Regrutiranje novih moderatora zaključana tema

poruka: 58
|
čitano: 4.457
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Regrutiranje novih moderatora

Dosta forumaša (uključujući mene) smatra da bi trebalo regrutirati još novih moderatora, jer se kršenje pravila često događa dok su svi modovi za dotični podforum offline.

 

Budući da supermoderatori i administrator rijetko čitaju Birc i Nespavalice, otvorio sam temu kako bismo im to dali do znanja i vidjeli njihovo mišljenje o prijedlogu.

 

 

BTW ne morate još trpati temu sa time tko bi trebao biti mod, jer još nije odlučeno ni da li će ih biti.

Moj PC  
16 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Regrutiranje novih moderatora

Forum čisto OK funkcionira i sa ovom kolekcijom moderatora. Mislim da nema baš nekih incidenta da bi sad trebalo još moderatora.

 

 

p.s. znam da se mnogi neće samnom složiti, ali to su uglavnom oni koji bi htjeli biti moderatori. Osmijeh

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Moj PC  
19 2 hvala 0
15 godina
offline
Regrutiranje novih moderatora

Ja se javljam za moderatora:kao prvo smanjit ču pdv s 22 na 15%,uvest ču BUG u EU,

neču nikom dati žuti karton pa ni crveni,smanjit ču korupciju na forumu.

 

Glasajte za mene I Promijenomo BUG forum zajednoSmijeh

Moj PC  
41 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Regrutiranje novih moderatora
andy0101 kaže...

Dosta forumaša (uključujući mene) smatra da bi trebalo regrutirati još novih moderatora, jer se kršenje pravila često događa dok su svi modovi za dotični podforum offline.

 

Budući da supermoderatori i administrator rijetko čitaju Birc i Nespavalice, otvorio sam temu kako bismo im to dali do znanja i vidjeli njihovo mišljenje o prijedlogu.

 

 

BTW ne morate još trpati temu sa time tko bi trebao biti mod, jer još nije odlučeno ni da li će ih biti.

ovo je ili guranje u red za mod-a ili cinkarenje težeg tipa,mislim ko još želi bit murijak a uz to se ne dobije ni plaća.Smijeh

16 godina
offline
Regrutiranje novih moderatora

Biti moderator je dosta vremenski zahtjevno (bar bi trebalo biti) i traži što češću prisutnost na forumu.

 

To je recimo kao kad zaozbiljno zaigraš Travian (na speed serveru) - pojede strahovito puno vremena svaki dan i noć Namigiva

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Regrutiranje novih moderatora
shimano kaže...

ovo je ili guranje u red za mod-a ili cinkarenje težeg tipa,mislim ko još želi bit murijak a uz to se ne dobije ni plaća.Smijeh

Gledaj, iskreno, želio bih biti moderator, ali sam svjestan da to nije moguće zbog više razloga. Otvorio sam temu zato što se doista odvijala rasprava u Bircu o tome da nam trebaju novi modovi, i forumaši su predlagali druge forumaše (osim sebe Belji se).

 

Cinkarenje? No comment.

 

Dado_ZG78 kaže...

Biti moderator je dosta vremenski zahtjevno (bar bi trebalo biti) i traži što češću prisutnost na forumu.

To je recimo kao kad zaozbiljno zaigraš Travian (na speed serveru) - pojede strahovito puno vremena svaki dan i noć Namigiva

Ako ćemo gledati tako, onda sam kvalificiran! Belji se

14 godina
protjeran
offline
Regrutiranje novih moderatora

Ja vidim 5 postova koji su se dotakli moderature u bircu. Sve ostalo je o konektorima i kabelima.

 

 

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Regrutiranje novih moderatora
Buffer Overflow kaže...

Ja vidim 5 postova koji su se dotakli moderature u bircu. Sve ostalo je o konektorima i kabelima.

Potraži u Nespavalicama nekoliko stranica unazad.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Regrutiranje novih moderatora
andy0101 kaže...
shimano kaže...

ovo je ili guranje u red za mod-a ili cinkarenje težeg tipa,mislim ko još želi bit murijak a uz to se ne dobije ni plaća.Smijeh

Gledaj, iskreno, želio bih biti moderator, ali sam svjestan da to nije moguće zbog više razloga. Otvorio sam temu zato što se doista odvijala rasprava u Bircu o tome da nam trebaju novi modovi, i forumaši su predlagali druge forumaše (osim sebe Belji se).

 

Cinkarenje? No comment.

 

Dado_ZG78 kaže...

Biti moderator je dosta vremenski zahtjevno (bar bi trebalo biti) i traži što češću prisutnost na forumu.

To je recimo kao kad zaozbiljno zaigraš Travian (na speed serveru) - pojede strahovito puno vremena svaki dan i noć Namigiva

Ako ćemo gledati tako, onda sam kvalificiran! Belji se

pa daj malo proširi kampanju,reci koji je tvoj program i zašto želiš biti mod. i tako ta društveno važna pitanja.Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
Regrutiranje novih moderatora

Trolovi se uklanjaju prilicno brzo i njihov se spam pocisti jako brzo. Niti jedan forum nema 0-24 aktivnih modova jer je to nemoguce izvest. Neznam zasto ste toliko zapeli bit modovi.

Reci cu vam iskreno: koliko god mi je to bila cast postat na ovom forumu to ima i negativnih strana. Redovito vam se spominje uza i sira rodbina kao i stupanj retardacije na pp sto bas i nije lijepo za procitat.

Nezaposlen sam trenutno i mislim (ispravite me ako grijesim) da provodim dosta vremena ganjajuci spamere i trolove. Naravno kao i svaki AV i firewall uvijek se nesto provuce ali kad tad naleti na minu. Takodjer mislim da i kolege rade svoj posao korektno. Svatko od nas ima i privatne obaveze ali trudimo se odrzati forum na nivou.

Sto se tice regrutacije tu ne mozete nista ucinit. Ako vam BUG-ovci ponude to je to. Moje je misljenje da nas ima dovoljno da se trolovi potjeraju natrag u spilje otkud su i dosli. Dobivao sam hrpu pitanja na pp u koji me pitaju dal je gust davat kartone! To su retardirana pitanja jer smisao moderiranja nije protjerivat trolove i lijepit kartone kao naljepnice Pevec vec pokusat uvest reda a ne da jedan forumas otvara 423 teme o tome kako mu MSN steka i slicno.

 

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
 
22 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Regrutiranje novih moderatora

Mislim da forum čisto ok funkcionira i da se relativno brzo rješavaju bilokakvi problemi. Činjenica je da za vrijeme praznika uvijek ima više spammera, no to će trajati do 11.1. a team moderatora je već dosta velik i trebao bi dobro funkcionirati.

 

Što se tiče Birca i Nespavalica, te su teme same po sebi spammerske i mod bi trebao biti aktivan 24/7 da uoči ikakve excese pošto se te teme napune postovima dok kažeš kex. Iskreno me čudi što su admini dopustili takve teme, al ajde... Koliko sam primijetio, F1-IVO je relativno aktivan u obje teme, a moje mišljenje je da moderatorski posao obavlja dosta dobro. Te teme još nadziru i Dr. Nasty i LUXX (dobro, on i nije aktivan u zadnje vrijeme), a to je već dosta moderatora za 2 teme. Tako da iskreno mislim da nema potrebe za novim modovima.

Koga svrbi, taj se češe... ~~~ Pička, šolja, kurac
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Regrutiranje novih moderatora

Ja sam bio supermoderator na najvećem hrvatskom forumu. S dužnim poštovanjem, mislim da nitko nema pojma kako je to moderirati i nikome ne želim takvo nešto, tako da moderatura nije zabavna nego je u večini slučajeva pain in the ass koji se ne plača.

 

Osobno to više nikada ne bi radio, a da mi ne plate.

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Regrutiranje novih moderatora
i_rambo_plache kaže...

Koliko sam primijetio, F1-IVO je relativno aktivan u obje teme, a moje mišljenje je da moderatorski posao obavlja dosta dobro. Te teme još nadziru i Dr. Nasty i LUXX (dobro, on i nije aktivan u zadnje vrijeme), a to je već dosta moderatora za 2 teme. Tako da iskreno mislim da nema potrebe za novim modovima.

F1-IVO obavlja najveći dio posla na tom dijelu foruma. Istina je da modovi dobro obavljaju posao, ali ne mogu biti online 24/7 pa smatram da bi im dodatna pomoć dobro došla.

 

BTW kakav ti je to potpis?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Regrutiranje novih moderatora

IVO zašto uvijek nešto šta nevalja uspoređuješ s Pevecom? Smijeh

ceRina:)
14 godina
neaktivan
offline
Regrutiranje novih moderatora

iako nisam bio u "birc-u" i "nespavalicama" pa ne mogu tvrditi kako je,mislim da jedna ili dvije,pogotovo noćne teme,ne bi trebale biti tako strogo gledane uopće,a kamoli da se poveća nadzor,nek se ljudi malo zabavljaju a ako nekom smeta,pa ima milion mjesta ovdje gdje može biti a ne tamo.no ostavljam rezerve za pogrešku jer ne pratim te postove,pa se možda tamo događaju neke mračne stvari koje treba strašno paziti.

i stvarno,tko želi biti mod,pa nema tu slave brate!

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Regrutiranje novih moderatora
shimano kaže...

iako nisam bio u "birc-u" i "nespavalicama" pa ne mogu tvrditi kako je,mislim da jedna ili dvije,pogotovo noćne teme,ne bi trebale biti tako strogo gledane uopće,a kamoli da se poveća nadzor,nek se ljudi malo zabavljaju a ako nekom smeta,pa ima milion mjesta ovdje gdje može biti a ne tamo.no ostavljam rezerve za pogrešku jer ne pratim te postove,pa se možda tamo događaju neke mračne stvari koje treba strašno paziti.

i stvarno,tko želi biti mod,pa nema tu slave brate!

Osobno nisam strog u doticnim temama jer su one poput chata ali isto tako i dalje vaze pravila. Ne dijelim kartone ako netko napise 2 posta zaredom i slicno ali isto tako bilo je zicanja i postanja cd-keyeva i to se sankcioniralo. Moram pohvalit ekipu jer unatoc tome da su to univerzalne teme nisu podlegli medjusobnom vrijedjanju sto se obicno zna dogodit u takvim temama.

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
15 godina
neaktivan
offline
RE: Regrutiranje novih moderatora
shimano kaže...

iako nisam bio u "birc-u" i "nespavalicama" pa ne mogu tvrditi kako je,mislim da jedna ili dvije, pogotovo noćne teme,ne bi trebale biti tako strogo gledane uopće,a kamoli da se poveća nadzor,nek se ljudi malo zabavljaju a ako nekom smeta,pa ima milion mjesta ovdje gdje može biti a ne tamo. no ostavljam rezerve za pogrešku jer ne pratim te postove,pa se možda tamo događaju neke mračne stvari koje treba strašno paziti.

i stvarno,tko želi biti mod,pa nema tu slave brate!

Nisu obe noćne teme, Birc radi 6-22, a Nespavalice 22-6 h. I ne radi se samo o Bircu i Nespavalicama, nego o forumu općenito. Jednostavno - niti jedan mod ne bude online kada se otvori spamerska tema.

 

Rezervni prijedlog:

Omogućiti svim moderatorima moderiranje u svim podforumima. Tako, kada netko prijavi post u nekom PF u kojem niti jedan mod nije online, može intervenirati neki drugi mod koji inače nije zadužen za taj PF.

16 godina
neaktivan
offline
Regrutiranje novih moderatora

Istina je da su se moderatori "prorijedili": Manic više nije mod, LUXX-a i Tux Slavea nisam vidio dugo vremena, ali svejedno nisam vidio da je to jako utjecalo i da se obavezno moraju angažirati novi modovi

 

 

Inače preporučam jedino onima koji žele naučiti psovke, kvalitetno psovanje i vrijeđanje da postanu moderatori, jer ćete ih se nagledati u popriličnom broju na PM-u od isfrustriranih trolova i flamera.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
 
9 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Regrutiranje novih moderatora

Ja mislim da bih ja mogao biti Moderator.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Regrutiranje novih moderatora
andy0101 kaže...
i_rambo_plache kaže...

Koliko sam primijetio, F1-IVO je relativno aktivan u obje teme, a moje mišljenje je da moderatorski posao obavlja dosta dobro. Te teme još nadziru i Dr. Nasty i LUXX (dobro, on i nije aktivan u zadnje vrijeme), a to je već dosta moderatora za 2 teme. Tako da iskreno mislim da nema potrebe za novim modovima.

F1-IVO obavlja najveći dio posla na tom dijelu foruma. Istina je da modovi dobro obavljaju posao, ali ne mogu biti online 24/7 pa smatram da bi im dodatna pomoć dobro došla.

 

BTW kakav ti je to potpis?

Koga svrbi, taj se češe... -> legendarna izjava jednog legendarnog lika... Interna fora...

Pichka, šolja, qrac ->

, 1:03-1:09

Koga svrbi, taj se češe... ~~~ Pička, šolja, kurac
15 godina
neaktivan
offline
Regrutiranje novih moderatora
Ja sam bio najprije moderator, onda postao admin na jednom warez forumu (ima preko 10.000 clanova) tako da imam iskustva i znam kako je to. Ima to dobrih strana, naravno i onih losih.
Sto se BUG foruma tice moje osobno misljenje je da ne treba novih moderatora. Misljenja sam da ih trenutno ima sasvim, sasvim dovoljno. Netko je uvijek online, a vecinom ih je vise online, a i kad se dogodi da bas nitko nije online, to su rijetke situacije. Svi problemi se vrlo brzo rijese.
Jedino sto mi nekad zasmeta je sto jedan od moderatora voli previse pametovat i zato sto je moderator misli da je uvijek u pravu, jeste da ima dobre postove i bude u pravu, ali ima i trenutaka gdje je totalno u krivu, i vec sam bio napisao da nekad bezveze daje kartone, i sad vec znate na kojeg moderatora mislim, cak gledam eno ima i zuti karton trenutno, no sto se ostalih moderatora tice, vidim da puno manje pametuju, da su stvarno ljubazni i dobri ljudi, tako da ja njih ne bih dirao.
Ovako kako je sada je stvarno ok.
http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Regrutiranje novih moderatora

Domagoj ce vas sve pobacat u jarun sta ste napravili od temeBelji se

Ja bi bio mod..I ja.. Mogu i ja??? A jaa??? Sta samnom!???

I nakraju ce te svi mozda pobrat kartone i niko nece bit mod ni nista..

xfire: hole3store msn: musared@hotmail.com Steam : lukicar995
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Regrutiranje novih moderatora

moj jaran rebelsy napravi nered i odmah treba vise moderatora

pa ajde ljudi nebi da je smak svjeta

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Regrutiranje novih moderatora
Dobra vecer kaže...

moj jaran rebelsy napravi nered i odmah treba vise moderatora

pa ajde ljudi nebi da je smak svjeta

Tvoj jaran, LOL! Pa napravio si desetak accounta u jednom danu!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Regrutiranje novih moderatora
andy0101 kaže...
Dobra vecer kaže...

moj jaran rebelsy napravi nered i odmah treba vise moderatora

pa ajde ljudi nebi da je smak svjeta

Tvoj jaran, LOL! Pa napravio si desetak accounta u jednom danu!

Lol rebesly ima 5-6 acc otvoriti Smijeh

RIDER
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2009 18:23 (rider15).
14 godina
offline
RE: Regrutiranje novih moderatora
F1-IVO kaže...

Trolovi se uklanjaju prilicno brzo i njihov se spam pocisti jako brzo. Niti jedan forum nema 0-24 aktivnih modova jer je to nemoguce izvest. Neznam zasto ste toliko zapeli bit modovi.

Reci cu vam iskreno: koliko god mi je to bila cast postat na ovom forumu to ima i negativnih strana. Redovito vam se spominje uza i sira rodbina kao i stupanj retardacije na pp sto bas i nije lijepo za procitat.

Nezaposlen sam trenutno i mislim (ispravite me ako grijesim) da provodim dosta vremena ganjajuci spamere i trolove. Naravno kao i svaki AV i firewall uvijek se nesto provuce ali kad tad naleti na minu. Takodjer mislim da i kolege rade svoj posao korektno. Svatko od nas ima i privatne obaveze ali trudimo se odrzati forum na nivou.

Sto se tice regrutacije tu ne mozete nista ucinit. Ako vam BUG-ovci ponude to je to. Moje je misljenje da nas ima dovoljno da se trolovi potjeraju natrag u spilje otkud su i dosli. Dobivao sam hrpu pitanja na pp u koji me pitaju dal je gust davat kartone! To su retardirana pitanja jer smisao moderiranja nije protjerivat trolove i lijepit kartone kao naljepnice Pevec vec pokusat uvest reda a ne da jedan forumas otvara 423 teme o tome kako mu MSN steka i slicno.

 

Nažalost s nekim riječima u ovo postu i ti ispadaš takozvani "TROL". Meni si ok ali eto i tebi se omakne

 

Nerazumijem čemu očekivati red i praviti red kada i sam ljude nazivaš retardiranima. Ti i ostali koji ste ovdje "policajci" nebi trebali biti poput nas ostalih koji smo ovdje "gosti". Ima još par moderatora koji se služe riječima s kojim nebi trebali. To ti je kao da murija prolazi kroz crveno,vozi nevezana itd...

Kupujem afričkog tvora.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2009 18:35 (Kill Frenzy).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Regrutiranje novih moderatora
Kill Frenzy kaže...
F1-IVO kaže...

Trolovi se uklanjaju prilicno brzo i njihov se spam pocisti jako brzo. Niti jedan forum nema 0-24 aktivnih modova jer je to nemoguce izvest. Neznam zasto ste toliko zapeli bit modovi.

Reci cu vam iskreno: koliko god mi je to bila cast postat na ovom forumu to ima i negativnih strana. Redovito vam se spominje uza i sira rodbina kao i stupanj retardacije na pp sto bas i nije lijepo za procitat.

Nezaposlen sam trenutno i mislim (ispravite me ako grijesim) da provodim dosta vremena ganjajuci spamere i trolove. Naravno kao i svaki AV i firewall uvijek se nesto provuce ali kad tad naleti na minu. Takodjer mislim da i kolege rade svoj posao korektno. Svatko od nas ima i privatne obaveze ali trudimo se odrzati forum na nivou.

Sto se tice regrutacije tu ne mozete nista ucinit. Ako vam BUG-ovci ponude to je to. Moje je misljenje da nas ima dovoljno da se trolovi potjeraju natrag u spilje otkud su i dosli. Dobivao sam hrpu pitanja na pp u koji me pitaju dal je gust davat kartone! To su retardirana pitanja jer smisao moderiranja nije protjerivat trolove i lijepit kartone kao naljepnice Pevec vec pokusat uvest reda a ne da jedan forumas otvara 423 teme o tome kako mu MSN steka i slicno.

 

Nažalost s nekim riječima u ovo postu i ti ispadaš takozvani "TROL". Meni si ok ali eto i tebi se omakne

 

Nerazumijem čemu očekivati red i praviti red kada i sam ljude nazivaš retardiranima. Ti i ostali koji ste ovdje "policajci" nebi trebali biti poput nas ostalih koji smo ovdje "gosti". Ima još par moderatora koji se služe riječima s kojim nebi trebali. To ti je kao da murija prolazi kroz crveno,vozi nevezana itd...

a koda sad voze po propisima

I would love to change the world, but they won't give me the source code
14 godina
offline
Regrutiranje novih moderatora

Ne radi se o tome jel murija radi prekršaje ili ne ali oni kao primjer drugima baš kao i moderatori bi se trebali ponašati po ps-u a ne se spuštati na razinu "trolova"

Kupujem afričkog tvora.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Regrutiranje novih moderatora

Čitajući pomnije ove postove, čini mi se da možda neki nisu shvatili što sam htio reći. Možda sam u krivu, ali svejedno ću još jednom napomenuti:

Prijedlog nije da se zamijene sadašnji moderatori novima. Prijedlog je da se uz sadašnje moderatore, zaposli još moderatora koji bi pomagali sadašnjim moderatorima, te bi tako pokrivenost tijekom dana sa online moderatorima bila veća.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Regrutiranje novih moderatora
andy0101 kaže...

Čitajući pomnije ove postove, čini mi se da možda neki nisu shvatili što sam htio reći. Možda sam u krivu, ali svejedno ću još jednom napomenuti:

Prijedlog nije da se zamijene sadašnji moderatori novima. Prijedlog je da se uz sadašnje moderatore, zaposli još moderatora koji bi pomagali sadašnjim moderatorima, te bi tako pokrivenost tijekom dana sa online moderatorima bila veća.

Ma shvatili smo mi tebe andy ali pojedinci nisu pa tako da šta god mi kažemo na kraju će odlučiti supermoderatori Smijeh

RIDER
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice