PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 964.435
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

zato kažem opet, čekajte da SD namiri prednarudjbe i onda kampiranje, tako ce te najprije dobiti

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

ne znam za vas, ali ovo cekanje me natjeralo da pocnem razmisljati o PS6 taman
kad PS5 bude dostupan za kupit u trgovini bit ce svega par mjeseci od najave ps6
tak da je pravo pitanje isplati li se cekati ps5 ? ili odma direkt skociti na next gen ps6

navodno u 8k rezi sa 120 fpsa i 240 hza

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

ne znam za vas, ali ovo cekanje me natjeralo da pocnem razmisljati o PS6 taman
kad PS5 bude dostupan za kupit u trgovini bit ce svega par mjeseci od najave ps6
tak da je pravo pitanje isplati li se cekati ps5 ? ili odma direkt skociti na next gen ps6

navodno u 8k rezi sa 120 fpsa i 240 hza

 

Navodno HG Spot uzima prednarudžbe za PS6 već danas! 

 

Ima smisla, jer ovo za PS5 su narudžbe. Sve čisto nema tu.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

ne znam za vas, ali ovo cekanje me natjeralo da pocnem razmisljati o PS6 taman
kad PS5 bude dostupan za kupit u trgovini bit ce svega par mjeseci od najave ps6
tak da je pravo pitanje isplati li se cekati ps5 ? ili odma direkt skociti na next gen ps6

navodno u 8k rezi sa 120 fpsa i 240 hza

 dobro mislim bas ps6 je malo too much, ali realno, slim ili pro ps5, nije vise uopce čudno da se razmislja, jer ako ces ps5 nabaviti tek za godinu i pol (recimo) u trgovini na polici, onda bolje jos pricekati godinu i nesto sitno

12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Je li se po vama isplati uzimati ova dodatna jamstva?
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sony će još ovu i sljedeću godinu sigurno jahati na valovima cross-gena. Nestašica PS5 i činjenica da još uvijek imaju ogroman install base na PS4 će ih prisiliti da produže očekivano trajanje cross-gen naslova. Efekte toga već vidimo u činjenici da ne znamo launch period za Sony naslove nakon Ratcheta u lipnju, a God of War Ragnarok i Horizon 2 su potvrđeni cross-gen naslovi. To mi nisu neke divne vijesti jer čovjek bi pomislio da će ta nova mašina biti poticaj da napokon idemo dalje od nekih developerskih taktika iz prošle generacije, ali morat ćemo se zadovoljiti sa 4K gamingom, RTX efektima gdje je moguće u 30FPS i čekanjem PRAVE NOVE GENERACIJE IGARA. Zato se više radujem trenutno Ratchetu nego ovim spomenutima, jer je igra napravljena od korijena za PS5. 

 

Hvala bogu ima i backloga uvijek. Posebno sad kad smo toliko čekali na konzolu. Jel se netko još sjeća Demon's Soulsa i Milesa Moralesa?  

 

 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m4st4 kaže...

Sony će još ovu i sljedeću godinu sigurno jahati na valovima cross-gena. Nestašica PS5 i činjenica da još uvijek imaju ogroman install base na PS4 će ih prisiliti da produže očekivano trajanje cross-gen naslova. Efekte toga već vidimo u činjenici da ne znamo launch period za Sony naslove nakon Ratcheta u lipnju, a God of War Ragnarok i Horizon 2 su potvrđeni cross-gen naslovi. To mi nisu neke divne vijesti jer čovjek bi pomislio da će ta nova mašina biti poticaj da napokon idemo dalje od nekih developerskih taktika iz prošle generacije, ali morat ćemo se zadovoljiti sa 4K gamingom, RTX efektima gdje je moguće u 30FPS i čekanjem PRAVE NOVE GENERACIJE IGARA. Zato se više radujem trenutno Ratchetu nego ovim spomenutima, jer je igra napravljena od korijena za PS5. 

 

Hvala bogu ima i backloga uvijek. Posebno sad kad smo toliko čekali na konzolu. Jel se netko još sjeća Demon's Soulsa i Milesa Moralesa?  

 

 

 E pa taj demon souls i miles morales su one stare igre jos prve izasle za PS5, dok ga dobijem kupit cu ih na dnizenju od 80%

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

ne znam meni je god of war meh, horizon nisam jos prvi dio odigrao.
ratchet mi je dosta tezak zapeo sam na nekom bossu i odustao.

kaj se tice demon souls-a to mi se jedino i igra, ono sto me veseli
je cinjenica dok mi ps5 dode demon souls ce ici po 50-100kn, a mozda
i bude u sklopu + igara.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Veselio me i taj Ray Tracing, ali kako više istražujem i čitam o tome, čini mi se da će već kroz par godina RTX biti smooth samo na nekom još nenajavljenom PS5 Pro, užasno zahtjevna stvarčica! Povremeno igram Minecraft i nisam siguran da PS5 uopće može pokrenuti tu igru s RTX efektima na stabilnih 30FPS.
Control Ultimate Edition sam zgrabio preko PS Gold za veljaču i izgleda zakon, ali i to je cross-gen.

Ukratko...Uvijek neki vrag blokira napredak. 😅

SSD disk i brza učitavanja na svim razinama su zakon i tu se već vidi ogroman napredak.
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Meni e kupi nudi tog Spidermana u pola cijene oko 225 Kn ka znak isprike zbog čekanja. Posto neigram takve igre ne bi ga uzeo ni da mi ga daju za djabe

 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ali najjača spika ikad.

U prekršaju smo, želite li biti budale i potrošiti još para kod nas? Nije to u pola cijene, to je još para njima.

Nevjerojatni su s tim ponudama.

Ubaci kupon za šest mjeseci PS Gold, ubaci tog Spideya ili extra DualSense u paket i šuti.
 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Tebi su bar nekaj ponudili, a nama SD dala 100kn ako kupimo za 500kn, mislim ono... 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Baš to kaj veliš, ubacite ps+ pretplatu na godinu u kutiju sa plejkom i poklopite se po ušima.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Upravo dobio mail od HG Spota. Moram pohvaliti Dominika iz HG Spota koji vec mjesecima odgovara na mailove u najbrzem mogucem roku. Mislim da je tim ljudima koji nam odgovaraju na mailove i pozive najteze, jer zapravo nisu krivi apsolutno nista..., a moraju se opravdavati u ime tamo nekog "poslovnjaka" koji bere lovu...

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

A kada si ti napravio preorder?

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Dajte ljudi kada stavljate te informacije o dostavi napišite kada ste uplatili preorder.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
user2206 kaže...

Dajte ljudi kada stavljate te informacije o dostavi napišite kada ste uplatili preorder.

 Da, kada i koju verziju....to sam bas ja htio napisati

4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

meni su 01.02. potvrdili uplatu od 3850kn za BR verziju
te javili da cu obavijest kad stigne moja.

EDIT: u HG Spot-u

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2021 13:11 (bloodborne).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...

 zadnji put sam narucio dualsense iz SD i pisalo je pod free dostava klasična, pretpostavljam HP, a ako nadoplatim mislim 15 kn onda ide GLSom, odabro sam besplatna dostava i stiglo svejedno GLSom :D

 

Meni isto, i zasebno dualsense kad sam uzimao i PS5, za oboje sam odabrao besplatnu dostavu (HP) a oboje je stiglo GLS-om i to jedan dan nakon predaje dostavnoj službi, i za to moram pohvaliti SD. Dualsense sam uzimao pred Božić i u toj gužvi je bez obzira na sve obrađena narudžba, poslan i dostavljen za jedan dan. A odabrana besplatna dostava.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Maat kaže...
Nightyx kaže...

 zadnji put sam narucio dualsense iz SD i pisalo je pod free dostava klasična, pretpostavljam HP, a ako nadoplatim mislim 15 kn onda ide GLSom, odabro sam besplatna dostava i stiglo svejedno GLSom :D

 

Meni isto, i zasebno dualsense kad sam uzimao i PS5, za oboje sam odabrao besplatnu dostavu (HP) a oboje je stiglo GLS-om i to jedan dan nakon predaje dostavnoj službi, i za to moram pohvaliti SD. Dualsense sam uzimao pred Božić i u toj gužvi je bez obzira na sve obrađena narudžba, poslan i dostavljen za jedan dan. A odabrana besplatna dostava.

 Da, zato mi i zao zbog ovog sto se dogadja sa PS5, jer ostale stvari ekspresno salju

6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ezel94 kaže...
Je li se po vama isplati uzimati ova dodatna jamstva?

 

Pa za samu konzolu mislim da bi se isplatilo ako se može dobiti produljenje originalnog tvorničkog jamstva. 

Ona produljena jamstva preko osiguravajućih kuća ne znam, ali bio bih oprezan. Kad su osiguravajuće kuće u pitanju mišljenja sam da uvijek nastoje izvrdavati i osporiti svoju obavezu. A u tom slučaju je jako teško nešto izgurati.

12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Da, preko Unique je ja mislim, ali navodno pokriva sve što i tvorničko jamstvo, a na eKupi je 109 kn dodatno 2 godine.
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Soriii, moja greška

preorder sam napravio 17.11.2020. 
uplacena puna cijena za digitalnu verziju. 

4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

procitajte si samo uvjete tog dodatnog jamstva i pripazite di ga uzimate.

nije to bas takvo med i mlijeko kak se cini na prvu.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2021 14:41 (bloodborne).
Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
herya kaže...

Napravio preorder 6.1

 Oni su ti pametno pisali sigurno kao i svima da ocekuju br isporuke placenih avansa u 2. Misecu. I u toj recenici uopce nerecu oces ti spadati i njih a kada si prednarucio je i nelogicno da spadas al ifraju igru rjeci. Ja tek sada dobivan od narudbe 12.11. A rekli su ovom turom namiriti 1.11. Do 20.11. Znaci da ocekuju isporuke u veljaci nije laz nego igra rjeci u kojoj jesu isporuke al ne preko 20.11. XD

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
THIS IS NOT A DRILL.

I REPEAT.

THIS IS NOT A DRILL.

Poštovani primatelju,

Ovime Vas obavještavamo da je SANCTA DOMENICA d.o.o. pripremio paket(e) za Vas.

(info o adresi i da bi mogla biti isporuka sljedeći radni dan blabla)

Zbog sve intenzivnije pandemije virusa COVID-19, u korist zdravstvene zaštite i prevencije, GLS Hrvatska od 23.3.2020 uvodi privremenu preventivnu mjeru isporuke opcijom beskontaktne isporuke paketa.

Imajte na umu da odabirom ove usluge primatelj ne unosi potpis u skener, umjesto njega kurir unosi ime i prezime primatelja. Takvim preuzimanjem paketa ni primatelj ni pošiljatelj nemaju temelja za podnošenje odštetnog zahtjeva vezano za nedostatak potpisa.

Ovo je automatski generirana poruka stoga Vas molimo da na nju ne odgovarate.

Srdačan pozdrav,

GLS Croatia

Prednaručeno 8.10. u SD!

*Dobio sam i sms od GLS-a! Znači sutra ili najkasnije preksutra Plej 5! Ajmo malo hajpa ekipa iz listopada. :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2021 13:39 (m4st4).
 
11 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m4st4 kaže...
THIS IS NOT A DRILL.

I REPEAT.

THIS IS NOT A DRILL.

Poštovani primatelju,

Ovime Vas obavještavamo da je SANCTA DOMENICA d.o.o. pripremio paket(e) za Vas.

(info o adresi i da bi mogla biti isporuka sljedeći radni dan blabla)

Zbog sve intenzivnije pandemije virusa COVID-19, u korist zdravstvene zaštite i prevencije, GLS Hrvatska od 23.3.2020 uvodi privremenu preventivnu mjeru isporuke opcijom beskontaktne isporuke paketa.

Imajte na umu da odabirom ove usluge primatelj ne unosi potpis u skener, umjesto njega kurir unosi ime i prezime primatelja. Takvim preuzimanjem paketa ni primatelj ni pošiljatelj nemaju temelja za podnošenje odštetnog zahtjeva vezano za nedostatak potpisa.

Ovo je automatski generirana poruka stoga Vas molimo da na nju ne odgovarate.

Srdačan pozdrav,

GLS Croatia

Prednaručeno 8.10. u SD!

*Dobio sam i sms od GLS-a! Znači sutra ili najkasnije preksutra Plej 5! Ajmo malo hajpa ekipa iz listopada. :D

 Također naručeno 8.10. i dosa mail, napokon da je ova nocna mora gotova

12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Super za vas, al evo npr. ja koji sam 7.10 preorderao BR verziju i dalje nis nisam dobio. Toliko o redoslijedu

 

 

Hahahaha, taman kliknem "Posalji" kad ono evo SMS-a i maila.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2021 13:58 (Grozni_Zabac).
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m4st4 kaže...
THIS IS NOT A DRILL.

I REPEAT.

THIS IS NOT A DRILL.

Poštovani primatelju,

Ovime Vas obavještavamo da je SANCTA DOMENICA d.o.o. pripremio paket(e) za Vas.

(info o adresi i da bi mogla biti isporuka sljedeći radni dan blabla)

Zbog sve intenzivnije pandemije virusa COVID-19, u korist zdravstvene zaštite i prevencije, GLS Hrvatska od 23.3.2020 uvodi privremenu preventivnu mjeru isporuke opcijom beskontaktne isporuke paketa.

Imajte na umu da odabirom ove usluge primatelj ne unosi potpis u skener, umjesto njega kurir unosi ime i prezime primatelja. Takvim preuzimanjem paketa ni primatelj ni pošiljatelj nemaju temelja za podnošenje odštetnog zahtjeva vezano za nedostatak potpisa.

Ovo je automatski generirana poruka stoga Vas molimo da na nju ne odgovarate.

Srdačan pozdrav,

GLS Croatia

Prednaručeno 8.10. u SD!

*Dobio sam i sms od GLS-a! Znači sutra ili najkasnije preksutra Plej 5! Ajmo malo hajpa ekipa iz listopada. :D

 

opaaa, ja jos nisam nista dobio, al drago mi je da ti jesi :D

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Grozni, provjeri si spam.

Također, sigurno ćeš dobiti mail danas-sutra, ne sumnjam, ali vjerujem da je ulogu igrao i moj pressing unazad deset dana. Možda su mi stavili zadnji mail pod zvjezdicu 'kritično'. 😁

Realnije objašnjenje: više operatera radi na različitim listama, neće biti isto vrijeme svima ili po redoslijedu, ali listopad će biti odrađen, po obećanju.
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Joj kako me to nervira, opet sve naopačke, nikakvog reda, očito da se ne mogu naučiti obaviještavat ljude redosljedom, ja isto niš nisam dobio, 5.10 naručeno

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice