trošak u ljudskim resursima, dakle zarada je daleko manja; Nisam uvjeren da će kompanija htjeti se baviti popravcima. Nemaju nekog bitnog razloga za to. Usto, za fixanje igre za PS4 i XBOX1 (konzole koje su sada "zastarjele") trebati će godinu dana, možda i 2 godine intenzivnog peglanja. Zašto bi se time htjeli baviti?

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2020 14:52 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Šanse da im multiplayer CP2077 dobro prođe su bitno manje ako odj*bu offline ekipu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže... 

 

Budući da je igru kupilo 15,000,000 ljudi čak i u ovako očajnom stadiju (dapače, kupuje se i dalje kao vruća kifla), popravak bugova košta novce i trošak u ljudskim resursima, dakle zarada je daleko manja; Nisam uvjeren da će kompanija htjeti se baviti popravcima. Nemaju nekog bitnog razloga za to. Usto, za fixanje igre za PS4 i XBOX1 (konzole koje su sada "zastarjele") trebati će godinu dana, možda i 2 godine intenzivnog peglanja. Zašto bi se time htjeli baviti?

ne bih se slozio sa ovom konstatacijom prvenstveno jer je CDPR jako narusio svoju reputaciju i oni po tom pitanju nemaju previse izbora hoce li nesto popravljat ili ne. naprosto moraju jer druge alternative su jako nepovoljne za njih. primjerice, ako bi igra ostala u ovome stanju u smislu da se samo bugovi popravljaju jedini koji je mogu popraviti su moderi i to pod pretpostavkom da ce izbaciti devkit kako bi se mogli raditi modovi koji signifikantnije mogu mijenjati igru, a ne kao sto imamo situaciju do sada da se samo modificiraju .ini files. gledajuci na nedostatke koji se nalaze u igri, osim wanted sistema koji se mora cjelovito napraviti (a ko zna mozda je napravljen djelomicno al nije do kraja pa ga nisu ni implementirali *laughs in cut content) dosta tih nedostataka zapravo su quality of life improvements (primjerice dodati dedicated holster weapon key, pa bulk crafting, pa neke promjene u ekonomiji da i slicno). sto se tice konzola, one me ne zanimaju, ja sam na pc-ju i to je jedini moj interes.

It is not who you are, it is who you know.
14 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Pozz ekipa, prešao sam sa sonya nazad na pc i naravno odmah nastavio sa cb2077. Zanima me ima li tko sličnu konfiguraciju da mi pomogne da fine-tuneam grafičke postavke. Ryzen 5 2600, 16GB DDR4 2666mHz, RTX 2060. Igram na 1080p monitoru. Hvala unaprijed!

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Luxy2501 kaže...

Pozz ekipa, prešao sam sa sonya nazad na pc i naravno odmah nastavio sa cb2077. Zanima me ima li tko sličnu konfiguraciju da mi pomogne da fine-tuneam grafičke postavke. Ryzen 5 2600, 16GB DDR4 2666mHz, RTX 2060. Igram na 1080p monitoru. Hvala unaprijed!

kod mene je skoro identicna konfiguracija kao i kod tebe. pitaj sta te zanima

It is not who you are, it is who you know.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...
Luxy2501 kaže...

Pozz ekipa, prešao sam sa sonya nazad na pc i naravno odmah nastavio sa cb2077. Zanima me ima li tko sličnu konfiguraciju da mi pomogne da fine-tuneam grafičke postavke. Ryzen 5 2600, 16GB DDR4 2666mHz, RTX 2060. Igram na 1080p monitoru. Hvala unaprijed!

kod mene je skoro identicna konfiguracija kao i kod tebe. pitaj sta te zanima

 Primarno koje postavke koristit za optimalan omjer vizualne kvalitete i performansi, htio bih ipak malo više "ljepote" izvući iz igre, nije mi problem popiti i performance hit ako će mi biti ugodno na oči. 

Ujedno, zašto mi se čini kao da je stalno kao blurry slika iako je 1080p i sve je postavljeno? 

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice