PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.801.150
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Uf, baš sam razočaran ovim Nioh 2 previewima. Onako na prvu izgleda ko dlc za jedinicu... Svi neprijatelji su identični, wtf.

Iste ikone, isti nazivi skillova, isti combat.

Gdje je tu nešto novo?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2020 18:30 (Hexfire).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

Taman pitao bio za assassins odyssey bude li na popustu i evo ga za 15 dolara. 

Zanima me ima li kakve veze deluxe edition za single player? 

To je 20 dolara, ali ako dobro razumijem dobiješ neka oružja samo ili?

 https://store.playstation.com/en-us/product/UP0001-CUSA09311_00-EDITIONDELUXE000 

 

Gold edition je 25 dolara i uz to ide 2 dlc i Assassin's Creed® III Remastered. 

 AC Odyssey je meni odlična igra, ali još nisam došao do kraja.

Deluxe, kao u većini igara, ti daje samo oružja i oklope koje brzo nadomjestiš boljima, tako da nemoj uzimati.

 

DLC-i za Odyssey navodno nose sa sobom još 20-ak sati gameplaya. Super, ako se ne zasitiš osnovne igre koja traje podosta dugo.

AC3 me nikad nije povukao da ozbiljnije odigram.

PSN - DeniZg80
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Uf, baš sam razočaran ovim Nioh 2 previewima. Onako na prvu izgleda ko dlc za jedinicu... Svi neprijatelji su identični, wtf.

Iste ikone, isti nazivi skillova, isti combat.

Gdje je tu nešto novo?

 Kolko sam skužio, novost je da se možeš pretvoriti u Yokai-a i da možeš summonirati friendly NPC-eve da ti pomognu, slično kao što si u jedinici mogao summonirati neprijateljske NPC-eve.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

Taman pitao bio za assassins odyssey bude li na popustu i evo ga za 15 dolara. 

Zanima me ima li kakve veze deluxe edition za single player? 

To je 20 dolara, ali ako dobro razumijem dobiješ neka oružja samo ili?

 https://store.playstation.com/en-us/product/UP0001-CUSA09311_00-EDITIONDELUXE000 

 

Gold edition je 25 dolara i uz to ide 2 dlc i Assassin's Creed® III Remastered. 

 

Deluxe je nepotreban.

A Gold uzmi ako ćeš igrati DLCove, koji su stvarno odlični. Pogotovo onaj drugi "Fate of Atlantis", on je ogroman i dugačak (3 epizode i svaka je po 7h minimalno).

Legacy of the First Blade je oko 10ak sati ako sve igraš.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2020 18:50 (Bitanga).
12 godina
offline
PlayStation 4

Ako je tako onda ću sa kolegom po pola gold uzeti. Jako mi se svidjela igra. Skinuo sa torenta i igrao par dana i uživao i sad sam siguran da je želim kupiti. Šteta što sve igre nemaju demo ili da  se može igrati sat, dva. 

Nego, je li baš bolje da se igra sa ženskim likom ili? Barem tako negdje pričitao. Barem meni je uvijek bolje igrati sa muškim likom. 

Hvala Bitanga:)

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

Ako je tako onda ću sa kolegom po pola gold uzeti. Jako mi se svidjela igra. Skinuo sa torenta i igrao par dana i uživao i sad sam siguran da je želim kupiti. Šteta što sve igre nemaju demo ili da  se može igrati sat, dva. 

Nego, je li baš bolje da se igra sa ženskim likom ili? Barem tako negdje pričitao. Barem meni je uvijek bolje igrati sa muškim likom. 

Hvala Bitanga:)

 

Ja sam igrao sa ženskim. ;-)

Ima scena di se hrva nauljena na olimpijadi, pa bolje pogledati to sa ženskom :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Hehe, pogledat ću na Youtube-u.

Ja igram sa Alexiosom. Baš mi je onako điber lik kakve volim. Mediteranski Geralt sa natruhom Ezia Auditorea.

Odbilo me od igranja sa ženskim likom što i muški i ženski imaju isti character model. Da je Cassandra kao Lara Croft, onda znam što bih odabrao.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2020 19:41 (DeniZg).
11 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav ljudi. Zanima me dal se isplati sada kupovati ps4? Hoce li jos igara izlaziti za njega ili to je to? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Origins nema nikakve veze s odessey pretpostavljam sto se price tice?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nema.

I da se pridruzim preporukama - Odyssey na popustu def vrijedi uhvatit. Daleko najzabavnija igra koju sam pokrenuo prosle godine.
“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” – Stephen Hawking
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
bloodborne kaže...

True, moja prva souls igra je bila ds2 i lagao bih kad bi rekao da nisam bio razocaran.

Frend mi je te godine bio posudio svoj xbox 360 zbog silent hilla downpoura

i nakon toga sam brijo necu vise nikad upalit ds. I onda je doso bloodborne i kurac cim sam

vidio trailer reko sam si kupit cu ps4 doduse tad nisam ni znao da from software stoji iza oba projekta.

 

I laganini je krenulo kad sam tek poceo vrtio sam se oko central yharnama 

dobrih 10-20h i onda sam na kraju bio "prejak" za clerica s toliko sam ga se bojao

i onda je opet ista prica bila s gascoigne na kraju ga ubio iz 3-4og pokusaja.

 

Ima nesto u tim igrama od atmosfere, soundtrackova, communitya.

Za vikend ostavim sign u ringed cityu covjek nas pozove nas 4 komuniciramo gestama

di ko sta zajebancija, vristanje, host padne umre, pa ga zbuksamo uz zid da se ne moze micati.

I da naravno nema mape, puno puta mi se desilo npr watch dogs, nfs da sam na kraju igre provodio

gledajuci u mini map i zapravo nikada nisam ni uzivao bas u igri. A ovdje toga nema trcis izgubis se i lutas dok se ponovo pronades.

 

I fakat im treba dati vremena kad se dode di tih nekih prekrasnih levela igre imaju previse lijepih i creepy mjesta za propustit.

 Atmosfera u BloodBorne-u je fenomenalna i osjetiš istinski strah sa svim tim beštijama.

Prije BloodBorne nisam igrao Souls igre i ovo mi je bilo nešto novo.

Fakat sam uživao igrajući je.

 Najcreepy mi je uper cathedral ward. Najvise mrzim nightmare frontier.

 A u dlcu ne mogu smislit research hall znaci taj level mi tako ide na kurac

 i uvijek jedva cekam da ga prodem da ga vise ne gledam do sljedeceg ng+

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Hehe, pogledat ću na Youtube-u.

Ja igram sa Alexiosom. Baš mi je onako điber lik kakve volim. Mediteranski Geralt sa natruhom Ezia Auditorea.

Odbilo me od igranja sa ženskim likom što i muški i ženski imaju isti character model. Da je Cassandra kao Lara Croft, onda znam što bih odabrao.

 

Da, muškobanjasta je malo, pa se jebe sa svima :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
PlayStation 4

Je li assassins creed odyssey online only? Pročitao na nekom forumu. Zanima me jer kolega sa kojim kupujem igre po pola nema internet. Tražim na Google, ali ništa konkretno ne nalazim. 

edit: Izgleda da nije online only pa sam evo uzeo gold verziju. Nisam igrao assassins creed 3, a djeluje mi zanimljivo pa ću i njega odigrati.  

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.2.2020 7:54 (mariclius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
maxy0 kaže...

Origins nema nikakve veze s odessey pretpostavljam sto se price tice?

 Ima veze ali nije uvjet da si odigrao Origins.

Have no fear, Vlad is here
16 godina
offline
PlayStation 4

Znate li možda jesu li se provođenjem Brexita počele cariniti tj oporezivati sve narudžbe iz GB ili i za to ima neki prijelazni period dok još prolaze pošiljke? Konkretno, naručio bih 3 PS4 igre iz GB.

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.2.2020 15:20 (Tanelorn).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tanelorn kaže...

Znate li možda jesu li se provođenjem Brexita počele cariniti tj oporezivati sve narudžbe iz GB ili i za to ima neki prijelazni period dok još prolaze pošiljke? Konkretno, naručio bih 3 PS4 igre iz GB.

 Mislim da do kraja 2020 si miran. A postoji i mogućnost da se EU dogovori sa GB oko poreza, carina itd pa postoji mogućnost da ostane kao i do sada ali to je samo pretpostavka. 

4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Endymon kaže...

Pozdrav ljudi. Zanima me dal se isplati sada kupovati ps4? Hoce li jos igara izlaziti za njega ili to je to? 

 Mozes kupiti PS4 i odigrati sve PS4 ekskluzive, ali bi ti preporucio da pricekas PS5 jer ces moci igrati sve PS4 igre na PS5. Izlazit ce jos igre za PS4 ove godine.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Endymon kaže...

Pozdrav ljudi. Zanima me dal se isplati sada kupovati ps4? Hoce li jos igara izlaziti za njega ili to je to? 

 Endymon

Ma isplati se odigraš fino sve što te zanima i taman dolazi slijedeće godine kod nas PS5.

Najbolje da ćeš na PS5 igrati PS4 igre biće ti nezanimljive 100%. kada dođu PS5 igre.

Samo kupi i nećeš požaliti.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
mariclius kaže...

Ako je tako onda ću sa kolegom po pola gold uzeti. Jako mi se svidjela igra. Skinuo sa torenta i igrao par dana i uživao i sad sam siguran da je želim kupiti. Šteta što sve igre nemaju demo ili da  se može igrati sat, dva. 

Nego, je li baš bolje da se igra sa ženskim likom ili? Barem tako negdje pričitao. Barem meni je uvijek bolje igrati sa muškim likom. 

Hvala Bitanga:)

 

Ja sam igrao sa ženskim. ;-)

Ima scena di se hrva nauljena na olimpijadi, pa bolje pogledati to sa ženskom :-P

 

Ne samo to, budući da je igra third person, ako već moram gledati u nečiju stražnjicu 100 sati neka ta stražnjica bude ženska. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
mariclius kaže...

Taman pitao bio za assassins odyssey bude li na popustu i evo ga za 15 dolara. 

Zanima me ima li kakve veze deluxe edition za single player? 

To je 20 dolara, ali ako dobro razumijem dobiješ neka oružja samo ili?

 https://store.playstation.com/en-us/product/UP0001-CUSA09311_00-EDITIONDELUXE000 

 

Gold edition je 25 dolara i uz to ide 2 dlc i Assassin's Creed® III Remastered. 

 AC Odyssey je meni odlična igra, ali još nisam došao do kraja.

Deluxe, kao u većini igara, ti daje samo oružja i oklope koje brzo nadomjestiš boljima, tako da nemoj uzimati.

 

DLC-i za Odyssey navodno nose sa sobom još 20-ak sati gameplaya. Super, ako se ne zasitiš osnovne igre koja traje podosta dugo.

AC3 me nikad nije povukao da ozbiljnije odigram.

Isprika, nekako mi preko moba promakao tvoj odgovor. Tek na pc vidio tvoj post. Igra mi je odlična tako da ću svakako sve odigrati. Danas i pretjerao malo:) Nisam dugo guštao tako u nekoj igri, a sve prelazim i htio bi 100% sve riješiti. Nema žurbe, jedino to i fifu igram i tu i tamo malo gran turismo. 

 

Q-Tip, stavio sam ženskog lika jer sinoć malo gledao videa o igri i kad muški roni ne gledaju mi se jajca:) 

Nego, pokušao pronaći nekoga sa balkana tko igra i komentira igre na YouTubeu, a da ne prostači i jedino hcl sam na kraju gledao. Nekih par likova iz Srbije, to ne možeš slušati koliko psuju i proklinju. Ovi iz HCL su mi zakon. 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4

 

"new Assassin’s Creed game supposedly based on Vikings."

Uuuu, to bi moglo biti predobro.

 

Još me veseli Gods & Monsters i Skull & Bones koji je odgođen do daljnjeg.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Steta sto nisam.uzeo Deus ex sa svim dlc-ovima kad je bio 54 kn jer tek sam poceo igru a vec mi se svidja.Jel igrao tko te dlcove da kaze jesu li vrijedni za odigrati?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

EDIT: Rijesila se dilema :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 10:03 (arnes_king).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

"new Assassin’s Creed game supposedly based on Vikings."

Uuuu, to bi moglo biti predobro.

 

Još me veseli Gods & Monsters i Skull & Bones koji je odgođen do daljnjeg.

 

o tome se priča već neko vrijeme, svaki mjesec novi leak na redditu, kažu da će to biti najveći svijet assasins creeda, zvuči dobro, sad vidjet ćemo kak će izgledati, ali u svakom slučaju sam baš raspoložen za prijelaz iz antike u sjevernjačko okruženje i  srednji vijek.

 

više puta se već spominjalo i ime, Assasins Creed Ragnarok, što mi je iskreno malo bezveze, sad svako čudo koje ima veze sa vikinzima ima naziv Ragnarok, evo bio je i Thor Ragnarok, već je izašao leak da će novi God of War biti Ragnarok. Ali ajd nema veze, ako igra bude dobra može se zvati i Pileća Prsa, baš me briga

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Steta sto nisam.uzeo Deus ex sa svim dlc-ovima kad je bio 54 kn jer tek sam poceo igru a vec mi se svidja.Jel igrao tko te dlcove da kaze jesu li vrijedni za odigrati?

Pricekaj popust. Uzeo sam samo (story) DLCove za kikiriki. nazalost nisam jos odigrao, ali sam uzeo jer mi je base game bio odlican. 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Meni je bio dobar AC doduse odigrao sam samo prvi i black flag.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

 
1 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice