Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.589
|
čitano: 4.713.041
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MasterG kaže...
LordSnow kaže...
Nisam do sada naletio ni na jednu igru da su boje isprane bile, sto mi se cesto dešavalo na ps4 pro i ranijem low end hdr sony tv, zbog cega hdr nisam ni koristio tada. Sada sa ovim tv-om i ps5 uvijek mi hdr upaljen i prezadovoljan sam slikom i bojama.
Samo da napomenem da sam casual user i mozda mi je prag tolerancije nizi u odnosu na nekoga ko se profesionalno bavi "lijepom slikom" :)

 ajd probaj stavit Witcher pa javi, znam da sam imao velikih problema tamo sa HDR-om...i bio razočaran što nije radio kako treba.

 Probao sinoc, sve uredno, bez ispranih boja ili slicno. 

PSN J_Keziah
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ljudi skužili da gamepass nudi više za iste pare
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja sam jedan od onih koji pretplatu uzima isključivo zbog online MP

u suportnom nebi uopće ni pomišljao na + pretplatu.

Radije bih da izbace ili smanje igre ujedno i cijenu. 

Ovako to samo vidim kao bačene novce jer od + igri

ne znam kad sam instalirao neku zadnji put.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mAa+_ kaže...

Ja sam jedan od onih koji pretplatu uzima isključivo zbog online MP

u suportnom nebi uopće ni pomišljao na + pretplatu.

Radije bih da izbace ili smanje igre ujedno i cijenu. 

Ovako to samo vidim kao bačene novce jer od + igri

ne znam kad sam instalirao neku zadnji put.

 Baš to...pa pogle ovaj mjesec...hunters arena ko da su igru radili klinci iz garaže....plants and zombies da mu hebes mater bio na saleu milju puta a uostalom igra je vani vec godinama....tenis da ne trosim rijeci sportska igra....

 

Mislim nije da tražim AAA naslove od 600kn ali bokte imate 45 milijuna aktivnih ps plus članova....pa to je lova do krova...a jedini ste lihvari koji naplacuju MP.

 

Zasmisli platis npr cod black ops 4 400kn i shvatis da moras platiti jos kako bi ga uopce igrao online jer i samo je online hahahha

 

Realno, da mi svi koje znam nisu na plejki xbox bi uzeo vec odavno...

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2021 13:31 (amd freak).
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Prosle gidine sam uzeo po prvi put ps plus i nisam se pokajao. Ne igram online nikako ali je u proslih 6 mjeseci bilo dobrih igara na plusu, bar za ps5 korisnike. Produzio sam nedavno jos godinu a obe godine za US me ukupno doslo oko 45 eura. 

 

Maneater, Control, FF7R, A plague tale, Wreckfest, Days Gone samo neke koje sam odigrao a ima ih jos. PS plus kolekciju da i ne spominjem koliko tu dobrih igara ima.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2021 14:11 (gamex1423).
 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sony je izgubio 1.3 milijuna ps plus pretplatnika u Q1 ove financijske godine. U zadnja 3 mjeseca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jesu presli na PS now?

Makar je po meni tuzno da ne dobivamo vise igara, novijih pogotovo.

 

Hunters arena je dobila sve samo ne pozitivne recenzije, tenis je ruganje a PVZ je ok prvih par sati. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2021 16:16 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
amd freak kaže...
mAa+_ kaže...

Ja sam jedan od onih koji pretplatu uzima isključivo zbog online MP

u suportnom nebi uopće ni pomišljao na + pretplatu.

Radije bih da izbace ili smanje igre ujedno i cijenu. 

Ovako to samo vidim kao bačene novce jer od + igri

ne znam kad sam instalirao neku zadnji put.

 Baš to...pa pogle ovaj mjesec...hunters arena ko da su igru radili klinci iz garaže....plants and zombies da mu hebes mater bio na saleu milju puta a uostalom igra je vani vec godinama....tenis da ne trosim rijeci sportska igra....

 

Mislim nije da tražim AAA naslove od 600kn ali bokte imate 45 milijuna aktivnih ps plus članova....pa to je lova do krova...a jedini ste lihvari koji naplacuju MP.

 

Zasmisli platis npr cod black ops 4 400kn i shvatis da moras platiti jos kako bi ga uopce igrao online jer i samo je online hahahha

 

Realno, da mi svi koje znam nisu na plejki xbox bi uzeo vec odavno...

 Kako misliš jedini? I na Xboxu moraš platiti pretplatu da igraš online. I to su još uveli ranije nego PlayStation, još od Xboxa 360.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2021 17:03 (antimadridista).
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
amd freak kaže...
mAa+_ kaže...

Ja sam jedan od onih koji pretplatu uzima isključivo zbog online MP

u suportnom nebi uopće ni pomišljao na + pretplatu.

Radije bih da izbace ili smanje igre ujedno i cijenu. 

Ovako to samo vidim kao bačene novce jer od + igri

ne znam kad sam instalirao neku zadnji put.

 Baš to...pa pogle ovaj mjesec...hunters arena ko da su igru radili klinci iz garaže....plants and zombies da mu hebes mater bio na saleu milju puta a uostalom igra je vani vec godinama....tenis da ne trosim rijeci sportska igra....

 

Mislim nije da tražim AAA naslove od 600kn ali bokte imate 45 milijuna aktivnih ps plus članova....pa to je lova do krova...a jedini ste lihvari koji naplacuju MP.

 

Zasmisli platis npr cod black ops 4 400kn i shvatis da moras platiti jos kako bi ga uopce igrao online jer i samo je online hahahha

 

Realno, da mi svi koje znam nisu na plejki xbox bi uzeo vec odavno...

 Kako misliš jedini? I na Xboxu moraš platiti pretplatu da igraš online. I to su još uveli ranije nego PlayStation, još od Xboxa 360.

 Na konzole sam mislio kao trend...

 

Ali zamisli npr blacknops 4 na pcu je mrtav nema igraca...mozda nakon 15min nađe grupu igrača za death match...na plejki skoro instant...igrača kolko hočeš.

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Što se tiče velikog gubitka PS+ pretplatnika, uzmite u obzir da je hrpa ljudi kupila PS4 i PS5 kao posljedicu korone. Većina je "radila" od doma (radila je pod navodnicima sa razlogom) pa su zahvaljujući tome imali hrpu vremena za igranje. Sad kad se većina ekipe vratila na posao valjda su skužili da nemaju više toliko vremena za multiplayer i slično pa otkazuju pretplatu.

 

Dodano, PS+ je u zadnje vrijeme sranje. PS5 mjesečna ponuda igara je smeće, srećom da sam preskočio skoro cijelu PS4 generaciju pa sad imam što igrati u onom PS Collectionu (trenutno igram Horizon koji je valjda jedna od najboljih igara svih vremena). Samo zbog toga još držim PS+ pretplatu na PS5.

 

Iskreno, nadam se da Sony radi na alternativi za Gamepass jer iskreno, to mi je savršen servis. Doduše, glavni problem je to što se PS5 prodaje duplo bolje od XsX pa možda i nemaju nekakvu volju izbaciti takvu uslugu.

 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ma mene ne muči čak koje su igre ne instaliram niti jednu.

muči me šta moram odvajati nemalu svotu novaca da bi se 

zaje*** s ekipom online.

 

ako bas moraju naplaćivati online igranje onda su trebali

ponuditi mozda pretplatu sa igrama i bez, mene generalno

90% + igri niti najmanje ne zanima ovaj ps collection je super

stvar ali većinu opet tih igri sam ionako kao i većina odigrao.

 

da su podjednake igre na xboxu odavno bi prešao u microsoft tabor.

i tih 350kn koliko dam za taj ps+ mi je previše kad uzmem u obzir

da koristim samo uslugu online igranja. Ali nisam osoba koja previše

očekuje od sony-a.

 

10 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam se malo uzrujao kad sam igrao Demon Souls i skuzio da ne mogu igrat online jer nemam PS+. Mislim znao sam ja da ti treba za mp, ali u toj igri sam se nekako nadao da ne trazi kad nije klasicni mp.
PeTak
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
IvanDado kaže...
Ja sam se malo uzrujao kad sam igrao Demon Souls i skuzio da ne mogu igrat online jer nemam PS+. Mislim znao sam ja da ti treba za mp, ali u toj igri sam se nekako nadao da ne trazi kad nije klasicni mp.

 Ali meni jedna stvar nije jasna ako sony drži servere za sve igre zašto su neke ugasili tipa mad max? Ako ne drže servere zašto plačamo mp?

3 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Persona ili Yakuza? Nikad nisam igrao neki japansku igru osim FF6 na prastarom PS1. Što predlažete da probam?

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Meni su to dvoje potpuno različite igre. Probaj Yakuzu 0 pa vidi sviđa li ti se uopće taj tip igara. 

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
user2206 kaže...

Persona ili Yakuza? Nikad nisam igrao neki japansku igru osim FF6 na prastarom PS1. Što predlažete da probam?

 Dosta različite igre. Nisma igrao Yakuza igre ali Persona mi je bila zakon. Stvarno remek djelo ako voliš JRPG igre.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
user2206 kaže...

Persona ili Yakuza? Nikad nisam igrao neki japansku igru osim FF6 na prastarom PS1. Što predlažete da probam?

 Obje traju brutalno dugo ako misliš kompletirati...iskreno najbolje je odigrati obje..

 

Mada sam mišljenja da je persona ipak bolje "štivo" ako se baš mora birati.

6 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
amd freak kaže...

 Ali meni jedna stvar nije jasna ako sony drži servere za sve igre zašto su neke ugasili tipa mad max? Ako ne drže servere zašto plačamo mp?

 Od love koju dajemo za PS+ vjerujem da samo manji dio odlazi na servere i ostale tekuće troškove; njima je to čista lova. 

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...
amd freak kaže...

 Ali meni jedna stvar nije jasna ako sony drži servere za sve igre zašto su neke ugasili tipa mad max? Ako ne drže servere zašto plačamo mp?

 Od love koju dajemo za PS+ vjerujem da samo manji dio odlazi na servere i ostale tekuće troškove; njima je to čista lova. 

 Kaj je najgore baš sam proučavao ali developeri u biti drže svoje servere a ne sony. Zato se i dešava da se u nekim igrama ugasi MP. Navodno plačamo "storage" za downloadanje igara i patcheva.

 

 

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
amd freak kaže...
Vandit kaže...
amd freak kaže...

 Ali meni jedna stvar nije jasna ako sony drži servere za sve igre zašto su neke ugasili tipa mad max? Ako ne drže servere zašto plačamo mp?

 Od love koju dajemo za PS+ vjerujem da samo manji dio odlazi na servere i ostale tekuće troškove; njima je to čista lova. 

 Kaj je najgore baš sam proučavao ali developeri u biti drže svoje servere a ne sony. Zato se i dešava da se u nekim igrama ugasi MP. Navodno plačamo "storage" za downloadanje igara i patcheva.

 

 

 

A ista stvar kao što se i plaća godišnja članarina za kreditne kartice, plaća banci za pakete usluga, jebiga, treba plaćati za sve.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Na PC-u kupim igru i igram, ne plaćam nikakvu pretplatu. WOW ne igram.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
forumaš kaže...

Na PC-u kupim igru i igram, ne plaćam nikakvu pretplatu. WOW ne igram.

 A jbg onda igraj na PC online ako imaš što.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.8.2021 11:01 (hummer0).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa i igram, samo sam referirao da sve treba plaćati. Ne treba, ne trolam.
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
forumaš kaže...

Na PC-u kupim igru i igram, ne plaćam nikakvu pretplatu. WOW ne igram.

 

Kad možeš kupit direktno od vendora, a Steam na sreću ne naplaćuje cloud save.

A ne naplaćuje kad imaju konkurenciju. Na konzoli nema konkurencije, imaš PSN i to je to.

 

Ja plaćam PS+ iako uopće ni ne igram multiplayer. Tu i tamo uleti neka dobra PS+ igra i već time se isplati (i još cloud save).

 

A PC sam platio 6-7 puta više nego PS5 kad se sve zbroji.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
forumaš kaže...

Na PC-u kupim igru i igram, ne plaćam nikakvu pretplatu. WOW ne igram.

 A jbg onda igraj na PC online ako imaš što.

 

A bez brige, ima se što za igrat online. I puno više nego na konzolama.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.8.2021 11:17 (Bitanga).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
A PC sam platio 6-7 puta više nego PS5 kad se sve zbroji.

 Jebiga, ja nisam ( akcije, polovno, prodaj staro, kupi novo i sl.) i PC mi mijenja sve konzole uz izuzetak nekoliko igara koje fale.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
forumaš kaže...
Bitanga kaže...
A PC sam platio 6-7 puta više nego PS5 kad se sve zbroji.

 Jebiga, ja nisam ( akcije, polovno, prodaj staro, kupi novo i sl.) i PC mi mijenja sve konzole uz izuzetak nekoliko igara koje fale.

 

Apsolutno se slažem. Plus možeš i radit nešto korisno na njemu :-)

Ja ništ ne prodajem kad imam klince pa se sve iskoristi ili dam starcima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam kupio macbook pro samo da odvojim posao od užitka. Igram samo na PS5 a radim na macbooku.
Sad kad sjednem za laptop znam da nema igranja, tj moguce je, ali ne pada mi na pamet, fokus je na poslu 😄
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Isprobao YouTube na ps5. Kako extra radi app. Baš se ugodno iznenadio kako brzo otvara 4k videa. Naspram app na lg tv daleko bolje iako ni na tv nije loše. Jedino ne kužim sa kojom app na ps5 gledati fiilmove preko usb?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
AntonioHR kaže...

1,3 milijuna pretplatnika je otkazalo svoju PS+ pretplatu i sada PS+ ima 46,3 milijuna pretplatnika iako je prije toga imalo 47,6 milijuna članova

 

https://www.pushsquare.com/news/2021/08/sonys_ps_plus_subscriber_count_just_dropped_for_the_first_time

 

Ja sam otkazao u lipnju jer PS4 nisam odavno uključio, a PS5 nema za kupiti niti mi se igraju tri igre koje postoje za njega.

 

Jednog dana kad konzola postane dostupna i, daleko važnije, kad bude bilo igara za nju obnovit ću pretplatu.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice