Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 26.224
|
čitano: 5.208.744
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja stvarno ne kužim u kojem smjeru ide gaming. Gledam ovaj State of Play i ko tu koga jebe? 90% prikazanih igara su igre koje izgledaju kao iz PS1 generacije a ostalih 10% su igre koje su već izašle i dobivaju jedan ili dva nova levela.

Vauuu od sada mogu igrati kao Mona Lisa u TMNT igri. Očaran sam!!! Ne znam što bi napravio sa sobom da mi nisu to pokazali, evo ispunjen mi je dan.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ajde bar nešto. Novi Ghost of Tsushima (Ghost of Yotei).To se igra day 1. Spasilo prezentaciju.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put danas u 0:52 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ghost of Yotei 💙
Igra predivno izgleda, još više trave, lišća i ostalog za izuzetan filmski doživljaj.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vidim već se prigovara svugdje online da je žena samurai glavni lik. Ljudi stvarno nemaju život. Riječ je o fikciji i izmišljenim likovima a ne o povijesnoj osobi ili događajima. Koliko ograničen moraš biti da ti nešto takvo smeta...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice