Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.626
|
čitano: 4.767.439
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...
steedvd kaže...

Kakav je ovaj Dirt 5 za PS5? Nadam se da ce mi plata stici (jer radim preko studentskog servisa pa uvijek se ceka dugo) do tada da ga uzmem na US store ako je dobar, ako ne stigne plata onda cekanje sljedeceg snizenja. Inace ako nekog interesuje kako kupujem sa nasom karticom, uzmem preko cd keys ili neke druge stranice 20$ u ovom slucaju i onda preko PS je kupim.

 

Ja jučer završio karijeru i igra mi je čisto ok za mozak na pašu i udri. Lijepo izgleda, gameplay zanimljiv, zarazan, iskreno žao mi što sam završio karijeru jer mi se još igra, a online me ne interesira previše...sad ću probati izganjati platinu koja je btw relativno lagana za Dirt 5.

Osim Forze Horizon koju sam igrao na kompu ovo mi je jedina igra s autima da me zadržala dulje od 2 sata u zadnjih 5 godina, uglavnom moja preporuka pogotovo po cijeni na Us storeu ili ako ćeš čak i tu pretplatu nije loša opcija jer ćeš se izigrati sigurno za mjesec,dva a izaći će te nešto jeftinije.

 Neki dan uzeo platinu i uvjerit ces se da je nenormalno teska zbog trofeje da trebas ukupno voziti 1000 milja/1610km. Nakon sto sam zavrsio karijeru i jos igrao dosta bezveze nisam imao niti pola pa je teski grind. Jos su ranije stavili bili 10 puta vise, to jest 10000mi/16100km pa zbog zalbi spustili ali je i dalje teski grind. Srecom ima staza napravljenih od drugih usera gdje stavis lastikicu na r2 tipku i pustis u krug da vozi po sat pri velikim brzinama 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
lobotomac90 kaže...
steedvd kaže...

Kakav je ovaj Dirt 5 za PS5? Nadam se da ce mi plata stici (jer radim preko studentskog servisa pa uvijek se ceka dugo) do tada da ga uzmem na US store ako je dobar, ako ne stigne plata onda cekanje sljedeceg snizenja. Inace ako nekog interesuje kako kupujem sa nasom karticom, uzmem preko cd keys ili neke druge stranice 20$ u ovom slucaju i onda preko PS je kupim.

 

Ja jučer završio karijeru i igra mi je čisto ok za mozak na pašu i udri. Lijepo izgleda, gameplay zanimljiv, zarazan, iskreno žao mi što sam završio karijeru jer mi se još igra, a online me ne interesira previše...sad ću probati izganjati platinu koja je btw relativno lagana za Dirt 5.

Osim Forze Horizon koju sam igrao na kompu ovo mi je jedina igra s autima da me zadržala dulje od 2 sata u zadnjih 5 godina, uglavnom moja preporuka pogotovo po cijeni na Us storeu ili ako ćeš čak i tu pretplatu nije loša opcija jer ćeš se izigrati sigurno za mjesec,dva a izaći će te nešto jeftinije.

 Neki dan uzeo platinu i uvjerit ces se da je nenormalno teska zbog trofeje da trebas ukupno voziti 1000 milja/1610km. Nakon sto sam zavrsio karijeru i jos igrao dosta bezveze nisam imao niti pola pa je teski grind. Jos su ranije stavili bili 10 puta vise, to jest 10000mi/16100km pa zbog zalbi spustili ali je i dalje teski grind. Srecom ima staza napravljenih od drugih usera gdje stavis lastikicu na r2 tipku i pustis u krug da vozi po sat pri velikim brzinama 

 

Baš gledao danas trofeje i ostalo mi samo to za platinu standardne igre, a ja na manje od 900 km trenutno, tako da mi sve jasno  Ostaje onda peglati online, a razmišljam da se počastim addonovima pa završim sve,a onda valjda bude i ovaj trofej riješen, pa da bude prava platina.

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dali je tko narucivao onaj adapter za cameru od VR?

Adapter da se moze na ps5 spojiti i besplatan je,samo neznam koliko treba da dode?

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Kod mene "skoro" platina.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Imam od kolege valhallu disk verziju, a sad ću uzeti na US store digitalnu za 30$. Ima li šanse da radi save od disk verzije pa da samo nastavim gdje sam stao?
Uzeo i mad max. Igrao bio na ps4 i svidjela mi se.
Skyrim na ps4/ps5 se može ubaciti modove?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...
Imam od kolege valhallu disk verziju, a sad ću uzeti na US store digitalnu za 30$. Ima li šanse da radi save od disk verzije pa da samo nastavim gdje sam stao?
Uzeo i mad max. Igrao bio na ps4 i svidjela mi se.
Skyrim na ps4/ps5 se može ubaciti modove?

Disk i digitalne verzije imaju razliciti save ako se dobro sjecam.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Znači, slijedi new game po 3 put:)
Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
mariclius kaže...
Imam od kolege valhallu disk verziju, a sad ću uzeti na US store digitalnu za 30$. Ima li šanse da radi save od disk verzije pa da samo nastavim gdje sam stao?
Uzeo i mad max. Igrao bio na ps4 i svidjela mi se.
Skyrim na ps4/ps5 se može ubaciti modove?

Disk i digitalne verzije imaju razliciti save ako se dobro sjecam.

 hmm, al mislim ne. barem ja nisam imao problema sa pokretanjem

 digitalne igre i save-a sa fizicke.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lange kaže...

Dali je tko narucivao onaj adapter za cameru od VR?

Adapter da se moze na ps5 spojiti i besplatan je,samo neznam koliko treba da dode?

 Ja sam naručio (besplatno) adapter za VR a ako me pamćenje služi došao je nakon 1-2 mjeseca. Bilo je to već davno, početkom godine. Sad ne znam jel postoje dva adaptera, jedan za kameru i jedan za VR ili je to za samo jedno jer nisam još isprobao jer VR stoji još na PS4.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Tnx 

Mislim da samo postoji taj adapter za kameru.

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

ekipa...ako će netko imati remote za prodat neka mi se javi pliz.

Evo i ja upogonio svoj PS5 nako mjesec dana u kutiji i skužim da sam uzeo BR bundle sa dva joystica...a dodatno kupio još jedan joy...pa eto, čim nađem u kojoj je kutiji bit će na prodaju, jer mi tri stvarno ne trebaju.

 

Dojmovi za sada:

1. puno je tiši od PS4 Pro koji sam imao, ali to je očekivano. I dalje se čuje (kad dođeš skroz blizu), ali najviše me veseli što se stvarno osjeti kako puše zrak...trenutno nije na idelanoj poziciji pa ćemo vidjeti kad bude prodisao

2. za sad mi teško reći kakva je nova generacija grafike, jer nisam niti Moralesa još upalio...samo sam klincu dao Sackboy...jer sam više poludio sa njime XD

3. konačno, ali fakat konačno čak i na viksi sa lošim internetom PS store radi kao urica...odmah se sve učitava fala Bogu više na tome - to me užasno živciralo na četvorki

4. brzina je besprijekorna...nema učitavanja samo pokreni i nastavi igrat

 

5. jer još netko ima problema sa "rest mode"?...klikčem PS gumb na joyu ali se ništa ne događa...morao sam ha iz struje iskopčat. Od tad izbjegavam rest mode i gasim ga.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ovo pod 5 dođe mi razbiti konzolu radi toga. U The Returnal nema savea i jedino ti je riješenje rest mode a kad zablinka kontroler plavo samo suza krene. Isključivanje Hdmi cec na tv nekad riješi nekad ne.
2 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

dosad sam ga 3x ostavio preko noci u rest mode-u

nije bilo problema drugi dan nikakvih.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.8.2021 8:42 (mAa+_).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
Ovo pod 5 dođe mi razbiti konzolu radi toga. U The Returnal nema savea i jedino ti je riješenje rest mode a kad zablinka kontroler plavo samo suza krene. Isključivanje Hdmi cec na tv nekad riješi nekad ne.

 smješan problem...čudno da to nisu riješili updateom do sada.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam ga rjesio gašenjem i paljenjem tva preko daljinskog da se resetira HDMI cec. Radi svaki put
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Čudno kako se nekima događa, meni nijednom. Ne vjerujem da je fizički problem. Možda bi factory reset pomogao.  

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Sony PlayStation 5

Žena mi je na godišnjem sljedeća tri tjedna, a ja taman neki dan odlučio odigrati zadnji Fenyx Immortal Rising DLC, nakon što nisam playku palio valjda pol godine.

I šta se događa? Ne može čovjek doći na red za TV od jebenog Netflixa. Na kraju sam popizdio, platio mjesec dana Uplay+ i nastavio igrati na PCu kao čovjek  

Kupio Fenyx na PS5, a na kraju sam 99% odigrao na PCu preko pretplate.

 

A taman će i Valhalla DLC za par dana.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.8.2021 9:37 (Bitanga).
Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ja sam ga rjesio gašenjem i paljenjem tva preko daljinskog da se resetira HDMI cec. Radi svaki put

 Koliko sam bio čitao nedavni update je riješio taj problem

 sa rest mode-om izgleda ne svima.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ja sam ga rjesio gašenjem i paljenjem tva preko daljinskog da se resetira HDMI cec. Radi svaki put

Ne pomaže mi nikako, meni se pojavi slika na ekranu i ono press PS tipku ali kontroleri ne reagiraju. Ne radi čak ni daljinski od PS-a. Mogu na PS preko remote playa, ali igranje preko navedenog nije baš će će. 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Daljinski od tva. Jer kad ugasis tv onda se gasi i konzola. Ja ju nisam mogao sam ugasiti jer i meni nebi radili kontroleri. Ugasim i upalim tv par puta dok se konzola ne resetira. Meni cak nekad svjetli svjetlo konzole a nema signala.
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
Gogy7 kaže...
Ja sam ga rjesio gašenjem i paljenjem tva preko daljinskog da se resetira HDMI cec. Radi svaki put

Ne pomaže mi nikako, meni se pojavi slika na ekranu i ono press PS tipku ali kontroleri ne reagiraju. Ne radi čak ni daljinski od PS-a. Mogu na PS preko remote playa, ali igranje preko navedenog nije baš će će. 

 identično i meni. sve radi...i joy radi, ali kao da plejka ne registrira PS gumb na joyu...badava klikčem

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Imam ps5 disc verziju od 19.11 i nikada niti jedan problem sa rest mode, a niti bilo cime drugim. Jedina zamjerka mi je coil whine.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Žena mi je na godišnjem sljedeća tri tjedna, a ja taman neki dan odlučio odigrati zadnji Fenyx Immortal Rising DLC, nakon što nisam playku palio valjda pol godine.

I šta se događa? Ne može čovjek doći na red za TV od jebenog Netflixa. Na kraju sam popizdio, platio mjesec dana Uplay+ i nastavio igrati na PCu kao čovjek  

Kupio Fenyx na PS5, a na kraju sam 99% odigrao na PCu preko pretplate.

 

A taman će i Valhalla DLC za par dana.

 Bitanga

A ništa morati ćeš kupiti 10. TV za sebe.

P.S. ja sam se zeznuo pa kupio SnowRunner PS4 pa isto ne mogu doći na red.

P.S.S. svi ste prešli na PS5 nitko više ne piše na temi PS4.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.8.2021 15:37 (hummer0).
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...

 Bitanga

A ništa morati ćeš kupiti 10. TV za sebe.

P.S. ja sam se zeznuo pa kupio SnowRunner PS4 pa isto ne mogu doći na red.

P.S.S. svi ste prešli na PS5 nitko više ne piše na temi PS4.

 

Ma neće se to dogoditi, nemam ga gdje staviti više :-)

Imam svoj radni stol s dva monitora i nemam se kuda više širiti :-)

Čekam neki OLED gamerski monitor koji će biti normalne cijene.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kaki ps4 bajo moj, to staro 🙂
PeTak
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
IvanDado kaže...
Kaki ps4 bajo moj, to staro 🙂

 Ma je staro, ali ionako na plejci igram PES 2021 i SnowRunner ne treba mi PS5 još.

Nema još igara koje bi me povukle da kupim PS5.

Sin uopće ne igra plejku kćeri su na kompu tako da je PS5 još na čekanju. 

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sto se tice rest moda koristio sam ga na Ps Pro,Xbox X,Ps5 i XsX i jedino mi je zastekalo kad sam kupio Ps5 u prva dva dana dva puta ako se dobro sjecam i to je to,od onda nista.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

ovako nesto za AC fanove.

 
4 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mAa+_ kaže...
Gogy7 kaže...
Ja sam ga rjesio gašenjem i paljenjem tva preko daljinskog da se resetira HDMI cec. Radi svaki put

 Koliko sam bio čitao nedavni update je riješio taj problem

 sa rest mode-om izgleda ne svima.

 Ne znam kako je vama, ali meni se dešava kada sam u Metro Exodusu i stavim rest mod nekad mi se pojavi zelena slika i ps crkne. Onda kad ga pališ ide rebuild baze itd.

Da li se još nekome to dešava ili se dešavalo? Zasad sam primjetio na Metrou 3-4 puta, a konzolu imam od studenog. Također mi je Metro jedina igra koja se crasha, zabloka, padne na "5 FPS-a" itd.

I am over 9000!!!
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni je namješteno čini mi se da nakon pola sata kad ne diram kotroler, konzola ode u rest mode. Kad opet upalim, igra je samo pauzirana i samo nastavim gdje sam stao. Na taj način mi se par puta valhalla zblesirala. Ono, ne prepoznaje HDR i slično. Par puta i ništa značajno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice