Privatne poruke i Opera 9.6

poruka: 20
|
čitano: 2.156
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Privatne poruke i Opera 9.6
pitanje

Ne mogu slati privatne poruke sa Operom 9.6 Klikam posalji i nista se ne desava,jedino reagira "odustani"

Ponovio sam postupak sa IE 7 i tamo radi.Praznjenje kachea ne pomaze,jedan jedini put kad sam poslao privatnu poruku sa Operom je bila verzija 9.27 i sada (neuspjesno)

Sta bi moglo da bude?

"Anyone who cannot cope with mathematics is not fully human. At best he is a tolerable subhuman who has learned to wear shoes, bathe, and not make messes in the house."
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.10.2008 16:28 (Lazarus Long).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Privatne poruke i Opera 9.6

I ja sam htio prijaviti isti problem. Koristim Operu 9.6.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 1.8GHz; ASUS EN7300GT SILENT @ 500/930; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Privatne poruke i Opera 9.6

Aj Domagoj popravljaj ovo.Smijeh

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 1.8GHz; ASUS EN7300GT SILENT @ 500/930; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Privatne poruke i Opera 9.6
autorov komentar
scorpion667 kaže...

Aj Domagoj popravljaj ovo.Smijeh

  U ime svih korisnika Opere...nas obojica :)
"Anyone who cannot cope with mathematics is not fully human. At best he is a tolerable subhuman who has learned to wear shoes, bathe, and not make messes in the house."
15 godina
protjeran
offline
Privatne poruke i Opera 9.6

  ja imam isti problem. i zbilja je gnjavaža otvarati sve u mozzili samo da bih poslao PM     :-/

"Hedonism Is My LifeStyle"©
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Privatne poruke i Opera 9.6
Vidite, meni je baš obrnuti problem bio s Mozilom pa sam morao preći na Operu.
Viva La Vida
16 godina
moderator
offline
Privatne poruke i Opera 9.6

Radim na tome... Izgleda da su nešto zeznuli u novoj verziji (9.6) jer je prije dobro radilo, kao što radi i u svim drugim browserima.

 

Jednostavno ne želi pročitati document.getElementById('msgText').value gdje je msgText <TextArea>. Kad izdvojim stvar sa stranice, onda radi, što vjerojatno znači da se "kolje" s nečim drugim na stranici. Da bude još zanimljivije, stvar se događa na više različitih stranica (jer se s više stranica može poslati PP).

 

Ne radi niti brzi odgovor.

Domagoj
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Privatne poruke i Opera 9.6
Domagoj kaže...

Radim na tome... Izgleda da su nešto zeznuli u novoj verziji (9.6) jer je prije dobro radilo, kao što radi i u svim drugim browserima.

 

Jednostavno ne želi pročitati document.getElementById('msgText').value gdje je msgText <TextArea>. Kad izdvojim stvar sa stranice, onda radi, što vjerojatno znači da se "kolje" s nečim drugim na stranici. Da bude još zanimljivije, stvar se događa na više različitih stranica (jer se s više stranica može poslati PP).

 

Ne radi niti brzi odgovor.

  Ja koristim Operu 9.52 i radi bez problema.Vratite se na Operu 9.52 i nema problema.
Intel Celeron D331 2,66Ghz, 1GB DDR2-667Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L
16 godina
offline
RE: Privatne poruke i Opera 9.6
UPDaTEa ŽeljaN kaže...
Domagoj kaže...

Radim na tome... Izgleda da su nešto zeznuli u novoj verziji (9.6) jer je prije dobro radilo, kao što radi i u svim drugim browserima.

 

Jednostavno ne želi pročitati document.getElementById('msgText').value gdje je msgText <TextArea>. Kad izdvojim stvar sa stranice, onda radi, što vjerojatno znači da se "kolje" s nečim drugim na stranici. Da bude još zanimljivije, stvar se događa na više različitih stranica (jer se s više stranica može poslati PP).

 

Ne radi niti brzi odgovor.

  Ja koristim Operu 9.52 i radi bez problema.Vratite se na Operu 9.52 i nema problema.
  "sijalica mi ne radi "   "vratite se na svecu meni jos u vek gori" ....no comment

samo i ja da napisem koji post ovde da   administratori vide da ima jos Opera usera ;) (ne radi mi brzi odgovor a pm nisam ni probao )  
K'eni pa te vat' ;)
16 godina
offline
Privatne poruke i Opera 9.6

Evo, mene isto sputava...

 

Prijaviti bug Operi...   Cool

 

EDIT: sad tek skužih - meni ne radi u 9.52.

A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.' Two atoms bump into each other. One says 'I think I lost an electron!' The other asks, 'Are you sure?', to which the first replies, 'I'm positive.'
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.10.2008 7:32 (4ndY).
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Privatne poruke i Opera 9.6

To sa Operom me počelo živcirati. Nje prvi put da maknu neke mogućnosti i da promijene neke detalje koji su bili praktični za korištenje u prijašnjim verzijama.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming... Dao bi sto Amerika, Sve na svijetu ja bi dao Tek da sjednem na verandu Pa uz karte i bevandu brojim valove.
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Privatne poruke i Opera 9.6

Opera je sranje.

 

Sad kad sam to maknuo s duše - složio sam workaround za Operu. Žalosno, nakon dana testiranja i hrpu varijanti da se to zakrpa, morao sam pribjeći ovoj - jednoredno polje za unos teksta (input type=text), umjesto višerednog (textarea). On, naravno, iz nekog razloga radi dobro.

 

Istovremeno je zanimljivo i iritantno što prema mojim testiranjima Operu muči manipulacija DOM-om iz Javascripta, no nema ništa protiv ako se ta manipulacija koristi za zamjenu textarea u input.

 

Dakle, dragi Operaši, možete slati brze odgovore i privatne poruke, no baš da će vam biti ugodno kucati veće poruke - neće.

 

Nadam se da će Opera ubrzo ovo ispraviti, a kad ulovim vremena prijavit ću im i bug (problem je u tome što bi se oni trebali registrirati, što sumnjam da će ići napraviti, posebno stoga što je sve na hrvatskom). Ja ću isto i dalje nastojati naći rješenje, možda nešto bolje s vremenom smislim. Isto tako, ako netko od vas ima sugestiju ili ideju, otvoren sam za prijedloge.

Domagoj
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.10.2008 10:09 (Domagoj).
16 godina
offline
RE: Privatne poruke i Opera 9.6
a juce je izasla verzija 9.61 verzija sa nekim bugfixevima ,mozda bi sad radilo ? nisam citao koji su fixevi...
K'eni pa te vat' ;)
16 godina
moderator
offline
RE: Privatne poruke i Opera 9.6
BugSU kaže...
a juce je izasla verzija 9.61 verzija sa nekim bugfixevima ,mozda bi sad radilo ? nisam citao koji su fixevi...
Nažalost ne, ne radi. upravo sam probao.
Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
Privatne poruke i Opera 9.6
autorov komentar

Sudeci prema ono sto su pisali na njihovom forumu,ne samo sto nisu ispravili greske sa novom verzijom nego su puno toga i pokvarili.

Navodno ljudima se rusi...ali neka,za sada ostajem na Operi.

Za slanje PP odsada cu upotrebljavati kontekstualni izbornik   Open With

"Anyone who cannot cope with mathematics is not fully human. At best he is a tolerable subhuman who has learned to wear shoes, bathe, and not make messes in the house."
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Privatne poruke i Opera 9.6
autorov komentar
Domagoj kaže...
BugSU kaže...
a juce je izasla verzija 9.61 verzija sa nekim bugfixevima ,mozda bi sad radilo ? nisam citao koji su fixevi...
Nažalost ne, ne radi. upravo sam probao.
  Steta
Tradicionalno BUG-ove strane kod mene se najbrze otvaraju,pogotovo sa Operom. (sto ce web masteri reci,renderiraju).
Jos od vremena kad sam koristio modem.Desava se da ponekad internacionalni linkovi ne rade (tako mi kazu admini iz supporta,ja se ne razumijem  Smijeh ) ali BUG prsti i dalje
Ne menjam browser radi PP.Kraj 
"Anyone who cannot cope with mathematics is not fully human. At best he is a tolerable subhuman who has learned to wear shoes, bathe, and not make messes in the house."
16 godina
offline
RE: Privatne poruke i Opera 9.6

Opera 10 Alpha je odavno izasla jer probano sta ?

 

I imam jedno pitanje (glavni razlog pisanja ovog post-a)

 

Kad preko Opere radim brzi odgovor i napisem npr <title> dobijem sledecu poruku



Slanje brzog odgovora nije moguće. Za detaljniji razlog (There was an error processing the request.) molimo koristite klasičan odgovor

jel to namerno ili neka greska?

 

K'eni pa te vat' ;)
15 godina
offline
Privatne poruke i Opera 9.6

Meni trenutno je sve ok i normalno radi dok prije kada sam htio slati pm s operom mogao sam pisati samo u jednom retku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Privatne poruke i Opera 9.6

  meni je još uvijek sve u jednom redu   :/

"Hedonism Is My LifeStyle"©
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Privatne poruke i Opera 9.6

ja sam imao neki dan isti problem sa odgovaranjem na forumu, al kasnije na večer je sve bilo okay.... koristim operu 10.00 alpha...

btw dok sam koristio 9.6 sam primijetio da na dosta stranica šteka, dok to sa 9.5 nije bio slučaj...

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice