Daljnji status TU / TD zaključana tema

poruka: 223
|
čitano: 28.562
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: Daljnji status TU / TD
Marko :D kaže...
duhonja kaže...

Paranoja,jel??..Ne,nisam,upadnem tu i tamo,ali stalni boravak mi nije dopusten,jer imam i obaveza...{#}

Ne, nije paranoja. Vidim da si star 8 tjedana, a pošto je Epos malo prije suspendiran posumnjao sam u tebe.

A hvala... iz tvojih usta u bozje usi..{#}

14 godina
offline
Daljnji status TU / TD

Bilo bi dobro kada bi se brisali svi dodjeljeni TU-TD od korisnika kojemu je obrisan i acc.

 

Još jedna stvar koja bi se po meni trebala promjeniti je Ignoriraj korisnika.

Do sada su poruke u temama od ignoriranih korisnike bile samo vama nevidljive, ali ste vi njemu i dalje bili vidljivi te vas je isti mogao pratiti.

Pametnije bi bilo da kada nekoga ignorirate, taj vam korisnik više nije vidljiv, ali nisti vidljivi niti vi njemu.

Moj PC  
7 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Daljnji status TU / TD
sisko93 kaže...

Bilo bi dobro kada bi se brisali svi dodjeljeni TU-TD od korisnika kojemu je obrisan i acc.

 

Još jedna stvar koja bi se po meni trebala promjeniti je Ignoriraj korisnika.

Do sada su poruke u temama od ignoriranih korisnike bile samo vama nevidljive, ali ste vi njemu i dalje bili vidljivi te vas je isti mogao pratiti.

Pametnije bi bilo da kada nekoga ignorirate, taj vam korisnik više nije vidljiv, ali nisti vidljivi niti vi njemu.

To sam ja neki dan napisao u Ultimativnoj antivirus temi. U potpunosti podržavam tu ideju!

Bilo bi dobro da se umjesto opcije ignore postavila opcija blokiraj korisnika. Ta bi ti opcija omogućila da tog korisnika ne možeš pronaći na tražilici, a ni on tebe te bi još u potpunosti sklonila poruke iz teme i TU/TD/HVALA ne bi bili brojani od blokiranog korisnika.

10 godina
protjeran
offline
Daljnji status TU / TD

onda bi forum propo jer nitko nikog ne bi vidio :D

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Daljnji status TU / TD
KerFlorijan kaže...

onda bi forum propo jer nitko nikog ne bi vidio :D

Ne bi jer neće svi blokirati sve.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2014 19:36 (Marko :D).
10 godina
protjeran
offline
Re: Daljnji status TU / TD
Marko :D kaže...
KerFlorijan kaže...

onda bi forum propo jer nitko nikog ne bi vidio :D

Ne bi jer neće svi blokirati sve.

LoL.

14 godina
neaktivan
offline
Daljnji status TU / TD

"Vratia se Šime, di je bija..."

 

http://www.bug.hr/forum/user/metronom/85800.aspx

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2014 19:41 (Marko :D).
 
4 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Daljnji status TU / TD

priča ti ne drži vodu :D

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Daljnji status TU / TD

Koliko puta ste vidili u nekoj temi raspravu, pa često obaziranje nakon posta forumaša A  - "šta sam pogrešno rekao, hejteri neka lupaju TD", a onda dalje forumaš B koji se inače nije slagao sa mišljenjem forumaša A "samo da ti kažem da ti nisam dao TD da nebi mislio da sam ja, to je netko drugi" a onda replika na post itd.

 

Od ukidanja vidljivosti, pretjerano mnogo postova sadrži nebitne informacije - nisam ti dao TD ili evo ti sad TD kao kuća ili slične informacije.

 

Potražite te pojmove na google, izbacuje dosta primjera koji sadrže te formulacije oko TD.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
6 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Daljnji status TU / TD
Marko :D kaže...

I starost sada već malo predstavlja problem jer "on" sigurno ima nekoliko starijih računa.

"On" čije se ime ne izgovara naglas?

 

Mislim, WTF?? Jel loše spavaš navečer jer ti netko lupa TD?

13 godina
offline
Re: Daljnji status TU / TD
assassin.st kaže...

"On" čije se ime ne izgovara naglas?

Epos.

Ne obaziri se na TD, to su samo TD Trollovi, nemaju pojma o ničemu, pa moraju zaje... one koji nešto znaju. ;-))))))) (i3 4130 pojede ovaj tvoj i3 3240 za doručak) :D OMG.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Daljnji status TU / TD
Valentin17 kaže...
assassin.st kaže...

"On" čije se ime ne izgovara naglas?

Epos.

Šššššššššššš, čut će te.

Ne fakat @Marko,nemoj se tolko uzrujavat zbog toga pa svaka 2. poruka ti je o njemu.

--------------------------------------------------------------------------------------------
14 godina
neaktivan
offline
Daljnji status TU / TD

Ma ne uzrujavam se i baš me boli briga koliko računa ima na forumu. Jedino što želim je da mi prestane davati TD na svaki post.

 
1 4 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Daljnji status TU / TD
Marko :D kaže...

Ma ne uzrujavam se i baš me boli briga koliko računa ima na forumu. Jedino što želim je da mi prestane davati TD na svaki post.

da ti bude lakše :D 

14 godina
neaktivan
offline
Daljnji status TU / TD

Sad mi je već malo lakše. {#}

 
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Daljnji status TU / TD

Predlažem da se prilikom davanja TU/TD ostavi mogućnost da li će biti prikazan ili sakriven avatar/identitet onoga tko dijeli TU/TD. Dakle, npr. kada ja želim nekome dati TU ili TD budem pitan da li želim da se moj glas/avatar vidi u baš tom TU/TD. Tako se lako mogu riješiti problemi izazvani serijskim TD, mlađim/friškim kolegama na forumu a oni respektabilni forumaši bi bili ozbiljno uvaženi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2014 20:41 (phoenix2003).
Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
offline
Daljnji status TU / TD

U mojem slučaju, ja sam za ili vraćanje TU i TD, ili za neku nešto novo, moderno opciju, razrada iste koja podliježe daljnjoj razradi.

 

A zbog čega, čisto iz razloga što u recimo temi "Koji tablet da uzmem?", ili bilo kojoj uopće, ja kada pokušavam pomoći kolegama forumašima, uvijek kažem sa čime ja raspolažem i kakva imam iskustva, pozitivna i/ili negativna, neovisno što je "neki" koega forumaš postavio generalno pitanje o tabletima ili tabletima sa Android OS-om. Kada me već netko TU ili TD, volim znati tko se samnom slaže ili ne slaže, ali još kada bi to argumentirano čovjek obrazložio, mila majka, ovako kako je sada, ti palčevi su mrtvi kapital.

 

Isto tako vezano uz teme tipa "Real Madrid, Kraljevski klub" i "FC Barçelona", uopće nije toliko strašno što se xyz forumaša neće složiti sa mojim postom/razmišljanjem o nečemu vezanim za temu, pa će mi nabijati TD, ali ako isto elaboriraju, to pokazuje nešto i puno više o samima njima, a potiče daljnju "ljutu" argumentiranu diskusiju, koju se može i treba potkrijepiti real činjenicama. 

 

Opcija da friški forumaši imaju nekakvu restrikciju participiranja u Tučkanju je po mojem u redu, uz nekakve okvire koje moraju zadovoljiti, ali bih volio više da se kontroliraju paralelni nickovi, koji bi se trebali jednostavno neutralizirati. Osobno sam preko tri godine na forumu, i ne pada mi na pamet pokušavati raditi duple nickove, račune, bilo što, ali ne želim da postoje dežurni troleri i spameri koji neke stvari rade sa istima dok ide ide.  

ATJ Lučko
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Daljnji status TU / TD

Meni nije smetalo niti kad se vidjelo tko je kome dao TU ili TD niti sad kad se ne vidi. Ali da bi netko samo s stažom mogao davati TU i TD je glupost. Onda TU i TD gubi smisao jer bi onaj tko se slaže ili ne slaže z bilo čim (imenom dotičnog, načinom pisanja, otvaranju duple teme, itd.) morao napisati o tome post i tema bi se opet zatrpala glupostima. A to što tu ima puno facebook balavaca, pa se ponašaju kao da si im poklao cijelu obitelj kada si im dao TD, to je drugo. Oni nek idu mami i nek im da cicu. Netko ti je dao TD i što sad. Meni ne smeta ako će se opet vidjeti tko ti je dao TD ili TU, ali ako izmislite nešto novo, zanimljivo, može. Samo NE staviti staž za uvjet.

 
6 3 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Daljnji status TU / TD

I ?

Čika Miro {#}

Vi se izgleda u redakciji dobro zabavljate čitajući svakojake blesavoće i prepirke s foruma. {#}

Greška Poštovani, proizvod koji tražite trenutno nije dostupan.
 
2 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Daljnji status TU / TD
Mojpismonosa kaže...
EDIT: evo recimo upravo bih u glasanju promijenio da se moze covjek predomisliti...

Brisanjem cookia možešpromjeniti mišljenje, ali NE i 2 puta glasati!

14 godina
neaktivan
offline
Daljnji status TU / TD

Za promjenu glasa u anketi na forumu čak ne moraš ni brisati kolačiće. Dovoljno je osvježiti stranicu.

 
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Daljnji status TU / TD

Za početak bi mogli promjenuti text iznad ovog "TU/TD" sa (Ne) slažem se na (Ne) doprinosi diskusiji, nešto slično reddit sistemu. Lično dajem TD samo ako neki post ne doprinosi diskusiji.

 

EDIT: Također ne prikazivati TU/TD x vremena nakon posta.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.8.2014 12:41 (kenan.M).
Moj PC  
0 6 hvala 0
15 godina
offline
Daljnji status TU / TD

Ja sam za vraćanje TU/TD s prikazom nicka. Razlozi su već nabrojani u temi i s mnogima se slažem. Kad vidim da mi je TD ili TU dao forumaš koji ima znanje, nije mi isto kao kad mi TD da netko tko npr. samo voli liječiti komplekse davanjem TD-ova. TD od iskusnog forumaša značilo bi da trebam detaljnije preispitati svoj post ili ući u kvalitetnu raspravu ili priznati da sam pogriješio.

Naravno, tu je i pitanje istomišljenika/neistomišljenika u određenim temama za koje bih volio znati koji su.

Ovako bih mogao lakše odvojiti one kojima želim pomoći od onih koje bih stavio pod ignore jer sa takvima nemam što raspravljati ili im pomagati svojim znanjem i vremenom.

 

Predložio bih možda dodavanje opcije Djelomično se slažem.

Pala mi je na pamet i Ocijeni post opcija gdje bi se moglo sa 1-5 zvijezdica detaljnije ocijeniti kvaliteta napisanog posta. Jedino ne znam kako bi to bilo praktično i izvedivo ali dajem na razmatranje. Bilo bi zgodno ali možda nije potrebno :)

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
7 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Daljnji status TU / TD

 {#}

TD-ovi na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli dežurni troll na forumu.
 
2 2 hvala 1
13 godina
odjavljen
offline
Daljnji status TU / TD

Po meni, staviti novo rješenje, ali, ali da to vrijedi samo za TD, a TU da mogu i novopečeni članovi. 

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Daljnji status TU / TD
Deawood kaže...

a TU da mogu i novopečeni članovi. 

Pa nećemo njima branit da daju TU. {#}

Ne obaziri se na TD, to su samo TD Trollovi, nemaju pojma o ničemu, pa moraju zaje... one koji nešto znaju. ;-))))))) (i3 4130 pojede ovaj tvoj i3 3240 za doručak) :D OMG.
12 godina
offline
Re: Daljnji status TU / TD
Marko :D kaže...

 {#}

 

Predlazem da se radi dobrobiti naseg kolege Marka, koji dane gubi u potrazi za novoregistriranim clanovima trazeci nekog "fantoma iz opere" koji mu lupa TD, ukine mogucnost da se moze vidjeti tko se registrirao kao novi clan.
12 godina
protjeran
offline
Daljnji status TU / TD

Svatko tko krkne nekom TD mora obrazložiti svoje neslaganje inače nek` popije žuti karton. {#}

Greška Poštovani, proizvod koji tražite trenutno nije dostupan.
 
4 6 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Daljnji status TU / TD

Po meni je najbolje riješenje da se makne TD jer što će onda napraviti? Stiskati TU ili hvala? Isto tako, bilo bi dobro da se napravi neko drugo riješenje.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli dežurni troll na forumu.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 20:03 (Marko :D).
 
0 6 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Daljnji status TU / TD
Marko :D kaže...

Po meni je najbolje riješenje da se makne TD jer što će onda napraviti? Stiskati TU ili hvala? Isto tako, bilo bi dobro da se napravi neko drugo riješenje.

Ja sam za prijedlog da se uvede opći red u forum,pa ne bi bilo svađa.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice