Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.751.698
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Šta nebi bilo bolje da recimo Cyberpunk izlazi odma za ps5 nego igra izlazi par mjeseci pred novu konzolu a tako jedna velika dugo čekana igra.a je recimo neću uzimati za ps4 nego cu cekat i zaiograt je u punom sjaju na ps5.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...

Šta nebi bilo bolje da recimo Cyberpunk izlazi odma za ps5 nego igra izlazi par mjeseci pred novu konzolu a tako jedna velika dugo čekana igra.a je recimo neću uzimati za ps4 nego cu cekat i zaiograt je u punom sjaju na ps5.

 

nek rade šta hoće, ali stvarno ne treba više odgađanja. Imaju dosta ljudi, neka odmah portaju na PS5, to je sve super, ali nek meni izbace igru za PC 17.09. i ništa me više ne zanima.

 

S tim da bi i ja da sam na tvom mjestu radije igrao na PS5 nego PS4

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kaze Rockstar kako GTA V dolazi "tehički, vizualno poboljšana i sa boljim performansama"...Sve je to divno i krasno, ali mogli su barem napraviti single player ekspanziju (tipa GTA 4, Lost and damned) da ljudi - koji naravno žele s obzirom na starost igrice- imaju što igrati do VI-ice..
Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...
Gogy7 kaže...
Gta5 je najprodavanija igra na ps4, i na neki nacin je obiljezila ps4.
Zasto najaviti gta6 kad mogu zaraditi jos hrpu para na gta 5. Prodavat ce se na ps5 bolje nego neki launch naslovi.

 kome? kome ce oni prodat gta v ps5 verziju? 

mislim kaj je previse je previse, doslovno svi ljudi ikad su ju odigrali vec, oces na ps3, ps4, pc, xbox. cak je na pcu bila tjedan dana dzabe, besplatna. da mi je vidit osobu koja ce kupit ps5 i onda uzet gta v ps5 verziju da igra na njoj. 

 

 Zar nije bilo pokazano i pisalo da ce vlasnici PS5 dobiti GTA V Online besplatno?

 

 

PS5 Startup.

 

https://imgur.com/a/2pLNC02

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2020 10:05 (arnes_king).
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

situacija sa GT7 bi trebala biti odlicna.

vec imaju skoro sve assete u ultra visokim definicijama (prvenstveno aute i krajolike) i sad ce imat i par puta vise graficke snage za sve upogonit.

imali su i dosta vremena za dizajnirat/renderirat used cars i sredit campaign mode do kraja, GT4 vibes se jako osjete.

veseli i povratak nekih klasicnih staza.

online mode je imao veliki beta test unazad par godina sa GTS tako da ni tu nece imat previse posla (osim penalty sistema)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...
Luckyluke
Mislim da smo mi jos miljama daleko od fotorealisticne grafike. Uvjerit ces se za to brzo kad dodju neke nove igre i ove koje si nabrojao vise ne budu tako “fotorealisticne”. Grafika i ai u igrama ima jos puno graha za popapat da mozemo reci da je to to.

 

Na brzinu sam pogledao video, al sam iznenađen kako se relativno malo igara fura na fotorealizam.

Mislio sam da će na ovoj generaciji biti već teško procjeniti dal igraš igru (ako nema HUD elemnata) ili gledaš film.

Ali koliko vidim, više je cartoon-like igara.

Koliko vidim samo Demon Souls i trkaće igre. Je mi još nešto promaklo?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...

 

zašto dvije verzije...jeftinija bude išla po cijeni koja će biti konkurencija xbox-u...možda sony s njom bude išao čak i u minus...zato izbacuju drugu bogatiju verziju s kojom bi krpali taj minus...sve više 4k tv-i postaju svakodnevnica i sony zna da su mnogi kupovali ps2 upravo jer je bio i dvd player...stoga će mnogima upravo ps5 biti napovoljnija opcija za 4k player

 

 

Sony će svakako ići u minus kada su u pitanju konzole, neovisno koliko verzija postoji. Software je taj na kojem zarađuju lovu, a s konzolama idu u oportunitetni (svjesni) trošak. 

 

Ljudi koji se pitaju tko će igrati GTA5 neka samo pogledaju listu prodaje igara na PS4. Mislim da nema mjeseca kada GTA nije bio u TOP10 prodanih igara. Ima tko će to igrati, uopće ne sumnjam. 

 

Meni su predstavljene igre bile odlične do solidne. Činjenica je da dosta tih igara neće ni izaći ili će izaći, a da ih nitko neće ni primjetiti. Jedino što mi je falilo neki novi IP od strane sonyevih studija. Guerilla navodno radi na novom IP-u, priča se i za Santa Monica da rade na novom IP-u...tko će ga znati. 

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Posten pc je puno skuplji sport. S godinama se naberu troskovi.
Inicijalni troskovi + upgrade svake godine, jer budimo realni, jednom kad se naviknes na bar 2k 120+Hz (120 fps konst ili npr.gsync monitor koji je jos dodatan trosak), tesko je na magarca natrag 😅
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2020 10:51 (AA-d00d).
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Godfall još nitko nije spomenuo, a meni ta igra ima privlačan taj prvi izgled, ali se bojim da će ispasti generični looter slasher. 

 

Malo ću je upratiti pa odlučiti, možda i ispadne dobra igra

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...
Ja se recimo vec sad jezim svih silnih remake/remaster sranja. Pun mi je qurac reciklaze. A kad vidim da je u najavi nove konzole isto naglaseno onda mi nekako zelja za novom konzolom nije vise tolika.

Ne zamaram se time. Nitko me ne sili da išta od toga kupim a opet sigurno ima igrača koji će to igrati. Da ih nema ne bi radili reciklažu već viđenog. Stoga, tko voli nek izvoli. Ne vidim u svemu tome neki problem.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Kill Frenzy kaže...
Ja se recimo vec sad jezim svih silnih remake/remaster sranja. Pun mi je qurac reciklaze. A kad vidim da je u najavi nove konzole isto naglaseno onda mi nekako zelja za novom konzolom nije vise tolika.

Ne zamaram se time. Nitko me ne sili da išta od toga kupim a opet sigurno ima igrača koji će to igrati. Da ih nema ne bi radili reciklažu već viđenog. Stoga, tko voli nek izvoli. Ne vidim u svemu tome neki problem.

 

A i to si u pravu. Ako ima tržišta nek rade šta hoće. Osim toga, za konkretno Demon Souls, remake radi Bluepoint, a From Software koji je originalno napravio DS rade na komplet novoj igri, Elden Ringu. Tako da nije da nove igre trpe zbog remakea stare

15 godina
online
Sony PlayStation 5

Marvel's Spider-Man: Miles Morales - Announcement Trailer u 4k

 

 

 

Ratchet & Clank: Rift Apart - Announcement Trailer u 4k

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2020 11:48 (movie).
Moj PC  
2 0 hvala 4
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
AA-d00d kaže...
Posten pc je puno skuplji sport. S godinama se naberu troskovi.
Inicijalni troskovi + upgrade svake godine, jer budimo realni, jednom kad se naviknes na bar 2k 120+Hz (120 fps konst ili npr.gsync monitor koji je jos dodatan trosak), tesko je na magarca natrag 😅

 Kuzim ja to samo mi xbox i ps5 zajedno nemaju bas smisla kad je ionak razlika u par igara
Zato mi je logicnije uzet jos sistem gdje je razlika u igrama veca

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

digitalno izadanje PS5 mi se cini skroz OK, ali ga nebi uzeo jer ako kupujem neku ekskluzivu u Collector Edition izdanju, sto da radim kad nemam utor za disk, takodjer ako bih kupio danas sutra neki dobar film u 4k ultra bluray isto nebih mogao gledati. 

 

jbg. mislim da cu si onda uzeti obicni. cak mi se i boje svidjaju. malo nesto drugacije. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Sony PlayStation 5

Evo procjene veličine konzole. Jako velika konzola. No to može biti i dobra stvar što se tiče hlađenja. Loše je što će vam zauzimati više mjesta. No to mi nije toliko bitno koliko to što je bijela. Do sada sam svaku konzolu zamijenio bez previše pitanja žene jer sve su bile crne. Sada kada dođe bijela već vidim niz pitanja tipa zašto i kako te zar nam baš to treba? Da, boja je zbog toga minus.

 

https://ffa.hr/vijesti/playstation-5-je-najveca-konzola-dosad/

Moj PC  
2 1 hvala 4
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...

Evo procjene veličine konzole. Jako velika konzola. No to može biti i dobra stvar što se tiče hlađenja. Loše je što će vam zauzimati više mjesta. No to mi nije toliko bitno koliko to što je bijela. Do sada sam svaku konzolu zamijenio bez previše pitanja žene jer sve su bile crne. Sada kada dođe bijela već vidim niz pitanja tipa zašto i kako te zar nam baš to treba? Da, boja je zbog toga minus.

 

https://ffa.hr/vijesti/playstation-5-je-najveca-konzola-dosad/

 

Meni će žena biti oduševljena, jer kad već kupujem tako nešto barem nek bude lijepo. Sigurno će joj se svidjeti i već imam ideju gdje ju staviti i mislim da će izgledati super. 

 

A što se tiče veličine, nek je i veća, samo da je funkcionalnost kako treba. Već su neki ovdje na prvi pogled fotografije konzole "zaključili" kako će biti opet problema sa hlađenjem, mislim da još nemamo dovoljno informacija za takve zaključke.

 

 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ha ništa, čekamo preordere pa krećemo u napad s kreditnom karticom...Vjerujem kako cemo i napokon iskoristiti puni potencijal 4k telki.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...

Evo procjene veličine konzole. Jako velika konzola. No to može biti i dobra stvar što se tiče hlađenja. Loše je što će vam zauzimati više mjesta. No to mi nije toliko bitno koliko to što je bijela. Do sada sam svaku konzolu zamijenio bez previše pitanja žene jer sve su bile crne. Sada kada dođe bijela već vidim niz pitanja tipa zašto i kako te zar nam baš to treba? Da, boja je zbog toga minus.

 

https://ffa.hr/vijesti/playstation-5-je-najveca-konzola-dosad/

Glupost, dakle okvirno bijela konzola je problem a recimo bijeli zidovi u kuči nisu nikakav problem.Klasičan hladnjak ili frižider je opet bijele boje, pa recimo i klasičan E-bojler je bijele boje itd.Realno PS5 izgleda vrlo atraktivno, a internet kao internet ljudi su ionako večinom živčani i nervozni pa prigovaraju iz dosade.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
rambox kaže...
movie kaže...

Evo procjene veličine konzole. Jako velika konzola. No to može biti i dobra stvar što se tiče hlađenja. Loše je što će vam zauzimati više mjesta. No to mi nije toliko bitno koliko to što je bijela. Do sada sam svaku konzolu zamijenio bez previše pitanja žene jer sve su bile crne. Sada kada dođe bijela već vidim niz pitanja tipa zašto i kako te zar nam baš to treba? Da, boja je zbog toga minus.

 

https://ffa.hr/vijesti/playstation-5-je-najveca-konzola-dosad/

Glupost, dakle okvirno bijela konzola je problem a recimo bijeli zidovi u kuči nisu nikakav problem.Klasičan hladnjak ili frižider je opet bijele boje, pa recimo i klasičan E-bojler je bijele boje itd.Realno PS5 izgleda vrlo atraktivno, a internet kao internet ljudi su ionako večinom živčani i nervozni pa prigovaraju iz dosade.

 

Ljudi kao ljudi, internet kao internet, memeovi će se praviti pa da izgleda najbolje na svijetu, i neka, džabe sve ako se ne možemo malo šaliti. U svakom slučaju reakciju su generalno stvarno dobre, većini ljudi se sviđa, ali mene ni to ne jebe, kad se meni osobno sviđa nije baš da me sekira šta drugi misle

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
_itsmoriarty kaže...

digitalno izadanje PS5 mi se cini skroz OK, ali ga nebi uzeo jer ako kupujem neku ekskluzivu u Collector Edition izdanju, sto da radim kad nemam utor za disk, takodjer ako bih kupio danas sutra neki dobar film u 4k ultra bluray isto nebih mogao gledati. 

 

jbg. mislim da cu si onda uzeti obicni. cak mi se i boje svidjaju. malo nesto drugacije. 

 

Ma ja definitivno uzimam s Blu-ray playerom. Imam hrpu blu-ray specijalnih izdanja s filmovima jer neke filmove koji su obilježili kinematografiju uvijek volim imati na disku. A sad ću moći nabavljati i 4K blu-ray naslove. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Osobno bi vecinu vremena igrao se na xboxu, kontroler mi vise pase od dualshocka (mislim na analogne gljivice). Ali ps ima bolje eksluzive: spiderman, gow, horizon. Xbox pored sto ih ima manje, jedino me hellblade2 trenutno zanima.

Tako da ps za ekskluzive, xbox za sve ostalo.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
rambox kaže...ž

Glupost, dakle okvirno bijela konzola je problem a recimo bijeli zidovi u kuči nisu nikakav problem.Klasičan hladnjak ili frižider je opet bijele boje, pa recimo i klasičan E-bojler je bijele boje itd.Realno PS5 izgleda vrlo atraktivno, a internet kao internet ljudi su ionako večinom živčani i nervozni pa prigovaraju iz dosade.

Vidim da me nisi shvatio. Općenito nemam nikad primjedbu na sam izgled konzole. Do sada uvijek kad bih mijenjao konzolu, mijenjao sam crnu za crnu. Žena nije nikada primjetila niti je postavljala pitanja. Sada kada zamijenim crnu za bijelu odmah će primjetiti i pitati zašto, kako, jel ti to treba itd? Ulazim u nepotrebne rasprave i objašnjavanja da moram imati novi PS. Inače, nemam niti jedan bijeli zid u kući jer mi to izgleda presterilno. Isto tako niti hladnjak niti električna peć mi nisu bijele boje nego od rostfraja, no nebitno. Jedino bijelo što trenutno imam je auto. Naravno da sam sve ovo rekao više u šali nego u zbilji ali neću izbjeći pitanja tipa što je to bijelo pored televizora. Zbog crne boje do sada nije postavljala takva pitanja.

 

evo i Kene u 4k. Izgleda jako lijepo.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2020 12:32 (movie).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Takvih igara će biti možda jedna do dvije godišnje. Takve igre su skupe i na prste jedne ruke možeš nabrojati studio koji ima budžet za takve igre. Developeri idu na sigurno i zato niti jedan veliki naslov ne dolazi u prvoj godini izdavanja konzole.
Ispravite me ako griješim, ali vidite da ni veliki naslovi kao cyberpunk ili last of us 2 ne dolaze odmah na ps5, već će doći poslije.
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

evo i Gran Turisma 7 u 4K

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Što se boje tiče meni je ok. Ionako imam crno bijelu kombinaciju u tom dijelu gdje je gaming kutak. Doduše ne bih se bunio da ima verzija crna izvana bijela iznutra.

Više me zanima hoće li se moći staviti horizontalno bez gubitka termalnih performansi.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...

. Žena nije nikada primjetila niti je postavljala pitanja. Sada kada zamijenim crnu za bijelu odmah će primjetiti i pitati zašto, kako, jel ti to treba itd? Ulazim u nepotrebne rasprave i objašnjavanja da moram imati novi PS. 

 rješenje: kupi u isto vrijeme ženi nešto svjetlucavo 

 

ili pričekaj neki special game edition ps5 koji će biti u tamnoj boji

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...


Više me zanima hoće li se moći staviti horizontalno bez gubitka termalnih performansi.

 gle, možeš ti staviti horizontalno, ali kako su izgleda otvori za izlazak zraka na vrhu kad ja konzola vertikalna, topli zrak će ti slabije izlaziti u horizontalnom položaju nego u vertikalnom 

11 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...

Evo procjene veličine konzole. Jako velika konzola. No to može biti i dobra stvar što se tiče hlađenja. Loše je što će vam zauzimati više mjesta. No to mi nije toliko bitno koliko to što je bijela. Do sada sam svaku konzolu zamijenio bez previše pitanja žene jer sve su bile crne. Sada kada dođe bijela već vidim niz pitanja tipa zašto i kako te zar nam baš to treba? Da, boja je zbog toga minus.

 

https://ffa.hr/vijesti/playstation-5-je-najveca-konzola-dosad/

 evo rijesenje za zenu 

 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wolverine kaže...
Hexfire kaže...


Više me zanima hoće li se moći staviti horizontalno bez gubitka termalnih performansi.

 gle, možeš ti staviti horizontalno, ali kako su izgleda otvori za izlazak zraka na vrhu kad ja konzola vertikalna, topli zrak će ti slabije izlaziti u horizontalnom položaju nego u vertikalnom 

 Taj efekt je poprilicno slab i ak je hlađenje dobro naoravljeno nebi trebalo bit neke razlike.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Spiderman Miles Morales je samo Standalone Expanzija Spiderman igre rađena za PS5. Nije Full igra, tj sigurno ce imati dosta manje sadrzaja od Spiderman igre
Moj PC  
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice