Notifikacija za rodendan

poruka: 38
|
čitano: 5.426
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Notifikacija za rodendan

Bilo bi dobro da kada je nekome rodendan 1 dan prije pokaze ko slavi rodendan(dole di pise koliko je korisnika online da se to za rodendane tamo smijesti)

Nesto tipa ovo.SLIKA U PRILOGU

 

 

A kada samo 1 covjek slavi rodendan onda da pise "Rođendan slavi:"

 

 

Ovu temu otvaram cisto radi toga sto kada neko ima rodendan da mozemo vidjet i rec mu da okrene rundu u bircuSmijeh(da malo proslavimo).Just for fun...Nadam se da me razumijete.

Prodajem Modern Warfare 2 za 230 kn s kutijom bez drugog cda jer mi je sestra mlada bacila ga negdje
Moj PC  
41 6 hvala 20
15 godina
protjeran
offline
RE: Notifikacija za rodendan

Odlicna ideja...

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
16 godina
offline
Notifikacija za rodendan

Potpuno podržavam ideju!

Nema razloga da ne postoji, skupa sa sticky temom Rođendani

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Notifikacija za rodendan

hhaahhahahaahhahaah, podržavam!Smijeh

nije to kurac sir, to je sir od krave. vidiš krave u pičku materinu!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Notifikacija za rodendan

Tebi je fkt dosadno Smijeh

MOJ AVARTAR = JAMES HETFIELD
Moj PC  
3 6 hvala 0
14 godina
offline
RE: Notifikacija za rodendan
GRDI-146 kaže...

Tebi je fkt dosadno Smijeh

Ah subota je,nejdem u stross jer kaj cu tam a ovi moji osli jbg..Al nisu svi Smijeh

 

A ja zato izmisljam nove nadogradnje za forum.Cool

Prodajem Modern Warfare 2 za 230 kn s kutijom bez drugog cda jer mi je sestra mlada bacila ga negdje
14 godina
neaktivan
offline
Notifikacija za rodendan

Haha predobra ideja, podržavam je.

p.s. Armor i treba se otvoriti temu  rođendani u podforumu Ostalo ili predstavljanje

ceRina:)
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Notifikacija za rodendan
Fake_Alert kaže...
GRDI-146 kaže...

Tebi je fkt dosadno Smijeh

Ah subota je,nejdem u stross jer kaj cu tam a ovi moji osli jbg..Al nisu svi Smijeh

 

A ja zato izmisljam nove nadogradnje za forum.Cool

OMG stross...tam je baš fora, ako te zanimaju 11- godišnjakinjeŠutimSmijeh

nije to kurac sir, to je sir od krave. vidiš krave u pičku materinu!
16 godina
offline
RE: Notifikacija za rodendan
Ideja je ok, ali provjeri malo po profilima, rijetko tko ima ispunjen datum rođenja.
When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
14 godina
offline
RE: Notifikacija za rodendan
SPAWNK4MPER ti mama kaže...
Fake_Alert kaže...
GRDI-146 kaže...

Tebi je fkt dosadno Smijeh

Ah subota je,nejdem u stross jer kaj cu tam a ovi moji osli jbg..Al nisu svi Smijeh

 

A ja zato izmisljam nove nadogradnje za forum.Cool

OMG stross...tam je baš fora, ako te zanimaju 11- godišnjakinjeŠutimSmijeh

Pa reko sam da nejdem.Kaj cu tam bezveze pare trosit na neku curu koja se prodaje za dva griza banane na  2 minute.meh,fuckas to..Uostalom to nije tema ove teme.Cool

 

EDIT:Danny znam da rijeto ko ima popunjen profil za rodendan ali bilo bi dobro da ga ispune,pogotovo oni koji spammaju po bircu da malo proslavimo,ne?

Moza tebi to izgleda malo glupo jer nisi u bircu ali meni bas dobro izgleda.Nema veceg veselja nego s ekipom sa foruma okrenut virtualnu rundu.Cool

LOL CAT! ^^
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2010 10:18 (Fake_Alert).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Notifikacija za rodendan
Danny, ali možda je dan rođenja sakriven
Ideju potpuno podržavam
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Notifikacija za rodendan
Danny_HR kaže...
Ideja je ok, ali provjeri malo po profilima, rijetko tko ima ispunjen datum rođenja.

Onda bi bilo ok staviti u profilu jedan checkbox koji oznacis ukoliko zelis da izbaci notification da ti je rodendan, makar ti se i dalje ne vidi datum rodenja u profilu.Cool

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2010 12:10 (Lion King).
15 godina
offline
RE: Notifikacija za rodendan
Danny_HR kaže...
Ideja je ok, ali provjeri malo po profilima, rijetko tko ima ispunjen datum rođenja.

mislim da većina forumaša ima to ispunjeno na profilu, samo nisu označili da je ta stavka javna. tako je kod mene. a forum bi jednostavno iz toga znao kad je kome rođendan

Atomska bubamara. | tinyurl.com/erepna - registrirajte se i igrajte. samo 2 min dnevno!
16 godina
neaktivan
offline
Notifikacija za rodendan

@ jurluk - čemu pisati datum rođenja ili ime ili bilokoji podatak ako ne želiš da bude prikazan?

 

Sve u svemu, ok ideja. Mislim da se taj feature može jednostavno ugraditi, a koliko je koristan... pa i nije baš previše. No bilo bi fora.

Koga svrbi, taj se češe... ~~~ Pička, šolja, kurac
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Notifikacija za rodendan

I nakraju krajeva ce garant ispast to da se nece uvest ta opcija a mi britijasi necemo bit sretni onda..Mršti se

LOL CAT! ^^
Moj PC  
1 2 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Notifikacija za rodendan

Odlična ideja, nešto tipa kao na facebook?

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!! Dao joj je dvanaest ruža i jednu umjetnu.
Moj PC  
1 7 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Notifikacija za rodendan

...evo vam moj profil pa mi čestitajte rođendan, dobro da nisi predložio da za avatar stavljamo fotku iz osobne...

...kaos...
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2010 7:42 (Jurra).
Moj PC  
4 4 hvala 0
14 godina
offline
RE: Notifikacija za rodendan
Jurra kaže...

...evo vam moj profil pa mi čestitajte rođendan, dobro da nisi predložio da za avatar stavljamo fotku iz osobne...

Koji je tvoj problem? Otvorio sam temu da vidim dal se ljudima svida uopce opcija,uostalom ak izglasamo nas vise da uvedemo to i ak Domagoj bude dobre volje uvest ce se a to sto se tebi ne svida to me neinsteresira,ti netrebas uopce bit u bircu sto se mene tice..I nemoj mislit sam zato kaj sam mladi od tebe i manje na forumu da sam neki debil bahati i da se volim preseravat,neznas me uopce dobro.

 

Ak ti smeta ova tema imas opciju "ignoriraj autora" i to stisni i dovidenja.

LOL CAT! ^^
14 godina
neaktivan
offline
RE: Notifikacija za rodendan
Fake_Alert kaže...
Jurra kaže...

...evo vam moj profil pa mi čestitajte rođendan, dobro da nisi predložio da za avatar stavljamo fotku iz osobne...

Koji je tvoj problem? Otvorio sam temu da vidim dal se ljudima svida uopce opcija,uostalom ak izglasamo nas vise da uvedemo to i ak Domagoj bude dobre volje uvest ce se a to sto se tebi ne svida to me neinsteresira,ti netrebas uopce bit u bircu sto se mene tice..I nemoj mislit sam zato kaj sam mladi od tebe i manje na forumu da sam neki debil bahati i da se volim preseravat,neznas me uopce dobro.

 

Ak ti smeta ova tema imas opciju "ignoriraj autora" i to stisni i dovidenja.

Kakve veze ima jel on ili nije u bircu lolIzlanuo se

RIDER
15 godina
neaktivan
offline
RE: Notifikacija za rodendan
Fake_Alert kaže...
Jurra kaže...

...evo vam moj profil pa mi čestitajte rođendan, dobro da nisi predložio da za avatar stavljamo fotku iz osobne...

Koji je tvoj problem? Otvorio sam temu da vidim dal se ljudima svida uopce opcija,uostalom ak izglasamo nas vise da uvedemo to i ak Domagoj bude dobre volje uvest ce se a to sto se tebi ne svida to me neinsteresira,ti netrebas uopce bit u bircu sto se mene tice..I nemoj mislit sam zato kaj sam mladi od tebe i manje na forumu da sam neki debil bahati i da se volim preseravat,neznas me uopce dobro.

 

Ak ti smeta ova tema imas opciju "ignoriraj autora" i to stisni i dovidenja.

...a koji je tvoj problem...suprotno mišljenje od tvojeg...možda i nisi debil, ali da se voliš preseravat je i više nego očito...Belji se

...kaos...
14 godina
offline
RE: Notifikacija za rodendan
Jurra kaže...
Fake_Alert kaže...
Jurra kaže...

...evo vam moj profil pa mi čestitajte rođendan, dobro da nisi predložio da za avatar stavljamo fotku iz osobne...

Koji je tvoj problem? Otvorio sam temu da vidim dal se ljudima svida uopce opcija,uostalom ak izglasamo nas vise da uvedemo to i ak Domagoj bude dobre volje uvest ce se a to sto se tebi ne svida to me neinsteresira,ti netrebas uopce bit u bircu sto se mene tice..I nemoj mislit sam zato kaj sam mladi od tebe i manje na forumu da sam neki debil bahati i da se volim preseravat,neznas me uopce dobro.

 

Ak ti smeta ova tema imas opciju "ignoriraj autora" i to stisni i dovidenja.

...a koji je tvoj problem...suprotno mišljenje od tvojeg...možda i nisi debil, ali da se voliš preseravat je i više nego očito...Belji se

A s cim se ja to preseravam mozda?

LOL CAT! ^^
15 godina
odjavljen
offline
RE: Notifikacija za rodendan
Jurra kaže...

...a koji je tvoj problem...suprotno mišljenje od tvojeg...možda i nisi debil, ali da se voliš preseravat je i više nego očito...Belji se

Fake_Alert kaže...

A s cim se ja to preseravam mozda?

Svađanje u podforumu "Ideje, sugestije...." je najbolja ideja do koje se može doć. Samo da vam gazda dođe...

 

BTW, ideja mi se pomalo ne sviđa. Forum nam se pretvara u neku izvedenicu facebooka, samo nam fali chatbox Neodlučan

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
neaktivan
offline
Notifikacija za rodendan

daj pričekajte sekundu sa svađom, da odem po kokice i kolu SmijehSmijehSmijeh

nije to kurac sir, to je sir od krave. vidiš krave u pičku materinu!
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Notifikacija za rodendan
Sum_of_all_fears kaže...
Jurra kaže...

...a koji je tvoj problem...suprotno mišljenje od tvojeg...možda i nisi debil, ali da se voliš preseravat je i više nego očito...Belji se

Fake_Alert kaže...

A s cim se ja to preseravam mozda?

Svađanje u podforumu "Ideje, sugestije...." je najbolja ideja do koje se može doć. Samo da vam gazda dođe...

 

BTW, ideja mi se pomalo ne sviđa. Forum nam se pretvara u neku izvedenicu facebooka, samo nam fali chatbox Neodlučan

Kao sto je grdi reko

GRDI-146 kaže...

Tebi je fkt dosadno Smijeh

 

LOL CAT! ^^
15 godina
neaktivan
offline
RE: Notifikacija za rodendan
Sum_of_all_fears kaže...

Svađanje u podforumu "Ideje, sugestije...." je najbolja ideja do koje se može doć. Samo da vam gazda dođe...

 

BTW, ideja mi se pomalo ne sviđa. Forum nam se pretvara u neku izvedenicu facebooka, samo nam fali chatbox Neodlučan

...pa zato sam i napisao da bi još samo trebalo stavljati osobne fotografije, a to što on nije sposoban

razumjeti niti ono kaj sam napiše je njegov problem i nemam nikakve potrebe za svađom na tom nivou...Cool

...kaos...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Notifikacija za rodendan

Ideja mi se nesviđa zato što bi nam se forum polako pretvarao u facebook još nam još fali da imamo opciju "join to group" "add as friend" i te stvari i neznam koliko bi to radilo i koliki bi to posao bio za domagoja dok napravi sve to da popamti rođendane ,a od ovih lokalni spamera u bircu se može znati ko kada slavi rođendan Namigiva

RIDER
15 godina
odjavljen
offline
RE: Notifikacija za rodendan
rider15 kaže...

Ideja mi se nesviđa zato što bi nam se forum polako pretvarao u facebook još nam još fali da imamo opciju "join to group""add as friend" i te stvari i neznam koliko bi to radilo i koliki bi to posao bio za domagoja dok napravi sve to da popamti rođendane ,a od ovih lokalni spamera u bircu se može znati ko kada slavi rođendan Namigiva

Join to group - Prati temu

Add as friend - Prati autora

 

Neodlučan

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Notifikacija za rodendan
Sum_of_all_fears kaže...
rider15 kaže...

Ideja mi se nesviđa zato što bi nam se forum polako pretvarao u facebook još nam još fali da imamo opciju "join to group""add as friend" i te stvari i neznam koliko bi to radilo i koliki bi to posao bio za domagoja dok napravi sve to da popamti rođendane ,a od ovih lokalni spamera u bircu se može znati ko kada slavi rođendan Namigiva

Join to group - Prati temu

Add as friend - Prati autora

 

Neodlučan

paaa...i ne baš al dobro. :/

nije to kurac sir, to je sir od krave. vidiš krave u pičku materinu!
14 godina
offline
Notifikacija za rodendan

Nekuzim,zas pol vas  notifikaciju za rodendan odmah usporedi sa facebookom.Facebook je drustvena stranica di svi stavljaju svoje slike i druze se sa svojim pravim frendovima.A forum je kolko se sjecam grcka rijec nesto kao nama trg,i nekuzim zas se nebi ova opcija uvela barem za birtijase ili nesto.Svaki put kada bi dosao na forum bi procitao nesto korisno,pomogao eventulano nekome i pokupio se dalje,sve drugo i svi ostali bi bili ko mrtva puhala koja nemaju veselja..Ja to tako zamisljam.Meni je svejedno uveli vi ili ne uveli opciju ili vam se svidala ili ne svidala.

LOL CAT! ^^
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Notifikacija za rodendan

Mislim da je to previše posla za ništa...

Ak neko i ima rođendan i visi u bircu, trebao bio doć i reć "danas mi je rođendan i tim povodom častim ekipu rundom" i sve riješeno Namigiva

01000100011000010110110101100001011001110110010101001000011010010110011101101000
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice