Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.232
|
čitano: 1.327.808
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Moraš, ali kao što sam napisao, sve se obračuna na checkoutu Amazona. Poanta je da nemaš dodatnih davanja nakon što SeX dođe u RH.

Odlicno,nisam znao da je automatski kad uvjek narucujem u De sa Amazon.de

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Jedino je malo "zavaravajuće" što tu cijenu s našim VAT vidiš tek kad staviš u košaricu, a ne dok pretražuješ Amazon. Pa često nešto izgleda puno jeftinije nego ustvari je.

Osim ako se nešto promijenilo u zadnje vrijeme.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Jedino je malo "zavaravajuće" što tu cijenu s našim VAT vidiš tek kad staviš u košaricu, a ne dok pretražuješ Amazon. Pa često nešto izgleda puno jeftinije nego ustvari je.

Osim ako se nešto promijenilo u zadnje vrijeme.

Mislim da je uvijek tako bilo jer Amazon.de prikazuje cijene za Njemačku , tek kada se stavi u košaricu i ode na zadnji korak cijene se "isprave" prema našemu PDV-u (tj prema lokaciji na koju se šalje) . 

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Koliko znam je, ali ako sam ulogiran onda Amazon zna koja mi je default adresa dostave. Ne vjerujem da se ne može riješiti da odmah prikazuje točan iznos. Gnjavaža je ako uspoređuješ nešto sa našim dućanima, ali šta je tu je.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
azzie kaže...

Ne komplicirajte i ne bunite čovjeka , neki dan sam stavio Series X u košaricu na Amazonu.de i izračunao koliko ispadne sveukupno za Hrvatsku, (PDV , poštarina i to je to ) . 

 

€525.20 Postage & Packing:€9.99 Order Total: €535.19 Order totals include VAT (4025 kuna)

 Pljacka, vise se isplati preko mailboxde.. 

11 godina
offline
Xbox Series X

Kakva bizarna situacija mi se sad desila sa COD Black Ops Cold War na XsX....

Igram svaki dan u 120fps i internoj rezi od 1440p ako se dobro sjecam i nikakvih problema,sad udjem u igru framerate 30fps a rezolucija oko 720p u igri...stutterasto,mutnjikavo.....bizarno.

 

Restartao igru i sve normalno sad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox Series X

Uzeo sam 12 mjeseci Turskog live golda na gamivu, ali prilikom aktivacije javlja grešku "check the instructions that came with your code. You might need to redeem it on a different web page or device, or you may be ineligible to redeem this code". Pokušao sam i na mobitelu i PC-u sa raznim vpn-ovima, ali uvijek isti error. Je li itko ovdje imao problema s gamivom? Kakvi su sa refundiranjem?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Vidi možda prvo s Msoft supportom. Nekima ovdje je support aktivirao kad su imali problem.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Vidi možda prvo s Msoft supportom. Nekima ovdje je support aktivirao kad su imali problem.

Da, ali jeste li vi imali EU ili turske/argentinske ključeve? Ne znam je li riskantno javiti im se da mi ne bi blokirali karticu ili tako nešto.

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ja sam kupio 3x brazilski gold od 1 godine i redimao bez problema. UK account/regija je kod mene. Ekipa koja je zvala support nije blokirana
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2022 12:13 (izzy007).
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Alex Mercer kaže...

Uzeo sam 12 mjeseci Turskog live golda na gamivu, ali prilikom aktivacije javlja grešku "check the instructions that came with your code. You might need to redeem it on a different web page or device, or you may be ineligible to redeem this code". Pokušao sam i na mobitelu i PC-u sa raznim vpn-ovima, ali uvijek isti error. Je li itko ovdje imao problema s gamivom? Kakvi su sa refundiranjem?

 

Koju si regiju stavio za svoj account?

Ako nije stavljeno na Tursku neće ti proći aktivacija.

BF3:fluffy_inside
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Ja sam isto kupio turske kodove,al sam rješio sve preko supporta.Imam UK račun,ništa nisu komplicirali oko toga.Kupio sam mjesec dana Ultimate Gamepass i aktivirali mi automatski 2 god.Gold u Ultimate.
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
izzy007 kaže...
Ja sam kupio 3x brazilski gold od 1 godine i redimao bez problema. UK account/regija je kod mene. Ekipa koja je zvala support nije blokirana

Da, ali mislim da je kod mene malo drugačija situacija. Pretpostavljam sa ste ti i većina ovdje sve igre i pretplate isključivo kupovali preko kodova. Ja sam već više kupovina napravio direktno preko storea i sad ne znam hoće li to biti problem ako kontaktiram support.

2 godine
offline
Re: Xbox Series X
Alex Mercer kaže...

Uzeo sam 12 mjeseci Turskog live golda na gamivu, ali prilikom aktivacije javlja grešku "check the instructions that came with your code. You might need to redeem it on a different web page or device, or you may be ineligible to redeem this code". Pokušao sam i na mobitelu i PC-u sa raznim vpn-ovima, ali uvijek isti error. Je li itko ovdje imao problema s gamivom? Kakvi su sa refundiranjem?

 

Instaliraj na mob vpn.lat, spoji se na neki od turskih servera, probas redeemati na redeem.microsoft.com, ako ne prodje probas sa ostalim turskim serverima, jedan bi trebao proci ako je kod ispravan.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...

Kakva bizarna situacija mi se sad desila sa COD Black Ops Cold War na XsX....

Igram svaki dan u 120fps i internoj rezi od 1440p ako se dobro sjecam i nikakvih problema,sad udjem u igru framerate 30fps a rezolucija oko 720p u igri...stutterasto,mutnjikavo.....bizarno.

 

Restartao igru i sve normalno sad.

Evo opet ista situacija i ovaj put nije pomoglo restartanje igre.

Igra se vrti u losih 30fps i krenu boljet oci nakon minute igranja,nemoguce je tako igrat.

Sad cu probat restart konzole pa puni shut down ako ce trebat.

Ne kuzim kako se uopce moze lockat na 30fps ili sta to vec je posto je cak i xbox one verzija u 60fps ako se dobro sjecam tako da nije u pitanju to da se moja XsX verzija zblesira na xbox one verziju.....

10 godina
offline
Re: Xbox Series X

cold war je poznat po problemima s izvodjenjem

 

ugasi ga, iskopčaj iz struje na minutu i ukopčaj nazat pa upali i probaj

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Del_Boy97 kaže...

cold war je poznat po problemima s izvodjenjem

 

ugasi ga, iskopčaj iz struje na minutu i ukopčaj nazat pa upali i probaj

Reset je pomogao,bas ludost,to nisam nikad do sad vidio na XsX ili Ps5 da se desi.

Jbni COD

14 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Del_Boy97 kaže...

cold war je poznat po problemima s izvodjenjem

 

ugasi ga, iskopčaj iz struje na minutu i ukopčaj nazat pa upali i probaj

 Ja danas upalim NFS Heat, nema zvuka, ne prima kontrole.

 

Resetiram konzolu, sve normalno haha

11 godina
offline
Xbox Series X

Mediamarkt u Berlinu,prvi put na policama vidim XsX.....napokon se svijet vraca u normalu 😀

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Xbox Series X

preporuka za tv na koji bi spajao series s, nekad kasnije xsx
do nekih 5k kn

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Xbox Series X

Ima li smisla danas uzimati xbox kada je ps izbacio svoj novi ps model pretplate (extra i premium)?

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
Tvpronlem kaže...

preporuka za tv na koji bi spajao series s, nekad kasnije xsx
do nekih 5k kn

 tipa da li je samsung Q80A dobar izbor?

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Cri.Lu99 kaže...

Ima li smisla danas uzimati xbox kada je ps izbacio svoj novi ps model pretplate (extra i premium)?

Ps5 ne mozes kupit doslovno nigdje a XsX sada i sa polica trgovina.

Ako si primarno na multiplatform naslovima tu su XsX i Ps5 jednako fantasticni 🥂

14 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Cri.Lu99 kaže...

Ima li smisla danas uzimati xbox kada je ps izbacio svoj novi ps model pretplate (extra i premium)?

Xbox ima day 1 ekskluzivne igre na usluzi, Sony ne. 

 

Cim Starfield koji je iz Microsoftovog home studija izade recimo bit ce odmah dostupan na Game Passu, Sony to nema. 

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Tvpronlem kaže...
Tvpronlem kaže...

preporuka za tv na koji bi spajao series s, nekad kasnije xsx
do nekih 5k kn

 tipa da li je samsung Q80A dobar izbor?

 Imaš i Hisense U8G, koji je al pari Samsungu QN90, a dosta jeftiniji.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
9 godina
offline
Xbox Series X

Kupio sam COD:MW za 14 eura, turski key, što mi se činilo kao dobar deal, a Halo Infinite MP ipak nije po mojoj mjeri.

 

I skinem ja 100-tinjak giga, i ne želi pokrenuti MP jer se mora dodatno skinuti neki Multiplayer Packovi od 30/40 giga? Štoviše, sve što se skinulo je - Warzone.

Dosta blesavo što tjeraju da skidaš Warzone....

 

Nadam se da to neće biti slučaj s nadolazećim MW2.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
MedO1337 kaže...

Kupio sam COD:MW za 14 eura, turski key, što mi se činilo kao dobar deal, a Halo Infinite MP ipak nije po mojoj mjeri.

 

I skinem ja 100-tinjak giga, i ne želi pokrenuti MP jer se mora dodatno skinuti neki Multiplayer Packovi od 30/40 giga? Štoviše, sve što se skinulo je - Warzone.

Dosta blesavo što tjeraju da skidaš Warzone....

 

Nadam se da to neće biti slučaj s nadolazećim MW2.

 Hmm ne sjecam se tocno ali mislim da je meni dalo opciju sto zelim skinut...kampanju...MP....WZ

9 godina
offline
Re: Xbox Series X

Meni je kao "basegame" bio dostupan isključivo Warzone, a kasnije kad mi se instaliralo sam vidio da to uopće ni ne uključuje kampanju MW-a.... možda sam nekaj fulao. Nadam se svakako da jesam, jer je moguće deinstalirati pakete pojedinačno, pa da se riješim toga. 

 

Inače, kako se pokreće MW na Xboxu Series X/S? Neki kažu da je zadovoljavajuće, neki pak tvrde da je puno bugova i loše izgleda. Imam Series S na FHD monitoru, pa mi veća rezolucija ionako ne igra ulogu.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
MedO1337 kaže...

Meni je kao "basegame" bio dostupan isključivo Warzone, a kasnije kad mi se instaliralo sam vidio da to uopće ni ne uključuje kampanju MW-a.... možda sam nekaj fulao. Nadam se svakako da jesam, jer je moguće deinstalirati pakete pojedinačno, pa da se riješim toga. 

 

Inače, kako se pokreće MW na Xboxu Series X/S? Neki kažu da je zadovoljavajuće, neki pak tvrde da je puno bugova i loše izgleda. Imam Series S na FHD monitoru, pa mi veća rezolucija ionako ne igra ulogu.

Na XsX ja igram Black Ops u 120fps na 1440p interno,izuzetno fluidno.

10 godina
offline
Re: Xbox Series X
MedO1337 kaže...

Kupio sam COD:MW za 14 eura, turski key, što mi se činilo kao dobar deal, a Halo Infinite MP ipak nije po mojoj mjeri.

 

I skinem ja 100-tinjak giga, i ne želi pokrenuti MP jer se mora dodatno skinuti neki Multiplayer Packovi od 30/40 giga? Štoviše, sve što se skinulo je - Warzone.

Dosta blesavo što tjeraju da skidaš Warzone....

 

Nadam se da to neće biti slučaj s nadolazećim MW2.

 da, to ti je jednostavno tak. Bezveze ali te prisiljavaju da skidaš WZ

 

Identična stvar ti je i na PCju

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice