PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 963.852
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

blago receno razocaran ,dolazim u napast otkazat pa ak ulovim na amazonu ok ak ne ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Tele2 ništa ne javlja, znači taj tjedan kad je Božić mi sigurno neće doći tako da vrlo vjerovatno mi dolazi početkom 2021.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ni t-com ne javlja, no, nije ni bitno, sancta ionako svima njima dila, tako da ce vjerovatno svi isti dan poceti slati, a mozda sd bude slala svima direktno
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Damir22 kaže...
Ni t-com ne javlja, no, nije ni bitno, sancta ionako svima njima dila, tako da ce vjerovatno svi isti dan poceti slati, a mozda sd bude slala svima direktno

 Zato i kažem, dok njima SD dostavi, pa dok Tele2 i ostali dostave kurirskim službama doće Božić i Badnjak i neće službe radit.

3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Zelda 19.11
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Postoji i ta mogucnost, no sumnjam.

Konzole ce u sd stici ranije nego sto su napisali. Ako distribucija prema korisnicima.krece u ponedeljak, konzole im sigurno nece doci taj petak, vec ranije.

Nije iskljuceno ni da ce sd odraditi logisticki dio i za operatere, pa slati i njihovim kupcima direktno, da se ne gubi vrijeme, jer kako sam vec pisao, tko je uzeo od t-coma na ugovor, otplata pocima u prvom mjesecu, sto je nemoguce ukoliko usluga-uredjaj ne bude isporucen u 12 mjesecu
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

6.10 od SD narucena standard u 4 ujutro dobio mail.

 

Hvala Vam još jednom što ste naručili PlayStation 5 konzolu u Sancta Domenici!

Ovom prilikom Vas obavještavamo kako se isporuka Vaše narudžbe koja sadrži PS5 Standard Edition konzolu očekuje tijekom prosinca 2020.  

Nove izrazito ograničene količine PS5 Standard Edition konzola su najavljene za dolazak od proizvođača na naše skladište krajem sljedećeg tjedna, te će prvi sljedeći radni dan po dolasku biti predane kurirskim službama, a isporuku na adresu možete očekivati u tjednu pred Božić (od ponedjeljka 21.12. nadalje)

Kurirska služba će Vas dodatno obavijestiti Mailom/SMS porukom o tijeku isporuke.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 19:03 (Mew).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Znaci mi sa digitalnim prednarudjbama pušiona....

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

A očito je da smo svi mi sa digitalnom popušili jednu veliku bananu, a SD-i da je imalo stalo do kupaca, pogotovo mi koji već čekamo preko 2 mjeseca... trebali su nam bar ponuditi mogućnost nadoplate za standardnu verziju ako se već odavno znalo da je problem sa digitalnima, vjerujem da bi mnogi nadoplatili, a ovako će oni koji su naručili 19.11. dobiti prije mene, što svakako nije u redu... tolko o njihovom poslovanju i odnosu sa kupcima, kolko vidim odbili su ljude koji su željeli doplatiti.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Mislim da je drugi krug, odnosno prve prave narudzbe 19.11 ipak isao prema sistemu da su tocno znali koliko konzola smiju prodati, nisam pratio trgovine, no taj dan se na t-com web shopu mogla naruciti samo disk verzija, i to jedno krace vrijeme, par sati svega je trajalo. Ja sam narucio oko 16 sati, do tada je bila nedostupna. Kasnije te veceri - opet nedostupna.

Tako da ne mogu mjenjati naruzbe, eventualno da je netko odustao, pa se pojavila " slobodna" konzola.

E sad, koja kolicina, dali ce pokriti sve ranije neisporucene narudzbe + 19.11, ili ce opet biti lutrija tko ce dobiti a tko nece, vidjet cemo.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Bach1996 kaže...
Naruceno 19.11.

 A ja od svijet medija narucio oni jos pojma nemaju

7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
ilje2 kaže...
Bach1996 kaže...
Naruceno 19.11.

 A ja od svijet medija narucio oni jos pojma nemaju

 Meni su rekli da će biti kroz prosinac, ali da nemaju točan datum. Kopirao sam poruku par postova prije.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Isto su i meni rekli...na kraju ćemo prije moći kupiti u SD na polici nego ćemo dobiti od njih..

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Renato89 kaže...

A očito je da smo svi mi sa digitalnom popušili jednu veliku bananu, a SD-i da je imalo stalo do kupaca, pogotovo mi koji već čekamo preko 2 mjeseca... trebali su nam bar ponuditi mogućnost nadoplate za standardnu verziju ako se već odavno znalo da je problem sa digitalnima, vjerujem da bi mnogi nadoplatili, a ovako će oni koji su naručili 19.11. dobiti prije mene, što svakako nije u redu... tolko o njihovom poslovanju i odnosu sa kupcima, kolko vidim odbili su ljude koji su željeli doplatiti.

 Ne znam da li ću te razočarati, ali neke su zvali telefonski da ih pitaju da promjene narudjbu uz nadoplatu od 700 kn, a evo ja ih to sam ispitivao pa nisu dozvolili, mogli su barem reci kakva je situacija sa digitalkama a ne primat narudjbe masovno i zavlacit do sljedece godine, a znali su cim su zvali neke telefonski da ih to pitaju. potvrdjeno sa više strana...

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
The98 kaže...
Zelda 19.11

 To je verzija sa čitačem jel tako?

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Tako je ;)
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Naručio putem Svijet-Media HR 25.9 PS5 Digital

 

Poslo upit malo prije, upravo dobio odgovor.

LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
zabbax21 kaže...

Naručio putem Svijet-Media HR 25.9 PS5 Digital

 

Poslo upit malo prije, upravo dobio odgovor.

 Svaka im cast na odgovoru, iz sancta domenice napisu da ce isporuka biti pocetkom 2021. godine i da mozemo otkazati narudjbu i dobiti povrat novca, tolko im je stalo

3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Bar su iskreni, možeš dobit povrat novca jer je nepoznat dolazak konzola.

 

Ne vidim po čemu je odgovor svijeta medija bolji. Oni također ne znaju, tako da kolega na te prve primjerke može čekat do ožujka.


Više je nego očito da je problem do Sonya. Ako se Sancta danas svima javila sa točnim informacijama oko standardnih verzija, to će napraviti i sa digitalnim, čim budu imali TOČNE informacije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 19:56 (foofajter).
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
A cuj, ako je istina da se konzola u slobodnoj prodaji nece moci kupiti jos mjesecima......

Nitko normalan nece otkazati, vec ce negodovati, ali cekati. Jer.... Djabe novci, kad je ionako ne mozes kupiti.

Ostaje samo blesav osjecaj da si dao hrpu para za nesto sto nemas, niti znas kad ces imati. Osim toga, sve 5
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nope, Sancta se NIJE svima javila...
Nekoliko mojih frendova, niti ja, nismo dobili nikakav mail niti informaciju koja kruži forumom....
Svi smo naručili u periodu od 06. i 07.10...
Isto tako, prije je ffa objavio tu info, što je sramota, jer SD "lijepo" piše na svojoj stranici, pratite nas Online za više informacija, a na stranici, vidi čuda, apsolutno ničega osim fotke od PS5?!

SD je totalna debilana...
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Narucio sam 19.11 u HT blu ray verziju ima li itko kakve informacije da li ce biti dostava u 12.om mjesecu ili kasnije?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Sluzbeno nista za ht, nesluzbeno iza 15.12, takva je prica od pocetka
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam neki dan zvala u tele2 zbog nekih poslovnih tarifa i kolega mi govori neka pitam kad ce se moci naruciti ps5 uz tarifu. Kaze agent da ce prednarudzbe od 19.11. ici na isporukuu krajem prosinca, a nove ce se moci naruciti odmah iza nove godine 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Spartan-2402 kaže...
Nope, Sancta se NIJE svima javila...
Nekoliko mojih frendova, niti ja, nismo dobili nikakav mail niti informaciju koja kruži forumom....
Svi smo naručili u periodu od 06. i 07.10...
Isto tako, prije je ffa objavio tu info, što je sramota, jer SD "lijepo" piše na svojoj stranici, pratite nas Online za više informacija, a na stranici, vidi čuda, apsolutno ničega osim fotke od PS5?!

SD je totalna debilana...

 Prvo idu preko štele, a onda krenu od najstarijih narudjbi, tak da jbga, dosta ljudi izvisi, ja sam sa digitalkom izvisio do nagodinu, nekad pomislim bolje da sam narucio standardnu makar mi disk ne treba, al kad stigne digitalka, bit ce mi drago sto nisam i sto sam priceko

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 21:04 (Nightyx).
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Mene su danas zvali i ponudili mi promijenu narudžbe u disc verziju uz nadoplatu prilikom preuzimanja.

 

Mislim da idu nekim redem, ja sam prednaručio odmah slijedeće jutro nakon zatvaranja prvog ciklusa.

11 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Pozdrav svima !

 

 

Naručih u Tele2 19.11. i danas ih kontaktirao. Teta sa druge strane reče da će kasniti ali da u znak isprike ide Gran Turismo uz konzolu.

 

 

Živi bili pa, vidjeli...

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Audacity kaže...

Pozdrav svima !

 

 

Naručih u Tele2 19.11. i danas ih kontaktirao. Teta sa druge strane reče da će kasniti ali da u znak isprike ide Gran Turismo uz konzolu.

 

 

Živi bili pa, vidjeli...

 Gran Turismo 7 haha

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Audacity kaže...

Pozdrav svima !

 

 

Naručih u Tele2 19.11. i danas ih kontaktirao. Teta sa druge strane reče da će kasniti ali da u znak isprike ide Gran Turismo uz konzolu.

 

 

Živi bili pa, vidjeli...

 Super, kasnit će mi konzola i to vrlo vjerovatno da će doći tek u  1 mjesecu znači ništa od konzole pod borom. I onda će mi još dati Gran Turismo iz 2017, koji uopće nije namijenjen ovoj konzoli. Odlično!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice