Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.313.622
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
crodrot kaže...
Ekipa uzeo bih si xbox series s al neke stvari nisam pohvatao:
1. Koju regiju je najbolje postaviti buduci da nema HR? Koliko sam skuzio DE je ok ali znaju imat cenzurirane verzije igara.
2. Znaci mogu kupiti key za igru preko gamivo i slicnih stranica za bilo koju regiju i aktivirati ga putem VPN-a bez ikakvih problema?
3. Ako kupim igru za xbox one ili stariji x box ukoliko ima optimizirana verzija za xss takva ce mi se i instalirati na box?
4. Kakvo je stanje za kupnju sa x box stora iz druge regije od moje, jel to uopce moguce i kako?
Mozda su glupa pitanja al totalni sam laik za konzole. Ovo ce mi bit prva nakon ps2

 1. Amerika i UK su ti best bet

 2. Nisam nikad kupovao kljuceve sa stranica pa nazalost ne znam taj dio, ja kupujem prek njihovog storea

 3. Pretpostavljam da pod time mislis ako kupis kljuc za Xbox One igru jel tako? Ako je developer napravio optimizacijski patch smart delivery sustav ce ti odmah isporucit bolju verziju. Npr. kupis Xbox One key za Assassin's Creed Odyssey za koji je Ubisoft izbacio sluzbenu optimizaciju, cim instaliras igru ona ce bit optimizirana      i   imat X/S logo na slikici.

   

   Neke igre i bez sluzbenog patcha dobiju poboljsanje na Series konzolama kroz fps boost koji je Microsoftova in house stvar

   https://xbox.fandom.com/wiki/FPS_Boost

 

 4. Moras uvijek kupit za regiju u kojoj si, nece ti kljuc americke igre radit ako ti je regija europska i slicno. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2022 21:07 (Arnold Šrafncinger).
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
crodrot kaže...
Ekipa uzeo bih si xbox series s al neke stvari nisam pohvatao:
1. Koju regiju je najbolje postaviti buduci da nema HR? Koliko sam skuzio DE je ok ali znaju imat cenzurirane verzije igara.
2. Znaci mogu kupiti key za igru preko gamivo i slicnih stranica za bilo koju regiju i aktivirati ga putem VPN-a bez ikakvih problema?
3. Ako kupim igru za xbox one ili stariji x box ukoliko ima optimizirana verzija za xss takva ce mi se i instalirati na box?
4. Kakvo je stanje za kupnju sa x box stora iz druge regije od moje, jel to uopce moguce i kako?
Mozda su glupa pitanja al totalni sam laik za konzole. Ovo ce mi bit prva nakon ps2

 Ekipa uzeo bih si xbox series s al neke stvari nisam pohvatao:
1. Koju regiju je najbolje postaviti buduci da nema HR? Koliko sam skuzio DE je ok ali znaju imat cenzurirane verzije igara.
Bio sam na DE ali sam se prebacio na UK , moja preporuka je da izabereš UK jer sam našao 2-3 igre koje su bile cenzurirane (South Park stick of truth i Wolfenstein: Youngblood ),

BTW- pazi sa USA regijom mislim da neprihvacaju nase kartice ili paypal , mislim da su neki imali problema
2. Znaci mogu kupiti key za igru preko gamivo i slicnih stranica za bilo koju regiju i aktivirati ga putem VPN-a bez ikakvih problema?
Da , zasada nema nikakvih problema ali nitko ne zna sta buducnost nosi
3. Ako kupim igru za xbox one ili stariji x box ukoliko ima optimizirana verzija za xss takva ce mi se i instalirati na box?
Da , microsoft ne naplaćuje upgrejd i automatski će ti se instalirati najbolja verzija
4. Kakvo je stanje za kupnju sa x box stora iz druge regije od moje, jel to uopce moguce i kako?
Mislim da nije moguće, jedini da promjeniš regiju koju možeš mijenjati svaka 3 mjeseca.
Mozda su glupa pitanja al totalni sam laik za konzole. Ovo ce mi bit prva nakon ps2
Nema glupih pitanja...

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2022 21:21 (azzie).
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
A na uk normalno prolazi nasa kartica ili?
i nogom u guzicu je korak naprijed
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
crodrot kaže...
A na uk normalno prolazi nasa kartica ili?

 Ja sam pod podatke kad te trazi upisao svoje ime i prezime i broj svoje kartice, a sva ostala polja sam popunio podacima kao da sma u UK, dakle adresa, grad, opcina, postanski broj sve je na UK i prode mi kupnja normalno. 

 

Mozes i Paypal 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2022 22:18 (Arnold Šrafncinger).
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Arnold Šrafncinger kaže...
crodrot kaže...
A na uk normalno prolazi nasa kartica ili?

 Ja sam pod podatke kad te trazi upisao svoje ime i prezime i broj svoje kartice, a sva ostala polja sam popunio podacima kao da sma u UK, dakle adresa, grad, opcina, postanski broj sve je na UK i prode mi kupnja normalno. 

 

Mozes i Paypal 

 Da na UK prolazi kartica i Paypal. 

 

Dobro je Arnold Šrafncinger rekao , morat ces neku fake UK adresu staviti , nadi neki hostel u Londonu ili nesta slicno.

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Odeš na fakenamegenerator i izlista ti sve što trebaš.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

https://www.fakexy.com/fake-address-generator-uk

 

Upisi svoje ime i prezime, broj kartice i onaj broj s poledine CVV, a sva ostala polja popuni s podacima s ove stranice, trebat ce ti ako se dobro sjecam city, street, state/province i postal code 

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
To decki hvala vam...
i nogom u guzicu je korak naprijed
 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Ekipa pozdrav,

imam nekoliko pitanja (malo specifičnih) oko korištenja Xbox X (i Xbox One, Xbox 360) igara na PC računalu.
Konkretno zanima me koliko je (i je li uopće) izvedivo i optimizirano igranje u Coop/online varijanti između XBox-a X i PC-a.
Primarno me zanimaju naslovi:
Gears of War (poglavito četvrti i peti nastavak) i Halo serijal (Halo 5 i Halo: Infinite).
Kolega je kupio Xbox X i sada pokušavamo naći način kako bi se povezali u Coop-u da odigramo spomenute naslove.
On na Xbox-u X, a ja na PC-u.
Koliko sam uspio ''poloviti'' po internetu crossplay je moguć.
Je li ima tko iskustva sa tim i je li to uopće moguće i izvedivo, te kako to funkcionira (ako funkcionira)?
Pretpostavljam da i na PC-u treba Xbox pretplata ili ne?

P.S. ili bi jednostavno bilo najbolje uzeti Xbox X? :o) ...

Unarijed hvala na odogovorima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Pa koliko znam u cross play naslovima dovoljno da se imate na friends listi i posaljete se invite u igru. Ja redovno igram Forzu Horizon s ekipom koja je na PC

 

Halo Infinite koliko mi je poznato nema jos co-op

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Pocela mi stekat RT tipka na XsX gamepadu....igrao sam ga enormno manje nego Ps5.

Ovo mi je 3 ili 4 xbox gamepad koji mi je riknuo ili krenuo rikavat na xbox konzolama koje sam imao 🤣

Najlosije izradjeni gamepadi koje sam ikad imao 🥂

 

Edit

Nasao tutorial na YT kako to rijesit,u pitanju je ucestali problem kako se cini.

U procesu otvaranja sam si malo ostetio gamepad jer nije bilo lagano otvorit 😡

 

Edit2

I dalje steka 🥂

 

Kao nagradu microsoftu ugasio gamepass ultimate pretplatu,xbox ispada iz kruga platformi za gejmanje na duze vrijeme.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2022 19:44 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Nikad ni najmanjeg problema

 

2 godine stara oba kontrolera, jedan je beater za online pucacine, sport i tucnjave, a s drugim igram 3rd person avanture, voznje i ostale gdje su inputi sporiji.

 

Oba kontrolera u vrhunskom stanju, ne kuzi se razlika. 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Arnold Šrafncinger kaže...

Nikad ni najmanjeg problema

 

2 godine stara oba kontrolera, jedan je beater za online pucacine, sport i tucnjave, a s drugim igram 3rd person avanture, voznje i ostale gdje su inputi sporiji.

 

Oba kontrolera u vrhunskom stanju, ne kuzi se razlika. 

Ljepo od tebe sto si se potrudio napisat ovaj post ali nazalost gamepad i dalje steka..sad sam provjerio,ako je svrha tvog posta bila da moj gamepad to procita pa se sam od muke popravi jer on nije kvalitetan kao tvoja dva?....

11 godina
offline
Xbox Series X

Btw popis xbox studia,ako im prodje deal sa Aktijem broj ce se popet na preko 30 inernih studia,kada se to zakotura MS ce imat hrpe ekskluziva ali to ce realno bit na kraju ove generacije ili cak na nextgen xboxu.

 

Xbox Studios:

 

343 Industries

Alpha Dog Games

Arkane Studios

Bethesda Game Studios

Compulsion Games

Double Fine Productions

id Software

inXile Entertainment

MachineGames

Mojang Studios

Ninja Theory

Obsidian Entertainment

Playground Games

Rare

Roundhouse Studios

Tango Gameworks

The Coalition

The Initiative

Turn 10 Studios

Undead Labs

World's Edge

Xbox Game Studios Publishing

ZeniMax Online Studios

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
Arnold Šrafncinger kaže...

Nikad ni najmanjeg problema

 

2 godine stara oba kontrolera, jedan je beater za online pucacine, sport i tucnjave, a s drugim igram 3rd person avanture, voznje i ostale gdje su inputi sporiji.

 

Oba kontrolera u vrhunskom stanju, ne kuzi se razlika. 

Ljepo od tebe sto si se potrudio napisat ovaj post ali nazalost gamepad i dalje steka..sad sam provjerio,ako je svrha tvog posta bila da moj gamepad to procita pa se sam od muke popravi jer on nije kvalitetan kao tvoja dva?....

 Kak se odnosis prema gamepadima, takvi su ti. Ja uskoro ulazim u 3 desetljece aktivnog gaminga, imao sam omanje brdo konzola i kontrolera, apsolutno nikad niti najmanjeg problema. Cak ni na Switchu me nije zadesio stick drift nikad. Manje mlatarat po triggerima kad se igraju pucacine online pa ce te bolje sluzit

13 godina
offline
Xbox Series X

Jedno glupo pitanje, imam ultimate do 2025, stavio sam regiju DE i jedino me muce svi mailovi koji dolaze na njemackom, pa bi bolje stavio na UK. Jel to moguce ili bolje da ne diram pa da si ne sjebem ultimate?

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2022 21:42 (Stryder).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xbox Series X

MEGATAMAšto bilo, jesu triggeri postali ljepljivi ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Arnold Šrafncinger kaže...
MEGATAMA kaže...
Arnold Šrafncinger kaže...

Nikad ni najmanjeg problema

 

2 godine stara oba kontrolera, jedan je beater za online pucacine, sport i tucnjave, a s drugim igram 3rd person avanture, voznje i ostale gdje su inputi sporiji.

 

Oba kontrolera u vrhunskom stanju, ne kuzi se razlika. 

Ljepo od tebe sto si se potrudio napisat ovaj post ali nazalost gamepad i dalje steka..sad sam provjerio,ako je svrha tvog posta bila da moj gamepad to procita pa se sam od muke popravi jer on nije kvalitetan kao tvoja dva?....

 Kak se odnosis prema gamepadima, takvi su ti. Ja uskoro ulazim u 3 desetljece aktivnog gaminga, imao sam omanje brdo konzola i kontrolera, apsolutno nikad niti najmanjeg problema. Cak ni na Switchu me nije zadesio stick drift nikad. Manje mlatarat po triggerima kad se igraju pucacine online pa ce te bolje sluzit

 Ajd nemoj ga sad poklopit, taman je uspio napisati jedan kontruktivan post (iznad tvojeg). 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Del_Boy97 kaže...

MEGATAMAšto bilo, jesu triggeri postali ljepljivi ili?

Desni samo,unutra onaj mali crni pad na koji se spusti trigger.Ocistio ali nije nista bolje i dalje se "ljepi"....

10 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
Del_Boy97 kaže...

MEGATAMAšto bilo, jesu triggeri postali ljepljivi ili?

Desni samo,unutra onaj mali crni pad na koji se spusti trigger.Ocistio ali nije nista bolje i dalje se "ljepi"....

 "The rubber pad is just a cushion for the triggers to stop them hitting the frame of the controller so anything shock absorbing material should do it, just nothing that will stick to the triggers!"

 

ako vec ne ide brisanje alkoholom po povrsinama

 

ili mozda naljepi selotejpa po toj gumi

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2022 21:52 (Del_Boy97).
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Tak ti je to kad jedeš čipse i gejmaš.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Sad sam isao pogleda na youtube o cem se radi, kaj uopce moras napravit da bi izazvao taj kvar? Mlatarat triggere cekicem da to ispadne van?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Arnold Šrafncinger kaže...

Sad sam isao pogleda na youtube o cem se radi, kaj uopce moras napravit da bi izazvao taj kvar? Mlatarat triggere cekicem da to ispadne van?

 Ili ispušiti neki dio u igri pa gamepad poleti....

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Arnold Šrafncinger kaže...

Sad sam isao pogleda na youtube o cem se radi, kaj uopce moras napravit da bi izazvao taj kvar? Mlatarat triggere cekicem da to ispadne van?

Sta da ispadne van?

Vec sam vise puta napisao da bi se za internet prikljucak morao ispunjavat IQ test.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Del_Boy97 kaže...
MEGATAMA kaže...
Del_Boy97 kaže...

MEGATAMAšto bilo, jesu triggeri postali ljepljivi ili?

Desni samo,unutra onaj mali crni pad na koji se spusti trigger.Ocistio ali nije nista bolje i dalje se "ljepi"....

 "The rubber pad is just a cushion for the triggers to stop them hitting the frame of the controller so anything shock absorbing material should do it, just nothing that will stick to the triggers!"

 

ako vec ne ide brisanje alkoholom po povrsinama

 

ili mozda naljepi selotejpa po toj gumi

Nisam imao cisti alkohol pa mozda radi toga,selotep bi bio dobra ideja samo treba izrezat tako mali komadic i zaljepit ga precizno preko tog malog komadica....

10 godina
offline
Re: Xbox Series X
Arnold Šrafncinger kaže...

Sad sam isao pogleda na youtube o cem se radi, kaj uopce moras napravit da bi izazvao taj kvar? Mlatarat triggere cekicem da to ispadne van?

 ne moraš ništa, dogodilo mi se iz čista mira dok sam samo držao gas na crash team racingu

 

samo se odjednom trigger poceo ljepit za dno kad bi ga pritisnuo do kraja

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2022 0:29 (Del_Boy97).
11 godina
offline
Xbox Series X

Sad skuzio da imam ekstra garanciju od 3 godine za XsX,jedino sto se  malo vidi da sam otvarao tu plastiku na gamepadu,nadam se da to nece bit problem prilikom reklamacije 🥂

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
18 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...

Pocela mi stekat RT tipka na XsX gamepadu....igrao sam ga enormno manje nego Ps5.

Ovo mi je 3 ili 4 xbox gamepad koji mi je riknuo ili krenuo rikavat na xbox konzolama koje sam imao 🤣

Najlosije izradjeni gamepadi koje sam ikad imao 🥂

 

Edit

Nasao tutorial na YT kako to rijesit,u pitanju je ucestali problem kako se cini.

U procesu otvaranja sam si malo ostetio gamepad jer nije bilo lagano otvorit 😡

 

Edit2

I dalje steka 🥂

 

Kao nagradu microsoftu ugasio gamepass ultimate pretplatu,xbox ispada iz kruga platformi za gejmanje na duze vrijeme.

  Treba podići tužbu protiv Microsofta i Sonyja zbog kontrolera kao šta je podignuta tužba protiv Nintenda 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2022 10:58 (Leon99).
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Leon99 kaže...
MEGATAMA kaže...

Pocela mi stekat RT tipka na XsX gamepadu....igrao sam ga enormno manje nego Ps5.

Ovo mi je 3 ili 4 xbox gamepad koji mi je riknuo ili krenuo rikavat na xbox konzolama koje sam imao 🤣

Najlosije izradjeni gamepadi koje sam ikad imao 🥂

 

Edit

Nasao tutorial na YT kako to rijesit,u pitanju je ucestali problem kako se cini.

U procesu otvaranja sam si malo ostetio gamepad jer nije bilo lagano otvorit 😡

 

Edit2

I dalje steka 🥂

 

Kao nagradu microsoftu ugasio gamepass ultimate pretplatu,xbox ispada iz kruga platformi za gejmanje na duze vrijeme.

 Treba podići tužbu protiv Microsofta i Sonyja zbog kontrolera kao šta je podignuta tužba protiv Nintenda 

Da to se apsolutno slazem,na Switchu mi se pojavio drift na XsX steka ta tipka...ma daj od.ebite vise.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Del_Boy97 kaže...
Arnold Šrafncinger kaže...

Sad sam isao pogleda na youtube o cem se radi, kaj uopce moras napravit da bi izazvao taj kvar? Mlatarat triggere cekicem da to ispadne van?

 ne moraš ništa, dogodilo mi se iz čista mira dok sam samo držao gas na crash team racingu

 

samo se odjednom trigger poceo ljepit za dno kad bi ga pritisnuo do kraja

 Mozda je do nacina koristenja kontrolera i opcenito odnosenja prema istom, ja imam stotine sati Forze Horizon, Warzonea, Infinite multiplayera na mom beater kontroleru pa je sasvim ok jer ne radim force na tipke i ne mlataram po njemu, nije mi nikad ispao i redovno ga cistim 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice