Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.207.390
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

Dobra večer gospodo!

 

Slika Isusa pored ovog lika izgleda komicno. lol

6 godina
offline
Cyberpunk 2077
Novi drajver
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

skillup je stavio revju 

 Umro sam od smijeha na bugove o kojima je pričao. Ali mi nije bilo smiješno što nije mogao završiti quest zbog buga. 

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MGloc kaže...
Srce Isusovo kaže...

Dobra večer gospodo!

 

Slika Isusa pored ovog lika izgleda komicno. lol

Ja sam oplako od smijeha.. valjda je takva i igra.. ludilo :-D 

9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Procurili su binaries za igru, skinuo samo da vidim kakve su performanse na laptopu. Na mobilnoj 1660 ti kartici (15 do 20% slabija od desktop verzije) se vrti 45-60 fps, vecinom iznad 50, vecina postavki na high, jedna ili dvije postavke na medium, to je bez zadnje updatea od nekoliko stotina MB koji bi trebao stici na GOG prije izlaska igre i bez novih drivera od nvidie. Moram priznati ugodno sam iznedaden, ali cu svejedno cekati zadnji update na GOG-u prije nego krenem igrati.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 21:08 (Raoul).
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

I naravno zadnji trailer prije izlaska igre.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
frey85 kaže...
Novi drajver

Zamrnu mi se Windows kao voda na -273,1499..9°C kada sam instalirao ovaj GeForce Experience launčer. Čekao sam jedno 5-10 minuta kad čujem PC kao mlazni avion poče da radi.
Kontam pa Damire nemaš ti GeForce grafulju nego Quadrovku 

1.1 GB težak launčer i 2032 registry upisa.. gledam i mislim u sebi WTF.. sad imam nekakvih Nvida procesa tonu. E jesam budala!

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Najgore smece sto si mogao instalirati je bas taj GF-Ex.

 

Dosao predinstaliran na laptop, sa nVidia Optimusom prouzrocuje samo crashanje i glavobolju.

 

SysPrep i dovidjenja

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Sa zadnjim driverima imam flicker na desktopu lol... 

 gledam na redditu, za sad svi koji imaju 1080ti imaju taj problem sa driverima

10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Znaci ljudi koji su gledali Streamove bugova uopste nema toliko puno i da su odredjeni revieweri pretjerali i dramatizirali sa tim infom ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Najgore smece sto si mogao instalirati je bas taj GF-Ex.

 

Dosao predinstaliran na laptop, sa nVidia Optimusom prouzrocuje samo crashanje i glavobolju.

 

SysPrep i dovidjenja

Skinuo taj GF-E i pokušao da napravim account i piše da je email već u uporabi.. šifre ne znam..resetiram šifru i sve (znači nekada sam to koristio - kad pojma ne'am).. i zamrznu se. Reset tipka i sve ok.. taj GF-E radi ali mi piše da sistem ne zadovoljava.. (Ali Half-life zadovoljava, ok, to je jedino i instalirano kroz launčere). Nvidia Vision, Nvida 3D, Nvidia ovo, Nvidia ono... mislim... volim Nvidiju... ali očigledno sam ja sipao Benzin u Diesel motore.

BTW: drugima sam ja to instalirao i radi normalno.. ali nisam ja u zadnje vrijeme imao ta iskustva. Rekao sam sebi: sa Desktopa na Workstaion i više nikad i ni zakakve pare obratno.

Ništa SysPrep.. IObit i pokupi sve što sam gore napisao.. dva restarta i evo to je to, k'o apoteka. Nema odustajanja od nadogradnji na nadogradnju Windowsa.. makar do nekih 1000-ti put. Do sada sam samo nadograđivao OS jedno 300 puta (u prosjeku mi 2 puta stigne sedmično novi Windows.. Fast ring je u pitanju).. nikad clean install ali to sam ti već pisao.

Pošto otpada ono još jedno smeće od Googlovih produkata (Stadia) sada upisujem svako malo u GeForce Now (Cyber...) ali ništa za sada [Ehh to ako nisi probao moraš itekako, uslov je jedino brzina interneta]. Možda bude iza 01:00. Nisam siguran kako će raditi na M6000 sa 24 VRAM-a igra... ali hoću sve na max postavkama... a to mi jedino omogućaje GeForce Now.

Brzina mi valjda nije problem. Pišljivih 1000/1000Mbps, mi u Bosni bolje nismo ni zaslužili.

  

6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Wack kaže...

Znaci ljudi koji su gledali Streamove bugova uopste nema toliko puno i da su odredjeni revieweri pretjerali i dramatizirali sa tim infom ?

 Ne znam za druge ali SkillUp je lijepo naveo koji su bugovi. Također je rekao da je igra definitivno prerano izašla. Uglavnom, bugovi idu od grafičkih, zvučnih pa sve do onih zabrinjavajućih gdje ne možeš završiti quest jer na lokaciji gdje te treba čekati lik - nema nikoga. Ili bug gdje u dijalogu ne možeš odabrati odgovor. 

 

 

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Cim cujem IObit, CCleaner i ostale toolove, dobijem sracku - vise stete nego koristi.

Al to sam samo ja, tko voli nek izvoli.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Kolika vam je GOG veličina.

Meni se skinuo preload, ali nije onih nekih 9GB.

 

59.1 mi je instalirana igra

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
doktor1 kaže...

Kolika vam je GOG veličina.

Meni se skinuo preload, ali nije onih nekih 9GB.

 

59.1 mi je instalirana igra

 Isto, 59.1GB

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Size: 59,1 GB (63.555.147.030 bytes)

Size on SSD: 59,1 GB (63.555.166.208 bytes)

Files: 25 Files, 5 Folders

 

To je sa 9GB patchom.

 

Usput - Extras proradili:

https://cyberpunk.net/comicbook/
https://cyberpunk.net/artbook/en/

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 21:47 (Čitatelj).
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Vandit kaže...
Wack kaže...

Znaci ljudi koji su gledali Streamove bugova uopste nema toliko puno i da su odredjeni revieweri pretjerali i dramatizirali sa tim infom ?

 Ne znam za druge ali SkillUp je lijepo naveo koji su bugovi. Također je rekao da je igra definitivno prerano izašla. Uglavnom, bugovi idu od grafičkih, zvučnih pa sve do onih zabrinjavajućih gdje ne možeš završiti quest jer na lokaciji gdje te treba čekati lik - nema nikoga. Ili bug gdje u dijalogu ne možeš odabrati odgovor. 

 

 

Biće tekstova od sutra.. Nadam sed a će nam kolega Obi Wan dati makar neke početne utiske.. njemu vjerujem.
 

Čitatelj kaže...

Cim cujem IObit, CCleaner i ostale toolove, dobijem sracku - vise stete nego koristi.

Al to sam samo ja, tko voli nek izvoli.

Sysinternals Suite - Windows Sysinternals | Microsoft Docs Zakon. Bio je tako dobar da ga je prvo MS zabranjivao pa onda kupio. Ali ne znam kakav je sada, neki djelovi su ok.

IObit je drugi svemir naspram CCleanera i sl... da i kod mene ide sraćka kad ih vidim. Napredni ADmin alati su za drugu temu.

Inače ne bih GeForce Expirience savljao na 1080Ti, tko zna šta radi tako kompleksnoj igri. Nek W10 povuče WHQL tj. što mu treba i mirna Bosna. Kome nije dovljno FPS-ova nek kupi jaču grafičku, ili stavi manji monitor. To je moja preporuka. Ovdje svi natežu komponente kao da je vršna snaga u Formuli 1 na startno ciljnom pravcu. Kako je lijepo kada imaš monstruma unutar kućišta a ti igraš fino na nižoj (radi monitora) rezoluciju.

Sutra ide prvi Witcher (možeš kolega sve pisati i sve upute i sve spoilati.. neće mi to smanjiti doživljaj) pa predpostavljam da ova moja Quadrovkica neće ni okretati ventilatore. Yeah! Da i ja nešto igram osim: ovoga i naravno najbolje strategije svih vremena.

PS: Je*o me dan kada uđoh na ovu raspravu da pitam kakva je ovo igrica.. izgelda da sam izludio malo više nego što trebam. 

10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Vandit kaže...
Wack kaže...

Znaci ljudi koji su gledali Streamove bugova uopste nema toliko puno i da su odredjeni revieweri pretjerali i dramatizirali sa tim infom ?

 Ne znam za druge ali SkillUp je lijepo naveo koji su bugovi. Također je rekao da je igra definitivno prerano izašla. Uglavnom, bugovi idu od grafičkih, zvučnih pa sve do onih zabrinjavajućih gdje ne možeš završiti quest jer na lokaciji gdje te treba čekati lik - nema nikoga. Ili bug gdje u dijalogu ne možeš odabrati odgovor. 

 

 

 
Pa ako nije gore od Bethestinih sranja i bugova bit cu prezadovoljan,bugove ocekujem naravno kao i u svakoj open world igri manje vise,samo se bojim tih gdje ne mogu zavrsiti quest,sa W3 sam imao srece igrao sam od day 1 sjecam se samo jednoga side questa da mi je bugged bio sve ostalo je radilo super cak i Roach  valjda cu te srece biti i u Cyberu.

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Witcher 1 je besplatan na GoG-u, dovoljno je instalirati i besplatni Gwent, te nakon toga se dobije W1 free.

(akcija je trajala cijelu 2018. i 2019., te sigurno jos vazi)

 

Wack kaže...
Pa ako nije gore od Bethestinih sranja i bugova bit cu prezadovoljan,bugove ocekujem naravno kao i u svakoj open world igri manje vise,samo se bojim tih gdje ne mogu zavrsiti quest,sa W3 sam imao srece igrao sam od day 1 sjecam se samo jednoga side questa da mi je bugged bio sve ostalo je radilo super cak i Roach  valjda cu te srece biti i u Cyberu.

 

Meni je bio zbugan FreeDLC Quest "Fools Gold", nakon sto "naletis" na quest,

vidis da komesari napadnu mladica koji cuva svinje, i nakon sto odradis razgovor,

banditi i mladic stoje ukopani, kao klade, ne mozes ih isjeckati niti pricati s njima.

 

Nije popravio niti jedan patch, tek kad sam odigrao NG+, quest je radio.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 22:05 (Čitatelj).
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Izbrisao stari NV driver s DDU, instalirao novi skupa s GFE i nikakvih problema. 1080ti imam.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Size: 59,1 GB (63.555.147.030 bytes)

Size on SSD: 59,1 GB (63.555.166.208 bytes)

Files: 25 Files, 5 Folders

 

To je sa 9GB patchom.

 

Usput - Extras proradili:

https://cyberpunk.net/comicbook/
https://cyberpunk.net/artbook/en/

 

kad kliknem na extras tamo je samo cloud saves, nemam tih stvari, mislim kad kliknem na taj link koji si stavio onda je ok sve, al ne znam gdje je u gogu?

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Jucer je bio update GoG klijenta i maknuli su te extras sa popisa, ja sam sacuvao linkove i GG.

 

Koliko vidim, nitko te linkove nigdje na netu ne spominje - svima je ocito promaklo.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 22:10 (Čitatelj).
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Wack kaže... 

 
Pa ako nije gore od Bethestinih sranja i bugova bit cu prezadovoljan,bugove ocekujem naravno kao i u svakoj open world igri manje vise,samo se bojim tih gdje ne mogu zavrsiti quest,sa W3 sam imao srece igrao sam od day 1 sjecam se samo jednoga side questa da mi je bugged bio sve ostalo je radilo super cak i Roach  valjda cu te srece biti i u Cyberu.

 Srećom nije u rangu Betshede. Vjerujem da većini ne smetaju audio/video bugovi, a quest bugovi će vjerujem biti riješeni prioritetno. :)

9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Igram na PS5 i moram reć da trenutno ne primjećujem neke očite bugove..tek nekih sat i pol igram..dosta uvodnih scena i tutoriala..zasad sve glatko ide..grafika je cist oke..gameplay fluidan..kad dodem do open world javim dojmove 

 

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Envy kaže... 

Biće tekstova od sutra.. Nadam sed a će nam kolega Obi Wan dati makar neke početne utiske.. njemu vjerujem.
 

vjerojatno nece jer kolega obi wan pise review tek kad zavrsi igru. al ono, never say never, mada vise volim pisat kad u potpunosti zavrsim igru koju igram. uz to, od ovog trenutka napustam temu da ne bi naletio na nekakav spoiler pa onako, vidimo se tamo za mozda 2-3 tjedna.

 

p.s. zahvaljujem na povjerenju, nadam se da necu razocarat.

 

kolegice i kolege, sretno sa cyberpunkom! 

It is not who you are, it is who you know.
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Idem pogledati akiru da izdrzim jos par sati...savrseni cyberpunk anime

 
6 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Digitalni strip je sasvim dobar, ali digitalni artbook je FANTASTICAN!

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
GSP kaže...

Idem pogledati akiru da izdrzim jos par sati...savrseni cyberpunk anime

 Ghost in the shell isto :) cak bi reko da je jedna od inspiracija za igru

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 22:33 (Santana).
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Preporuka "Cyber City Oedo 808"; ko mini serija, cca 2h total.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Cyberpunk 2077

 

Malo glazbenog ugodaja ne skodi

 

Jedva cekam vidjeti kako ce modding scena za ovo cudo izgledati godinu dana od sad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice