Xbox 360 - pitanja i odgovori

poruka: 7.690
|
čitano: 2.234.694
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
greathander kaže...

a jel instalacija komplicirana i jel ima kakve zahtjeve, npr. noviji fsd ili tako nesto?

Mislim da treba biti FSD 3.0, po mogućnosti najnovija podverzija 768 čini mi se. I mislim da se treba negdje registrirati, više se ne sjećam imaju upute negdje.

11 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
St0ka kaže...
greathander kaže...

a jel instalacija komplicirana i jel ima kakve zahtjeve, npr. noviji fsd ili tako nesto?

Mislim da treba biti FSD 3.0, po mogućnosti najnovija podverzija 768 čini mi se. I mislim da se treba negdje registrirati, više se ne sjećam imaju upute negdje.

 

ok, hvala :D

14 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav,
imam problem pri spajanju na xbox live,odnosno aktivacije gold pretplate.Naime,kad upisem kod sve ok,pronađe ga. Tada odaberem reedem code i onda mi izbaci prozor za upisat billing information,i to jednostavo ne prolazi. Javlja stalno da post code nije ispravan ili da se ne slaže s lokacijom koju sam odabrao.(stavio sam UK kao lokaciju)....Znači ne prolazi ništa....

Tada sam skužio da sam možda pogriješio što sam acc registirao na gmail adresi a ne hotmail,pošto sam probao napraviti novi acc s hotmail adresom i tada billing info prolazi ali mi tada ne prohvaća kod za xbox live code.

Postoji kakvo rješenje?

Hvala!

 

EDIT: riješeno

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.11.2014 19:14 (nitar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

koja pržilicaa je najbollja za xbox 360 i da li je dovoljno samo ugraditi u kompjutor ili je treba modificirati

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Da li ima netko tko bi želio prodati Xbox 360 do 700 kuna?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

zna neko gdje se jeftino moze nac xbox live na 6/12 mjeseci?

"Ses"
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Mi mozete pomoc, ovako, razmisljam si nabaviti HD Capture device koji ce podrzati snimanje/live prijenos sa xbox 360 konzole znaci bitno mi je da je uređaj eksterni(ne PCI-E) jer koristim ITX kuciste pa nemam slobodan PCI-e slot jer graficka kartice je zauzela jedini postojeci. Znaci najbitnije mi je da je eksterni uređaj, da snima u HD-u, da moze live snimat(twitch.tv) i naravno da podrzava xbox 360.

Ovako, naime slucajno sam zaboravio na kojem mailu sam se registirao na accu Skillzor69, pa sada sam morano novi radit
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

 

mad9dog kaže...

zna neko gdje se jeftino moze nac xbox live na 6/12 mjeseci?

 

ja prije par dana nabavio 3mj,na njušaku lik...155kn

http://www.njuskalo.hr/xbox/xbox-live-gold-najpovoljnije-najsigurnije-oglas-9878950

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.11.2014 11:03 (nitar).
12 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Da li može XBOX 360 Slim raditi sa uklonjenim nand chipom, samo usb memorijom?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Zašto mi neće aktivirati Free Gold Trial na 1 mjesec? :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Evo ovako posto imam ovih 7 days codova pun vrag jel su nove igre pa ih dobijem..

Kad ih aktiviram i prode 7 dana onda mi ode taj xbox live gold oce si on sam produzit ili mene pita da li hocu produzit ili ne?

Sorry na glupom pitanju.

Hvala Unaprijed.

"Ses"
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Nece ti se sam produziti ako nisi kupovao pretplatu preko Live-a. Trajat ce koliko traje kod i onda si opet free/silver korisnik.

10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Znaci ovako, imam modificirani x360 sa lt2.0 modifikacijom.

Nedavno sam ubacio kopiju igre Borderlands2 i trazilo me update dashboarda, mislio sam da nije bitno pa sam ga updateao. Nakon kojih sat vremena igra se pocela smrzavati. Probao sam i sa ostalim kopijama i ista stvar se dogadala a prije su radile. Je li moguce da je update dashboarda ponistio modifikaciju? Bi li update modifikacije na najnoviju(lt3.0+ ?) rijesio problem?

U životu je bitno samo jedno, a to su dvije stvari; red, rad i disciplina
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav, imam problem s ucitavanjem igrice kad ubacim fifu 14 (orginal) pokazuje mi disc unrecognized,  neznam u cemu je problem? Imam stariji phat model godina 2007/2008 nisam siguran,  cipiran je ali lt 2.0 

Unaprijed se zahvaljujem

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
tomato233 kaže...

Znaci ovako, imam modificirani x360 sa lt2.0 modifikacijom.

Nedavno sam ubacio kopiju igre Borderlands2 i trazilo me update dashboarda, mislio sam da nije bitno pa sam ga updateao. Nakon kojih sat vremena igra se pocela smrzavati. Probao sam i sa ostalim kopijama i ista stvar se dogadala a prije su radile. Je li moguce da je update dashboarda ponistio modifikaciju? Bi li update modifikacije na najnoviju(lt3.0+ ?) rijesio problem?

 

Nije je ponistio ako i dalje mozes vrtiti kopije, ali buduci da je LT+ 2.0 shit i polovicno rjesenje koje je ubrzo zamijenjeno s LT+ 3.0 koje je evo vec skoro 3 godine aktualno i funkcionira bez problema onda je sasvim moguce da je doslo vrijeme kad moras napraviti update. S tim da uzmes u obzir kako na LT+ 3.0 nema "trimanih" kopija, moraju biti sprzene 100% ispravno, s posebnom przilicom ili onom koja podrzava burnermax payload, i da ak imas trimane kopije one vise nece sljakat na LT+ 3.0.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Ovisnik89 kaže...

Pozdrav, imam problem s ucitavanjem igrice kad ubacim fifu 14 (orginal) pokazuje mi disc unrecognized,  neznam u cemu je problem? Imam stariji phat model godina 2007/2008 nisam siguran,  cipiran je ali lt 2.0 

Unaprijed se zahvaljujem

 

Najvjerojatnije ti je otisao laser, nadji servis koji ti to moze popraviti. Imas ih hrpu koji se oglasavaju na Njuskalu.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Kada igram bilo koju od kopija koje su prethodno radile nakon nekog vremena se samo cuje disk i igra se zamrzne, izade u dashboard i baci neki error message da je disk unreadable. Probo kod frenda njemu sve ok radi. Samo da napomenem, originali jos uvijek rade. Znaci update bi popravio stvari? I ako bi, jel komplicirano to uradit doma il da odnesem nekome, vidio sam na njuskalu da za 100kn rade update na lt+ 3.0. Radi se o fat modelu sa jasper verzijom ploce.

U životu je bitno samo jedno, a to su dvije stvari; red, rad i disciplina
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
tomato233 kaže...

Kada igram bilo koju od kopija koje su prethodno radile nakon nekog vremena se samo cuje disk i igra se zamrzne, izade u dashboard i baci neki error message da je disk unreadable. Probo kod frenda njemu sve ok radi. Samo da napomenem, originali jos uvijek rade. Znaci update bi popravio stvari? I ako bi, jel komplicirano to uradit doma il da odnesem nekome, vidio sam na njuskalu da za 100kn rade update na lt+ 3.0. Radi se o fat modelu sa jasper verzijom ploce.

 

Najvjerojatnije ce ti update rijesiti stvar. Ako ne rijesi onda ti 100% rikava laser, ali to se ne dogodi naglo, vjerojatno bi vec prije primjecivao da igre ponekad ne zeli ucitat ili te izbaci iz igre dok igras. Ako puno vrtis kopije bez instalacije na HDD onda ti je laser sasvim sigurno vec dobrano istrosen pa je mozda i u tome stvar.

 

Sto se tice kucne radinosti, kad bi imao svu specijalnu opremu koja je potrebna i kad bi imao iskustva s flashanjem za sam postupak bi ti trebalo 5 min., medjutim ako nemas i ne znas onda ti toplo preporucujem da nekome platis 100 kn da ti to ucini kako bog zapovijeda. Sva je prilika da je to zadnji iXtreme update koji ces ikad trebati jer je Microsoft ocito digao ruke od pokusaja da sprijeci kopije na X360.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Ma uvijek su na hddu igre bile, kad nebi radila bilo bi do diska.

A nista, nosim xbox uskoro do lika da mi updatea to.
Hvala ti puno na odgovorima! 

U životu je bitno samo jedno, a to su dvije stvari; red, rad i disciplina
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Zanima me kako pretvorit obicni hard disk u hdd za xbox 360. Da li mora bit neki posrbni hdd ili je svejedno? Pa ako moze neko bacit tu nekakav tutorial unaprijed se zahvaljujem

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Dobar dan,imala bih nekoliko pitanja,nova sam na ovom forumu i nemam pojma od ničega što se ovdje događa ali trebala bih

pomoć u vezi xbox(arcade) mislim.Ovako: moj sin 10-godišnjak dobio je xbox konzolu sa 2yoisticka i daljinskim na poklon

(rabljenu),Mi smo  uključili i  samo smo mogli gledati dvd film,igrice nemamo pojma kako uključiti,igrice su original.Pošto mi od toga ne znamo ništa i čini mi se jako komplicirano da li se isplati nositi nekome  da nam pokaže kako se s tim radi ili je bolje da prodamo i koliko bi otprilike mogli dobiti za to.

Molim pomozite.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
goys kaže...

Dobar dan,imala bih nekoliko pitanja,nova sam na ovom forumu i nemam pojma od ničega što se ovdje događa ali trebala bih

pomoć u vezi xbox(arcade) mislim.Ovako: moj sin 10-godišnjak dobio je xbox konzolu sa 2yoisticka i daljinskim na poklon

(rabljenu),Mi smo  uključili i  samo smo mogli gledati dvd film,igrice nemamo pojma kako uključiti,igrice su original.Pošto mi od toga ne znamo ništa i čini mi se jako komplicirano da li se isplati nositi nekome  da nam pokaže kako se s tim radi ili je bolje da prodamo i koliko bi otprilike mogli dobiti za to.

Molim pomozite.

 

Ne bi trebalo biti nista komplicirano, igra se ubaci i pokrene kao i DVD film. Ako konzola ne zeli pokrenuti originalnu igru ili pokrene nekakav video s Xbox 360 logom ili porukom "ubacite ovaj disk u Xbox 360 konzolu" onda nesto nije u redu s DVD citacem. S obzirom da kazete kako filmove cita a igrice ne, ja bih rekao da je tu netko nestrucan prckao po konzoli i napravio glupost. Obicno se takva situacija javi kada netko zamijeni DVD uredjaj (vjerojatno zato sto stari nije radio) a pri tom ne ucini ono sto je potrebno da bi konzola pristala raditi s novim uredjajem - konkretno, ne prebaci jedinstveni softverski "DVD kljuc" bez kojeg konzola nece htjeti citati niti jednu igru (ovo je dio sustava zastite protiv kopija). Situacija nije nepopravljiva, jer se DVD kljuc uvijek moze naknadno ubaciti u novi DVD citac, ali ako nemate pristup starom citacu onda je jedini nacin da se do njega dodje "RGH" modifikacija s kojom se taj DVD kljuc moze saznati iz same konzole. To nazalost nije jednostavno napraviti, a ovisno o modelu i verziji operativnog sustava koji se nalazi na konzoli, racunajte da cete za tako nesto morati nekome strucnome platiti barem 300-400 kn.

 

Naravno, ovo je samo nagadjanje s moje strane da se radi bas o ovoj situaciji, ali cak i ako je nesto drugo, npr. da je potrebna zamjena lasera ili tako nesto necete vjerojatno proci jeftinije od toga. Sto se tice prodaje, ako je u takvom nefunkcionalnom stanju, tesko da cete dobiti neku znacajniju cifru za nju, ovisi da li je to netko spreman otkupiti i zafrkavati se s time, ali ja osobno ne bih dao vise od parsto kuna za takvu konzolu.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

nažalost i ja imam isti problem kao i ti (obićni hard disk ili usb 16gb) bi htio pretvorit da mogu igrati igre preko usb ili hard disca,pa ako vidiš objasni mi preko poruka ili pošalješ neki link

9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Ako mi moze neko pomoci. Imam component kablo i zelim ga prikljuciti na tv, ali na tv-u nemam ulaze za component kablo, mislim da mi treba nekakav adapter. 

 

evo kako izgleda sa leđa moj tv evo kako izgleda sa leđa moj tv
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav, ima netko modanu Liteon pržilicu za X360 igre? {#}

He who is brave is free.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
benkoTM kaže...

Ako mi moze neko pomoci. Imam component kablo i zelim ga prikljuciti na tv, ali na tv-u nemam ulaze za component kablo, mislim da mi treba nekakav adapter. 

 

A kaj su onda ovi žuti,bjeli i crveni konektori u sredini?

--------------------------------------------------------------------------------------------
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
zerocool12 kaže...
benkoTM kaže...

Ako mi moze neko pomoci. Imam component kablo i zelim ga prikljuciti na tv, ali na tv-u nemam ulaze za component kablo, mislim da mi treba nekakav adapter. 

 

A kaj su onda ovi žuti,bjeli i crveni konektori u sredini?

 

To su kompozitni. Komponentni su crveni/zeleni/plavi za sliku plus bijeli/crveni za zvuk. Komponentni moze prikazivati HD sliku, kompozitni ne moze. A sto se tice originalnog pitanja, mozda postoji nekakav adapter s komponentnog na VGA ali ce kostat daleko vise nego obicni HDMI switcher (ako je nedovoljan broj HDMI ulaza glavni problem).

9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Upomoć, kupio sam fifu 2015 u Mađarskoj i ima samo mađarski , ruski, češki i poljski jezik. Da li postoji način da se ubaci neki language pack. Hvala

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

kad se kupi hdd (250gb) za xbox 360 za arcade konzolu šta je dovoljno umetnuti u konzolu ili je treba modificirati ili je dovoljno staviti igru na hdd,staviti ga u utor i može se igrati,ako tko može pomoći!

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
renky002sawyer iceung kaže...

kad se kupi hdd (250gb) za xbox 360 za arcade konzolu šta je dovoljno umetnuti u konzolu ili je treba modificirati ili je dovoljno staviti igru na hdd,staviti ga u utor i može se igrati,ako tko može pomoći!

 

Bravo, kako se samo toga nitko do sad nije sjetio, a tako je jednostavno. Samo "staviti igru na hdd" i zaobic sve zastite protiv piratstva koje je Microsoft ugradio, genijalno!

 

Salu na stranu, NE, NE MOZES samo "staviti igru na hdd" i igrati. Za bilo kakve kopije trebas modifikaciju, amen. Ako samo hoces nadograditi svoju Arcade konzolu s HDD-om da bi mogao instalirati svoje ORIGINALNE igre ili kupovati na Xbox Live-u, mozes ubaciti bilo koji Microsoftov originalni HDD i radit ce bez problema. Diskovi drugih proizvodjaca NE funkcioniraju jer Microsoft ne zeli da funkcioniraju. Moras kupiti originalni ili nista. S druge strane, postoji nacin da se odredjene serije Western Digital Scorpio serije prilagode za koristenje na Xbox 360 i bar polovica "Xbox" diskova koje mozes naci na Njuskalu i slicnim oglasnicima su tog tipa.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice