PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.804.043
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
stiffler13 kaže...
big_guy kaže...

Zar je Ghost of Tsushima toliko dobar da mu nikako ne pada cijena

Izasla je tjedan dana nakon tlou2 i vidio sam da tlou2 prodaju cak i po 200,max 250.GOT ima relativno malo na oglasu i svi su po 300-350..

Malo ljudi ga je kupilo pa je cijena visoka, evo ja ga sutra platiniram pa će ići za 290 ( ako ćeš je pokupit u Vinkovcima, 300 sa slanjem Tiskom)... Lova unaprijed :-) Ali stvarno je za uživanje

 Da jako ga malo ima, a igra je odlična... Došao sam negdje do pola i mislim da ću ga završiti kroz tjedan do dva pa ću ga mijenjati za 300 papira (primopredaja Zg ili plaćate dostavu ako je ostatak države).

I am over 9000!!!
9 godina
offline
PlayStation 4

Neznam dali se radi o novom deal of the week ili ne, ali imate AC ODYSSEY GOLD EDITION za 20$ u US

AC Odyssey 137Kn HR 15$ US

AC Odyssey Gold Edition 230KN HR 20$ US

Još jedan razlog zasto imati US Račun  

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Evo napravila sam neki dan američki account na storeu ali ga nisam još iskoristila, čekam da me nešto privuče.

Na PS4 bi sad još trebala napravit Create User s tim američkim accountom, onda mogu kupit igre je li tako? Je li moram još što napravit ili je to to? Poslije mogu igrat igre s hrvatskm accountom?

Oprosti na puno pitanja, čisto ne želim nešto falit :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2020 12:23 (zeze88).
9 godina
online
Re: PlayStation 4

 

ne kužim baš kak je to tak dobar deal. Platio sam isto taj gold edition 30 eura prije nego što sam tata postao, a dijete mi sad ima godinu i 4 mjeseca

12 godina
offline
Re: PlayStation 4

samo je bitno da za adresu izaberes neku drzavu koja je tax free, Alaska npr.

PSN Tokioplastic292
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pa 20$ je manje od 30 eura :)
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Kak funkcionira taj US acc ? napravim novog Usera sa lokacijom gore spomenutom npr. Aljaska.

game share-am igrice na hrv acc i to je to ? plaćanje igara na storeu ? paypal, revolut, moja pbz visa, nesto "trece" ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pa da, zato i navodim sve cijene u videima, u US platis 20$ a u EU 30€.... Istu igru.... Mene izasao AC Gold 140 kn 22$
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Kak funkcionira taj US acc ? napravim novog Usera sa lokacijom gore spomenutom npr. Aljaska.

game share-am igrice na hrv acc i to je to ? plaćanje igara na storeu ? paypal, revolut, moja pbz visa, nesto "trece" ?

 postavis da ti je primarna konzola za us acc, download igru na us acc, logujes se na hrvatski acc i igras uredno. sto se tice placanja, kupujes bonove na stranicama kao sto je to npr https://www.pcgamesupply.com/

PSN Tokioplastic292
16 godina
offline
PlayStation 4

ac je na pocetku super ali nakon cirka 5 sati mi je jako dosadio..

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Znači ko svaki AC
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
kiša pada... izgleda da će ps4pro danas biti u pogonu 6-8 sati:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Kak funkcionira taj US acc ? napravim novog Usera sa lokacijom gore spomenutom npr. Aljaska.

game share-am igrice na hrv acc i to je to ? plaćanje igara na storeu ? paypal, revolut, moja pbz visa, nesto "trece" ?

 Ne prihvaća ti naše kartice niti paypal, tako da moraš kupovati PS bonove online i onda ih unijeti u store. Nije neki problem, a isplatit će ti se. Pogotovo sad sa PS5 kad su u Americi Sony 1st party igre jeftinije za 20 eura u odnosu na Europu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Aha kuzim taj bon je za onaj wallet. Super, budem to isprobao. Ako ne za ps4 onda tamo 26.03 za ps5 😂

 

Edit: da li je netko od vas rastavljao "kompletno" slim za ciscenje promjenu paste ? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2020 17:33 (bloodborne).
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
bloodborne kaže...

Kak funkcionira taj US acc ? napravim novog Usera sa lokacijom gore spomenutom npr. Aljaska.

game share-am igrice na hrv acc i to je to ? plaćanje igara na storeu ? paypal, revolut, moja pbz visa, nesto "trece" ?

 Ne prihvaća ti naše kartice niti paypal, tako da moraš kupovati PS bonove online i onda ih unijeti u store. Nije neki problem, a isplatit će ti se. Pogotovo sad sa PS5 kad su u Americi Sony 1st party igre jeftinije za 20 eura u odnosu na Europu.

 revolut?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterG kaže...
antimadridista kaže...
bloodborne kaže...

Kak funkcionira taj US acc ? napravim novog Usera sa lokacijom gore spomenutom npr. Aljaska.

game share-am igrice na hrv acc i to je to ? plaćanje igara na storeu ? paypal, revolut, moja pbz visa, nesto "trece" ?

 Ne prihvaća ti naše kartice niti paypal, tako da moraš kupovati PS bonove online i onda ih unijeti u store. Nije neki problem, a isplatit će ti se. Pogotovo sad sa PS5 kad su u Americi Sony 1st party igre jeftinije za 20 eura u odnosu na Europu.

 revolut?

Ne radi. Probao.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4

US Account Guide
1. Korak: Email adresa koju ne koristite
2. Korak: US fake adress generator, pozeljno je da je adresa u Aljasci ili Oregonu zbog 0% pdva
3. Korak: Napravite US Account s fake adresom
4. Korak: Kupujete Psn Kartice na PC Game Supply.... Za svakih 10$ ide 1$ Naknade više, plaćate paypalom ili karticom, kod dolazi instantno

Mozete i kupovati i na Amazonu US (bez naknade) ali onda i tamo morate raditi fake US account
5. Korak: Unesete kod na vašem US računu i iznos se nalazi u vasem walletu i direktno iz walleta placate igre.


To je sve. Bit ce ogromna razlika između US i EU na PS5. 70$ naspram 80€ pa vi vidite, pogotovo ako kupite digitalnu verziju.

Najpovoljniji je store u Indiji, tamo su vam nove igre 350 kn, Jednaku stvar radite i za India Account, psn gift cards tada kupujete preko Amazon India s fake India racunom

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 18:44 (Gogy7).
Moj PC  
8 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
US Account Guide
1. Korak: Email adresa koju ne koristite
2. Korak: US fake adress generator, pozeljno je da je adresa u Aljasci ili Oregonu zbog 0% pdva
3. Korak: Napravite US Account s fake adresom
4. Korak: Kupujete Psn Kartice na PC Game Supply.... Za svakih 10$ ide 1$ Naknade više, plaćate paypalom ili karticom, kod dolazi instantno
5. Korak: Unesete kod na vašem US računu i iznos se nalazi u vasem walletu i direktno iz walleta placate igre.
To je sve. Bit ce ogromna razlika između US i EU na PS5. 70$ naspram 80€ pa vi vidite, pogotovo ako kupite digitalnu verziju.

Najpovoljniji je store u Indiji, tamo su vam nove igre 350 kn, imam par ljudi tamo pa cu pokušati sloziti kakav deal za njihove psn kartice, tesko ih je pouzdano nabaviti

 Sve točno, samo ja kupujem bonove na US Amazonu. Isto dobiješ kod iste sekunde ali nema nikakvih dodatnih naknada za razliku od pcgamesupply itd.

US amazon prima naše kartice, i isto samo unesete fake US adresu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tako je amazon je tu top i prima sve kartice. Pc game suply samo kad ima one 10% popusta akcije.
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
https://www.g2a.com/

Provjeri koji puta ovdje. Nisam uzimao jer sam odjebao US account, ali kad sam frendu preporučio stranicu, znalo je bit ponuda 10$ bon po 7-8$.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

 Sve točno, samo ja kupujem bonove na US Amazonu. Isto dobiješ kod iste sekunde ali nema nikakvih dodatnih naknada za razliku od pcgamesupply itd.

US amazon prima naše kartice, i isto samo unesete fake US adresu.

Gajotres kaže...
Tako je amazon je tu top i prima sve kartice. Pc game suply samo kad ima one 10% popusta akcije.

Samo isto treba uzeti drzavu bez digitalnog poreza, kao i kad radis US Account. 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
online
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
https://www.g2a.com/

Provjeri koji puta ovdje. Nisam uzimao jer sam odjebao US account, ali kad sam frendu preporučio stranicu, znalo je bit ponuda 10$ bon po 7-8$.

 

Treba svaki dan provjeravati da ne propusti ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
PlayStation 4

Potvrđujem za Amazon. Uvijek tamo kupujem bonove. Pouzdano i brzo. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jel netko zainteresiran za Watch Dogs Legion? Igra je dosta nahajpana zbog mogućnosti da regrutiras bilo koga ali po meni izgleda jako lose s tehničke strane. Bas sam pogledao preview od ACGa. Likovi izgledaju kao da su iz Mass Effect Andromede i glas im je izmjenjen uz pomoć AI. Igra mi djeluje potpuno nezanimljivo kao i WD2.
Ako vec mislite nabaviti igru istrazite malo o njoj. Od mene preskok.
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja sam igrao svaki watch dogs dosad tako da cu i ovaj.Necu uzimati odmah, ali kad bude na nekom popustu cu ugrabit.Prvi mi je bio najbolji, bila mi je dobra prica.Drugi je sareniji a likovi mi nisu sjeli nesta.Al misije i hakiranje mi se svidaju.

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Jel netko zainteresiran za Watch Dogs Legion? Igra je dosta nahajpana zbog mogućnosti da regrutiras bilo koga ali po meni izgleda jako lose s tehničke strane. Bas sam pogledao preview od ACGa. Likovi izgledaju kao da su iz Mass Effect Andromede i glas im je izmjenjen uz pomoć AI. Igra mi djeluje potpuno nezanimljivo kao i WD2.
Ako vec mislite nabaviti igru istrazite malo o njoj. Od mene preskok.

 

Čitao sam nekakvo mišljenje jednog tipa koji je igrao Watch Dogs Legion, AC Valhala i Cyberpunk 2077, tip je neki novinar i nešto je uspoređivao te sve igre, uglavnom rekao mu je da mu se čini da je u WD Legion od sve tri igre najveći osjećaj živog svijeta oko tebe, rekao je "feels more alive than cp2077". Vjerojatno je to zbog toga što svaki NPC ima neki background. Meni osobno se na prvu baš i ne sviđa da nemamo nekog protagonista s kojim se možemo povezat, nego hrpu ljudi, puno mi više odgovara cyberpunkov način ili od ac valhale gdje imamo jednog lika. Ali sve tri igre ću definitivno pratiti pa ćemo vidjeti.

 

U svakom slučaju možda ti WD nekom ne odgovaraju, ali ima itekako puno ljudi koji vole te igre.

15 godina
online
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Jel netko zainteresiran za Watch Dogs Legion? Igra je dosta nahajpana zbog mogućnosti da regrutiras bilo koga ali po meni izgleda jako lose s tehničke strane. Bas sam pogledao preview od ACGa. Likovi izgledaju kao da su iz Mass Effect Andromede i glas im je izmjenjen uz pomoć AI. Igra mi djeluje potpuno nezanimljivo kao i WD2.
Ako vec mislite nabaviti igru istrazite malo o njoj. Od mene preskok.

 

Sve watchdogse do sad sam igrao i svi su mi bili potpuno nezanimljivi, nisam se mogao ufurati u setting, a gameplay je bio traljav i zbunjujuć. Ništa me nije tjeralo da igram dalje, pogotovo u dvojki gdje je priča totalna retardacija.

Ovo sigurno ne planiram kupiti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tocno moje mišljenje, gameplay toliko traljav a prica bez veze, ali klincima je ocito zanimljivo ici uokolo i hakirati i glupirati se...
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Jel netko zainteresiran za Watch Dogs Legion? Igra je dosta nahajpana zbog mogućnosti da regrutiras bilo koga ali po meni izgleda jako lose s tehničke strane. Bas sam pogledao preview od ACGa. Likovi izgledaju kao da su iz Mass Effect Andromede i glas im je izmjenjen uz pomoć AI. Igra mi djeluje potpuno nezanimljivo kao i WD2.
Ako vec mislite nabaviti igru istrazite malo o njoj. Od mene preskok.

 Da kad se pogleda gameplay nije to ono što se očekivalo. Također za sada ide na hold.

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
Jel netko zainteresiran za Watch Dogs Legion? Igra je dosta nahajpana zbog mogućnosti da regrutiras bilo koga ali po meni izgleda jako lose s tehničke strane. Bas sam pogledao preview od ACGa. Likovi izgledaju kao da su iz Mass Effect Andromede i glas im je izmjenjen uz pomoć AI. Igra mi djeluje potpuno nezanimljivo kao i WD2.
Ako vec mislite nabaviti igru istrazite malo o njoj. Od mene preskok.

 

nisam se mogao ufurati u setting, a gameplay je bio traljav i zbunjujuć.

 ovo je mene mucilo sa jedinicom, trcim trcim najednom se lean-am uz zid pa to šuljanje,

 kretnje totalno kako kazes zbunjujuce zbog toga i dosta teskog repetitivnog sadrzaja neprijatelja
 sam naposljetku i odustao.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice