PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 964.180
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
otprilike od 15.12 do 20.2 mogao si jedino u hgšrotu naručit,zato ima toliko narudžbi
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Mene nitko još ne zove,već me malo paranoja hvata da neću dobit konzolu

SD Zadar,24.2 naručena

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lukaXXkralj kaže...

Mene nitko još ne zove,već me malo paranoja hvata da neću dobit konzolu

SD Zadar,24.2 naručena

 Ne treba te loviti bed.....22.2 CCO West ZG i još ništa...

6 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ma to i kontam. Infomark salje za 3.mjesec i svi sad pljuju po hgu, ali vjerujem da su tad tek prihvacali narudzbe. Svakako ne preporucujem hg jer imaju previse narudzbi i tko zna kadcl ce stici sve.

7 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Podigao konzole jučer, prvo sam jednu dostavio nećaku, skoro je iz kože iskočio od veselja, morao sam ga oživljavati  , a kad sam došao doma počelo je takvo nevrijeme da se nisam usudio postaviti svoju da mi ne prdne na kraju nakon tolko čekanja. Nema veze, danas ću, bitno da je napokon stigla. 

 
6 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
rokonja kaže...
reticent_dude kaže...

Fascinantno mi je kako se ljudi zivciraju sta im konzola ne dolazi, kako im se trgovine ne javljaju i zale se cijelo vrijeme. Cim im jave da odu po konzolu u trgovinu stavljaju oglas na njuskalo... Zalosno

  

 Pa i meni dođe da isto napravim kad dođe konzola i kupim ps4 pro. Mislim ako nemaš TV-e za ps5, bačen novac. A i igre su skuplje itd..

 

Nisam baš 100% siguran u ovu tvrdnju al mi se čini da je tako.

Ps4 pro si mogo normalno kupit, a ne narucivat novu konzolu pa preprodavat. A ovo sta si spominjo da se nema tv za ps5 mi nema logike. Lako kupis novi tv kasnije a ps5 zadrzis, ili kupis stariju konzolu odma. Bez muljanja

2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
rokonja kaže...
reticent_dude kaže...

Fascinantno mi je kako se ljudi zivciraju sta im konzola ne dolazi, kako im se trgovine ne javljaju i zale se cijelo vrijeme. Cim im jave da odu po konzolu u trgovinu stavljaju oglas na njuskalo... Zalosno

  

 Pa i meni dođe da isto napravim kad dođe konzola i kupim ps4 pro. Mislim ako nemaš TV-e za ps5, bačen novac. A i igre su skuplje itd..

 

Nisam baš 100% siguran u ovu tvrdnju al mi se čini da je tako.

 ako pricamo o nekakvoj oled, qled uz 120hz ne patim na to.

 4k telka je od 3-4k kn je čisto dosta. ne daje mi se 15k kn

 za telku koju cu jedino i koristiti za konzolu koja ima statičan menu
 i onda nakon godinu dana gledati burn in u igrama. :D
 

 često sam ps4 znao ostaviti upaljen zajedno sa tv-om
 jer sam nakratko otišao skočiti nešto obaviti i onda
 na kraju ne došao doma do navečer i plejka i telka gorile.
 definitivno nije za mene. 4k 60fps-a i 50hz sasvim dosta za mene.

6 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Imam samsung 4k tv 120hz 1080p, a 60hz 4k sto je meni sasvim dovoljno (a i igre trenutno tako rade).

Jednom kada izadje ps5 pro onda mogu razmisljati o boljem tv-u (a i pitanje hocu li).

2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

City Centar One East, jučer sam pokupio Play 5 sa dodatnim kontrolerom i Nioh Collection za 4629 k. Naručeno je 13.3.2021. Istovremeno sam imao preorder u HG spotu od 11.12 i kifla kaoi u Svijetu maedija koji će isporuke dostaviti ovihdana.. Uglvanom po meni Sancta je jedini safe bet u RH.

Douginjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Jel moguce da iz city centra i arene zovu jos jucer a u Garden Mallu niko nista :o

 

Stovise probao sam zvati ne javlja se niko.

2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
yolo123 kaže...

Imam samsung 4k tv 120hz 1080p, a 60hz 4k sto je meni sasvim dovoljno (a i igre trenutno tako rade).

Jednom kada izadje ps5 pro onda mogu razmisljati o boljem tv-u (a i pitanje hocu li).

 Takoder imam 4k 60hz, vise mi ni ne treba jer imam 170hz monitor za pc. Ionako ce mi konzola sluzit za ekskluzive i singleplayer igre. A ps5 pro ne planiram uzimat kad izade, bar tako mislim zasad

6 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ako moj iz hga ne dodje os mi prodat svoj?🤣🤣

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Naravno kad sam otkazao narudžbu u hg spotu kažu evo baš došao Vaš primjerak konzole. Ja stvarno ne znam tko je tu lud.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

a kaj to znači?...jesu ti rekli da možeš doći po nju?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
MasterG kaže...

a kaj to znači?...jesu ti rekli da možeš doći po nju?

 Nisu. Da će mi poslat sljedeći tjedan. Zahvalio sam im se i tražio svoje novce nazad. Nikad više HGshop.

2 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Zanimljiv taj hg spot covjek koji je narucio

28.12. nece biti ukljucen u isporuku sljedeci tjedan

covjek koji je narucio 30.01. kad i ja hoce. 🤣

ne znas tko je tu lud vise. Hahahaha meni je ovo presmijesno

za citati, smatram da mi sama konzola nece biti zabavna

kao njen dolazak. 😊

 
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Mogao si uzet konzolu i dogovorit prodaju s nekim s foruma. Mislim, vidiš kolko ljudi čeka koji su naručili iz hg šrota. Mogao si nekom skratit živce, a vjerojatno bi još dobio i za pivu i ćevape.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.5.2021 11:08 (foofajter).
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
foofajter kaže...
Mogao si uzet konzolu i dogovorit prodaju s nekim s foruma. Mislim, vidiš kolko ljudi čeka koji su naručili iz hg šrota. Mogao si nekom skratit živce, a vjerojatno bi još dobio i za pivu i ćevape.

 Napravio sam to za 2 druge rezervacije, kod drugih shopova za frendove. Ovima ne vjerujem jerbo su rekli čovjeku iz 12. mjeseca da neće biti uključen a ja koji sam naručio u 1. kao hoću. Bolje da moju konzolu prenamjene na njega sirotog iz 12. kad sam ja već riješio sebi i frendovima.

14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
15.3 naručeno. Poslao upit ujutro,zvali nakon pola sata
Sancta
Šalju danas :)
 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sad me zvalo iz Hg Spota....ja se ponadao posto sma narucio 1.12 da ce mi rec da ide isporuka i to....a oni meni da digitalna dolazi tek u 6 misec da ako se ocu prebacit na ovu sa Cd-om.....pas masters....

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ma zaboravi na digitalne. Više djece bilo jučer na plenkijevom skupu u Splitu nego isporučenih digitalnih konzola u HR
6 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

I sta si odlucio

2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

ROXX kaže...

15.3 naručeno. Poslao upit ujutro,zvali nakon pola sata
Sancta
Šalju danas :)

Ja naručio 14.03. i rekli mi da sam u u sljedećoj turi. Kako to?

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.5.2021 11:32 (Red Hercules).
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Yolo kad san cekao do sada mogu jos i 20ak dana ne placa mi se dodatnih 1000kuna a ionako na ps4 zadnji Cd koji sam uzeo ima 2 godine uvijek ih skidan tako da ono...jel tebe netko zvao?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Zvao ja njih. Trebam upast u ovu turu (15.12.), samo mi nije jasno kako ostale trg javljaju da dolazi (npr.infomark), a hg spot kaze trebao bih upast.

 

 

Btw ovaj nadimak sam napravio ko mali i sad mi neugodno🤣🤣 idem se registrirat kad ono imam vec acc. Resetiram loz, vidim koji mi je user i sam sebi kazem "o ne".🤣🤣

2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja ću kasnije osobno otići do poslovnice u CCW pa pitati kakvo je stanje kod njih i zaključno s kojim datumom u ovoj turi isporučuju konzole.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Digitalna verzija je u igri. Možda je do toga?
Inače, rijekamarti je mail,znači sancta u Rijeci.
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Yolo nadimak je vrh haha 😅

A jeli netko gleda njuskalo? Hahahha koliko ih je mnogo vise na oglasu 🤣🤣

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Prednaručio 28.02. Danas je pokupio. Arena- SD
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Gamad prodaje po visokim cijenama.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice