Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.395
|
čitano: 1.466.252
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 mjeseca
offline
Xbox Series X

 
1 0 hvala 0
2 mjeseca
offline
Xbox Series X

Overwatch 2 dolazi na Game Pass 17.09.

 

https://overwatch.blizzard.com/en-us/news/24116736/

 
1 0 hvala 0
2 mjeseca
offline
Xbox Series X

Izgleda odlično

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xbox Series X

Nakon otprilike mjesec dana korištenja mogu reći da sam oduševljen sa funkcionalošću i kompaktnošću Series S konzole, za casual gaming mi je stvarno odlična.

 

Jedino što me intrigira je budućnost igara za tu konzolu, npr. GTA VI kad izađe kakva će biti igrivost, pošto igram na 1080p i ne treba mi 120 FPS-a nadam se optimiziranoj verziji.

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xbox Series X

Atlas Fallen me zanima.

 

PSN: Muskarcina77 / Xbox: Muskarcina
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 mjeseca
offline
Xbox Series X

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Dal netko zna na series s da kad se konzola ugasi da se ugase i usb-i

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Mislim da ti ovisi o energy settingsima.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
Joky007 kaže...

Dal netko zna na series s da kad se konzola ugasi da se ugase i usb-i

The USB ports are powered in either power mode so there is no solution beyond unplugging the USB device or unplugging the Xbox/turning off

2 mjeseca
offline
Xbox Series X

Towerbone dolazi na Xbox 2025.

 

 

 
2 0 hvala 2
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
Witcher1 kaže...

Towerbone dolazi na Xbox 2025.

 

 

 svaka cast
realno svaku novost o gamingu sam saznao od tebe, aktivan si po cijelom forumu 

 

Bug ti treba dati Gaming rubriku na urednistvo 

3 godine
offline
Xbox Series X

Ekipa, 

na joypadu mi jedan (lijevi) 'rocker' ili ti ono za gibanje / pomicanje (ne znam tocan naziv - možda 'gljiva') zna samo od sebe otici u određenom smjeru (nasumično, ne uvijek za sad jer je u početnom 'defektu'). Postoji kakav jednostavan nacin da se to zamjeni / popravi? Ili bolje da uzmem novi joypad dok ne bu više od koristi? Hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Overflow1984 kaže...

Ekipa, 

na joypadu mi jedan (lijevi) 'rocker' ili ti ono za gibanje / pomicanje (ne znam tocan naziv - možda 'gljiva') zna samo od sebe otici u određenom smjeru (nasumično, ne uvijek za sad jer je u početnom 'defektu'). Postoji kakav jednostavan nacin da se to zamjeni / popravi? Ili bolje da uzmem novi joypad dok ne bu više od koristi? Hvala

Vjerojatno ti gljiva "drifta".

Ako ti je kontroler pod jamstvom, reklamiraj ga.

PSN: Muskarcina77 / Xbox: Muskarcina
3 godine
offline
Re: Xbox Series X
Virty kaže...
Overflow1984 kaže...

Ekipa, 

na joypadu mi jedan (lijevi) 'rocker' ili ti ono za gibanje / pomicanje (ne znam tocan naziv - možda 'gljiva') zna samo od sebe otici u određenom smjeru (nasumično, ne uvijek za sad jer je u početnom 'defektu'). Postoji kakav jednostavan nacin da se to zamjeni / popravi? Ili bolje da uzmem novi joypad dok ne bu više od koristi? Hvala

Vjerojatno ti gljiva "drifta".

Ako ti je kontroler pod jamstvom, reklamiraj ga.

 Nije pod jamstvom sigurno .. Pojma nemam kak dugo traje jamstvo, al 99% sam siguran da isteklo je ..

 

Ne znam ni sam kolko se isplati igrat s tim ili da jednostavnije uzmem novi joypad (imam i drugi koji super radi, nije jos kriza) :D ..

14 godina
offline
Xbox Series X

Na oba jojstika lijeva gljiva preskače.. Ovdje gdje živim nitko nema rezervne dijelove za xbox... Može mi tko poslati link ako ima gdje mogu naručiti za xbox gamepad rezervne dijelove. Ne daje mi se 60 eura za novi jojstik kad na ova dva što imam kvar nije prevelik 

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X

pitanjce... prije 3g sam morao cekati da istekne ultimate pa da mogu staketi gold i onda konvertirati u ultimate... istice mi sad u prosincu... jel to pravilo jos vrijedi? vezano za ovu promjenu unosenja od 18.9.

 

 

koja je alternativa u tom slucaju? ima nesto jeftinih oglasa al oni prodaju vecinom pristup accountu, a kodove je tesko naci po ovim cijenama na koje sam navikao :)

 

gledao sam da redovno placam turski ultimate, ali i on je desetak eura mjesecno... ima li sto povoljnije?

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
MarioArt kaže...

pitanjce... prije 3g sam morao cekati da istekne ultimate pa da mogu staketi gold i onda konvertirati u ultimate... istice mi sad u prosincu... jel to pravilo jos vrijedi? vezano za ovu promjenu unosenja od 18.9.

 

 

koja je alternativa u tom slucaju? ima nesto jeftinih oglasa al oni prodaju vecinom pristup accountu, a kodove je tesko naci po ovim cijenama na koje sam navikao :)

 

gledao sam da redovno placam turski ultimate, ali i on je desetak eura mjesecno... ima li sto povoljnije?

Najjeftiniji je indijski core, cca 20eur 12mj, ostali su po 40€... Možeš napraviti konverziju indijskog ali nekome uspije nekome ne, kome ne uspije javi se podršci pa oni to riješe iako ni to ne prolazi svaki put 

 

Za sada se još ništa ne zna što se tiče promjena i kakva će pravila vrijediti što se tiče konverzije i stackanja, morati ćeš pričekati prosinac pa onda vidi koje ćeš imati mogućnosti

 

Možeš i produžiti ultimate pretplatu ali moraš uzeti core za regiju u kojoj je trenutna pretplata i konverzija je 1:4 ako se ne varam, za 12 mj core dobiješ 3 ultimate 

14 godina
offline
Xbox Series X

Nova gamepass pretplata, samo se na standard odnosi stacking ograničenje

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2024 9:22 (Genoxxx).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Znaci ove jeftine zemlje vise se nemoze uzesti vise od 13 mjeseci preplate, a dobro produzivat cemo godinu dana, jos mi je ostala godina od tri godine passa.
3 godine
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
nike098 kaže...
Znaci ove jeftine zemlje vise se nemoze uzesti vise od 13 mjeseci preplate, a dobro produzivat cemo godinu dana, jos mi je ostala godina od tri godine passa.

 Uvijek neka nova zemlja iskoci za 36 mjeseci kao Indija, Mexico , Juznoafricka republika...

 

 

 

 

 

14 godina
offline
Xbox Series X

Core konverzija na GPU je sada 2:1 a ne 3:2 :(

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
nike098 kaže...
Znaci ove jeftine zemlje vise se nemoze uzesti vise od 13 mjeseci preplate, a dobro produzivat cemo godinu dana, jos mi je ostala godina od tri godine passa.

Indija nije na popisu a ona je zasada najjeftinija 

14 godina
offline
 
0 0 hvala 0
13 dana
offline
Xbox Series X

Pozdrav ekipa,

Od neki dan sam postao ponosni vlasnik Xbox x, te sada nastupaju problemi, pročitao postove uzduž i poprijeko i više ni sam ne znam kako dalje sada sa pretplatom, ako sam dobro shvatio sada od 16.9 se nešto mjenja , Hrvatska i dalje nema podršku,  mene zanima onaj Xbox game pass ultimate, pa ako ima neka dobra duša i sa debelim živcima da mi ukratko objasni što mi je činiti, može i na privat poruku, pozdrav svima od dede gameta...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Na 74 stranici ti sve pise
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Paki70 kaže...

Pozdrav ekipa,

Od neki dan sam postao ponosni vlasnik Xbox x, te sada nastupaju problemi, pročitao postove uzduž i poprijeko i više ni sam ne znam kako dalje sada sa pretplatom, ako sam dobro shvatio sada od 16.9 se nešto mjenja , Hrvatska i dalje nema podršku,  mene zanima onaj Xbox game pass ultimate, pa ako ima neka dobra duša i sa debelim živcima da mi ukratko objasni što mi je činiti, može i na privat poruku, pozdrav svima od dede gameta...

Najjeftinija solucija ti je uzeti 3x12 mjeseci indijskog gamepass core pretplatu i konvertirati u ultimate a omjer je 1:2, dakle za 36 mjeseci core dobiješ 18 mjeseci ultimate plus 1 mjesec moraš uzeti ultimate koji na kraju aktiviraš da bi se core pretvorio u ultimate

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Jel ova varijanta vrijedi i nakon isteka 3 godine ultimate-a? Može se ovako produžiti?
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
zvone07 kaže...
Jel ova varijanta vrijedi i nakon isteka 3 godine ultimate-a? Može se ovako produžiti?

Može

16 godina
offline
Xbox Series X

Kako sad ide ratio nakon promijene? Ako npr uzmem sa cdkeys  6 mjeseci gamepass core 28eura, pa dodam za 8 eura 1 mjesec ultimate za aktivirat prebacit će me u koliko mjeseci ultimate?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice