Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

poruka: 3.099
|
čitano: 836.131
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

Znači imam 2 playstationa 2 i njih ću prodat (koliko bih mogao dobiti znači 3 joystika i oko 50 igrica) te razmišljam xbox 360 ili ps3 koji je bolji kvalitetniji jeftinije igrice??

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.12.2013 12:41 (hrčak).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
ljudi, recite jel se isplati naruciti ovo..
http://www.edigital.hr/Uredaji/MICROSOFT_Xbox_360_250_GB_igraca_konzola+_Forza_4_igraci_softver-p48811.html

planiram na live, tako da me modifikacije ne zanimaju
12 godina
neaktivan
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
Da to ti je dosta jeftino a posto nezelis modificirati konzolu ovo ti je odlicno
11 godina
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
hrčak kaže...

Znači imam 2 playstationa 2 i njih ću prodat (koliko bih mogao dobiti znači 3 joystika i oko 50 igrica) te razmišljam xbox 360 ili ps3 koji je bolji kvalitetniji jeftinije igrice??

Bump

12 godina
neaktivan
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
Xbox 360 , napravis modifikaciju i igre ti pnda kostaku 20 kn il ih sam skidan s neta
13 godina
odjavljen
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
danijel0000 kaže...
ljudi, recite jel se isplati naruciti ovo..
http://www.edigital.hr/Uredaji/MICROSOFT_Xbox_360_250_GB_igraca_konzola+_Forza_4_igraci_softver-p48811.html

planiram na live, tako da me modifikacije ne zanimaju

Ja bi radije dao malo više novaca za Elite ili Slim.

14 godina
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
neka skupi jos malo love i kupi One, to je zvijer
12 godina
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
footballer kaže...
danijel0000 kaže...
ljudi, recite jel se isplati naruciti ovo..
http://www.edigital.hr/Uredaji/MICROSOFT_Xbox_360_250_GB_igraca_konzola+_Forza_4_igraci_softver-p48811.html

planiram na live, tako da me modifikacije ne zanimaju

Ja bi radije dao malo više novaca za Elite ili Slim.

O čemu pričaš ti, ovo je najnovija i najtanja verzija X360. Elite se više ni ne proizvodi...

10 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

Trebam odgovore.Nemogu se odlučiti što da kupim,Ps3 slim ili Xbox360 e? 

Molim vas za odgovore

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

Isplati ti se kupiti ,ali probaj pronaći konzolu s boljom igrom,vjeruj mi ta ti igra nije baš bajna.Ali kako ti želiš konzola je prava bomba, jer je teško naći Xbox360 elite s 250gb HDD-a.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
WytityCro kaže...

Trebam odgovore.Nemogu se odlučiti što da kupim,Ps3 slim ili Xbox360 e? 

Molim vas za odgovore

 

Kupi konzolu ovisno o igrama. Na ps-u imas Uncharted, grand turismo, little big planet, the last of us, killzone, infamous, heavy rain itd, dok na xbox-u imas halo, gears of war, forza motorsport...ako mislis igrati online, ps je besplatan, xbox placas. Ja imam PS3, al ekskluzive su mi katastrofa. Uncharted 3 (prelose), gran turismo 5 (grafika je tako bolesno losa i igra je smece), little big planet (moze proci), the last of us (predobro), killzone (ok), infamous (ok), god of war (bezobrazno lose)..iako ni jednu od navedenih ekskluziva ne bi odigrao da nisu dosle s konzolom. preferiram FPS i open world igre (bf, cod, gta, nfs i sl.)

Iron Maiden
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.1.2014 14:15 (imaiden322).
10 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

e pozdrav momci par pitanja dvoumim se izmedju ove dvije konzole pa ako me mozete posavjetovat ;)

 

znaci igrao bih piratske igre, to mi je najvaznije da nekuzpujem orginale, online nebih igrao tao da mi ni to nije uopste vazna opcija

 

e sad me zanima sta mi je sigurnije i dugotrajnije sto se tice igranja oviuh piratskih igara, citam ima tih problema YLOD RROD sa obje konzole, pa me zanima koja mi je sigurnija uzet, i koja lakse prihvata te piratske igre?

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
dino1 kaže...

e pozdrav momci par pitanja dvoumim se izmedju ove dvije konzole pa ako me mozete posavjetovat ;)

 

znaci igrao bih piratske igre, to mi je najvaznije da nekuzpujem orginale, online nebih igrao tao da mi ni to nije uopste vazna opcija

 

e sad me zanima sta mi je sigurnije i dugotrajnije sto se tice igranja oviuh piratskih igara, citam ima tih problema YLOD RROD sa obje konzole, pa me zanima koja mi je sigurnija uzet, i koja lakse prihvata te piratske igre?

 

modificirani xbox. pregrijavaju se samo stare FAT konzole. Slim nemaju problem s tim.

Iron Maiden
9 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

Koji playstation bolje kupiti playstation super slim ili ultra slim?

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
kone1997 kaže...

Koji playstation bolje kupiti playstation super slim ili ultra slim?

To ti je jedno te isto :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
imaiden322 kaže...
WytityCro kaže...

Trebam odgovore.Nemogu se odlučiti što da kupim,Ps3 slim ili Xbox360 e? 

Molim vas za odgovore

 

Kupi konzolu ovisno o igrama. Na ps-u imas Uncharted, grand turismo, little big planet, the last of us, killzone, infamous, heavy rain itd, dok na xbox-u imas halo, gears of war, forza motorsport...ako mislis igrati online, ps je besplatan, xbox placas. Ja imam PS3, al ekskluzive su mi katastrofa. Uncharted 3 (prelose), gran turismo 5 (grafika je tako bolesno losa i igra je smece), little big planet (moze proci), the last of us (predobro), killzone (ok), infamous (ok), god of war (bezobrazno lose)..iako ni jednu od navedenih ekskluziva ne bi odigrao da nisu dosle s konzolom. preferiram FPS i open world igre (bf, cod, gta, nfs i sl.)

Objasni mi ovo.Šta i koliko plaćaš?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
imaiden322 kaže...
WytityCro kaže...

Trebam odgovore.Nemogu se odlučiti što da kupim,Ps3 slim ili Xbox360 e? 

Molim vas za odgovore

 

Kupi konzolu ovisno o igrama. Na ps-u imas Uncharted, grand turismo, little big planet, the last of us, killzone, infamous, heavy rain itd, dok na xbox-u imas halo, gears of war, forza motorsport...ako mislis igrati online, ps je besplatan, xbox placas. Ja imam PS3, al ekskluzive su mi katastrofa. Uncharted 3 (prelose), gran turismo 5 (grafika je tako bolesno losa i igra je smece), little big planet (moze proci), the last of us (predobro), killzone (ok), infamous (ok), god of war (bezobrazno lose)..iako ni jednu od navedenih ekskluziva ne bi odigrao da nisu dosle s konzolom. preferiram FPS i open world igre (bf, cod, gta, nfs i sl.)

haha tebi je uncharted 3 loša iga, GoW katastrofa daj molim te idi ograt Cod i sakrij se, možda se tebi ne sviđaju ali to je već druga priča

10 godina
neaktivan
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
drapa88 kaže...
imaiden322 kaže...
WytityCro kaže...

Trebam odgovore.Nemogu se odlučiti što da kupim,Ps3 slim ili Xbox360 e? 

Molim vas za odgovore

 

Kupi konzolu ovisno o igrama. Na ps-u imas Uncharted, grand turismo, little big planet, the last of us, killzone, infamous, heavy rain itd, dok na xbox-u imas halo, gears of war, forza motorsport...ako mislis igrati online, ps je besplatan, xbox placas. Ja imam PS3, al ekskluzive su mi katastrofa. Uncharted 3 (prelose), gran turismo 5 (grafika je tako bolesno losa i igra je smece), little big planet (moze proci), the last of us (predobro), killzone (ok), infamous (ok), god of war (bezobrazno lose)..iako ni jednu od navedenih ekskluziva ne bi odigrao da nisu dosle s konzolom. preferiram FPS i open world igre (bf, cod, gta, nfs i sl.)

haha tebi je uncharted 3 loša iga, GoW katastrofa daj molim te idi ograt Cod i sakrij se, možda se tebi ne sviđaju ali to je već druga priča

Drappa88, jarane, opali se mokrom krpom po celu i drzi se betelfilda...

Netreba mu tvoj savjet da ode igrati COD, neovisno o konzolama svake godine se prvo igra najbolja igrica na svijetu--COD<---(MP naravno)

12 godina
odjavljen
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

Pozdrav ekipa novi sam u sviejtu konzola
Ko buduci student planiram uzeti jednu od ove dvije cisto za fifu,nba,ac i slicno
Zanima me na sto posebno treba obratiti paznju prilikom kupnje bilo koje od ove dvije? 

Posebno kod ps-a jer sam blize njemu nekako

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.8.2014 18:49 (Zin8).
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

Gledam malo po internetu, kupujem novu nemodificiranu konzolu i naletio sam na ovo, najjeftinije dosad (uz 2 god. jamstva)

http://playgame.com.hr/PLAYSTATION-3-SUPER-SLIM-12GB%20?keyword=playstation%203

ima tko kakvih iskustava s ovim dućanom?

Također me zanima ako npr. kupim konzolu u edigitalu da li se jamstvo može ostvariti direktno u službenom Sony servisu ili moram baš kod onih gdje sam konzolu kupio?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.8.2014 20:09 (Prince-Artas).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

sta ce ti ta od 12gb... idi na njusku i nadi si jednu konzolu sa igrama i svime.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
protjeran
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
SimeKZ kaže...

sta ce ti ta od 12gb... idi na njusku i nadi si jednu konzolu sa igrama i svime.

Zato što zbog posla nemam puno vremena za igre, tek par sati tjedno. Zato ću uzet par igara i onda to trejdat za druge s vremena na vrijeme.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
12 godina
odjavljen
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
Prince-Artas kaže...
SimeKZ kaže...

sta ce ti ta od 12gb... idi na njusku i nadi si jednu konzolu sa igrama i svime.

Zato što zbog posla nemam puno vremena za igre, tek par sati tjedno. Zato ću uzet par igara i onda to trejdat za druge s vremena na vrijeme.

neke igre zahtjevaju instalaciju te ti tih 12gb nece bit dosta

http://www.snabbox.org/
16 godina
protjeran
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
SimeKZ kaže...

sta ce ti ta od 12gb... idi na njusku i nadi si jednu konzolu sa igrama i svime.

Ponovno te citiram :)

Realno koliko bih maksimalno trebao dati za modificirani PS3 Slim sa Njuškala?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.8.2014 22:41 (Prince-Artas).
10 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

Bez problema bi trebao naći za 1500-1600kn. A ako ti se da čekati prilika i za 1200-1400kn. Najbolja ti je opcija da gledaš neki od ranih Slim modela bez igara i neke dodatne opreme (znači samo konzola i gamepad) za 1000-1200kn i onda daš super mariju u Zagrebu da ti downgradea i stavi CFW za 200kn. Ili koliko već sad naplaćuje. Imaš pouzdanu konzolu koja čita sve što staviš. A i više ti se ne isplati davati, već PS4 ima s dostavom na Game Collection za 2500kn.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.8.2014 11:37 (damn).
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
Re: Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
damn kaže...

Bez problema bi trebao naći za 1500-1600kn. A ako ti se da čekati prilika i za 1200-1400kn. Najbolja ti je opcija da gledaš neki od ranih Slim modela bez igara i neke dodatne opreme (znači samo konzola i gamepad) za 1000-1200kn i onda daš super mariju u Zagrebu da ti downgradea i stavi CFW za 200kn. Ili koliko već sad naplaćuje. Imaš pouzdanu konzolu koja čita sve što staviš. A i više ti se ne isplati davati, već PS4 ima s dostavom na Game Collection za 2500kn.

Samo je problem što se slim konzole ne mogu spuštati na niži update nego se mora instalitati  ode čip a to je još sa ugradnjom 800 kn

 

Preneseno sa topica ps3 jailbreak:
 
Downgrade je moguc na svim PS3 konzolama proizvedenim do kraja 2010, na nijednoj konzoli proizvedenoj nakon 01.01.2011 DOWNGRADE nije moguc,
 
Da tocno odredite možete li napraviti downgrade na vašoj konzoli potreban vam je datum proizvodnje (date code).
 
On se nalazi ispod konzole i sastoji se od dva znaka:  BROJA (koji oznacava godinu) i SLOVA koji oznacavaju tromjesecje
 
ako vam npr. piše  8C  -to znaci da je konzola proizvedena 2008. u trecem tromjesecju
 
 
DOWNGRADE MOGUC NA KONZOLAMA SA ISPOD NAVEDENIM DATE CODOM  ( nalazi se ispod konzole ).
 
Kako se PS3 prozvodi od 2006. date code pocinje sa 6 (2006.)
 
 
  6A,6B,6C,6D      (2006) 
 
 7A,7B,7C,7D      (2007)
 
 8A,8B,8C,8D      (2008)
 
 9A,9B,9C,9D      (2009)
 
 0A,0B,0C,0D       (2010)
 
detaljno na - http://www.ps3devwiki.com/wiki/SKU_Models


 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.8.2014 20:22 (yaqyaq).
10 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

Pa nisam rekao raniji modeli iz zabave. Detaljno su ti Slim modeli sljedeći: (preuzeto sa super_marijo njuškalo oglasa)

 

CECH-20xxA
CECH-20xxB
CECH-21xxA
CECH-21xxB
CECH-250xA
CECH-250xB
CECH-251xA
CECH-251xB

 

PS3 Slim modeli 25xxA/B sa data code 1B se mogu samo određeni modificirati dok oni sa 1C i noviji se ne mogu modificirati.

 

To piše na svakom PS3-u, kada kupuješ PS3 pitaj koji je taj CECH model. Piše ili ispod plejke ili negdje sa strane na crnoj naljepnici. Ti se modeli bez problema se s flasherom spuste na OFW 3.55 pa se stavi zadnji CFW. Znači mogu se i kasniji modeli modificirati ali s jednim od ODE uređaja i tu je cijena od 800kn pa nadalje. Po meni neisplativo. Eto, sretno s kupnjom.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

EDIT:

 

 

Obrišite , vidio sada temu Xbox 360 :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2014 16:34 (X-Plosiv).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?
Imam pitanje. Inace sam PC gamer,ali sam razmisljao da uzmem neku konzolu. Nisam bas pri parama sad,ali bi se naslo nesto. Sad da li mi se isplati uopce uzimat ps3 ili xbor 360 zbog novijih konzola koje nemogu priustiti. Nikad nisam imao ni jednu od njih,zadnja konzola mi je bila ps 2. A za kupovinu igara,to ovako sa saleova uzmem key. Sad jeli to isplativo ili ne? Inace nikad nisam igrao ni jednu igru na PS3,cak ni kontroler nisam primio u ruke :D
Nothing is true,everything is permitted.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - Xbox 360 ili PlayStation 3?

Kupi si xbox controller za PC i igraj kao na konzoli samo sa 10x boljom grafikom....(jedino ako si nabrijan bas za neku eksluzivu koju nema za PC, ali posto nisi pri parama neisplati se kupovati. Rade te novce ugradi u upgrade PC-a ako zaostaje neka komponenta. Ne kazu bezveze PC MASTER RACE...)

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice