Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.752.816
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zee_15 kaže...
Reciver + zvucnici ne vjerujem da mozes proc ispod cca 1000€ ako ces neki dobar sistem!
Ne daje mi se bas tolike pare :)

Nesto tipa Sony HT-G700,Sonos Beam Gen2,jbl bar 5.1

 

Ja sam si prošle godine na Amazonu uzeo Sony HT-X8500, s integriranim subwooferom. Sad je na Amazon.de spušten s 400 eura na 250:

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B07MF9R3ZL/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s01?ie=UTF8&psc=1

 

Htio sam baš da nema odvojeni subwoofer jer ga ionako nemam gdje staviti i ne želim udarati nogom u njega u mraku.

 

Meni super, nisam audiofil niti mi je bitno da imam sistem od par tisuća eura, ovo udara sasvim dobro. U usporedbi s običnim zvučnikom od televizora je svemirski brod.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Hvala ti,pa to bi i ja!

Na tvu kao da je prigusen zvuk,treba mi nesto bolje al ne svemirski brod od 1000€ 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Crotiger kaže...
zabranjeniples kaže...

Ima li tko kakav info, koliko su konzole u SD ?

Navodno ih ima u dućanu, a na web shopu ih nema, pa me interesira, kakav je bundle, cijena ?

 Nema ih u SD ali ih imaš svugdje drugdje po cijenama koje i dalje su visoke.

U Hgspotu ih ima i digital i BR verzijama, od 796 eura na više , a ovisno koji bundle gledaš i koju verziju (digital ili BR) neke su raspoložive u dučanu neke sa veleprodaje.

 

 

Ja sam u petak kupio novi PS5 po peti put. Po prvi put sam uzeo digitalnu verziju i uz nju dobio GOW Ragnarok i PS5 media remote. Sve zajedno 616 eura. Kupio kod SE-marka. U četvrtak naručio oko 14h a dobio konzolu doma u petak u 12h. Još nisam htio platiti karticom već pouzećem jer može i tako i sve pet. Verzija je ova nova i ovo je prva konzola koja je doslovno bešumna. Imao sam do sada 4 konzole koje su radile savršeno ali kada staviš uho pored same konzole čuo se lagano ventilator. Kod ove stavim uho na konzolu i ne čuje se ništa. Evo link ako koga interesira. Samo treba upisati besplatan kod za dodatni popust i to je to.

 

https://www.se-mark.hr/ps5-digital-gow-ragnarok-vch-media-remote.aspx

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Najbolji serijal animacija za Elden Ring :)

 

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zabranjeniples kaže...

U SD imate 2x disc bundle (GoW Ragnarok, Destruction AllStars i Uncharted Legacy of Thieves ili Death Stranding Director's Cut) po cijeni od 799 eura i 1x Digital edition (GoW Ragnarok i PS5 Media Remote) po cijeni od 649 eura.

Osobno mi nije primamljivo i za sada još uvijek odgađam kupovinu.

Imam se na čemu igrat, nije mi priša.

 

Ja nemogu vjerovat da jos ovo forsiraju lol, ja sam svoju jedva nakon 3 mjeseca uspio poklonit

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2023 0:13 (Marcek555).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...
zabranjeniples kaže...

U SD imate 2x disc bundle (GoW Ragnarok, Destruction AllStars i Uncharted Legacy of Thieves ili Death Stranding Director's Cut) po cijeni od 799 eura i 1x Digital edition (GoW Ragnarok i PS5 Media Remote) po cijeni od 649 eura.

Osobno mi nije primamljivo i za sada još uvijek odgađam kupovinu.

Imam se na čemu igrat, nije mi priša.

 

Ja nemogu vjerovat da jos ovo forsiraju lol, ja sam svoju jedva nakon 3 mjeseca uspio poklonit

 Moraju se rješavat onog što najmanje ide 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zee_15 kaže...

Hvala ti,pa to bi i ja!

Na tvu kao da je prigusen zvuk,treba mi nesto bolje al ne svemirski brod od 1000€ 

Ako se traži nešto bolje onda su minimum 3.1 sustavi. Sve ovisi o budgetu , imao sam i sharpov 2.0 soundbar za 500 kn i dobar mi je bio dok nisam probao LG 3.1.2 . Sasvim druga dimenzija zvuka, nije usporedivo sa zvukom tv prijemnika ili 2.0 sustavima.

 

Translate: 3.1 zvučni sustav je za one koji žele da dijalog bude razumljiviji jer ćete s 2.1 zvučnim sustavima vidjeti da je dijalog pomiješan s drugim efektima u srednjotonskim i visokim frekvencijama. 

 

Da nije offtopic, ima li boljih slušalica od Pulse3d do 100 eura?

Postanu mi neudobne nakon sat dva korištenja.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wontay kaže...

Ako se traži nešto bolje onda su minimum 3.1 sustavi. Sve ovisi o budgetu , imao sam i sharpov 2.0 soundbar za 500 kn i dobar mi je bio dok nisam probao LG 3.1.2 . Sasvim druga dimenzija zvuka, nije usporedivo sa zvukom tv prijemnika ili 2.0 sustavima.

 

Translate: 3.1 zvučni sustav je za one koji žele da dijalog bude razumljiviji jer ćete s 2.1 zvučnim sustavima vidjeti da je dijalog pomiješan s drugim efektima u srednjotonskim i visokim frekvencijama. 

 

Da nije offtopic, ima li boljih slušalica od Pulse3d do 100 eura?

Postanu mi neudobne nakon sat dva korištenja.

 

Yup, preporodio sam se otkako sam uveo centralni zvučnik.

Jeftini soundbar je svakako bolji od TV zvučnika, al daleko je to od "dobrog zvuka".

Oni bolji soundbarovi su isto jako skupi, a ako ti nešto rikne nakon 5-10 godina možeš sve bacit u smeće.

Posebni zvučnici su trajniji, i imaš ih praktički zauvijek, samo mijenjaš receivere.

Da, prvi put više platiš, ali dugotrajno je isplativije.

 

P.S. To je bilo prvo što sam kupio za stan kad sam se useljavao prije 15 godina, receiver i dva dobra zvučnika :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2023 10:43 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Wontay kaže...

Ako se traži nešto bolje onda su minimum 3.1 sustavi. Sve ovisi o budgetu , imao sam i sharpov 2.0 soundbar za 500 kn i dobar mi je bio dok nisam probao LG 3.1.2 . Sasvim druga dimenzija zvuka, nije usporedivo sa zvukom tv prijemnika ili 2.0 sustavima.

 

Translate: 3.1 zvučni sustav je za one koji žele da dijalog bude razumljiviji jer ćete s 2.1 zvučnim sustavima vidjeti da je dijalog pomiješan s drugim efektima u srednjotonskim i visokim frekvencijama. 

 

Da nije offtopic, ima li boljih slušalica od Pulse3d do 100 eura?

Postanu mi neudobne nakon sat dva korištenja.

 

Yup, preporodio sam se otkako sam uveo centralni zvučnik.

Jeftini soundbar je svakako bolji od TV zvučnika, al daleko je to od "dobrog zvuka".

Oni bolji soundbarovi su isto jako skupi, a ako ti nešto rikne nakon 5-10 godina možeš sve bacit u smeće.

Posebni zvučnici su trajniji, i imaš ih praktički zauvijek, samo mijenjaš receivere.

Da, prvi put više platiš, ali dugotrajno je isplativije.

 

P.S. To je bilo prvo što sam kupio za stan kad sam se useljavao prije 15 godina, receiver i dva dobra zvučnika :-)

Zanima me razlog zašto se receiveri mijenjaju? Osim novije tehnologije

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Filip720 kaže...

Zanima me razlog zašto se receiveri mijenjaju? Osim novije tehnologije

 

Pa onaj koji sam kupio prije 15 godina nije podržavao nikakve nove standarde, imao je hrpu s-video, scart priključaka i podržavao samo DD5.1 i DTS neki. Spajao sam sve preko optike, a to nije više baš dovoljno.

Nedavno sam kupio malo moderniji koji podržava HDMI 2.1 i VRR/ALLM i 8k (makar mi trenutno ne treba jer sve ionako uštekavam u TV), jednostavno spajanje BT slušalica (kad su spojene na TV sam imao neke probleme), ali podržava i eARC, a to je bitno za najnoviji Dolby Atmos i sl. Također tu je i podrška za DTS Neural:X koji jako dobro pretvara npr. MaxTV zvuk u surround i u principu puno to sve pametnije radi nego oni prije 15 godina.

Također sad se pametno može kontrolirati sa HDMI CEC, što onaj prije nije mogao pa sam morao imati dva daljinska, a ovaj se pali s TVom i volume kontrolira direktno preko TVa.

 

Kad imaš soundbar ako imaš bilo kakve probleme ili dođe neka nova tehnologija moraš mijenjati kompletno sve (a tehnologija se sve brže mijenja), a cijelo to vrijeme dodatno imaš i prosječne zvučnike.

Ima naravno i dobrih soundbarova, ali previše je elektronike u svima njima da bi to beskonačno trajalo. Imao sam i soundbar u drugoj sobi, eno nedavno je riknuo, burazu mom također.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2023 12:22 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Filip720 kaže...

Zanima me razlog zašto se receiveri mijenjaju? Osim novije tehnologije

 

Pa onaj koji sam kupio prije 15 godina nije podržavao nikakve nove standarde, imao je hrpu s-video, scart priključaka i podržavao samo DD5.1 i DTS neki. Spajao sam sve preko optike, a to nije više baš dovoljno.

Nedavno sam kupio malo moderniji koji podržava HDMI 2.1 i VRR/ALLM i 8k (makar mi trenutno ne treba jer sve ionako uštekavam u TV), jednostavno spajanje BT slušalica (kad su spojene na TV sam imao neke probleme), ali podržava i eARC, a to je bitno za najnoviji Dolby Atmos i sl. Također tu je i podrška za DTS Neural:X koji jako dobro pretvara npr. MaxTV zvuk u surround i u principu puno to sve pametnije radi nego oni prije 15 godina.

Također sad se pametno može kontrolirati sa HDMI CEC, što onaj prije nije mogao pa sam morao imati dva daljinska, a ovaj se pali s TVom i volume kontrolira direktno preko TVa.

 

Kad imaš soundbar ako imaš bilo kakve probleme ili dođe neka nova tehnologija moraš mijenjati kompletno sve (a tehnologija se sve brže mijenja), a cijelo to vrijeme dodatno imaš i prosječne zvučnike.

Ima naravno i dobrih soundbarova, ali previše je elektronike u svima njima da bi to beskonačno trajalo. Imao sam i soundbar u drugoj sobi, eno nedavno je riknuo, burazu mom također.

 Razumijem, hvala na odgovoru. Ma da uvijek je to problematično kao i ona "kućna kina" koja su bila popularna prije, doduše i sad ima toga al čini mi se vrlo malo.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Filip720 kaže...

Zanima me razlog zašto se receiveri mijenjaju? Osim novije tehnologije

 

Pa onaj koji sam kupio prije 15 godina nije podržavao nikakve nove standarde, imao je hrpu s-video, scart priključaka i podržavao samo DD5.1 i DTS neki. Spajao sam sve preko optike, a to nije više baš dovoljno.

Nedavno sam kupio malo moderniji koji podržava HDMI 2.1 i VRR/ALLM i 8k (makar mi trenutno ne treba jer sve ionako uštekavam u TV), jednostavno spajanje BT slušalica (kad su spojene na TV sam imao neke probleme), ali podržava i eARC, a to je bitno za najnoviji Dolby Atmos i sl. Također tu je i podrška za DTS Neural:X koji jako dobro pretvara npr. MaxTV zvuk u surround i u principu puno to sve pametnije radi nego oni prije 15 godina.

Također sad se pametno može kontrolirati sa HDMI CEC, što onaj prije nije mogao pa sam morao imati dva daljinska, a ovaj se pali s TVom i volume kontrolira direktno preko TVa.

 

Kad imaš soundbar ako imaš bilo kakve probleme ili dođe neka nova tehnologija moraš mijenjati kompletno sve (a tehnologija se sve brže mijenja), a cijelo to vrijeme dodatno imaš i prosječne zvučnike.

Ima naravno i dobrih soundbarova, ali previše je elektronike u svima njima da bi to beskonačno trajalo. Imao sam i soundbar u drugoj sobi, eno nedavno je riknuo, burazu mom također.

Ja sam imao Denon AVR x7200WA receiver. Odličan receiver kojeg je pojelo vrijeme.  Imao je HDMI 2.0 ali zbog ograničenja propusnosti nisi mogao recimo s tv ako gledaš Netflix povući dolby atmos. Stoga sam netflix i hbo max gledao s PS5 koji je bio uključen u Denona pa je sve funkcioniralo besprijekorno. HDR i Dolby vision je podržavao kao i sve audio formate. Prije nove godine odlučio sam ga prodati nakon desetak godina koliko sam ga imao i počastio sam se Denon top modelom A-110. Dakle, koliko je to otišlo naprijed i koliko je to kvalitetniji uređaj ostao sam bez riječi. Složio sam si 11.1 sustav. Nikada nisam imao naviku igrati igre preko kućnog kina. Nisam to radio prije a ne radim niti sada. Čudno ali smeta mi pri igranju. Sada kada sam pokačio sve te zvučnike dobio sam jednu novu dimenziju zvuka. Top Gun 2 je demo film za brzo impresioniranje svakoga tko sjedne ispred tv ekrana. Stoga, odgovor zašto mijenjati receiver je jednostavno. Da bi bio u koraku sa svime što donose nove tehnologije. Je li to neophodno? Ništa nije neophodno ali ako te to veseli i možeš, zašto ne. Novac je glupo trošiti na one stvari koje te ne vesele.

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dakle,moram trazit av recive + bookshelf + 1 centralni????

 

Dal trebam na sta pripazit prilikom trazenja av recivera???

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

I dalje mi piše u kunama na storu i neda mi kupiti nista na storu? Kako promjeniti u eure

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
sstrmi kaže...

I dalje mi piše u kunama na storu i neda mi kupiti nista na storu? Kako promjeniti u eure

 Da mi je svaki puta 1€ kad sammcuo taj upitxd

 

Ili kupis bon na tisku, u konzumu , na bezi i drugim trgovinama

 

Ili instaliras aircash aplikaciju i preko nje nadopunis novcanik (najednkstavniji nacin)

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

 Da mi je svaki puta 1€ kad sammcuo taj upitxd

 

 

 Tribamo li se podsjecat famoznog doba primarnih konzola i racuna iz ps4 teme

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dosada sam kupovao sa visa karticom koja i dalje spremljena, ali ne želi kupiti pa ako postoji način da nastavim kupovati s karticom onda bih rado nastavio

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2023 21:54 (sstrmi).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Boze dragi ps store ne prima kartice dok se konverzija ne napravi. Skini aircash aplikaciju, sa vise stavis novce na aircash i kupis ps bon, koji ukucas i kupujes sta te volja

 

Inzistiras na jedinom nacinu koji ne prolazi, napravi kak je gore opisano i sve ce bit super

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2023 22:45 (Marcek555).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

Boze dragi ps store ne prima kartice dok se konverzija ne napravi. Skini aircash aplikaciju, sa vise stavis novce na aircash i kupis ps bon, koji ukucas i kupujes sta te volja

 

Inzistiras na jedinom nacinu koji ne prolazi, napravi kak je gore opisano i sve ce bit super

 

Baš me zanima hoće li se nakon ovih promjena na storeu moći bonovi za EUR valutu kupovati online, tipa oni za njemačko tržište.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Hmmm, tko ce ga znat, vidjet  cemo za mjesec dva ako do onda budu bili u stanju prebacit store na euro

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Najbolji serijal animacija za Elden Ring :)

 

 

ja plačem od smijeha na to, a najjači su vriskovi kad lik dobije po pič*i 

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

 Hm, zanimljivo. Uzeo sam PS+ Premium na mjesec dana i naravno zaboravio na vrijeme otkazati. Produžilo mi se za mjesec dana i rekoh ajd, neću umrijeti. Odem pogledati naplatu, vidim nisu mi naplatili za prvi mjesec. Izgleda da im je sustav naplate u rasulu. Vjerojatno su našli neku HDZ-ovu cvjećarnu da im odrađuje konverziju. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Koliko često dolazi obični PS5, bez paketa, na playstationstore.com.de? Uzeo bi preko kolege iz Njemačke, jedina normalna cijena uz one Slovenske s njuškala.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2023 10:07 (garamba2).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Imaš i na Amazonu za koliko toliko ok cijenu. 660eura disk verzija + God of War s dostavom do RH. Ali ako frend uzme u DE biti će još jeftinije zbog nižeg PDV-a.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Forspoken
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Forspoken

 I to znači šta? 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa da je igra prosječna. Što se vidjelo iz apsolutno svega što je vezano uz igru; od praktički nepostojećeg marketinga, blijedih clipova i ravnodušnih mišljenja - i to sve samo za 80$. :) 

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da su stigle recenzije
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Forspoken

 Čim se review code ne daje do 18 sati prije release date-a, zna se što i sam Square Enix očekuje. Probao demo, nisam izdržao duže od 10 minuta. Jednostavno preloše. Moja ocjena je 3/10. Ovi su još milostivi. Grafika OK sa problematičnim framerate-om, gameplay dosadan, a narativ, barem prema trailerima je teško cringe smeće.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice