Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.755.840
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ako netko prodaje PS4 Pro zbog upgrade-a na next gen, možemo se čut u pm. Lijep pozdrav

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Inače, i za Spiderman Remastered isto izašao update koji dodaje Performance raytracing mode. Dynamic 4k uz RT i 60 fps. Igra radi i izgleda predobro, baš melem za oči.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Inače, i za Spiderman Remastered isto izašao update koji dodaje Performance raytracing mode. Dynamic 4k uz RT i 60 fps. Igra radi i izgleda predobro, baš melem za oči.

 jel se primijeti kakva degradacija slike u odnosu na 30fps?

PSN - darklydexter
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ezio kaže...
antimadridista kaže...

Inače, i za Spiderman Remastered isto izašao update koji dodaje Performance raytracing mode. Dynamic 4k uz RT i 60 fps. Igra radi i izgleda predobro, baš melem za oči.

 jel se primijeti kakva degradacija slike u odnosu na 30fps?

 Slika je nešto oštrija u tom modu gdje je 30 fps i rezolucija je 4k skoro stalno. Ali mislim da nije vrijedno igranja u 30 fpsa jer igra izgleda brutalno u svakom modeu, ne primjetim ogromnu razliku u grafici. Spiderman u 60 fps je predobro iskustvo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 0:05 (antimadridista).
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

 Slika je nešto oštrija u tom modu gdje je 30 fps i rezolucija je 4k skoro stalno. Ali mislim da nije vrijedno igranja u 30 fpsa jer igra izgleda brutalno u svakom modeu, ne primjetim ogromnu razliku u grafici. Spiderman u 60 fps je predobro iskustvo.

 

Istina, stvarno izgleda savršeno i u performance modeu. HDR je bolesno dobar.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Filip720 kaže...

Ako netko prodaje PS4 Pro zbog upgrade-a na next gen, možemo se čut u pm. Lijep pozdrav

 

 

 Ja cu prodavati slijedeci tjedan. Prvi model iz 2017 godine. Cijena ce biti 1.300 kn

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
djhuby kaže...
Filip720 kaže...

Ako netko prodaje PS4 Pro zbog upgrade-a na next gen, možemo se čut u pm. Lijep pozdrav

 

 

 Ja cu prodavati slijedeci tjedan. Prvi model iz 2017 godine. Cijena ce biti 1.300 kn

 Pozdrav, pošalji mi info malo u pm kontroleri igrice nešto šta ide u cijenu, ciljam iskreno na što noviji uređaj CUH-7216, 2 kontrolera i bar neki dobar naslov za početak ispod ili oko 2tis. kuna sve preko toga mi je previše nekako za last gen.

7 godina
offline
Sony PlayStation 5
U cetvrtak popodne narucen kontroler sa Ekupi, sad me zva dostavljac da ga je ostavija na adresi. Svaka cast, nisan ocekiva da ce tako brzo doc (zivin kraj Splita). @Bitanga jel tebi dosa?
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...
U cetvrtak popodne narucen kontroler sa Ekupi, sad me zva dostavljac da ga je ostavija na adresi. Svaka cast, nisan ocekiva da ce tako brzo doc (zivin kraj Splita). @Bitanga jel tebi dosa?

 

Je, isto danas ujutro :-)

Da je slano Overseasom stiglo bi još u petak, HP ekspres je malo manje ekspresan :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav ekipa!

 

Preorderala sam PS5 preko Svijeta Medija u 10. mjesecu te mi je rečeno da će isti biti dostavljen u drugom valu.

 

Da li netko ima informacije o dostavi drugog vala za konzole naručene preko Svijeta Medija?

 

Kontaktirala sam podršku u više navrata no uvijek dobijem generički odgovor.

 

Pozdrav

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nyd kaže...

Pozdrav ekipa!

 

Preorderala sam PS5 preko Svijeta Medija u 10. mjesecu te mi je rečeno da će isti biti dostavljen u drugom valu.

 

Da li netko ima informacije o dostavi drugog vala za konzole naručene preko Svijeta Medija?

 

Kontaktirala sam podršku u više navrata no uvijek dobijem generički odgovor.

 

Pozdrav

 ocekuj konzolu koncem sljedeceg tjedna.

 

 btw kolega ursuc nam je ziv, kao da me cuo

 neki dan i spicio mi TD na drugoj temi.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nyd kaže...

Pozdrav ekipa!

 

Preorderala sam PS5 preko Svijeta Medija u 10. mjesecu te mi je rečeno da će isti biti dostavljen u drugom valu.

 

Da li netko ima informacije o dostavi drugog vala za konzole naručene preko Svijeta Medija?

 

Kontaktirala sam podršku u više navrata no uvijek dobijem generički odgovor.

 

Pozdrav

 https://forum.bug.hr/forum/topic/igrace-konzole/playstation-5-dostava/279235.aspx?page=6

prelistaj zadnjih par stranica, negdje se spominjao i svijet medija

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Filip720 kaže...

Ako netko prodaje PS4 Pro zbog upgrade-a na next gen, možemo se čut u pm. Lijep pozdrav

 

 

 Kupljeno, pozdrav

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav,,kako vam se cini dualsense,tj dojmovi lezanje u ruci igranje igrica tipa fps uglavnom opcenito sve skupa?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dobermangang77 kaže...

Pozdrav,,kako vam se cini dualsense,tj dojmovi lezanje u ruci igranje igrica tipa fps uglavnom opcenito sve skupa?

 Puno bolje od prethodnih PlayStation kontrolera. DualSense je veći, teži i bolje leži u ruci za nekoga tko ima velike dlanove. Isto tako ima i haptic feedback, a i obične vibracije su puno bolje. Rekao bi da je u baš svakom pogledu bolji od PS4 gamepada.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 13:42 (antimadridista).
12 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Upravo kupio za 29 kn... hahaha... šteta ne uzet a tak jeftina....

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Han kaže...

Upravo kupio za 29 kn... hahaha... šteta ne uzet a tak jeftina....

 Jako dobra igra, podcijenjena dosta.

 

Inače, danas počeo Days Gone na PS5. Začudilo me kako dobro igra izgleda na PS5 i kako radi. Nisma guglao detalje dal radi u 4k60 na PS5 ali izgleda mi da je tako. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

I onda se čudimo kada ovako nešto vidimo kod nekog neiskusnog gamera.

 

https://ffa.hr/vijesti/sef-playstationa-ne-zna-kako-se-drzi-ps5/54495/

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Posto je cijela ps4 ekila vise manje ovdje.

Ima netko da prodaje ps4 slim s dva dualshocka ? 

Moze u inbox, a moze i tu na discord

 

https://discord.gg/kvTjRDeN

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav, imam monitor sa sa hdmi 2.0 portom i display portom 1.4. Naime zanima me ako netko zna da li postoji neki hdmi 2.1 u display port adapter i da li bi ako tako spojim ps5 iskoristio maksimalno performanse petice ili bi bilo nekih gubitaka? Hvala na pomoći

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 21:34 (Tincha).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Baš igrao Spidermana u performance RTX,60 fps. Preljepo,fin osjećaj da kliziš kroz zrak dok se njišeš kroz NY. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5
U zadnje vrijeme gledam Vincenta, pa sam uočio i ovi video, možda nekome bude nešto značio i pomogao ?!

ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Na prvu, pomislio sam - Red Dead 3.

 

Na drugu, drago mi je sto nije...

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sutra završavam demons souls i nemam pojma šta onda igrat.Ghost of tsushima možda.

Sad treba čekat da nešto novo dobro izađe

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

Posto je cijela ps4 ekila vise manje ovdje.

Ima netko da prodaje ps4 slim s dva dualshocka ? 

Moze u inbox, a moze i tu na discord

 

https://discord.gg/kvTjRDeN

 Ako ti nije hitno, ja cu prodavati kad mi stigne ps5, ali je oz tele2 pa ne znam kada ce to biti  Ima produljeno jamstvo do 10/2021 i 2 kontrolera (CUH-2116A). Ako te zanima, javi se u inbox

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...

Sutra završavam demons souls i nemam pojma šta onda igrat.Ghost of tsushima možda.

Sad treba čekat da nešto novo dobro izađe

 Kako ti se svidija Demons? 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...

 Kako ti se svidija Demons? 

 Bomba.Odličan je. Od gameplaya do grafike.Stvarno odlično izgleda i odlično se vrti na konzoli.

Još ja volim souls igre i souls like igre iako sekiro i nioh ne mogu provarit zbog japanskog setinga.

 

Jedine zamjerke su što su neki bossovi prelagani.Ali baš prelagani.Kad se sjetim DS 3 koliko sam krvario ovo je kamilica.Nisam se preeviše namučio.Jedino Maneater me malo mučio.Sve ostale gotovo iz prvih 5 pokusaja.Neke iz prve što mi se u Ds3 ili Bloodborneu nikad nije dogodilo.

Isto tako  bilo bi dobro kad bi igra bila malo duža.Sve ostalo 5

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...
Tututuru kaže...

 Kako ti se svidija Demons? 

 Bomba.Odličan je. Od gameplaya do grafike.Stvarno odlično izgleda i odlično se vrti na konzoli.

Još ja volim souls igre i souls like igre iako sekiro i nioh ne mogu provarit zbog japanskog setinga.

 

Jedine zamjerke su što su neki bossovi prelagani.Ali baš prelagani.Kad se sjetim DS 3 koliko sam krvario ovo je kamilica.Nisam se preeviše namučio.Jedino Maneater me malo mučio.Sve ostale gotovo iz prvih 5 pokusaja.Neke iz prve što mi se u Ds3 ili Bloodborneu nikad nije dogodilo.

Isto tako  bilo bi dobro kad bi igra bila malo duža.Sve ostalo 5

 Znači lakši je od DS 3 i Bloodbornea? Taman derem po DS-u pa dok sam u toj inerciji da pređem na Demons...

I am over 9000!!!
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Cod mw za witcher 3 goty dobar deal ? 

Ili se vise isplati utopit cod mw za 200tinjak kn ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice