Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.754.971
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...
antimadridista kaže...

Mislim si uzeti neki volan sad za F1 2021, igra izlazi za 2 mjeseca. Jel probao netko volane na PS5? Jel radi Logitech G29 sa PS5 verzijama igara? I koje su najbolje opcije za wheel stand? Nemam stol nego mi baš treba neki stalak ili kao mini cockpit za volan. 

 

Ja sam za G29 uzeo Wheel Stand Pro:

https://www.wheelstandpro.com/products/wheel-stand-pro/for-logitech-g29-g920-g27-g25-deluxe-v2

 

 

Nije cockpit, ali mi ni ne treba. Nemam ionako prostora za cockpit, a ovo je sklopivo i lako se spremi kad ne igram.

 

Kvalitetan je, masivan i težak stalak, pa ne kliže po podu. Podesivo po visini i po dubini kako ti odgovara, mogućnost instalacije dodatka za mjenjač (ja nemam mjenjač). 

 E ovako nešto mi treba. Znači ne pomiče se za vrijeme igre?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Horizon Forbiden West ce izgleda biti cross gen PS4/PS5 igra, sto mi nije bas drago. Slijedeca PS5 exkluziva nakon Rift Apart je God of War Ragnarok... Neće doci na PS4.

 Za Horizon se jos od prvog trailera zna da je cross gen. Ni meni nije drago, ali je razumljivo sa sonijeve finansijske strane zbog aktuelne nestasice ps5 konzola i broja ps4 korisnika. Nadam se da ce GoW biti PS5 only.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
AFARON kaže...
 

  Takođe znam da su nekada davno logitech volani imali problem sa preciznosti na 0 stupnjeva (kada pokušavaš ići ravno auto ide blago lijevo-desno). Nadam se da to više nije slučaj, ali provjeri recenzije itd..

 

Za to služi dead zone.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Horizon Forbiden West ce izgleda biti cross gen PS4/PS5 igra, sto mi nije bas drago. Slijedeca PS5 exkluziva nakon Rift Apart je God of War Ragnarok... Neće doci na PS4.

Zna se za to od najave,sta mozemo.

13 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Jel zna tko od kad je Days of play kod nas, mislim kad točno dolazi? Ne mogu nigdje naći informaciju za cijenu Ps+ za godinu dana.

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Peceo je. Ps Plus jos nije na popustu. Vjerojatno tek nakon najave ps igara ili za vikend. Svakako gledajte i ducane tipa Infomark i santa.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Peceo je. Ps Plus jos nije na popustu. Vjerojatno tek nakon najave ps igara ili za vikend. Svakako gledajte i ducane tipa Infomark i santa.

 A gledam da, ali još uvijek nema ništa.... 

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sony nije specificirao kad... Moze biti danas, sutra ili idući tjedan. Uglavnom, biti ce tjekom days of play akcije
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sony nije specificirao kad... Moze biti danas, sutra ili idući tjedan. Uglavnom, biti ce tjekom days of play akcije

 Bitno da bude haha 

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Počeo je DAYS OF PLAY 2021

Cold War 300kn, NBA 2K21 74kn, AC VAlhalla 311kn,

last of us II 227kn, PES 21 55kn, RDR2 188KN, MAFIA 180 KN, 

sekiro 265kn, sve Far Cry igre (jako snižene)

 

LISTA svih naslova na sniženju

 

Live je i Hot Deals Rasprodaja

Deal of the week je PERSONA 5 STRIKERS  337KN

 

PS PLUS i PS NOW će biti na akciji ali ne trenutno, vjerojatno za vikend ili idući tjedan. 

 

Pogledajte moj video ako vam se neda listati kroz 500+ naslova na sniženju. Slobodno swipajte kroz video :)

Moj PC  
4 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...

Počeo je DAYS OF PLAY 2021

Cold War 300kn, NBA 2K21 74kn, AC VAlhalla 311kn,

last of us II 227kn, PES 21 55kn, RDR2 188KN, MAFIA 180 KN, 

sekiro 265kn, sve Far Cry igre (jako snižene)

 

LISTA svih naslova na sniženju

 

Live je i Hot Deals Rasprodaja

Deal of the week je PERSONA 5 STRIKERS  337KN

 

PS PLUS i PS NOW će biti na akciji ali ne trenutno, vjerojatno za vikend ili idući tjedan. 

 

Pogledajte moj video ako vam se neda listati kroz 500+ naslova na sniženju. Slobodno swipajte kroz video :)

 Od 500 naslova vecinu aaa igara imam xd, a od ovih šta mi je zapelo za oko se dvoumim. Opet radit stack igri i ne imat vremena ih odigrat mi nije neki hit haha.

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da li uzeti AC Valhalla season pass za 225 kuna? Odigrao oba zadnja AC, i sve DLCove. Valhallu još nisam, čekam da izađe Siege of Paris pa ću sve odjednom, jel ima kakve informacije kada bi mogao?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
stiffler13 kaže...

Da li uzeti AC Valhalla season pass za 225 kuna? Odigrao oba zadnja AC, i sve DLCove. Valhallu još nisam, čekam da izađe Siege of Paris pa ću sve odjednom, jel ima kakve informacije kada bi mogao?

 

Ja sam čekao DLC i za Valhallu i za Immortals Fenyx Rising i na kraju kad su izašli mi se uopće ne da igrati. Bio mi je i base game dovoljan :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

Ja sam čekao DLC i za Valhallu i za Immortals Fenyx Rising i na kraju kad su izašli mi se uopće ne da igrati. Bio mi je i base game dovoljan :-D

E ma ja čekam da izađu svi DLCovi pa mažem od početka do kraja, do platine... Da sam odmah na izlasku igrao, ne bi DLCove ni prelazio. Samo season passovi rijetko budu na popustu, možda će Siege izaći a popusta neće biti

2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
stiffler13 kaže...

Da li uzeti AC Valhalla season pass za 225 kuna? Odigrao oba zadnja AC, i sve DLCove. Valhallu još nisam, čekam da izađe Siege of Paris pa ću sve odjednom, jel ima kakve informacije kada bi mogao?

 

 

Jesi već kupio igru ili ne? Jer ako nisi pričekaj da izađe i posljednji DLC pa uzmi gold edition, mislim da je tako jeftinije nego da uzimaš posebno base game + season pass.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
stiffler13 kaže...
Bitanga kaže...

 

Ja sam čekao DLC i za Valhallu i za Immortals Fenyx Rising i na kraju kad su izašli mi se uopće ne da igrati. Bio mi je i base game dovoljan :-D

E ma ja čekam da izađu svi DLCovi pa mažem od početka do kraja, do platine... Da sam odmah na izlasku igrao, ne bi DLCove ni prelazio. Samo season passovi rijetko budu na popustu, možda će Siege izaći a popusta neće biti

 

Meni je i za base game trebalo 110h da sve kompletiram. Nakon toga mi se malo i zgadilo :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
stiffler13 kaže...
Bitanga kaže...

 

Ja sam čekao DLC i za Valhallu i za Immortals Fenyx Rising i na kraju kad su izašli mi se uopće ne da igrati. Bio mi je i base game dovoljan :-D

E ma ja čekam da izađu svi DLCovi pa mažem od početka do kraja, do platine... Da sam odmah na izlasku igrao, ne bi DLCove ni prelazio. Samo season passovi rijetko budu na popustu, možda će Siege izaći a popusta neće biti

 

Meni je i za base game trebalo 110h da sve kompletiram. Nakon toga mi se malo i zgadilo :-D

 Base game sa svime? Ja sam sad na nekih 30 sati i baš guštam haha, al razumijem te tako je i meni bilo sa Cyberpunkom xd

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mustinjo kaže...

 

Jesi već kupio igru ili ne? Jer ako nisi pričekaj da izađe i posljednji DLC pa uzmi gold edition, mislim da je tako jeftinije nego da uzimaš posebno base game + season pass.

Nemam zasad base game, planiram pljunit oko 200 za season pass i od 200-250 kada padne cijena za PS4 disk verziju ( i brat mi je fan pa ću mu posudit). Odyssey mi je sigurno bio preko 150 sati a Origins bar 130. Za 400 - 450 je teško uloviti Gold edition, ali strpit ću se još malo

2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
stiffler13 kaže...
Mustinjo kaže...

 

Jesi već kupio igru ili ne? Jer ako nisi pričekaj da izađe i posljednji DLC pa uzmi gold edition, mislim da je tako jeftinije nego da uzimaš posebno base game + season pass.

Nemam zasad base game, planiram pljunit oko 200 za season pass i od 200-250 kada padne cijena za PS4 disk verziju ( i brat mi je fan pa ću mu posudit). Odyssey mi je sigurno bio preko 150 sati a Origins bar 130. Za 400 - 450 je teško uloviti Gold edition, ali strpit ću se još malo

 

 

Trenutno je Gold verzija nešto sitno preko 500 kn, za koji mjesec kad izađe i posljednji DLC sigurno će ići to na 450 ako ne i manje. Ja sam također u tvojoj situaciji i čekam da izađe sve prije nego što uzmem.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Q-Tip kaže...

Ja sam za G29 uzeo Wheel Stand Pro:

https://www.wheelstandpro.com/products/wheel-stand-pro/for-logitech-g29-g920-g27-g25-deluxe-v2

 

 

Nije cockpit, ali mi ni ne treba. Nemam ionako prostora za cockpit, a ovo je sklopivo i lako se spremi kad ne igram.

 

Kvalitetan je, masivan i težak stalak, pa ne kliže po podu. Podesivo po visini i po dubini kako ti odgovara, mogućnost instalacije dodatka za mjenjač (ja nemam mjenjač). 

 E ovako nešto mi treba. Znači ne pomiče se za vrijeme igre?

 

Ne, težak je dosta i ima gumene navlake, ja nisam imao problema na parketu. Ne znam sad koliko divljaš i guraš nogama, stalak nije svemoguć.  Pogledaj par videa, tako sam i ja prije nego sam naručio.

 

Bitanga kaže...
stiffler13 kaže...
Bitanga kaže...

 

Ja sam čekao DLC i za Valhallu i za Immortals Fenyx Rising i na kraju kad su izašli mi se uopće ne da igrati. Bio mi je i base game dovoljan :-D

E ma ja čekam da izađu svi DLCovi pa mažem od početka do kraja, do platine... Da sam odmah na izlasku igrao, ne bi DLCove ni prelazio. Samo season passovi rijetko budu na popustu, možda će Siege izaći a popusta neće biti

 

Meni je i za base game trebalo 110h da sve kompletiram. Nakon toga mi se malo i zgadilo :-D

 

Ista stvar, doslovno sam se natjerao da završim priču, nema šanse da bih išao platinirati. Pretjerali su s količinom sadržaja i repeticije, u odnosu na Odyssey još jedna razina gore, a i Odyssey je bio predugačak.

 

To nema smisla više, kad god otvorim novo područje ajmo ispočetka, iste stvari, ponavljanja tisuću puta. A ne možeš požuriti pa ciljano završavati samo priču jer skačeš po područjima različitih levela, pa se moraš levelati jer si preslab za neku zonu.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Potvrđene su leakane PS Plus igre
SW Squadrons
Virtua Fighter 5
Operation Tango
Moj PC  
6 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Potvrđene su leakane PS Plus igre
SW Squadrons
Virtua Fighter 5
Operation Tango

 

Baš sam kupio neki dan Squadrons za PC i refundao nakon 20 minuta. Niti normalna niti VR vezija igre mi nije nimalo vrijedila tih 18€ kolko sam platio na akciji.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Potvrđene su leakane PS Plus igre
SW Squadrons
Virtua Fighter 5
Operation Tango

 Ne pamtim kad sam zadnji put igrao Virtua Fighter. Baš bi mogao probati.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Virtua fighter 5 je jedna do prvih igara za PS3 koje sam posjedovao. Za današnje standarde izgleda jadno

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
Potvrđene su leakane PS Plus igre
SW Squadrons
Virtua Fighter 5
Operation Tango

 

Baš sam kupio neki dan Squadrons za PC i refundao nakon 20 minuta. Niti normalna niti VR vezija igre mi nije nimalo vrijedila tih 18€ kolko sam platio na akciji.

Mene izbilo što treba tri dana da dođeš do samog igranja igre. 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dermentor kaže...

Virtua fighter 5 je jedna do prvih igara za PS3 koje sam posjedovao. Za današnje standarde izgleda jadno

 Ovo je navodno remaster

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Dermentor kaže...

Virtua fighter 5 je jedna do prvih igara za PS3 koje sam posjedovao. Za današnje standarde izgleda jadno

 Ovo je navodno remaster

 Ovo što sam ja vidio je jako loš remaster🥺

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Unreal Engine 5 gameplay demo

 

 

 

"Valley of the Ancient is a separate download of around 100 GB. If you want to run the full demo, the minimum system requirements are an NVIDIA GTX 1080 or AMD RX Vega 64 graphics card or higher, with 8 GB of VRAM and 32 GB of system RAM. For 30 FPS, we recommend a 12-core CPU at 3.4 GHz, with an NVIDIA RTX 2080 or AMD Radeon 5700 XT graphics card or higher, and 64 GB of system RAM. We have successfully run the demo on PlayStation 5 and Xbox Series X consoles at full performance."

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2021 23:12 (gamex1423).
 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sluzbeno:
PS Plus ce biti oko 30% na popustu od 1.6.
Na dan kad postanu dostupne igre.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.5.2021 10:37 (Gogy7).
Moj PC  
6 1 hvala 3
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sluzbeno:
PS Plus ce biti oko 30% na popustu od 1.6.
Na dan kad postanu dostupne igre.

 

Samo za one kojima je istekla pretplata ili za sve? :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice