Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.739
|
čitano: 4.910.333
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Izgleda da smo dobili prve GTA 6 leaks.

 

 

 

 

 

Alleged GTA 6 leaks from GTAForums : GTA6 (reddit.com)

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2022 9:31 (gamex1423).
 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ova thick latina ce biti interesantan lik 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Skinuo sam sa foruma gdje je procurilo zip fajl gdje ima 90 kratkih videa.

Ovdje se moze gledati bez da se skida.

 

MEGA

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2022 12:03 (gamex1423).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Moja kcer pocela igrat Racheta pa gledam kako igra i povremeno pomognem(ima 5 godina).

Zaboravio sam koliko dobro ta igra izgleda....cisti Pixar CGI,i dalje najimpresivnija Ps5 igra vizualno.

Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Moja kcer pocela igrat Racheta pa gledam kako igra i povremeno pomognem(ima 5 godina).

Zaboravio sam koliko dobro ta igra izgleda....cisti Pixar CGI,i dalje najimpresivnija Ps5 igra vizualno.

 

Tebi je svaka igra koju upališ najbolja igra ikad :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Moja kcer pocela igrat Racheta pa gledam kako igra i povremeno pomognem(ima 5 godina).

Zaboravio sam koliko dobro ta igra izgleda....cisti Pixar CGI,i dalje najimpresivnija Ps5 igra vizualno.

 

Tebi je svaka igra koju upališ najbolja igra ikad :-)

Napisao sam najljepsa Ps5 igra,nije najbolja 🙃

Ali svakako je istina da mi je hrpa igara koje ja igram izvrsna ali ne igram bilo sto nego biram a znam kakve igre volim 🥂

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel netko narucivao preko gameshop.hr, da li su pouzdani ???

 

Konkretno zanima me ova igrica i volio bih ju imati day one na kucnoj adresi

 

https://www.gamershop.hr/playstation5/a-plague-tale-requiem

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jesu. Hrpa nas ovdje je od njih uzela konzole.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2022 22:24 (Hexfire).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pouzdana stranica, uzimao nekoliko igara, samo sto coveri nisu cijeli engleski nego imaju mađarske opise/natpise ako je igra osvaja goty nagrade i ostalo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uzimao kod njih dosta puta, preporuka od mene

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bok! 

Naso sam na njusci ponudu za MW2 digitalnu izdanje igricu, tj kljuc za 270kn, to je duplo jeftinije. Dali itko ima iskustva sa ovim oglasom Klik: MW2 kako se vama cini!? Nemam iskustva sa takvom vrstom kupnje. Kupovo sam na KinguIn, Steam, PSS, itd, ali nikad "privatne osobe" kaze da su kodovi-kljuc kupljeni sa PS stora i da rade bez greske.  Izgleda mi Ok. Ali izgled zna prevariti, pa pitam za drugo misljenje!😇

 

Zahvaljujem se unaprijed! ☺️✌️

Odmori u Istini! :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne postoje kodovi na ps Storeu. Lik prodaje Account. Da mi je samo znati u kojoj državi je kupio pa da mu se isplati prodati za 270kn. U Turskoj je oko 290kn.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2022 6:59 (Gogy7).
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Proda ga više puta.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
veseli007 kaže...

Bok! 

Naso sam na njusci ponudu za MW2 digitalnu izdanje igricu, tj kljuc za 270kn, to je duplo jeftinije. Dali itko ima iskustva sa ovim oglasom Klik: MW2 kako se vama cini!? Nemam iskustva sa takvom vrstom kupnje. Kupovo sam na KinguIn, Steam, PSS, itd, ali nikad "privatne osobe" kaze da su kodovi-kljuc kupljeni sa PS stora i da rade bez greske.  Izgleda mi Ok. Ali izgled zna prevariti, pa pitam za drugo misljenje!😇

 

Zahvaljujem se unaprijed! ☺️✌️

 Kupovao od njega sve ok. Dobis podatke za Account na kojem je igrica. 

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pitanje za vas koji imaju peticu.Vrti li ps 5 preko svoga playera 4k hdr sadrzaje?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
EA play je $0.99 do kraja mjeseca.
FIFA early acces počinje 27og pa uzmite ako želite.
Moj PC  
1 0 hvala 5
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kontaktirao sam ga.
Znaci lik prodaje sekundarni account? Sto god to bilo za 270kn. Tj vama nudi da igrate s nečijeg primarnog USA accounta na svojoj konzoli koju on smatra sekundarnim accountom! Bježite od takvih ponuda, ili kupite igru ili djelite account s nekim.
Evo ja djelim Account s Gajotresom. Nikad se nismo upoznali, ali eto vec godinu dana kupujemo igre zajedno bez ikakvih problema.
Bas bih mu platio 270kn pa da promjeni lozinku i da ju nekom drugom. I tko zeli imati zasebni account za svaku igru?
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2022 10:15 (Gogy7).
Moj PC  
4 1 hvala 3
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma daj, ljudi bi guzice dali za kunu.....

Ako te zanima igra, plati i igraj, ako nemas cekaj da pojeftini/budes imao, da bi kupio od takvih likova accounte stvarno trebas biti ocajan, ili da je cijena toliko niska da ti se yebe ako popusis....

Ja naletio na ebayu account s rdr2 i re3 remake (kad je tek izasao) za 2$, naravno, za 7kn nema razmisljanja, dosta dugo je funkcionirao account, presao igru, obrisao, boli me.... ;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ovdje je na svu srecu situacija sa rabljenim diskovima vrlo dobra,hrpa igara se nadje od par eura pa do recimo 30eu za par mjeseci stare igre.

Godinama se pricalo kako ce nam morat omogucit da mozemo dalje prodavat svoje digitalne igre ali nikad se nije realiziralo na nikakav nacin...steta.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2022 11:08 (MEGATAMA).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Kontaktirao sam ga.
Znaci lik prodaje sekundarni account? Sto god to bilo za 270kn. Tj vama nudi da igrate s nečijeg primarnog USA accounta na svojoj konzoli koju on smatra sekundarnim accountom! Bježite od takvih ponuda, ili kupite igru ili djelite account s nekim.
Evo ja djelim Account s Gajotresom. Nikad se nismo upoznali, ali eto vec godinu dana kupujemo igre zajedno bez ikakvih problema.
Bas bih mu platio 270kn pa da promjeni lozinku i da ju nekom drugom. I tko zeli imati zasebni account za svaku igru?

 

Meni stvarno nije jasno kako se nekome da zajebavati s takvim stvarima i riskirati.

 

Ako imaš 300 kn za igru, onda imaš i 500 kn. Ako nemaš 500 kn za igru, ali si se spreman kockati da za 300 kn ostaneš bez ičega, onda sam opet uvjeren da imaš i 500 kn. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

kupi za 500, prodaj za 300 nakon par mjeseci i super

 

ako si kolekcionar onda jbga, onda imas bara za bacanje, tj kolekciju

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...
Gogy7 kaže...
Kontaktirao sam ga.
Znaci lik prodaje sekundarni account? Sto god to bilo za 270kn. Tj vama nudi da igrate s nečijeg primarnog USA accounta na svojoj konzoli koju on smatra sekundarnim accountom! Bježite od takvih ponuda, ili kupite igru ili djelite account s nekim.
Evo ja djelim Account s Gajotresom. Nikad se nismo upoznali, ali eto vec godinu dana kupujemo igre zajedno bez ikakvih problema.
Bas bih mu platio 270kn pa da promjeni lozinku i da ju nekom drugom. I tko zeli imati zasebni account za svaku igru?

 

Meni stvarno nije jasno kako se nekome da zajebavati s takvim stvarima i riskirati.

 

Ako imaš 300 kn za igru, onda imaš i 500 kn. Ako nemaš 500 kn za igru, ali si se spreman kockati da za 300 kn ostaneš bez ičega, onda sam opet uvjeren da imaš i 500 kn. 

 Mnogo puta se o ovim stvarima ovdje vec pisali ali isto da svi dozive amneziju pa se opet pojavi ista tema i svi sve zaborave.

Postoje 2 vrste prodaje ovakvih accounta sa igrama, jedna su hakovani accounti i to je svakako rizik i nemoralno, drugo je fora gdje osoba koja prodaje licno napravi novi account, kupi igru, pa zaradi tako sto proda na 3 ili vise osoba tako sto iskoristi ove sisteme primary/console sharing. I ovdje je rizik ako ne znas od koga kupujes. Kupujem na taj nacin ali samo od prijatelja, koji se time bavi, i znam sigurno da on pravi accounte i kupuje igre. Niti sam kad imao problema a dodatna prednost sto kad predjem igru mogu account dalje prodati ili mijenjati za drugu igru na accountu sa nekim pa tako nemam skoro nikakvog troska u slucaju takve kupovine.

Ne kupujem uvijek tako, sve zavisi od situacije, nesto kupim direktno sa PSN na svom acc, a nesto na taj fazon.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
veseli007 kaže...

Bok! 

Naso sam na njusci ponudu za MW2 digitalnu izdanje igricu, tj kljuc za 270kn, to je duplo jeftinije. Dali itko ima iskustva sa ovim oglasom Klik: MW2 kako se vama cini!? Nemam iskustva sa takvom vrstom kupnje. Kupovo sam na KinguIn, Steam, PSS, itd, ali nikad "privatne osobe" kaze da su kodovi-kljuc kupljeni sa PS stora i da rade bez greske.  Izgleda mi Ok. Ali izgled zna prevariti, pa pitam za drugo misljenje!😇

 

Zahvaljujem se unaprijed! ☺️✌️

 veseli007

Ja sam od njega kupio 2 igre Elden Ring primarni acc. znači mogu igrati sa svog acc. mislim da je bila 320 kn odmah nakon izlaska i sec. acc Horizon Forbidden West znači tu moram igrat na tom acc. koji mi je on dao za 200 i nešto kuna.

Obadvije igre rade bez problema već mjesecima.

Prije toga sam mjenjao neke digitalne igre koje sam ja kupio na US store-u  sa ljudima koji su kupili igre od njega i sve radi bez problema već godinama.

To naravno ne znači da sutra sve ne može biti blokirano od Sony--ja, ali evo u mojem slučaju sve radi bez problema.

Ne da mi se za igru dati 500 Kn ako je mogu odigrati za 300 Kn.

Sa daljnjom prodajom tih igara je problem jer se ljudi boje kupovati takve igre.

Dok ove kupljene diskove kad odigraš prodaš skoro po nabavnoj cijeni na njuškalu.

P.S. Gogy7  frajer ne mjenja lozinke sve radi kao prvog dana.

Naravno od njega se kupuje na vlastitu odgovornost.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2022 17:40 (hummer0).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
De mi objasni sekundarni Account. Ako ti je dao lozinku za Account za Forbidden west, sto te sprecava da ga postavis kao primarni na konzoli i igras na svom. Postoje samo primarne konzole, nema accountova.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
De mi objasni sekundarni Account. Ako ti je dao lozinku za Account za Forbidden west, sto te sprecava da ga postavis kao primarni na konzoli i igras na svom. Postoje samo primarne konzole, nema accountova.

 Sprijecava ga to sto ce prodavac skontati pa te upozoriti, ako opet tako nesto uradis vjerovatno ti ukine pristup accountu.

 

Edit: kao i svaki put sto bude u vezi ove teme siguran sam da ce ovima kojima se to ne svidja pokusavati naci da nesto tu ne valja, ne moze i slicno. Ljudi to rade godinama i posluju tako isto sto druga strana godinama kupuje i nema problema. Kome se ne svidja ne treba tako kupovati ali treba pustiti svakoga da radi sta zeli.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2022 19:12 (gamex1423).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Slijedeći ps5 ce imati odvojivi disc drive
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Slijedeći ps5 ce imati odvojivi disc drive

Na nacin da bi se vanjski disk ustekavao u Ps5,djeluje kao cisti glasina i nista vise.

 

https://wccftech.com/playstation-5-revamp-new-model-detachable-disc-drive-2023/

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
De mi objasni sekundarni Account. Ako ti je dao lozinku za Account za Forbidden west, sto te sprecava da ga postavis kao primarni na konzoli i igras na svom. Postoje samo primarne konzole, nema accountova.

 Gogy7

Tako on zove acc. znam da je konzola primarna. 

P.S.Digli su cijene igara u nebesa nabijem ih.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2022 21:43 (hummer0).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Logicno, rat, kriza, troskovi transporta, sve poskupilo pa moraju i igre, opcepoznato je da su naprimjer troskovi transporta digitalnih igara porasli za barem 800%
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
Gogy7 kaže...
De mi objasni sekundarni Account. Ako ti je dao lozinku za Account za Forbidden west, sto te sprecava da ga postavis kao primarni na konzoli i igras na svom. Postoje samo primarne konzole, nema accountova.

 Gogy7

Tako on zove acc. znam da je konzola primarna. 

P.S.Digli su cijene igara u nebesa nabijem ih.

 Hummer i gamex imate poruke u PP

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice