Nova rubrika bug foruma (sugestija)

poruka: 7
|
čitano: 1.669
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Nova rubrika bug foruma (sugestija)

Vidio sam na jednoj stranici da ima rubrika biseri sa foruma. Svaki dan se po jedna glupost izmjeni. To bi bilo lijepo da imamo,jer bi se lijepo nasmijali, i još k tome da onaj tko je to provalio da drugi put razmisli prije nego što takvo nešto napiše.

Npr.

"Sigurno budu auti u GT5 imali više poligona nego pravi auti pa budu zato i realniji."

Ako vam treba pozivnica za Lockerz javite mi se na pm, ili na e-mail
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nova rubrika bug foruma (sugestija)
Misliš nešto kao Hall of Shame? Ništa od toga, HoS je nekoliko puta zaključavan pa otključavan, s nadom 'u bolje sutra' ali ništa od toga, počela su vrijeđanja, ismijavanje itd.
Ingame: (_.:BRUNO:._) /// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
14 godina
offline
RE: Nova rubrika bug foruma (sugestija)

Zašto jednostavno ti koji ismijavaju i vrijeđaju ne dobiju žute kartone, a ako ih to ne spusti na zemlju onda lijepo jedan crveni karton Osmijeh

Ako vam treba pozivnica za Lockerz javite mi se na pm, ili na e-mail
14 godina
offline
RE: Nova rubrika bug foruma (sugestija)

Sad se ta rubrika premjestila u humor tako da...

Sad je valjda najbolje..

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nova rubrika bug foruma (sugestija)
Zvonimir Zubić kaže...

Zašto jednostavno ti koji ismijavaju i vrijeđaju ne dobiju žute kartone, a ako ih to ne spusti na zemlju onda lijepo jedan crveni karton Osmijeh

taj hos je prilično proturiječan,uoće se ne čudim modovima da ga zaključavaju,tko će to kontrolirati?

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2010 12:44 (seneka).
14 godina
protjeran
offline
Nova rubrika bug foruma (sugestija)

nešto kao http://www.gameplay.hr/ oni to imaju scroolaj dolje vidjećeš bisere Smijeh

U ratu bez ikakvih interesa :D http://crotrailers.co.cc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Nova rubrika bug foruma (sugestija)

Nama zanimljivo, ali totalno idiotski od strane jednog "ozbiljnog" gameplay-a...

Da jedan portal (časopis) ismijava članove svojeg foruma je po meni idiotski...(mada ja nemam ništa protiv, i meni je zanimljivo čitat..=) )

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice