Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.754.718
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ako nekome treba PS5 dajem odlican Bundle. PM me. 

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Doslo bi me 53,15$ da uradim upgrade plus pretplate sa essential na extra, za preostala 484 dana. Gledam library igara i stvarno ima dobrih igara, samo sto sam ih vecinu odigrao pa mi trenutno nema smisla. Sacekati malo pa vidjeti kad jos sta dodaju.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam bas nedavno zavrsio Rachet And Clank Rift Apart, cak me impresionirala igra nisam igrao prijasnje nastavke. Sto se tice konzole moram priznat da evo nakon niti godinu dana mi je malo dosadila.  Puno veci uzitak mi je pc.

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako nekoga zanima, tu je cijela lista igara sa novog servisa.
https://www.playstation.com/en-us/ps-plus/games/
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 3
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zanimljivo,oni nisu samo poboljsali prikaz slike...bravo 🥂🥂🥂

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
koliko dugo traje Ghost of Tsushima Story? Jel se da rjesiti u 10-15h?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
koliko dugo traje Ghost of Tsushima Story? Jel se da rjesiti u 10-15h?

Ne.

 

Oko 25h ako samo trcis kroz pricu a oko 50h ako igras igru.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.6.2022 21:42 (MEGATAMA).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
koliko dugo traje Ghost of Tsushima Story? Jel se da rjesiti u 10-15h?

 How long is Ghost of Tsushima? | HowLongToBeat

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nasao sam dva videa na YouTubeu, jedan od 8h a drugi od 12 pe se ponadao da mogu rjesiti pricu ispod 15h. 25+ sati mi je nekako previse za priču
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Nasao sam dva videa na YouTubeu, jedan od 8h a drugi od 12 pe se ponadao da mogu rjesiti pricu ispod 15h. 25+ sati mi je nekako previse za priču

 kakve veze za video, igraj traje koliko traje i uzivaj uglavnom traje vise nego 80% danasnjih igara 

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Resident Evil 4 Full Presentation and Gameplay. Igra izgleda izvrsno.


Resident Evil 2, Resident Evil 3 i Resident Evil 7 PS5 upgrade dostupni danas.
https://blog.playstation.com/2022/06/13/ps5-versions-of-resident-evil-7-resident-evil-2-and-resident-evil-3-launch-today/

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2022 2:57 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Skinuo sam nocas Rezi 2 za Ps5,probao sam Raytrace mode koji se vrtio prosjecno 50fps ali sa padovima na 40+.

Igra sad podrzava VRR ali kad padne ispod 48fps VRR ne radi,takodjer sam probao j framerate mode koji cilja 120fps tojest uz VRR je na otprilike 100fps i nevjerovatno je fluidno.

Imam igru i za XsX i PC pa cu vjerovatno probat i te dvije verzije cisto da testiram.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Skidam re7, ali nigdje ne vidim da je to nova verzija, i dalje pise ps4...

Dali update skine naknadno, ili on ne vrijedi za collection izdanje?
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Skidam re7, ali nigdje ne vidim da je to nova verzija, i dalje pise ps4...

Dali update skine naknadno, ili on ne vrijedi za collection izdanje?

Za ps5?

Moras izabrat free upgrade sa ps stora ako imas disk verziju,za pc je u pitanju patch na trenutnu verziju.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Imam onu verziju koja je u ps collectionu.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Nasao sam dva videa na YouTubeu, jedan od 8h a drugi od 12 pe se ponadao da mogu rjesiti pricu ispod 15h. 25+ sati mi je nekako previse za priču

Igra vrijedi svaku sekundu od tih 25h. Tim više što misije nisu pretjerano duge pa se može razlomiti na tipa 1-2 misije dnevno. Većina vremena u igri (barem meni) ode na collectiblese. 

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Imam onu verziju koja je u ps collectionu.....

Ne znam dali se ta moze besplatno nadogradit...

 

Sad opet probao i da raytrace je potpuno besmislen jer ima tek par reflektivnih povrsina a framerate pada i ispod 40fps dok je performance mode stalno oko 100fps ili vise u ovom djelu sto sam probao.

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Iskreno neznam dali sony moze pasti nize od ovoga....

 

Pa koliko verzija jedne te iste igre treba postojati, koliko nacina da se muzu novci, nevjerovatno...

 

Da, kako sam i pretpostavljao, re7 "verzija" koja je u sklopu ps collectiona nema mogucnost apdejta na "ps5" verziju. Cak niti onoga da isti platis.

 

Dakle, ili imas fizicku ps4 verziju, ili imas digitalnu, ali kupljenu, pa ces nadograditi. Znaci, u osnovi, sony se sam posrao na svoju cuvenu "kolekciju", koja s ovim trendom izdavanja zakrpa koje stare igre "konvertiraju" u ps5 postaje besmislena.

 

Hajde da pricamo o re8, jos bi i shvatio, ali musti ponovo novce za 5 godina staru igru radi par boljih tekstura....

 

Pa ces sad placati skuplje ps plus, radi "kataloga" igara, na koje ce se opet neko posrati, jer ces, da bi ih igrao s nekom novom zakrpom, opet morati jos jednom platiti i kupiti igru. Pa dali stvarno od svake igre moramo imati tri verzije - jednu koju smo kupili, drugu koja nam je uvaljena u sklopu neke skupe pretplate, i jednu koju ionako nemozemo igrati, dok opet ne kupimo.....

 

Sve ozbiljnije razmisljam (ponovo) prodati konzolu, za te novce se sad vec moze kupiti mid range graficka, ako nista makar i rabljena, i igrati manje vise sve normalno....

 

Nabiyem ih ja sa te dvije ekskluzive, koje uopce nisu ekskluzive, a i sve da je su, opet ih nabiyem, 100 eura za jednu igru nedam.... 

 

Odoh popiti lijekove, isprike....

 

 

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Mislim da oni ne odlucuju o tome nego capcom

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Moze biti, no opet sony bi morao/trebao imati neke mehanizme da zastiti svoje "kupce"....

 

a ne da nam periodicno stalno pokusavaju jedno te isto naplatiti, mislim da tu i sony ima svoje prste, ne samo izdavac igre....

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...

Moze biti, no opet sony bi morao/trebao imati neke mehanizme da zastiti svoje "kupce"....

 

a ne da nam periodicno stalno pokusavaju jedno te isto naplatiti, mislim da tu i sony ima svoje prste, ne samo izdavac igre....

 

Jedino zakoni štite kupce. Kapitalizam ne štiti kupce.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Znam, no ovo postaje smijesno....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Znam, no ovo postaje smijesno....

 

Kako sam nedavno pričao, prije nego što kupim bilo koju igru u zadnje vrijeme 3-4 dana razmišljam gdje da ju uopće kupim :-)

Na kojoj platformi i na kojem storeu :-)

Na kraju pročitam toliko gluposti o svakoj igri da niti ne kupim :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bas to....

Mislim kad moj klinac kaze da je ps5 zestoko smece, i igra samo free igre, za sve ostalo ima pc....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Bas to....

Mislim kad moj klinac kaze da je ps5 zestoko smece, i igra samo free igre, za sve ostalo ima pc....

 

Ma dobro, nije baš žestoko smeće, treba to sve kombinirati.

Ali da, frustrirajuće je koliko su top igre postale skupe čak i na akciji, a onda još imaš 3-4 platforme za pokriti.

 

Neki dan me klinac jebe da mu kupim na Epicu Among Us jer dobije neki skin u Fortniteu (a igra nekad i Among Us i imamo ga već na tri platforme).

Reko, gle, nema šanse, makar je 3-4€, al ne pada mi na pamet kupovat igru još jednom samo zato da dobiješ jebeni skin u jebenom Fortniteu :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Cini mi se da su ta djeca jako razmazena.

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Damir22 kaže...
Bas to....

Mislim kad moj klinac kaze da je ps5 zestoko smece, i igra samo free igre, za sve ostalo ima pc....

 

Ma dobro, nije baš žestoko smeće, treba to sve kombinirati.

Ali da, frustrirajuće je koliko su top igre postale skupe čak i na akciji, a onda još imaš 3-4 platforme za pokriti.

 

Neki dan me klinac jebe da mu kupim na Epicu Among Us jer dobije neki skin u Fortniteu (a igra nekad i Among Us i imamo ga već na tri platforme).

Reko, gle, nema šanse, makar je 3-4€, al ne pada mi na pamet kupovat igru još jednom samo zato da dobiješ jebeni skin u jebenom Fortniteu :-D

Ja sam svom zabranio igranje prije par mjeseci...ako igranjem mozes nazvat Fortnite,Warzone COD,FHZ4,one nekakve patuljke od gline koji natezu jedan drugoga po retardiranim mapama itd.

Ja sam mu objasnio da to nije gaming,toj djeci je samo bitno da nabiju headset i trkeljaju u online igrama.

 

 

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Probao sam sad Rezi 2 i na XsX,performance mod radi podjednako tojest obje konzole na prosjecno 100 fps ali u raytrace modu je ogromna razlika.

VRR radi na obje konzole i Ps5 verzija se vrti na 40-50fps uz stutter...neigrivo

XsX verzija ima skoro identican framerate kao u performance mode ali vidim da nije glatko kako bi trebalo bit na 100fps.

Fps sara 80-100fps na XsX u raytrace modu ali dojma sam da to krivo prikazuje,sacekat NXgamera ili DF pa vidjet o cemu se radi.

 

Vizualno mi obje verzije izgledaju jednako na RT i performance modovima osim sto RT mode ima bolje refleksije ali to je u pjtanju svega par povrsina.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Cini mi se da su ta djeca jako razmazena.

 Jer je mali tražio igricu od 3€?

 

De smirite se, aj ovaj MEGATAMA bar trolla pa ga se da ignorirat, al djeca su djeca, ja se sjećam da sam htio svaku igračku ikad u Turbo Limaču, pa šta sad.

Say hello to my little friend
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Krunoo7 kaže...
gamex1423 kaže...

Cini mi se da su ta djeca jako razmazena.

 Jer je mali tražio igricu od 3€?

 

De smirite se, aj ovaj MEGATAMA bar trolla pa ga se da ignorirat, al djeca su djeca, ja se sjećam da sam htio svaku igračku ikad u Turbo Limaču, pa šta sad.

Krunoslave...opet si jutros zaboravio popit terapiju...sjecas se sto se zadnji put desilo kada nisi uzeo ljekove?...

 

Pojasnjenje...sin od naseg kolege forumasa nije trazio igricu nego jbni skin....to mi je itekako dobro poznato i u slucaju mene i mog sina.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice