PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.802.221
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Taman prije dan dva pohvalim ovdje techland i dying light 2, kad ono danas techland objavi da prekidaju suradnju sa Chrisom Avellonom. Tip je odličan pisac, među ostalima je radio na SW Kotor 2, Planescape Torment, Prey, Fallout NV itd. I sada ga je techland otkantao jer su ga neke žene optužile za seksualno napastovanje. Nemam blage jel istina, ali mi je stvarno žao sto je prestao raditi na dying light 2. Jebiga
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
PlayStation 4

Dobio sam onaj narancasti siljak od diva i sad mogu u one odaje kad razbijem ogledalo pa se otvori. Ne znam koliko je jos do kraja igre. Ugl borio sam se sa 2 valkire porazio sam ih ova druga mi je mozak popila jedno 2 sata muke (ona sto stvara hrpu dodatnih neprijatelja pa se tesko fokusirat samo na nju) ugl jebeno tesko je bilo. Pa ne znam da rijesavam njih sad ili kasnije kad ojacam. Jer volim okolo istrazivati, za bolji armor jos nemam za legendarni mi treba neka tinjajuca zeravica tako nesto haha... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Za final valkire mi je trebalo nekoliko sesija sa prekidima jer sam pokusavao forsirati nesto ranije nego sto sam trebao. U svakom slucaju preporucujem da ih se rijesavas pred kraje igre, olaksat ce ti zivot nenormalno.
PeTak
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
BeLLicus kaže...

Dobio sam onaj narancasti siljak od diva i sad mogu u one odaje kad razbijem ogledalo pa se otvori. Ne znam koliko je jos do kraja igre. Ugl borio sam se sa 2 valkire porazio sam ih ova druga mi je mozak popila jedno 2 sata muke (ona sto stvara hrpu dodatnih neprijatelja pa se tesko fokusirat samo na nju) ugl jebeno tesko je bilo. Pa ne znam da rijesavam njih sad ili kasnije kad ojacam. Jer volim okolo istrazivati, za bolji armor jos nemam za legendarni mi treba neka tinjajuca zeravica tako nesto haha... 

Skupljaj prvo kvalitetnu opremu i dobre runic sposobnosti. 

 

A valkire... ima ih osam, svaka se bori malo drugačije od druge. I onda na kraju imaš njihovu kraljicu koja kombinira stil borbe od svake od ovih osam pomalo. Trebalo mi je nekih tjedan dana da pohvatam sve trikove i napokon svladam i nju.

16 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam p*****a.

Rijesio sam Vaklyrie na easy 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

Ja zapravo nemam problema sa bossevima u GOW čak sam prvu valkiru pomeo bez problema, igram na predzadnjoj tezini, navikao sam na takve boss bitke u sekiru i Dark Souls igrama. Ova valkira Cara me je izjebala ne zato što je moćna nego zato što spawna 5 dragurova koji me smaraju čitavo jebeno vrijeme i ne mogu se fokusirat samo na nju neg mi oni idu na kurac i gađaju me vatrom i sa svime živim. Inače volim dobre boss fightove 1 na 1 i tu guštam. Ali spawnat mi sastrane neprijatelje i to još hrpu nji kad je i glavni boss već jak mi je baš smor. Pobjedio sam ju na kraju, ali da sam guštao nisam. Nadam se da je što manje tih pičkastih valkira koje spawnaju enemye i kad je već boss fight onda 1v1 a ne da ja se borim sa njom 10 minuta spusim ju na 2 udarca do finisha i draugr me pogodi sa vatrenom loptom u leđa što nikako nisam mogao ni vidjeti tik do samog udarca. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.6.2020 20:38 (BeLLicus).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4

Kuzim te, na svu srecu nema ih takvih.

PeTak
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

pozz, otkad sam napravio rebuild databasea, poceli mi dolazit updateovi od igara koje nisam dugo pokrenio i preko cca 10 gb su.Problem je sto mi pise da nema prostora.Na plejki imam oko 50 gb slobodno.A imam i eksterni disk ukljucen na kojem ima oko 800 gb slobodno.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

danas sam primjetio da mi je pored slike profila na Playstationu se odjednom pojavio crveni kružić sa bijelim X u sredini. Izgleda kao da nešto nije ok. jel ima netko ideju zašto je to tako? siguran sam da sam spojen na internet

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.6.2020 20:57 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4

Imao sam i ja to, ali onda je samo nestalo nakon nekoliko dana... 

PeTak
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.6.2020 21:07 (IvanDado).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Evo i meni sad nestalo. Valjda je sve ok
9 godina
offline
PlayStation 4

Svratio sam malo do muspheilema valjda se tako pise onaj svijet vatre skupljao ovu zeravicu na trialima rijesio 3 triala za sada. Zna biti zajebano. Uglavnom da tu žeravicu koju skupljam na trialima cuvam za ove armore epic (zuta boja) vidim da za njih treba ta žeravica? Ti zuti armori su najkvalitetniji jel mogu se najvise nadogradivati... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
stribs kaže...

pozz, otkad sam napravio rebuild databasea, poceli mi dolazit updateovi od igara koje nisam dugo pokrenio i preko cca 10 gb su.Problem je sto mi pise da nema prostora.Na plejki imam oko 50 gb slobodno.A imam i eksterni disk ukljucen na kojem ima oko 800 gb slobodno.

 Prebaci igre na externi hard ... potraži pod settings,tamo imaš da mu odrediš koji je prioritetni hard ...

12 godina
offline
PlayStation 4

Vidim na YouTubeu da se može igrati sa ps4 kontrolerom na tabletima. 

Zanima da li se može ps4 spojiti nekako na tablet preko hdmi kabla ili slično? 

To vjerojatno samo monitori i tv mogu, ali eto da pitam pametnije od sebe kad ja ne znam:) 

Ovo što sam vidio na YouTubeu je remote play. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nova Crash Bandicoot 4 igra je vec dostupna za preorder, spominje se i offline multiplayer za do 4 igrača, a cijena je 60$.
Nekako mi ne pase cijena, nije mi crash igra za 60$, cekat cu da padne ispod 40$.
Moj PC  
2 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Tony hawk 1 i 2 300kn i gundam mobile suit. To dvoje mi se svida.

500kn za crasha je fakat previse.

6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
nbdy32 kaže...
stribs kaže...

pozz, otkad sam napravio rebuild databasea, poceli mi dolazit updateovi od igara koje nisam dugo pokrenio i preko cca 10 gb su.Problem je sto mi pise da nema prostora.Na plejki imam oko 50 gb slobodno.A imam i eksterni disk ukljucen na kojem ima oko 800 gb slobodno.

 Prebaci igre na externi hard ... potraži pod settings,tamo imaš da mu odrediš koji je prioritetni hard ...

 Hvala.Prebacio sam neke.Dobro je sad 

9 godina
offline
PlayStation 4

Novi Sale MID-YEAR DEALS

 

RDR 2 227KN

NFS HEAT 300KN

FIFA 20 165KN

WITCHER 3 WILD HUNT 105KN

0NRUSH 35 KN

 

Deal Of The Week je DIABLO 3 125kn

 

Moj PC  
9 0 hvala 7
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...

Novi Sale MID-YEAR DEALS

 

RDR 2 227KN

NFS HEAT Deluxe Edition 300KN

FIFA 20 165KN

WITCHER 3 WILD HUNT 105KN

0NRUSH 35 KN

 

Deal Of The Week je DIABLO 3 125kn

 

 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.6.2020 16:16 (x18x05x).
12 godina
offline
PlayStation 4

Jel valja Hitman GOTY? 90 kn je pa mislim uzet, stealth mi je ok žanr, no piše da je to cijela prva sezona. Je li bilo još sezona nakon te prve?

 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4

Imas dvije igre, to jest dvije sezona. Uskoro dolazi treca igra, to jest sezona lol. Meni osobno okay, pogotovo za tu cijenu. Iako nisam fan sto su napravili od Hitmana. Biti ce gust odigrati kad i treca igra/sezona bude vani, pa onda u kompletu sve preci kao jednu pravu Hitman igru.

PeTak
9 godina
offline
PlayStation 4

Još jedan Sale - Igre Ispod 150KN

 

CONTROL 150KN

BF5 + UFC3 150KN

SNIPER ELITE 4 85KN

inFAMOUS Second Son™ + inFAMOUS™ First Light 85KN

DIRT RALLY 2.0 GOTY 150KN

YAKUZA 0 75KN

Deus Ex: Mankind Divided 30KN
Moj PC  
5 0 hvala 3
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
izgleda da bi napokon mogao uzeti Sniper elite 4...igrao tricu na PC...ono baš gušt i još kad igraš na hardu
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pokupio sam Sniper Elite 4 kad je bio free za PS+.

Iako ne volim stealth igre nikako, Sniper Elite me skroz zabavio, plus ima i multiplayer!
9 godina
offline
PlayStation 4

Pozz! Ekipa dali neko imao slicnu situaciju. Gledam DVD na PS4 sve stima osim sta na ekranu stalno stoj ta poruka ( slika dolje ) prepostavljam da to nije od plejke vec od TV-a, ali nikako da je maknem. Mogu gledati NP, ali bode u oci. :) Dali postoj neka caka za to rijesiti, ili se moram pomirit s time!?

Odmori se u Istini! 😊
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
veseli007 kaže...

Pozz! Ekipa dali neko imao slicnu situaciju. Gledam DVD na PS4 sve stima osim sta na ekranu stalno stoj ta poruka ( slika dolje ) prepostavljam da to nije od plejke vec od TV-a, ali nikako da je maknem. Mogu gledati NP, ali bode u oci. :) Dali postoj neka caka za to rijesiti, ili se moram pomirit s time!?

 

To se pojavljuje dok TV detektira promjenu na input signalu. Ako nikad ne nestaje možda se stalno nešto mijenja.

Možda kabel nije baš dobar, jesi probao s drugim kablom? 

A zvuka imaš? Probaj promijeniti output zvuka s playke na nešto drugo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
veseli007 kaže...

Pozz! Ekipa dali neko imao slicnu situaciju. Gledam DVD na PS4 sve stima osim sta na ekranu stalno stoj ta poruka ( slika dolje ) prepostavljam da to nije od plejke vec od TV-a, ali nikako da je maknem. Mogu gledati NP, ali bode u oci. :) Dali postoj neka caka za to rijesiti, ili se moram pomirit s time!?

 

To se pojavljuje dok TV detektira promjenu na input signalu. Ako nikad ne nestaje možda se stalno nešto mijenja.

Možda kabel nije baš dobar, jesi probao s drugim kablom? 

A zvuka imaš? Probaj promijeniti output zvuka s playke na nešto drugo.

 Thx! Rijesio sam 😁 bile su mi slusalice spojene na USB kad sam ih izvukao sve 5 radi! Vjerovatno cu za gledanje i slusanje sa slusalicama morati promijeniti output na pleyki!

 

Mjenjao sam output, pokuso sa svim trima ali nikao neide da se makne ta poruka! Nije neki problem za sada, jer rijetko kada gledam film sa sluskama! 5.1 Surround je ipak bolji od sluski, lijepsi dozivljaj filma! 

 

Hvala ti!  

Odmori se u Istini! 😊
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2020 17:07 (veseli007).
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ekipa jucer san nakon dugo vrimena pokrenia COD MW,instalira updateove nove za sezonu 4,i u meniju me odma izbacilo iz igre uz poruku da je ps4 pregrijan-"system is too hot."
Imam PS4 Pro star godinu i po,nikad ciscen,i prije se on cuo ko Boeing 747,al jucer pogotovo...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...
Ekipa jucer san nakon dugo vrimena pokrenia COD MW,instalira updateove nove za sezonu 4,i u meniju me odma izbacilo iz igre uz poruku da je ps4 pregrijan-"system is too hot."
Imam PS4 Pro star godinu i po,nikad ciscen,i prije se on cuo ko Boeing 747,al jucer pogotovo...

 I? Pa jasno ko dan, pregrijava se, treba ga ispuhati od prašine i nebi bilo loše promjeniti termalnu pastu.

10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
posto mi je garancija istekla mislia san prominit termalnu pastu ali me strah da nebi sjeba nesto
Da kupin i onaj komprimirani zrak u spreju?
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice