Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.701.094
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
AntonioHR kaže...

1,3 milijuna pretplatnika je otkazalo svoju PS+ pretplatu i sada PS+ ima 46,3 milijuna pretplatnika iako je prije toga imalo 47,6 milijuna članova

 

https://www.pushsquare.com/news/2021/08/sonys_ps_plus_subscriber_count_just_dropped_for_the_first_time

 Bio je velik porast PS+ pretplatnika za vrijeme ove pandemije..i sada ljudi otkazuju.

PS+ pretplatu imam 0d 2013, 30kn mjesečno je smješna cifra.

Upravo uzeo Metro bundle (Metro 2033 Redux, Metro last light Redux i metro exodus gold sve expanzije) za 200kn

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zavrsio Racheta.....

Kakav je to vizualno tehnicki spektakl,vise sam imao dojam da igram CGI film nego igru.

Izvrsna igra.

Moj PC  
9 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
 
1 1 hvala 1
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Skinuo danas sa ps plusa ovaj plants vs zombies....koja vrag je to??? Prvo me bomabardiraju 5 min sa pricanjem price, ubace me odmah u Sp ili Mp bez ikakvog tutoriala i iceg...milju stvari na ekranu...milju unita wtf?

 

I to bi trebala biti igra za djecu? U roku 10min uninstall..ima li kaj gore nego kad je igra koja je namjenjena nižem uzrastu toliko kompleksna u samom startu? Užas...

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Za one koji imaju EA PLAY pretplatu

 

FIFA 21 I UFC 4 su za đabe....

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

hvala na obavjestenju, interesuje me ako npr uzmem sada na 1 mjesec EA PLAY i preuzmem te igrice, hoce li mi ostati kada istekne ovaj mjesec ili ce biti nesto na fazon PS PLUS kad istekne ne mozes igrati te igre?

2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Bit će ti lockane sve dok ti pretplata nije aktivna. 

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gale92, kako mislis dzabne su? Pa i prije su bili u ea play pretplati ufc4 i fifa21...
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kad smo kod EA Play, ovaj mjesec dolaze F1 2020, Grid i Dirt 5 (PS4/PS5)
Moj PC  
3 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Kad smo kod EA Play, ovaj mjesec dolaze F1 2020, Grid i Dirt 5 (PS4/PS5)

 

O, pa to je već zanimljivo. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
online
Sony PlayStation 5

Meni to nije jasno da mozes uzet sve te subove a niti jedna ti ne nudi nesto senzacionalno... Zasto ne stave da imas pravo na sve izasle naslove pod okriljem EA (ea play) i Sony (Ps+).

Gamepass je tu majka, odnosno, ona ponuda sa nadogradnjom od 1$ je bila stvarno must have.

 

Jbt F1 2020 ako je F1 2021 vani. I za vrijeme kad je bila aktualna F1 2020 su serveri bili prazni a MP iskustvo dno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...

Meni to nije jasno da mozes uzet sve te subove a niti jedna ti ne nudi nesto senzacionalno... Zasto ne stave da imas pravo na sve izasle naslove pod okriljem EA (ea play) i Sony (Ps+).

Gamepass je tu majka, odnosno, ona ponuda sa nadogradnjom od 1$ je bila stvarno must have.

 

Jbt F1 2020 ako je F1 2021 vani. I za vrijeme kad je bila aktualna F1 2020 su serveri bili prazni a MP iskustvo dno. 

 

Ma to se pretplatiš mjesec dva i odigraš što ti se sviđa. Nećeš biti pretplaćen cijeli život.

Tako i sa Uplay+.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dobio za ključ za Back 4 Blood i jos 3 pozivnice. Dvije sam podijelio na YT kanalu, jednu sam ostavio nekome od vas. Tko zeli probati Igru nek stisne Hvala, izvuci cu nekog sutra oko podne.
Moj PC  
1 0 hvala 14
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja ti stisnuo hvala, radi geste, za nagradnu me preskoci, nemam ps.

;)
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Dobio za ključ za Back 4 Blood i jos 3 pozivnice. Dvije sam podijelio na YT kanalu, jednu sam ostavio nekome od vas. Tko zeli probati Igru nek stisne Hvala, izvuci cu nekog sutra oko podne.

 daj link kanala :)

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nije nesto posebno, uglavnom radim rasprodaje, vijesti, nove igre i suradujem s developerima indie igara. Trenutno suradujem s developerima igre F.I.S.T oko lokalizacije na hrvatski i radim na promociji Forclosed igre.
https://youtube.com/c/PlayStationPortal
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Nije nesto posebno, uglavnom radim rasprodaje, vijesti, nove igre i suradujem s developerima indie igara. Trenutno suradujem s developerima igre F.I.S.T oko lokalizacije na hrvatski i radim na promociji Forclosed igre.
https://youtube.com/c/PlayStationPortal

 Pogledao sam kanal i svaka čast na trudu.

To ti igraš i snimaš ili nađeš nešto pa editiraš itd?

I am over 9000!!!
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gameplaye i walkthroughs snimam sam i editiram. Za rasprodaje i ostalo koristim promotivne trailere koje editiram po zelji nekad s muzikom nekad ne. Fokus mi je na Informaciji.
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ma odlično...dobra ideja...nekad kada ima tipa 500 naslova na popustu sam prelijen sve pogledat...a ovako u videu vidim sve.

 

Pogotovo kad ima zanimljivih igara ispod 100kn.

 

Inače bi bilo top kad bi umjesto trailera stavio kratki gameplay...ali mi je jasno da je to gotovo nemoguce a da ne "ukrades" nekome snimke. Jer poneki traileri su toliko cinematic da od gameplaya nema ništa. Tada osoba opet mora tražit zasebni video za gameplay.

 

Imaš sub :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Gogy je super cesto bacim oko na njegove clipove.

Iako ne kupujem nista cisto da dobije pregled.

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Izvukao sam dobitnike, poslat ću 3 pozivnice.

Early Access traje do 9.8 a open beta počinje 12.8.

Mozete se i sami registrirati da dobijete kod.

Ako volite Left 4 Dead probajte igru.

Moj PC  
3 0 hvala 4
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...

Meni to nije jasno da mozes uzet sve te subove a niti jedna ti ne nudi nesto senzacionalno... Zasto ne stave da imas pravo na sve izasle naslove pod okriljem EA (ea play) i Sony (Ps+).

Gamepass je tu majka, odnosno, ona ponuda sa nadogradnjom od 1$ je bila stvarno must have.

 

Jbt F1 2020 ako je F1 2021 vani. I za vrijeme kad je bila aktualna F1 2020 su serveri bili prazni a MP iskustvo dno. 

 

EA Play Pro na PC-ju ima tako nešto, dobiješ sve EA naslove kroz godinu, i to ultimate izdanja. Imao sam to dvije godine, ali sam skužio da EA baš i ne izdaje toliko igara koje bih htio igrati, a ostale igre dodaju prerijetko i onda nakon par mjeseci dođe osamnaesti nastavak Plants & Zombies. Na to sam ispizdio, pa sam prekinuo pretplatu. 

 

Edit: kako uopće uzmeš Gamepass u HR? Ja sam probao fejkati adresu, regiju (iako je ograničeno na jednu izmjenu regije u par mjeseci ako se ne varam), ali kad god dođe do naplate prepozna da kartica nije iz podržane zemlje.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.8.2021 13:37 (Q-Tip).
4 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Kakav je ovaj Dirt 5 za PS5? Nadam se da ce mi plata stici (jer radim preko studentskog servisa pa uvijek se ceka dugo) do tada da ga uzmem na US store ako je dobar, ako ne stigne plata onda cekanje sljedeceg snizenja. Inace ako nekog interesuje kako kupujem sa nasom karticom, uzmem preko cd keys ili neke druge stranice 20$ u ovom slucaju i onda preko PS je kupim.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.8.2021 13:47 (steedvd).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Sony PlayStation 5

Valjda kupe bonove na drugoj stranici i tako plate. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Imam dirt 5 na ps5, lijepo izgleda, vibracije i haptic su super.
Uzmes 10$ na amazonu.
Sredinom mjeseca dolazi na EA Play pa bolje kupi to
4 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Hvala na preporuci ali stvarno mi se ne placa pretplata jos jedna, mislim da je dovoljno sto placam PS+, sacekat cu jos necije misljenje pa cu odluciti, valjda stignem uzeti na snizenju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Igra li itko Metro Exodus na ps5?

Pitam jer mi se već 3-4 puta desilo to da kada završim sa igrom, izađem na glavni meni i stavim konzolu u rest mode, slika na telki mi bude skroz zelena i konzola se skroz ugasi uz neki beep zvuk. Ne dešava se uvijek, ali je već par puta i onda kad je palim ide onaj rebuild itd. Dešava se samo nakon Metroa, kad ne zatvorim aplikaciju. Kad je zatvorim bude sve ok, tj.još se nije desilo kad sam zatvorio igru niti kad bilo koju drugu igru igram pa izađem i stavim konzolu u rest mode.

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Platinirao Vallhalu, Odyssey i Origins: a sada ima na akciji ovaj triple pack: Black Flag, Syndicate i Unity za 120 kuna. Kakve su ? Jel su jako zastarjele u odnosu na nove? Nedavno sam igrao Far Cry 3 - mogao je proć što se tiče zastarjelosti

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
steedvd kaže...

Kakav je ovaj Dirt 5 za PS5? Nadam se da ce mi plata stici (jer radim preko studentskog servisa pa uvijek se ceka dugo) do tada da ga uzmem na US store ako je dobar, ako ne stigne plata onda cekanje sljedeceg snizenja. Inace ako nekog interesuje kako kupujem sa nasom karticom, uzmem preko cd keys ili neke druge stranice 20$ u ovom slucaju i onda preko PS je kupim.

 

Ja jučer završio karijeru i igra mi je čisto ok za mozak na pašu i udri. Lijepo izgleda, gameplay zanimljiv, zarazan, iskreno žao mi što sam završio karijeru jer mi se još igra, a online me ne interesira previše...sad ću probati izganjati platinu koja je btw relativno lagana za Dirt 5.

Osim Forze Horizon koju sam igrao na kompu ovo mi je jedina igra s autima da me zadržala dulje od 2 sata u zadnjih 5 godina, uglavnom moja preporuka pogotovo po cijeni na Us storeu ili ako ćeš čak i tu pretplatu nije loša opcija jer ćeš se izigrati sigurno za mjesec,dva a izaći će te nešto jeftinije.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
stiffler13 kaže...

Platinirao Vallhalu, Odyssey i Origins: a sada ima na akciji ovaj triple pack: Black Flag, Syndicate i Unity za 120 kuna. Kakve su ? Jel su jako zastarjele u odnosu na nove? Nedavno sam igrao Far Cry 3 - mogao je proć što se tiče zastarjelosti

 

Meni Unity i Syndicate uopće nisu legli, nisam se mogao u priču ufurat. 

Black Flag je vrh, al igrao sam ga kad je bio aktualan, pa sad ne znam koliko će ti se svidjet gameplay nakon novijih igara koje su dosta drugačije.

Syndicate sam pokušao igrati nakon Originsa i doslovno sam izdržao 2h i onda sam ga obrisao. Možda će tebi biti bolje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice