Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

poruka: 3.099
|
čitano: 836.047
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?
lp_chandler kaže...

Goran Racic kaže...
 Oba podrzavaju DivX-e, no dolazimo do jednog problema - codeca ima mali milijun i vjerujem da se obje konzole updateati i dalje. Trenutna razlika je sto za Xbox 360 ima cipova koji nisu nelegalni sami po sebi, makar nikad nisam tocno proucio legalnu stranu, (nasi ducani ih prodaju bez problema), a PS3 jos nije "sredjen" - pitanje je, hoce li covjek moci srediti PS3 i updateati softver bez da ovaj eksplodira.
Nisam mislio na ponudu blu-ray filmova, tj. filmova na blu-rayju, toga ima - govorimo o rezoluciji igranja - Sony je odavno davio o tome da s PS-om 3 dolazi vrijeme pravog HD igranja (to je ono sto mi na PC-u imamo zadnjih osam godina ili vise), no pravu igru koja podrzava 1080p jos nisu bacili na trziste (barem je nije bilo prije par mjeseci, a nisam cuo da je nesto komercijalno izaslo na trziste).

Ono sto je potencijalno na Sonyjevoj strani je njihov PlayStation Network koji ce prije ili kasnije biti dostupan iz Hrvatske (pod tim mislim na punu funkcionalnost s mogucnoscu kupovine stvari s kreditnom izvadjenoj u Hrvatskoj)... Microsoft ne sljivi ovo nase selo ni pet posto...

Sto se tice rezolucije filmova - gledao sam filmove preko Xboxa 360 (DVD) i PS-a 3 (blu-ray) na Leveovom (da, pisem po vuku, tuzite me) LCD-u od 80 i nesto centimetara (18.000 kuna ako je to nekome glavni stvar u ocijeni tehnike) i nisam vidio razliku. Onda je frend zamijenio taj TV s plazmom od 100 i jos nesto centimetara i probali smo opet (oko 16.000 kuna) - na toj velicini DVD jednostavno "puca", tj. vidi se da treba nesto kvalitetnije. Onda smo ubacili blu-ray i da vidis!
Znači tebi je najveća mana PS3-u to što nema piratskih igrica? Daj shvati da to više nije PS2, da nije dosta samo igrat igricu doma offline, preć ju za 3 dana i onda igrat novu. Ja imam samo dvije igrice za PS3, i čak mi je i to previše. Imam doma COD4 i R:FOM. Morao sam zbog COD-a zapustit RFOM. Osjećaj kad kolješ ljude na netu je jednostavno neopisiv :). I da si možda koji put zaigrao neku igricu na XBL-u, možda bi znao o čemu pričam.

360 ima nekoliko dosta velikih prednosti pred PS3, najveća je valjda to piratstvo zato jer se ljudi u ovoj državu očito boje kupit originalni softwer. Istina je da je bezobrazno skup, ali se bez problema igrica može naručit sa neke stranice u americi za upola manje para nego ovdje. Reci sad ti meni jel teško možda dat nekih 300kn za igricu poput COD4 koju znaš da ćeš igrat više mjeseci. Prednost Xboxa nad PS3 je i to što za sad ima dosta veću ponudu igara. Ali kada se uzme u obzir da Sony za 2008 godinu ima najviše ekskluziva (mislim da oko 18), onda razlika nije tako loša.

Neke od prednosti PS3 nad 360:
Blu-ray player - reci ti šta hoćeš, ali praktički je već pobijedio HD-DVD i kada malo pojeftini kreće i na DVD. Trenutno Blu-ray player košta isto kolko i PS3. Znam da će se ta cijena smanjit kad jednom on pojeftini, ali ipak. Zašto kupovat player kad ga već imaš u PS3-u.  A mogu reć i da nije uopće loš. Možeš si kupit BT remote, i kao da imaš pravi player. Al nije da ti ni treba remote, kad je već ionak sixaxis bežićan.

Novi Metal Gear Solid - frend mi je prije tjedan dana kupio PS3 samo da može to igrat kad izađe- Već ga je pre-ordero na videogamesplus.ca

Ne moraš imat slušalice da bi čuo što se događa u igric - da, govorim da je 360 užasno glasan

Dualshock 3 - ne moraš se zajebavat sa punjivim baterijama stalno, i možeš igrat dok ti se puni joystick. I također ima force feedback

PSN - besplatan je

PS store - totalno je cool i možeš skidat svakakve demo igrice sa njega

dolazeći playstation Home - nije da ću to koristit, ali svi se tak vesele oko toga:)

Podrška za PS3 u HR, 360 nemreš ni kupit ovdje (osim prek oglasa)

Uncharted: Drake's Fortune - ako netko pogleda ovu igricu i ne doživi orgazam, onda se nemre nazvat gamerom

Hmmmmmm. Mislim da je to sve. Ak se sjetim nečeg, budem opet tu napiso.


Želim samo reći još da je meni 360 isto fakat dobar. I kad gledam stanje danas, ako nije bolji od PS3, bez problema mu može stat rame uz rame. Ali kad se okrenem budućnosti, ova 6kg teška, crna kutija za skupljanje prašine ima tolko potencijala da mi glava puca.
 Nisam tocno siguran gdje to kazem kako je mana PS-a 3 sto nije razbijen - kazem samo da je pitanje kako ce ici s nadogradnjom softvera nakon sto ga razbiju jer se poteglo pitanje repordukcije DivX-a.

To da je Xbox 360 glasan, je, ali da me to smeta - ne. Kod mene ili kod bilo kojeg frenda nikad nije tiho i ako vec igram(o) nesto uvijek TV bubnja tako da mi je apsolutno svejedno koliko je i nije glasan.

Sto se pak Blu-rayja tice, nit sam rekao da je bolji ili losiji od HD-DVD-a; rat formata me nimalo ne zanima. Kupit cu onog koji ima bolju podrsku, a to je u ovom slucaju blu-ray. Meni se iskreno gade konzole, a to su skoro sve u novije doba, koje trpaju tu multimedijalnu fintu - niti cu slusat glazbu, niti gledat filmove preko njih jer vec za svaku tu funkciju imam uredjaj u kuci.
A to da ljudi nece kupovati blu-ray playere makar vec posjeduju PS3 - isto kako su ljudi imali DVD playere uz PS2, imat ce i blu-ray playere uz PS3.

Xbox 360 se kupuje u ducanu kao i PS3 - dobivas garanciju godinu dana kao i na bilo koju drugu konzolu.

Vidim, ako nista drugo, po avataru da si fan Sonyja, a takvi cesto puno toga uzimaju k srcu. Vec sam puno puta rekao da mi je apsolutno svejedno sto pise na konzoli - ako su igre dobre, igram.
No da cu se navlaciti na spiku "koji je bolji i duzi", pogotovo necijim tumacenjem onoga sto nisam rekao, ne vjerujem.
16 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?

Sorry za OT, al zamolio bih korisnike da pri odgovaranju ne koriste automatski opciju citiraj jedan za drugim i tako exsponecijalno povecavaju i duljinu stranice i zauzece u bugovoj bazi podataka. Ako se treba citirat neki dio, onda se obrise sve osim tog dijela, a ako se ne treba nista citirat, postoji i gumbic "odgovori".


Hvala Osmijeh


What fruit is named after a computer? Apple.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?

@ Goran Račić

 

Zaboravio sam promjenit avatar, nisam inače tolki Sony lover, i ako sam ispo ko sony fanboy ispričavam se. I don't like those guys. Htio sam samo ljudi dat da vide da to što zaštita nije probijena ne mora odmah značit nešto loše.

 

@ ficho

 

Who made you admin? Belji se

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2008 14:26 (lp_chandler).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?
lp_chandler kaže...

@ Goran Račić

 

Zaboravio sam promjenit avatar, nisam inače tolki Sony lover, i ako sam ispo ko sony fanboy ispričavam se. I don't like those guys. Htio sam samo ljudi dat da vide da to što zaštita nije probijena ne mora odmah značit nešto loše.

 

@ ficho

 

Who made you admin? Belji se

 

 Sve pet - svi fanboysi mi redovito dizu zivac jer radi nekog cudnog razloga nikad ne vide da i "njihova" konzola ima nedostataka.
Sto se zastite tice, isto OK, zasto sve nuzno mora biti piratsko?! Postoji gomila igara koje vrijede svakog novcica (makar bi mi bilo lakse da ti novcici odlaze ekipi koja radi igru, a ne izdavacu), a u danasnje doba mreznog igranja obicno moras imat original kako bi igrao na netu....
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?

Najbolje oboje. No pitanje je svrhe.

 

Ako se traži multimedijalni uređaj - onda PS3 jer je bolje opremljen da bude jedini multmedijalni uređaj u kućanstvu (ja na njemu držim sve digitalne fotke, DiVxe, filmiće s kamere i MP3-ce za slušanje "po doma". Idealan za gledanje slika, prikazivanje obitelji, ima sortiranje po datumima, razne načine prikazivanja... a bežićno (ili žično ako treba ali ko još žice koristi) se kači na PC i vuče s njega sve multimedijalne stvari koje na njemu imaš pa može prikazivati na TV...

 

Istina je da X360 može većinu stvari ali po mom iskustvu (u smislu ne samo mog korištenja nego i korištenja od strane prijatelja koji nisu gadget freakovi) PS3 sve navedeno radi ugodnije, brže i jednostavnije za krajnjeg korisnika.

 

Dodaj da ima browsanje Internetom i sve druge smicalice (ni ne spominem Blu-ray i upscaling DVD-a ni nadolazeći tuner-dodatak za dekodiranje TV programa i snimanje emisija na hard disk, umrežavanje s PSP-om i korištenje kao remote viewer i slično) i mora se priznati da je u ovoj domeni superioran.

*EDIT - glasnoća Xboxa - je tolika da je u tihoj sobi totalno neugodno gledat filmove. To sam zaboravio napomenuti ali je vrlo važna činjenica zbog koje X360 nikako ne može biti privlačan kao DVD player. Za igre je OK jer su one obično glasne i nadglasaju ventilator, ali filmovi koji nisu Speed ili 300 (kontinuirane eksplozije, škripa kočnica i urlici) teško će ga nadglasati

 

S druge strane, Xbox 360 je apsolutni pobjednik u mrežnom igranju (Xbox Live je gaming mrežna usluga kakve nema ni na PC-u - vidiš što ti frendovi igraju, kako im ide, možeš im se priključiti u bilo kojem trenutku kad vidiš da su na netu... stvarno super). Ali se taj gušt plaća mjesečno. no vrijedi tih novaca. Uglavnom, za mrežne igrače X360.

 

Za igre su komentari već dani - Xbox 360 definitivno ima veći izbor ako ne brojiš one s PS2 (koje na novom modelu PS3 ni ne možeš pokrenuti). Veći izbor znači da zadovoljava više korisnika i to se ne može poreći. Ako baš na PS3 ima neka igra koju želiš igrati (Gran Turismo, Final Fantasy, Metal Gear Solid) onda nemaš izbora, ali ekskluzive ima i X360, a njegovi naslovi trenutačno mnogo bogatije pokrivaju veći dijapazon žanrova.  

 

Sve navedeno vrijedi sada. Za 6 mjeseci Sony možda unaprijedi svoj PLAYSTATION Network, izda 200 novih igara  i prešiša Xbox ili Xbox nadogradi multimedijalne sposobnosti i rasturi PS3. Ali oboje je malo vjerojatno.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2008 15:09 (bero).
16 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?

Svoj Xbox sam modao doma za jedno pola sata i usput mu smanjio brzinu DVD drivea, tako da nemam nikakvih problema sa glasnocom.


http://www.gadgethive.com/
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?

XBox360, evo i razlog :)

 

http://www.bit-tech.net/news/2008/01/10/lian_li_answers_calls_from_xbox_360_owners/1

 

Gdje ces naci vece zabave za PC-asa nego sarafanje po necemu (barem je tako kod mene) :). Jos ako necu morati prodati bubreg da kupim to kuciste biti ce super. Pomalo me brine (u cjenovnom pogledu) sto je proizvodjac Lian-Li :P. XBox360 sam kupio polovan, rastavio go, flashao drive da cita backupove, ne treba nikakav chip, samo flashati drive preko PC-a. Pa sam mu jos naknadno malo modificirao sustav hladjenja, tu je i dremel ucestvovao :) i zabava je zagarantirana :).

 

No mozda sam ja malo specifican slucaj posto sam i u PS2 uglavio hard cca tjedan dana nakon sto se network adapter za PS2 pojavio u prodaji. I to cak sluzbeno nepodrzani hard, no nista sto malo turpijanja samog Network Adaptera ne bi rjesilo :).

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?
Miro kaže...

Pitanje sam postavio hipotetski, mada istina je da mi je riknuo VHS i otvorio se prostor ispod televizora za "nešto". Namigiva
Igram se i dalje ću se igrati na PC-u, tako da mi nije cilj nabaviti bilo koju konzolu, mada se ne bih bunio da imam divx/blu-ray player koji može poslužiti i za - igranje!
 Glede prostora ispod tv-a.  Supruga ili djevojka će napokon doći do malo prostora da poslaže svoje svjetlucave predmete,a ne Vaš svjetlucavi PS3.
16 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?

neki zagovaratelj ps-a je rekao da se xbox igre ne mogu kupiti u HR; za njega ovaj link : webshop.sophoslab.hr

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?
itf4n kaže...

neki zagovaratelj ps-a je rekao da se xbox igre ne mogu kupiti u HR; za njega ovaj link : webshop.sophoslab.hr

svakako ako smatraš on-line dučan sa 2 maloprodaje ponudom igara...

--
HaHa na sve
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?

Moram najprije kupiti tv da bi konzola imala smisla. :) Ali sigurno ću uzeti PS3 jer je praktički jedino što me zanima F1 i BlueRay. :)

16 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?

Ako kupiš Xbox 360 ili PS 3 nećeš promašit. Ja ih imam obadvoje i podjednako ih koristim. Jedino Xbox 360 ima više naslova jer je ranije došao na tržište.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.3.2008 23:26 (Captain Mitchel).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?
Captain Mitchel kaže...

Ako kupiš Xbox 360 ili PS 3 nećeš promašit. Ja ih imam obadvoje i podjednako ih koristim. Jedino Xbox 360 ima više naslova jer je kasnije došao na tržište.

 Mislio si reći - ranije?
16 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?

Isto pitanje mi postavio frend prije par dana.moj odgovor Xbox 360.

Neam vremena sada reći zašto ;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?

Ipak PS3, Grand Turismo 5 , MGS su na pomolu.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2008 0:46 (AlterA).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?

Obadva su pala na mome testu.

Ustvari je dosta tuzna cinjenica da ispod svog televizora trebas imat gomilu kabela i uredaja, ili jedan vrlo bucan HTPC, da bi se mogao igrat, surfat netom, malo svirat glazbu s home servera ili pogledat koju film s neta ili diska. PS3 ima potencijal da bude sve to. Nazalost umijesto da naprave iskorak unaprijed sa svojim softwarem oni su ostali u razini PSP-a koji dobro funkcionira samo za rucnu konzolu. Tipkovnica i Mis su totalno beskorisni za upotrebu, daljinski upravljac mozes koristiti ako imas gomilu zivaca, a surfanje internetom i nedaj boze chatanje je totalno neupotrebljivo. Naravno ista stvar stoji za Xbox 360, koji je takoder reklamiran kao Home media centre. U eri kad prosjecan korisnik ima preko 5000 MP3 pjesama i 100 filmova, koristi redovito youtube, chat, forum, email, surfa netom oko 2-3 sata na dan. gleda HD TV, mislim da su oba podbacila, naravno ne pricamo o naprednim korisnicima gdje se ove brojke povecavaju za 10, a na koje obadvije kompanije ciljaju kao potrosace. Da se mozda sjete OpenSource i da prepuste korisnicima da oblikuju svoje sucelje i izgrade ili poprave software da se moze koristit. Dakle, jedini validan razlog za kupnju ovakog uredaja po meni je idalje odredena igra. . .

16 godina
neaktivan
offline
RE: Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?

1. runda --> preformanse - PS3

 

2. runda --> mrežno igranje - PS3

 

3. runda --> igre - PS3

 

4. runda --> upravljanje - nema pobjednika

 

5. runda --> cijena - Xbox

 

_________________

Xbox vs. PS3

    1    :     3

16 godina
offline
RE: Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?
anonime kaže...

3. runda --> igre - PS3

 

 Hmmm... Čitajući malo o ovim konzolama (i sam sam u dilemi Xbox 360 vs. PS3) nisam baš stekao dojam da je ovo potpuno istinito. Ako sam dobro shvatio - puno je više igara za Xbox?

16 godina
offline
Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?

Definitivno PS3.Zasto? Metal Gear Solid 4,Grand Turismo 5,Tekken 6,Final Fantasy XIII i Resident Evil 5.Dalje.

Iako nisam neki filmofil i taj rat medju HD formatima me ne dira,s tehnicke strane PS3 je vise zaokruzen i napredniji uredjaj.Multimedija za po doma.

Sve igre sa Xbox-a360 ce se manje vise naci i na PC-u,tako da XBox nema neki veliki kredibilitet,dok sa druge strane ove nabrojane igre za PS3 necemo nikad vidjeti na PC-ima,sto dodatno potencira kupovinu.Ali,moram napomenuti da nabrojane igre nisu neke igrice,to su vam,cijenjeno pucanstvo,pravi mega hitovi dostojni filmske produkcije.

 

Ne kazem da xbox360 nema veliku bazu igara,ali pravi hitovi s te konzole vrijedni igranja ionako se portaju na PC,a ostalih 998 igara nije vrijedno ni 15 minuta vaseg vremena.

O tome da xbox,recimo tako,ima manu da rikne nakon nekog vremena (nije pitanje da li ce,nego kad ce) necemo,jer ce to vjerovatno ispraviti uskoro u novim revizijama.

Da sad ne ispadne da pricamo price za malu djecu,kad kupujemo konzolu u vrijednosti 400-500 eura,onda je kupujemo da se igramo i pogledamo pokoji film.

 

U svemu nabrojanom dodajmo online i multiplayer komponentu i imamo pobjednika.Da se razumijemo,sa modiranim xBox-om 360 zaboravite online igranje i live servis.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2008 17:07 (Romano).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?
anonime kaže...

1. runda --> preformanse - PS3

 

2. runda --> mrežno igranje - PS3

 

3. runda --> igre - PS3

 

4. runda --> upravljanje - nema pobjednika

 

5. runda --> cijena - Xbox

 od kud si ovo uzeo ?

sve navedeno je kod xboxa bolje, osim preformansa koje nisu sjajne kod xboxa; pokušaj biti objektivniji
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2008 20:57 (itf4n).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?

Hmmm brijem da imam dobar razlog da uzmeš ps3

 

Jer kao što neki znaju RROD owna xbox360

 

I da kao što neki kažu moš ga promjenit ak se pokvari al niju mu strano da imaju i po 3 RROD-a pa ti mjenjaj ak ti se da....

A brijem da ti se nebi dalo Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2008 17:36 (BrNY).
16 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?

Xbox vise nema RROD probleme koje je imao ranije, sve nove konzole dolaze sa novom maticnom, a sada dolazi i nova generacija Xbox hardvera sa drukcijim komponentama... Kod starijih konzola se prica o 16% RROD-ova, no MS nije nista od toga potvrdio. Kod novih konzola sumnjam da je ista vise od 5%.


http://www.gadgethive.com/
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?

definitivno PS3. u ovom trenutku xbox360 je po broju naslova u prednosti ali s obzirom na mnoge nadolazece PS3 ekskluzive ta ce se prica promijenit. mnoge igre za x360 su takoder i multipaltformske tako da se po pitanju ekskluziva ova konzola i ne moze pohvalit bogzna kakvim ekstra naslovima. ne kazem da ih nema ali njihov omjer ce se drasticno smanjit u korist PS3. konzole na kraju krajeva ne prodaju konzole same, vec dobre, kvalitetne i originalne igre tako da tehnicke prednosti PS3 i ne igraju kljucnu ulogu u odabiru. cijena PS3 hardwarea je opravdana, ali ne bi trebala bit prepreka s obzirom na omjer dobivenog i ulozenog. x360 je podlozan pregrijavanju i visokom stupnju kvarova. MS-u bi bilo pametnije da ulaze u PC trziste, a konzole nek ostavi Japancima koji ipak znaju znanje. Šutim

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2008 17:32 (r3d3f1n3).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?

XBox i PS3 imaju jednaki broj i multiplatformskih i ekskluzivnih naslova. Jedino je pitanje tko koje ekskluzive voli. Meni osobno je vec pun kufer FF-a i njegovih gay likova (zadnji sto je bio donekle straight je bio Cloud Belji se). GT5, more of the same. Jedino sto se od GT1 mjenja je grafika. Cekao GT3, razocarao se, isti GT2, samo bolja grafika, isto i s GT4. Real driving simulator my ass, udaris u nekoga ti odletis, komp udari u tebe opet ti odletis. Kada me je prije dva mjeseca lik udario odostraga auto mi se malo drugacije ponasao nago u ovom "real driving simulatoru". MGS me nikada nije dirao, kao i suljajuce igre opcenito.

 

A i svi komentari tipa nesto rula jer ce se se dogoditi nesto trece sto ce mu nesto drugo povecati su za okaciti macku o rep. Ako nema sada to nesto neka od**** u troskoku dok se ne vrati s tim necim.

 

XBox krepava, dijelom zbog neispravnosti, a dijelom zbog korisnika. Ako ga stavis u ladicu gdje nema ventilacije naravno da ce se pregrijati, isto kao i PS3 (si cuo za Yellow lights of death).

16 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?

Mozda je PS3 jaci na papiru ali u praksi na XBOXu igre rade savrseno, pritom mislim na multiplatformske igre poput Assasin's Creed... Imam i PS3 i XBOX i da sad mogu birati samo jedan uzeo bih XBOX jer je jednostavno bolji stroj za igranje. Sto se tice multimedije par puta sam streamao divx na XBOX i islo je bez problema, ostale multimedial funkcije mi ne trebaju. Glasnoca uredaja mi ne smeta jer igre igram preko surrounda pa ni ne cujem konzolu. Kontroler od XBOXA mi se cini puno bolje napravljen (mozda zato sto je tezi zbog vibracije) , zamjena mi ne predstavlja problem jer baterije traju duuuuuuuugo. Povezivanje PS3 sa PSPom je zgodna stvar ali ne vidim neku korist od toga tako da sam to samo jednom probao.

PS3 mi sad sluzi samo za skidanje demoa koje poslije odigram na XBOXU :) Blu-ray film sam jedan kupio i to je najjeftiniji blu player na trzistu i to je odlicna stvar.

U posljednje vrijeme neke igre na PS3 zahtjevaju instalaciju na hard disku od 5GB, npr. Lost Planet, instalacija traje oko 20 min, mislim da ljudi koji imaju 20GB konzolu nisu previse sretni s tim :)

Obadvije konzole su odlicne, ali zbog performansi multiplatform igara dajem prednost XBOXu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?

'nuff said http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=25267

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?
Motorbreath kaže...

Mozda je PS3 jaci na papiru ali u praksi na XBOXu igre rade savrseno, pritom mislim na multiplatformske igre poput Assasin's Creed... Imam i PS3 i XBOX i da sad mogu birati samo jedan uzeo bih XBOX jer je jednostavno bolji stroj za igranje. Sto se tice multimedije par puta sam streamao divx na XBOX i islo je bez problema, ostale multimedial funkcije mi ne trebaju. Glasnoca uredaja mi ne smeta jer igre igram preko surrounda pa ni ne cujem konzolu. Kontroler od XBOXA mi se cini puno bolje napravljen (mozda zato sto je tezi zbog vibracije) , zamjena mi ne predstavlja problem jer baterije traju duuuuuuuugo. Povezivanje PS3 sa PSPom je zgodna stvar ali ne vidim neku korist od toga tako da sam to samo jednom probao.

PS3 mi sad sluzi samo za skidanje demoa koje poslije odigram na XBOXU :) Blu-ray film sam jedan kupio i to je najjeftiniji blu player na trzistu i to je odlicna stvar.

U posljednje vrijeme neke igre na PS3 zahtjevaju instalaciju na hard disku od 5GB, npr. Lost Planet, instalacija traje oko 20 min, mislim da ljudi koji imaju 20GB konzolu nisu previse sretni s tim :)

Obadvije konzole su odlicne, ali zbog performansi multiplatform igara dajem prednost XBOXu.

 
slažem se, ali mi nije jasan podebljani dio ?
16 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?

Skinem demo legalno na PS3, odigram, i ako mi se svidi upalim Torrent i skinem verziju za XBOX, primitivno ali sam zadovoljan :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?

Pričao sam s likom koji prodaje i xbox360 i ps3 i prati scenu. Istina, bilo je to prije par mjeseci ali ne vjerujem da se stvar puno promijenila. Navodno je sony masne pare uložio u zaštitu PS3 i neki veći hackovi baš nisu na vidiku tada bili kada sam pričao s likom. Dok 360 može se kupiti već hackan i igrati pirate. Istina, dođu 100kn (ili manje sad možda), ali opet je bolje od 400 ili 500 :)

 

Inače, ponosan sam vlasnik originalnog xboxa koji još uvijek radi ko urica, mp3, divx, igre... :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2008 15:52 (Originalni_manic).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što kupiti - Xbox ili PlayStation 3?

Kostaju samo cijenu praznog DVD-DL, naravno ako imas flat.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice