PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 978.403
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Annie5 kaže...

Pratim vas na ovoj temi i pomogli ste mi u traženju, hvala! Evo da javim da Santa Domenica ima još nešto digital verzija s dodatnim kontrolerom, za plaćanje odjednom je 3999kn, na rate cca 4500kn. Sutra i prekosutra im stižu i disc verzije, konzola sa dvije igre je za plaćanje na rate 5500kn a za gotovinu 4949kn. Preuzimanje na Jankomiru ili šalju poštom.

 Na webshopu ne vidim da imaju ista...bas se mora otici fizicki u trgovinu?

2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Da, na webu-u ništa no kada sam u petak baš došla u njihov dućan provjerio je stanje i rekao da imaju još par digitalnih verzija a da ostale stižu. Platiš u dućanu no moraš ići podići u njihovo centralno skladište na Jankomiru.

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Annie5 kaže...

Da, na webu-u ništa no kada sam u petak baš došla u njihov dućan provjerio je stanje i rekao da imaju još par digitalnih verzija a da ostale stižu. Platiš u dućanu no moraš ići podići u njihovo centralno skladište na Jankomiru.

 Hvala ti na info

 

Blago nama koji smo parsto kilometara od ZG

2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja bi na vašem mjestu zvala neki od dućana (ako se jave) i zamolila da pošalju predračun mailom... Sretno!

 
0 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Evo da javim meni dns dolazi ps5 preko telemacha,oveereses dostavlja .nista netrebam nadoplatit
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.12.2021 11:52 (heconja).
 
2 0 hvala 0
3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo što su meni danas rekli iz Telemacha, "Kuriri su preuzeli pošiljku možete ju očekivati ovaj tjedan"

 

Jedva čekam da stigne

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Da, kao i prosle godine, tjedan prije bozica ce biti udaran za isporuke....

Ps...i ja cekam ;)
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

eno ga skriven ispod kauča...

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Evo plejka je stigla,sta se tice od narudzbe do dostave je proslo 4 dana sa tim da je bio vikend..nemam kaj rec lose o telemachu sve uredu..ps5 dva joya i cetri igre kroz otplatu ce me ispast 5300kn..(tojest ne mene nego zenu😁 vec 4 god kod njih i sad opet produzila za dvije god)
 
3 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Evo konzola je stigla. Sad priključit i uživanje
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
T com navodno danas krece s isporukama, tako sam cuo...

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Da ne bi bilo nismo znali... :)

Moj PC  
1 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Sad imaju opet gotovo sve trgovine u Zagrebu.
10 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
1samek kaže...

Da ne bi bilo nismo znali... :)

 Po kojoj cijeni ide? Ili moraš kupiti bundle sa onom mutavom igrom Destruction Allstars koju ljudi bace u smeće odma. 

6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Meni zena telefonski rekla da ne zna koja je cijena ali kao da je samo konzola. Navodno više nema opce tamo konzola, a novih 15ak komada bi trebalo stici oko 17 sati. Tako mi je rečeno na 01 8000 190

8 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Bio sam tamo prije cca 10ak min (radim u blizini King Cross-a) pa su mi rekli da ih više nema odnosno da su ostale rezervirane  . Vjerojatno je i bolje za mene jer teško bih objasnio gospođi kupnju konzole nakon što sam prije par dana kupio novi TV 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.12.2021 14:40 (BebacMan).
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
BeLLicus kaže...
1samek kaže...

Da ne bi bilo nismo znali... :)

 Po kojoj cijeni ide? Ili moraš kupiti bundle sa onom mutavom igrom Destruction Allstars koju ljudi bace u smeće odma. 

 Po mall.hr facebook stranici cijena je 3.773,00 kn

[URL=https://www.speedtest.net/result/12321352167][IMG]https://www.speedtest.net/result/12321352167.png[/IMG][/URL]
16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

3772kn je bila cijena...

 

Ubo dva za sebe i frenda....napokon normalna cijena..

 

hvala mallu...

Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
amd freak kaže...

3772kn je bila cijena...

 

Ubo dva za sebe i frenda....napokon normalna cijena..

 

hvala mallu...

 bas mi je drago da si ga se docepa 

6 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Stigle u 17 dodatne konzole kako mi je i receno telefonski. Uzeo buraz :)

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Gdje stiglo? Malo.hr nema više dostupno 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.12.2021 10:25 (maxy0).
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

pa stiglo je mall.hr king cross u utorak bilo opet u 17 sati, kako sam i bio napisao u prethodnom postu, naravno da sad više nema :D otislo sve kroz sat vremena

4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
maxy0 kaže...

Gdje stiglo? Malo.hr nema više dostupno 

 Bilo je sad u Sancti, 5300 i 5400 BR verzija plus dvije igrice, ali nestalo je u roku pola sata...

8 godina
suspendiran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ljudi jel ima di za kupit, ako zna netko, trazim za rodjaka, dijete mu bilo na operaciji pa da si vrijeme skrati

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Marcek555 kaže...

Ljudi jel ima di za kupit, ako zna netko, trazim za rodjaka, dijete mu bilo na operaciji pa da si vrijeme skrati

 https://www.nabava.net/konzole/sony-playstation-5-cijena-118952951

16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Marcek555 kaže...

Ljudi jel ima di za kupit, ako zna netko, trazim za rodjaka, dijete mu bilo na operaciji pa da si vrijeme skrati

 Ma sta ces placat to toliko..imam ti ja tjedan dana staru disk verziju za 4800 :D

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
amd freak kaže...
Marcek555 kaže...

Ljudi jel ima di za kupit, ako zna netko, trazim za rodjaka, dijete mu bilo na operaciji pa da si vrijeme skrati

 Ma sta ces placat to toliko..imam ti ja tjedan dana staru disk verziju za 4800 :D

 Totalno fer cijena. Stavi na njuskalo i ode za dan dva

11 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nek si uzme polovnu četvorku...ovo je žali bože novaca, igre iste jedino ajde grafika za par grama bolja, ali generalno...zasad je ps5 debelo prehajpan.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nahajpan i da, i ne.....

 

Ako cemo tako gledati, i 3080 daje par grama bolju grafiku nego 1080, istih par grama je izmedju dva procesora, pa opet, ljudi kupuju.....

 

Oduvijek govorim, i to se nije pretjerano promjenilo, ps5 je trenutno neiskoristeni komad hardvera, lijepo ga je imati, ali ne treba pretjerano zaliti ako ga nema.... Iduce godine u ovo doba mozda bude ps5 only naslova vrijednih paznje, trenutno je to slabo, godinu i pol dana se nabavlja na kapaljku, ako ovako potraje nece biti dobro, samo se nadam da sony nece ici na neki "dupe" potez izdavanja nekog slima, pro-a ili neke revizije sve dok "obicnog" modela ne bude posvuda....

 

Imao sam ga prosle godine u ovo doba, prodao, sad opet nabavio.... i nista u tih 8-9 mjeseci neimanja nisam propustio, no opet..... lijepo stoji na polici ;)

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m77 kaže...
Nek si uzme polovnu četvorku...ovo je žali bože novaca, igre iste jedino ajde grafika za par grama bolja, ali generalno...zasad je ps5 debelo prehajpan.

 Po trenutnom stanju trzista se svakako ne isplati. Tko ima 4 neka ostane na njemu. Ja sam bio te srece pa sam onu turu digitalnih u 4 ili 5mj ulovio za 3500kn sa dodatnim kontrolerom. Od next gena nisam nista odigrao, ali cekam novi Gran Turismo. Makar, pravi next gen tek dolazi kroz godine.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice