HUAWEI NOVA Y70 - vrijedi li kupiti???

poruka: 4
|
čitano: 1.912
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine

Nastavno na članak https://www.bug.hr/promo/snazna-baterija-atraktivan-dizajn-i-fantasticna-akcijska-cijena-do-kraja-srpnja-28420 zanima me jel itko kupio već mobitel po promotivnoj cijeni od 999kn koja traje do 31.7. i kakva su iskustva s mobom?
Po napisanom čini se kao nestvarno dobra ponuda za te novce

0 0 hvala 0
4 godine
Re: HUAWEI NOVA Y70 - vrijedi li kupiti???
Trle96 kaže...

Nastavno na članak https://www.bug.hr/promo/snazna-baterija-atraktivan-dizajn-i-fantasticna-akcijska-cijena-do-kraja-srpnja-28420 zanima me jel itko kupio već mobitel po promotivnoj cijeni od 999kn koja traje do 31.7. i kakva su iskustva s mobom?
Po napisanom čini se kao nestvarno dobra ponuda za te novce

Treba biti svjestan da nema Google servise! Zbog američkih sankcija. Da, mogu se dodatno instalirati i instrukcije su na internetu. 

14 godina

Rekao bih da definitivno vrijedi tih novaca... 

- Mediatek Dimensity 720

- Izdržljiva baterija (navodno 6000 mAh)
- Proširiva memorija (MicroSD do 512GB)

Dvije godine sam koristio telefon bez Googleovih servisa (Huawei P40 Pro) i isti mi nisu nimalo nedostajali. Štoviše, nepostojanje istih u pojedinim situacijama prestavljalo je čak i prednost (konkretno, aplikacije koje prikazuju reklame na telefonima s Google servisima, na Huaweiju ne pokazuju nikakve reklame i funkcioniraju potputno normalno).

Čini se kao solidan telefon za starije ili manje zahtjevne korisnike.

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Re: HUAWEI NOVA Y70 - vrijedi li kupiti???
Cijena mu je bila odlicna,ali nazalost od huawei telefona sam odustao jer eto postoje neke aplikacije koje koristim a zahtjevaju google racun bez kojeg se ne mozes logirati.
Ja sam si gledao da uzmem taj, ali ipak nista..
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice