Višestruko citiranje zaključana tema

poruka: 14
|
čitano: 3.186
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Višestruko citiranje

Mišljenja sam da opcija "višestruko citiranje" nije dobro zamišljena. Naime kada citiram nekoga, te onda nekoga tko je pisao prije osobe čiji je post koji sam prvi citirao u editoru se stvori drugačiji redoslijed.

 

Zamislite ovako, recimo Ivan je napisao

"blablabla"

 

Pa je onda Marko napisao

"blablablablabla"

 

I sada ja na primjer prvo označim "Višestruko citiranje" na Markovoj poruci, te onda na Ivanovoj

Ali u editoru će svejedno biti poruke po redu (znači, onako kako su i napisane)

 

Ivan pa Marko umjesto Marko pa Ivan

 

Ako ne shvaćate recite =)

 

Drugo, isto vezano uz citiranje; Bilo bi lijepo kada bi ste dodali poruke koje se mogu citirati ispod editora, kao na SMF forumima (znam ... ne želite kopirati, ali čovječe nemorate zato izostavljati neke mogućnosti)...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Višestruko citiranje

Ali to se lako riješi: ideš citirat jednog npr. Marka, Ctrl + A, Ctrl + C, pa nova poruka,Ctrl + P, Ctrl+V, pa napišeš ispod što želiš, preskočiš 2 reda, pa postaš. Onda ideš citirat Ivana, ponoviš Ctrl+A, Ctrl+C. Editiraš post koji si upravo postao, i na kraju Ctrl+P Ctrl+V, pa pišeš ispod. Vóila!  


(možda je sve smotano, ali teško je to objasnit preko m.bug.hr)

Ingame: (_.:BRUNO:._) ///// Nalazim se na: m.bug.hr /// Ako ne gori zeleno, ne znači da nisam tu...
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.6.2010 16:43 (Šef).
13 godina
protjeran
offline
Višestruko citiranje

Shvaćam što misliš, ali koja je svrha "višestrukog citiranja" onda ako ćemo morati na taj način?

Mislim da bi trebalo biti jednostavnije..

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Višestruko citiranje
Pa višestruko citiranje je zato da ne citiraš post po post nego više odjednom. Ovo što sam ti napisao riješava tvoj problem...
Ingame: (_.:BRUNO:._) ///// Nalazim se na: m.bug.hr /// Ako ne gori zeleno, ne znači da nisam tu...
15 godina
odjavljen
offline
Višestruko citiranje

Kad smo već kod višestrukog citiranja, zašto nije moguće označiti citate na nekoliko stranica? Znam, netko je već pitao ali ne mogu nać odgovor i da, znam, postoji zaobilazna metoda (c/p + 2 reda, repeat).

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Višestruko citiranje
Sum_of_all_fears kaže...

Kad smo već kod višestrukog citiranja, zašto nije moguće označiti citate na nekoliko stranica? Znam, netko je već pitao ali ne mogu nać odgovor i da, znam, postoji zaobilazna metoda (c/p + 2 reda, repeat).

Mirin odgovor je bio da bi takvu opciju bilo teško napraviti.

Radio, ne radio, svira radio!
15 godina
odjavljen
offline
RE: Višestruko citiranje
boxer kaže...

Mirin odgovor je bio da bi takvu opciju bilo teško napraviti.

A tako znači... Ma nema veze. S obzirom koliko mi to puta treba, c/p citat po citat radi ok.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
offline
RE: Višestruko citiranje
Sum_of_all_fears kaže...
boxer kaže...

Mirin odgovor je bio da bi takvu opciju bilo teško napraviti.

A tako znači... Ma nema veze. S obzirom koliko mi to puta treba, c/p citat po citat radi ok.

Ispravka, nije Miro nego Domagoj - evo LINK na temu.

Radio, ne radio, svira radio!
15 godina
odjavljen
offline
Višestruko citiranje

Pa visestruko citiranje je malo cudno 'napravljeno', ali cemu sitnicariti Cool.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Višestruko citiranje
Šef kaže...
Ali to se lako riješi: ideš citirat jednog npr. Marka, Ctrl + A, Ctrl + C, pa nova poruka, Ctrl + P, pa napišeš ispod što želiš, preskočiš 2 reda, pa postaš. Onda ideš citirat Ivana, ponoviš Ctrl+A, Ctrl+C. Editiraš post koji si upravo postao, i na kraju Ctrl+P, pa pišeš ispod. Vóila!


(možda je sve smotano, ali teško je to objasnit preko m.bug.hr)

lol, zar nije lakše (kao u prvom postu) samo citirati prvog, pa drugog... (drugog pa prvog)

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!! Dao joj je dvanaest ruža i jednu umjetnu.
15 godina
offline
RE: Višestruko citiranje
BannedOnThisForum kaže...
Šef kaže...
Ali to se lako riješi: ideš citirat jednog npr. Marka, Ctrl + A, Ctrl + C, pa nova poruka, Ctrl + P, pa napišeš ispod što želiš, preskočiš 2 reda, pa postaš. Onda ideš citirat Ivana, ponoviš Ctrl+A, Ctrl+C. Editiraš post koji si upravo postao, i na kraju Ctrl+P, pa pišeš ispod. Vóila!


(možda je sve smotano, ali teško je to objasnit preko m.bug.hr)

lol, zar nije lakše (kao u prvom postu) samo citirati prvog, pa drugog... (drugog pa prvog)

Pa jeste, ali su postovi možda tematski povezani pa je onom koji citira valjda potrebno da citira drugi pa prvi itd.

Radio, ne radio, svira radio!
14 godina
offline
RE: Višestruko citiranje
Šef kaže...
Ali to se lako riješi: ideš citirat jednog npr. Marka, Ctrl + A, Ctrl + C, pa nova poruka, Ctrl + P, pa napišeš ispod što želiš, preskočiš 2 reda, pa postaš. Onda ideš citirat Ivana, ponoviš Ctrl+A, Ctrl+C. Editiraš post koji si upravo postao, i na kraju Ctrl+P, pa pišeš ispod. Vóila!


(možda je sve smotano, ali teško je to objasnit preko m.bug.hr)

Šefe malo si se zaj*bo..=)

 

Ctrl+P je print.

Paste je Ctrl+V. Namigiva

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Višestruko citiranje
DamageHigh kaže...
Šef kaže...
Ali to se lako riješi: ideš citirat jednog npr. Marka, Ctrl + A, Ctrl + C, pa nova poruka, Ctrl + P, pa napišeš ispod što želiš, preskočiš 2 reda, pa postaš. Onda ideš citirat Ivana, ponoviš Ctrl+A, Ctrl+C. Editiraš post koji si upravo postao, i na kraju Ctrl+P, pa pišeš ispod. Vóila!


(možda je sve smotano, ali teško je to objasnit preko m.bug.hr)

Šefe malo si se zaj*bo..=)

 

Ctrl+P je print.

Paste je Ctrl+V. Namigiva

  Hmmmm... da...Sramim se

Ingame: (_.:BRUNO:._) ///// Nalazim se na: m.bug.hr /// Ako ne gori zeleno, ne znači da nisam tu...
16 godina
moderator
offline
Višestruko citiranje

Zabrazdili ste, hvala pokretaču teme na ideji. Lock.

Domagoj
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice