Koristite li iPhone umjesto budilice, pripazite na

poruka: 10
|
čitano: 2.994
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koristite li iPhone umjesto budilice, pripazite na".
12 godina
offline
Koristite li iPhone umjesto budilice, pripazite na

Narukvicu, sat, budi me vec 5 godina. Mobitel je u drugoj sobi..

Galaxy S23 Ultra
Moj PC  
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Koristite li iPhone umjesto budilice, pripazite na

ma korisnici ga krivo navijaju

 
7 1 hvala 0
8 godina
offline
Koristite li iPhone umjesto budilice, pripazite na

Teško da može biti FaceID jer isti radi samo kada je telefon postavljen donekle paralelno s tijelom i gornjim dijelom telefona prema glavi, odnosno čovjek i telefon su okrenuti u istom smjeru. 

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
Koristite li iPhone umjesto budilice, pripazite na

Trenutno nemam iPhone ali imam iPad i uvijek koristim njegovu budilicu! 

Da se zna,  uvijek je "zatvoren" u Logitechovo kućište,  ali i da je "otvoren" uvijek je dosta daleko da bi me moglo "snimiti"! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koristite li iPhone umjesto budilice, pripazit
Ja imam problem s iPhone 12 Pro Max koji nisam riješio otkad sam ga kupio. On kratko zvoni kao alarm SVAKO jutro u 7:45 iako je alarm isključen kao opcija! Posljedično moram imati mobitel u silent mode jer ga tako ne čujem. Nadogradnje na novi OS nisu riješile ovaj problem. Koma.
 
0 0 hvala 1
13 godina
suspendiran
offline
Re: Koristite li iPhone umjesto budilice, pripazit
BarbaVeli kaže...
Ja imam problem s iPhone 12 Pro Max koji nisam riješio otkad sam ga kupio. On kratko zvoni kao alarm SVAKO jutro u 7:45 iako je alarm isključen kao opcija! Posljedično moram imati mobitel u silent mode jer ga tako ne čujem. Nadogradnje na novi OS nisu riješile ovaj problem. Koma.

 Jeste kolega probali resetirat aplikaciju,  ako niste probajte! 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: Koristite li iPhone umjesto budilice, pripazit
Feudalac kaže...

Teško da može biti FaceID jer isti radi samo kada je telefon postavljen donekle paralelno s tijelom i gornjim dijelom telefona prema glavi, odnosno čovjek i telefon su okrenuti u istom smjeru. 

Ne bas, od iPhone 13 FaceID radi sideways, ne moras biti okrenut u istom smjeru da bi te skuzio i otkljcao tel.

 

"Face ID works in portrait and landscape orientation on iPhone 13 models and later using iOS 16 and later. For earlier models, Face ID works on iPhone only when it's in portrait orientation and you're facing the TrueDepth camera. On iPad, you can use Face ID when your iPad is in any orientation."

 

Ja ovaj problem s alarmom sam imao par puta na iphone 15 pro.

8 godina
offline
Re: Koristite li iPhone umjesto budilice, pripazit
iMajka:

Zanimljivo, nisam znao. Hvala
Ja rekoh
14 godina
offline
Re: Koristite li iPhone umjesto budilice, pripazit
Koliko volim Appleov sustav, toliko ga i prezirem zbog ovakvih trivijalnosti. Rješenja na Appleovom helpdesku spominju backup, tvornički reset i onda povratak sadržaja. A stvar je toliko jednostavna, kao što zbori ATJLučko da ga kandidiram za nagradu Reda junaka koji su se dokazali u ublažavaju tuđih višeogodišnjih mentalnih trauma uzrokovanih uporabom mobilnih OS-ova.

Rješenje, kako rekoh, trivijalno da ne može biti trivijalnije. Ali i dalje nejasno zašto ažuriranja novih OS-ova nije pomoglo.

Imate kod mene 100 kredita, gospon ATJLučko.
11 godina
offline
Re: Koristite li iPhone umjesto budilice, pripazit
Auu, krivi mob si uzeo. Svi roza i bijeli sa šljokicama imaju taj problem. Moj se diže baš u 6:45, odradi svoje i zaspi... :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice