Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.754.971
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
user2206 kaže...
Bitanga kaže...

 

Pa što? Imaju igre s prosjekom 80-89... to nisu dobre igre? Samo ovih 35 iznad 90 su dobre igre?

 

O tom i pričamo, štancaju se igre na isti kalup, zato su im zagarantirane maksimalne ocjene od 8/10. Average im je 69/100.

Ubisoft nije šit proizovđač, ne tvrdim to, ima se tu šta za odigrati. Ali ne rade više remek djela poput npr. Chaos Theorya.

 

A da, ali 99.9% igara nisu remek djela. Ljudi traže sve više od igara u što kraćem roku. Jasno je da je to neodrživo.

Da igraš samo remek djela od 20h ne bi se puno naigrao :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

A da, ali 99.9% igara nisu remek djela. Ljudi traže sve više od igara u što kraćem roku. Jasno je da je to neodrživo.

Da igraš samo remek djela od 20h ne bi se puno naigrao :-)

 Pa naravno, kak bi znao da je nešto remek djelo ako tu i tamo ne odigraš neku prosječnu ili čak ispodprosječnu igru Ali jebemu da nemaš masterpiece u 10 godina a među najvećima si u industriji je ipak malo porazno. Djelomično u Ubisoftovu obranu South Park Stick of Truth je meni vrhunska igra ali ipak većinu zasluga tu ide majstorima RPGa iz Obsidiana.

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zelda: Ocarina of Time, Tony Hawk i GTA IV su najbolje ocijenjene igre na Metacriticu.

Nekako sumnjam da bilo kome padaju na pamet kad se spomene remek-djelo od igre. 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...

Zelda: Ocarina of Time, Tony Hawk i GTA IV su najbolje ocijenjene igre na Metacriticu.

Nekako sumnjam da bilo kome padaju na pamet kad se spomene remek-djelo od igre. 

 Evo denija sa svojom analizom

To su igre iz različith stoljeća. Također broj recenzija danas je znatno veći pa je teže/nemoguće imati takav prosjek, npr. Zeldi je to ocjena na temelju prosjeka 22 recenzije, dok npr. RDR2 ima ocjenu 97 ali na prosjeku od 98 recenzija. Druga vremena, drugi kriteriji. To je kao usporedba nogometaša iz 50ih i danas, da oboje su nogometaši ali je sve oko tog sporta je sada drastično drukčije.

 

EDIT: nixass je neki dan spominjao Deus Ex 1, igru iz 2000 god, koja se smatra remek djelom i jednom od najboljih svih vremena. Ja je nisam nikad odigrao. Sada je nemogu odigrati jer je stvarno ostarila, ali znam da sam je tada nekada odigrao i sada bih mogao isključivo na račun nostalgije, tako sam npr. s guštom odradio legendarni Morrowind (iz 2002) prije godinu dana, i Operation Flashpoint (iz 2001).

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2021 11:17 (user2206).
12 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Ja bum samo rekao da me ne zanima ko radi igru ako mi je zanimljiva i dobra. Dajem šansu svakoj i uopće se ne zamaram ocjenama kritičara. Većina danas pljuje igre i formira svoje mišljenje na temelju recenzija kojekakvih jutubera, portala itd.. Ja osobno nisam neki ljubitelj RDR pa sam joj dao šansu i tak, odustao, ali ne pričam da je igra loša... nije mi sjela i to je to.. nije mi nikad sjeo ni rocket league, ni valorant ni kojekakvi naslovi koje mase dižu u nebesa. Igram ono što želim i u čemu uživam. Davati neku posebnu prednost nekom naslovu jer tako svi misle je bezveze.... ili mrziti nekog izdavača jer je imao koji lošiji naslov je isto bezveze....danas dosta njih ne igra igru radi sadržaja nego doslovno sprintaju na kraj igre i onda plaču da je prekratka, nema sadržaja, ovakva onakva... možda sam samo star

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2021 11:24 (Han).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
user2206 kaže...
DeniZg kaže...

Zelda: Ocarina of Time, Tony Hawk i GTA IV su najbolje ocijenjene igre na Metacriticu.

Nekako sumnjam da bilo kome padaju na pamet kad se spomene remek-djelo od igre. 

 Evo denija sa svojom analizom

To su igre iz različith stoljeća. Također broj recenzija danas je znatno veći pa je teže/nemoguće imati takav prosjek, npr. Zeldi je to ocjena na temelju prosjeka 22 recenzije, dok npr. RDR2 ima ocjenu 97 ali na prosjeku od 98 recenzija. Druga vremena, drugi kriteriji. To je kao usporedba nogometaša iz 50ih i danas, da oboje su nogometaši ali je sve oko tog sporta je sada drastično drukčije.

 

Ja RDR2 ne bih dao ni 85%. Što misliš koliko bi ljudi pratilo moje recenzije da dajem takve ocjene "remek djelima" :-)

Previše briješ na score i neke prosjeke da bi tražio iznadprosječne igre. Ja ju odigram i ili sam zadovoljan ili nisam. Nema scorea, nema prosjeka, nema predrasuda na osnovu izdavača.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
user2206 kaže...
DeniZg kaže...

Zelda: Ocarina of Time, Tony Hawk i GTA IV su najbolje ocijenjene igre na Metacriticu.

Nekako sumnjam da bilo kome padaju na pamet kad se spomene remek-djelo od igre. 

 Evo denija sa svojom analizom

To su igre iz različith stoljeća. Također broj recenzija danas je znatno veći pa je teže/nemoguće imati takav prosjek, npr. Zeldi je to ocjena na temelju prosjeka 22 recenzije, dok npr. RDR2 ima ocjenu 97 ali na prosjeku od 98 recenzija. Druga vremena, drugi kriteriji. To je kao usporedba nogometaša iz 50ih i danas, da oboje su nogometaši ali je sve oko tog sporta je sada drastično drukčije.

 

Ja RDR2 ne bih dao ni 85%. Što misliš koliko bi ljudi pratilo moje recenzije da dajem takve ocjene "remek djelima" :-)

Previše briješ na score i neke prosjeke da bi tražio iznadprosječne igre. Ja ju odigram i ili sam zadovoljan ili nisam. Nema scorea, nema prosjeka, nema predrasuda na osnovu izdavača.

 

 Da, ocjene i recenzije cesto znaju dati pogresnu sliku tako da se ni ja ne zamaram puno time.

3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

RDR2 je igra za malo užu publiku, definitivo njen tempo nije za svakog. Meni je genijalan, volim takve igre, sa jakom pričom. Zato su mi RDR2 i TLOU2 jako drage, ali sam svjesan da zato imaju dosta hejtera. Drugo, ne brijem na scoreove, ne vodim se time u izboru igara koje ću igrati, pa tako nikad neću odigrati Personu a hvaljena je na svakom koraku, to jednostavno nije za mene kao što RDR2 nije za tebe. Ostajem pri tom da Ubisoft već dugo nema igru s "onim nečim", to ne znači da nema igrive naslove, ali ja u svojim godinama zbog nedostatka vremena moram birati što ću igrati i zato ne biram Reskin Creed 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
user2206 kaže...

 

EDIT: nixass je neki dan spominjao Deus Ex 1, igru iz 2000 god, koja se smatra remek djelom i jednom od najboljih svih vremena. Ja je nisam nikad odigrao. Sada je nemogu odigrati jer je stvarno ostarila, ali znam da sam je tada nekada odigrao i sada bih mogao isključivo na račun nostalgije, tako sam npr. s guštom odradio legendarni Morrowind (iz 2002) prije godinu dana, i Operation Flashpoint (iz 2001).

 

Uh, Operation Flashpoint (btw, score samo 85) je bio tako dobra igra u to vrijeme, nešto vanzemaljski. Atmosfera, mogućnosti, multiplayer... ali beskonačno bugova. Danas bi bio pokopan debelo, niti ARMA3 nije puno odmakla osim grafički (score 74).

Još uvijek se sjećam kako sam se šuljao u grmlju da me tenk ne skuži, ili kroz šumu bježao samo da bi se odjednom usrao kad mi je netko viknuo "STOJ!!!", ja gledam po sobi, koji kurac, noć je, svi spavaju... a onda se čuje iz slušalica "ŠTO TO DJELAŠ?"... prokleti Spetsnaz, jedva sam se izvukao.

 

Han kaže...

Ja bum samo rekao da me ne zanima ko radi igru ako mi je zanimljiva i dobra. Dajem šansu svakoj i uopće se ne zamaram ocjenama kritičara. Većina danas pljuje igre i formira svoje mišljenje na temelju recenzija kojekakvih jutubera, portala itd.. Ja osobno nisam neki ljubitelj RDR pa sam joj dao šansu i tak, odustao, ali ne pričam da je igra loša... nije mi sjela i to je to.. nije mi nikad sjeo ni rocket league, ni valorant ni kojekakvi naslovi koje mase dižu u nebesa. Igram ono što želim i u čemu uživam. Davati neku posebnu prednost nekom naslovu jer tako svi misle je bezveze.... ili mrziti nekog izdavača jer je imao koji lošiji naslov je isto bezveze....danas dosta njih ne igra igru radi sadržaja nego doslovno sprintaju na kraj igre i onda plaču da je prekratka, nema sadržaja, ovakva onakva... možda sam samo star

 

Pa da, točno to. Izdavač je izdavač, pokupuju studije za sitnu lovu jer su pred bankrotom i onda im diktiraju šta da rade da zarade čim više love. Inače bi imali indie pixelizirane igre kao i prije 10 godina. Pa nikom ne bi trebala nova grafička. Ubisoft studiji dosta surađuju na raznim igrama pa dijele knowhow i znaju napraviti dobru igru koju ljudi igraju. Nije remek djelo kao Death Stranding, ali ima dulji lifecycle i cijenim to što ih održavaju godinama. Rainbow Six Siege, For Honor, Division, Anno, Trials... dobre igre koje ljudi očito igraju. Nije Ubisoft samo AC i FarCry. BTW, Steep, baš me zanima koliko studija bi imalo muda napravit igru o skijanju i boardanju danas :-) šteta što nije bila malo bolja :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa Tony Hawk je bio vrh prije 20 godina. Neznam kakav bi sada bio osječaj pa mi se neda kupiti , je li probao netko?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

 

inače jedna od Ubisoft igara je i Rainbow six siege, koju masa ljudi igra godinama, i za koju fanovi kažu da je bolja nego ikad, jer je Ubisoft itekako uzimao u obzir mišljenje gejmera, a to se također vidi u razlici između divisiona 1 i 2. Također su genijalni za QOL improvement, te znaju što je zadovoljavajući gameplay loop. Nisu oni cvijeće, naravno da im je zarada prioritet, kao i ostalima, ali mnoge elemente u igrama rade jako dobro i gotovo uvijek napreduju. Naravno uvijek sam oprezan kad uzimam njihovu igru, ali dosad su me jedino razočarali sa far cry 5, al nema nikakve ljutnje s obzirom na to da sam igru ugrabio na finom popustu a piratizirao sam far cry 1 i 2 koje su mi bile super, tako da smo se izlevelirali

 

a jedino su u far cryu nazadovali, jer im je dvojka bila definitivno iznad ovih svih nastavaka

Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Moj PS5 setup je napokon gotov.
Stigle slusalice 😃
Moj PC  
14 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Sam si odgovorio zašto ima ocjenu 85 . Ali, da, s obzirom na svoje gaming iskustvo mogu reći da su te igre bile ispred svog vremena, Morrowind je napravio revoluciju u open RPG igrama dok Flashpoint ni danas nema neku konkurenciju u svom žanru, ali u ono vrijeme imati onako realističnu kampanju gdje sam se osjećao kao pravi vojnik. Igru sam, bez pretjerivanja prešao više od 15 puta, sjećam se skoro svake misije i danas. Teški offtopic, nek se malo ekipa vrati na PS5 a onda ću te nekom drugom prilikom opet malo podbost su Ubisoftom 

Cansee sve stoji, Ubi održava te svoje MP igre, tu se nema što reći, primjer su drugima. Ja sam se trebao ograditi i reći da pričam samo o njihovim SP igrama, jer MP ne prakticiram.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2021 11:48 (user2206).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
user2206 kaže...

RDR2 je igra za malo užu publiku, definitivo njen tempo nije za svakog. Meni je genijalan, volim takve igre, sa jakom pričom. Zato su mi RDR2 i TLOU2 jako drage, ali sam svjesan da zato imaju dosta hejtera. Drugo, ne brijem na scoreove, ne vodim se time u izboru igara koje ću igrati, pa tako nikad neću odigrati Personu a hvaljena je na svakom koraku, to jednostavno nije za mene kao što RDR2 nije za tebe. Ostajem pri tom da Ubisoft već dugo nema igru s "onim nečim", to ne znači da nema igrive naslove, ali ja u svojim godinama zbog nedostatka vremena moram birati što ću igrati i zato ne biram Reskin Creed 

 

Da, to je istina, ja bih još nadodao da baš zato volim igrati igre od pametnih izdavača koji "recikliraju"... jer su im izbornici i kontrole godinama isti, pa ne moram proučavati i navikavati se svakih mjesec dana na nove menije i kontrole. Ili kao i Death Strandingu googleati što ovo radi, kako ovo radi i zašto baš tako i sl.

 

Meni je World of Warcraft pokvario sve igre, i nakon njega svaka mi je totalno meh... uvijek imam veća očekivanja :-) Kad vidim RDR2 meni u glavi zvoni "propuštena prilika za nešto veće". Ubisoft bi to puno bolje iskoristio ;-) ako ništa drugo bar bi godinama radili na njoj i imala bi par "sezona" i mogao bi očekivati neki dodatni content.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Kad je gta u pitanju san andreas i vice city su vrh.

 

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
2 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Han kaže...

 Kupio ja Division 2 neki dan i mogu reć da bez obzira što sam bježao od tih looter shootera da mi je ova čak i dobra ( doduše u tih par misija koje sam odigrao )... moguće da je dobra zbog neke normalne atmosfere u igri ( nije fantasy ili space )...

 

U Divisionu 2 su poboljšali sve mehanike iz jedinice i stvarno je super igra. Ali meni je jedinica deset puta bolja od dvojke, pa ako nisi igrao toplo preporučam. Atmosfera apokaliptičkog New Yorka okovanog snijegom u božićno vrijeme je savršeno pogođena. Sigurno sam skupio oko 200 sati iako inače nisam ljubitelj looter shootera. 

 

 

Filip720 kaže...

 Ja sam jučer baš završio prvi dio remastereda i bilo je napeto, ima sad na akciji na sancti za 199 ili infomarku 189kn tlou2 pa razmišljam da li da uzmem ili ne. Tako sam i sa God of War-om predomišljao kad je bio 79,00kn jer kao stignem kupit imam sad par dobrih naslova neću gomilat i onda na kraju nestalo zaliha i sad ga nigdje ne možeš nać ni polovnog za ispod 100kn s poštarinom.. lol

 

Jako dugo sam se lomio igrati dvojku ili ne. Moja preporuka ti je da uzmeš, vjerujem da nećeš požaliti. 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

U Divisionu 2 su poboljšali sve mehanike iz jedinice i stvarno je super igra. Ali meni je jedinica deset puta bolja od dvojke, pa ako nisi igrao toplo preporučam. Atmosfera apokaliptičkog New Yorka okovanog snijegom u božićno vrijeme je savršeno pogođena. Sigurno sam skupio oko 200 sati iako inače nisam ljubitelj looter shootera. 

 

 

Da, jedinica je i meni puno bolja atmosfera. Vrijedi odigrati zbog priče, a nije puno drugačija. A ima i odlične underground i survival modove, ne znam jel su u dvojku ubacili survival nisam već dugo igrao.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja preporučam TLOU2, meni je to igra 10/10, smatram da se ona mora odigrati ako si fan jedinice, neznam kako možeš izdržati ne odigrati je a voliš prvi dio. Dosta hejta je igra skupila od glasne manjine ali se u isto vrijeme prodavala kao luda i skupila rekordan broj nagrada. 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

 

inače jedna od Ubisoft igara je i Rainbow six siege, koju masa ljudi igra godinama, i za koju fanovi kažu da je bolja nego ikad, jer je Ubisoft itekako uzimao u obzir mišljenje gejmera, a to se također vidi u razlici između divisiona 1 i 2. Također su genijalni za QOL improvement, te znaju što je zadovoljavajući gameplay loop. Nisu oni cvijeće, naravno da im je zarada prioritet, kao i ostalima, ali mnoge elemente u igrama rade jako dobro i gotovo uvijek napreduju. Naravno uvijek sam oprezan kad uzimam njihovu igru, ali dosad su me jedino razočarali sa far cry 5, al nema nikakve ljutnje s obzirom na to da sam igru ugrabio na finom popustu a piratizirao sam far cry 1 i 2 koje su mi bile super, tako da smo se izlevelirali

 

a jedino su u far cryu nazadovali, jer im je dvojka bila definitivno iznad ovih svih nastavaka

 Siege je nastao nakon sto im je propala jedna R6 igra pa su pustili developere da rade sto ih volja...

Nije se toga uprava sjetila, oni su se sjetili breakpoint-a

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2021 12:12 (Santana).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Jako dugo sam se lomio igrati dvojku ili ne. Moja preporuka ti je da uzmeš, vjerujem da nećeš požaliti. 

 Mislim da će tako i biti :)

user2206 kaže...

Ja preporučam TLOU2, meni je to igra 10/10, smatram da se ona mora odigrati ako si fan jedinice, neznam kako možeš izdržati ne odigrati je a voliš prvi dio. Dosta hejta je igra skupila od glasne manjine ali se u isto vrijeme prodavala kao luda i skupila rekordan broj nagrada. 

 Ne znam jel se meni obraćaš, mene ta pompa ne dira nego mi je čisto igra uzbudljiva i potegnem puno više vremena jer nije grind, a ni ne primjetim da sam potegnuo tako da mi je baš dobra priča ta. Tek sam prije koji mjesec uzeo ps4 pa sam se navikavao općenito na joystick i sve je to poprilično hrđavo još, ali počeo sam uživat, pogotovo predkraj igrice sa lukom i strijelom užitak, jedino sam se napatio malo s jelenom onim dok sam ga ulovio..  Moram još left behind odigrat čini se fora. 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Vandit kaže...

U Divisionu 2 su poboljšali sve mehanike iz jedinice i stvarno je super igra. Ali meni je jedinica deset puta bolja od dvojke, pa ako nisi igrao toplo preporučam. Atmosfera apokaliptičkog New Yorka okovanog snijegom u božićno vrijeme je savršeno pogođena. Sigurno sam skupio oko 200 sati iako inače nisam ljubitelj looter shootera. 

 

 

Da, jedinica je i meni puno bolja atmosfera. Vrijedi odigrati zbog priče, a nije puno drugačija. A ima i odlične underground i survival modove, ne znam jel su u dvojku ubacili survival nisam već dugo igrao.

 

je, velika je šteta što nije jedinica bila u washingtona a dvojka u new yorku, e to bi bio posao

 

a što se tiče rdr2, ja toliko volim tu igru, ali su toliko usrali neke stvari sa glupavim elementima, eto baš tu su se mogli primjeniti neka ubisoftova QoL poboljšanja. I samo da je rockstar dao malo veću slobodu u obavljanju misija i da je ekonomija nešto bolja, to bi meni bila 10/10 igrica koju bi igrao stotine i stotine sati

 

4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Rainbow six vegas 2 je bila igretina. 😎

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Igrao sam Wildlands. Prvih par sati to je bio vrh, odlican gameplay, lokacija i sloboda kod igranja. Bas sam bio odusevljen i to je trajalo jos par sati i onda kad sam skuzio da cu morat jedno te isto radit jos barem 50 sati obrisao sam igru. Nije bilo imalo smisla igrat dalje. Nit su oruzja bila nekaj bolja nit je bilo ikakvih novih stvari. Bas cisti copy paste bez ikakve kreativnosti.

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...

Zelda: Ocarina of Time, Tony Hawk i GTA IV su najbolje ocijenjene igre na Metacriticu.

Nekako sumnjam da bilo kome padaju na pamet kad se spomene remek-djelo od igre. 

 Ocarina je i dalje najbolja igra svih vremena, uz nju odma Breath of the Wild. Tako da kad neko spomene remek-djelo ona je prva koja mi padne na pamet

Not funny dude
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
bloodborne kaže...

Ja sam kao klinac jako uzivao u dino crisis 2, fighting force 2,

splinter cell, silent hill, naravno mgs, uff da drakengard jel tko to

igrao ? Danasnje igre iako graficki impresivne rijetko koja me privuce.

Ne znam ili mi se ukus promijenio ili danasnje igre izuzev grafike

nemaju nista vise za ponudit. 😅

 Ja bih toliko volio da hoce napraviti remake za dino crisis 2. To mi je bila jedna od omiljenih igara u to vrijeme  A igralo se i ovo sto si naveo, sjecam se fighting force 2 kad sam prelazio, nisam imao memory kartice pa se ps ostavi preko noci upaljen i ujutro se nadas da je sve ostalo kako treba 


Marcek555 Na storeu za release date stoji to be confirmed. Gdje ti je tacno pisalo da izlazi 1.8?

 

https://infomark.hr/proizvod/playstation-5/ps5-igre/ps5-horizon-forbidden-west/

 

Lol tek sada skuzio da nema datuma, pise gore 1.8 al nije to to 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2021 13:03 (Marcek555).
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
TKScump kaže...
DeniZg kaže...

Zelda: Ocarina of Time, Tony Hawk i GTA IV su najbolje ocijenjene igre na Metacriticu.

Nekako sumnjam da bilo kome padaju na pamet kad se spomene remek-djelo od igre. 

 Ocarina je i dalje najbolja igra svih vremena, uz nju odma Breath of the Wild. Tako da kad neko spomene remek-djelo ona je prva koja mi padne na pamet

 Jedna od najboljih sigurno, pogotovo jer je bila bar meni nešto wow za to vrijeme u odnosu naspram drugih igara. Ja bi volio da izbace nekakav remake Kane & Lynch, nebitno jel prvi ili nastavak.... Fali takvih igara...ili double dragon reboot a ne reizdanje original iste igre na svakoj platformi

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

Igrao sam Wildlands. Prvih par sati to je bio vrh, odlican gameplay, lokacija i sloboda kod igranja. Bas sam bio odusevljen i to je trajalo jos par sati i onda kad sam skuzio da cu morat jedno te isto radit jos barem 50 sati obrisao sam igru. Nije bilo imalo smisla igrat dalje. Nit su oruzja bila nekaj bolja nit je bilo ikakvih novih stvari. Bas cisti copy paste bez ikakve kreativnosti.

 

 

Znači nešto kao Bloodbourne?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Santana kaže...

Igrao sam Wildlands. Prvih par sati to je bio vrh, odlican gameplay, lokacija i sloboda kod igranja. Bas sam bio odusevljen i to je trajalo jos par sati i onda kad sam skuzio da cu morat jedno te isto radit jos barem 50 sati obrisao sam igru. Nije bilo imalo smisla igrat dalje. Nit su oruzja bila nekaj bolja nit je bilo ikakvih novih stvari. Bas cisti copy paste bez ikakve kreativnosti.

 

 

Znači nešto kao Bloodbourne?

 Ne, niti priblizno.

 

Jel to pokusaj nekog trolanja ?

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

 Ne, niti priblizno.

 

Jel to pokusaj nekog trolanja ?

 

 

Ne, niti približno. Ja upalio igru, igrao par sati i skužio da ću tako igrati i sljedećih 50 sati jedno te isto i obrisao ;-)

Nije li svaka igra takva? Ideš naprijed, malo lijevo, malo desno, i tako dok ne dođeš do kraja igre.

Death Stranding, uzmeš paket, nosiš, stalno nosiš pakete, jebemti sve, stalno jedno te isto. Predaš paket, sto skipanja dijaloga, i onda ajmo tuširanje pa novi paket. Pa te prekine cutscene. To je cijeli gameplay. A ispadne dobra igra.

 

Sve je kako si složiš u glavi. Možeš uživati i u Tetrisu i u Wildlandsu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bloodborne kroz igru stalno nudi drugacije lokacije, neprijatelje i opcenito izazove. Drzi te napetim stalno.

Svaka boss borba je drugacija i trebas se prilagodit.

 

Wildlands je kao neki sidequest skopiran 1000x, kad vec oko toga nisu bili kreativni onda su mogli voznju slozit da to bezvezno gubljenje vremena bude manje bolno jer taj open world ne nudi bas nista

 

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice