Sapphire HD 6850 ili Sapphire toxic HD 6850

poruka: 46
|
čitano: 8.476
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Sapphire HD 6850 ili Sapphire toxic HD 6850

tih 45MHz kolko je u pitanju treba poteci kartica sa stock naponom bez ikakve nestabilnosi i povecane buke inace je srot. ja imam kombinaciju 700 i 732MHz i slozeno u AB da slabija radi na spec od jace, pa nisam niakakvu nestabilnost vidio, a prije sam imao kontra postavku, odnosno slabiju na prvo slotu i jacu na drugom, pa se nije jaca downclockala, odnosno nisam ukljucivao da obje rade na istom taktu. kad sam zamjenio mjesta i ukljucio tu postavku, slabija je uspjela potegnuti sa svojih maximalno 882 MHz na cak 905Mhz u nekim testovima, a u vecini 900MHz, tak da znam kaj pricam

 

i da nebi mislili da imam kaj protiv te kartice, sve 5 i toxic i xfx i sapphire {#} ja bi iskreno uzeo najjeftiniju, ali ako stvarno podtoje neki problemi sa ventom, onda na sigurnu i provjerenu varijantu

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.5.2011 17:48 (xyan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sapphire HD 6850 ili Sapphire toxic HD 6850

Al opet, ti imas SLI, crossfire se drugacije ponasa. I slazem se s tobom, XFX opet, najjeftinija i sve ce raditi i to fino.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.5.2011 17:50 (Leryan).
 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Sapphire HD 6850 ili Sapphire toxic HD 6850

Najbolje bi bilo da nam napiše i model kartice (onaj serijski broj) da mu nađemo identičnu karticu

:PP

what's in your head in your head zombie zombie zombie ha ha ha..
13 godina
offline
Sapphire HD 6850 ili Sapphire toxic HD 6850

cf zna namucit covika...ako meni kad to padne napamet jednostavno cu uzet jednu jacu umisto cf-a...to bi i njemu preporucia...

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Sapphire HD 6850 ili Sapphire toxic HD 6850

Ma da to sam mu i ja rekao samo ne sluša:D

Uzmi lijepo onu OC GTX560 Ti originale iz Magazina RS od Zotaca i mirna Bosna

Pa koju igru to ne može vrtiti? I to još na full HD?

Ja sam probao Metro dns sa HD6850 Toxic i imao sam 15-20 AVG, dobro ponekada i iznad 25 FPS-ova samo ipak... Hmm

Da imam GTX560 OC igrao bi na full HD max sve i AAx4 sa 30 AVG najmanje jer je kartica jača barem 15% možda i 20 kada se dobro nakloka i em je Metro2033 TWIMTBP igrica znači optimizirana za nVidiju!{#}

what's in your head in your head zombie zombie zombie ha ha ha..
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.5.2011 19:00 (stoncin3).
14 godina
neaktivan
offline
Sapphire HD 6850 ili Sapphire toxic HD 6850
Ljudi nemojte mene kriviti , nije moj komp. Samo prijatelj želi saznati koja je od ove dvije bolja za u cross. Vjerovatno će uzet Sapphire s onim velikim ventom u sredini
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sapphire HD 6850 ili Sapphire toxic HD 6850

Ja ti imam sapphire hd 6850 sa aftermarket coolerom.. i to sve X2, znaci u crossfire-u su 2 grafe.. prezadovoljan sam i ako kupujes vec onda kupi to ko i ja..neces falit..

MetalHead
14 godina
protjeran
offline
Re: Sapphire HD 6850 ili Sapphire toxic HD 6850

Ako nećeš ništa šta ti na forumu nude. Uzmi toxic ima bolji hladnjak kad radiš overclock.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2011 15:00 (Genije).
14 godina
neaktivan
offline
Sapphire HD 6850 ili Sapphire toxic HD 6850

Iskreno, ja imam toxic i nista se jace ne overclocka, samo tise... :D Sto je meni dosta vazna stvar, pogotovo kada cu ih u CF stavljat.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2011 17:04 (Leryan).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sapphire HD 6850 ili Sapphire toxic HD 6850

Da, tako sam mu i ja rekoa. Nek uzme Sapphire zato što je tiša pogotovo što će imat  dve pa će se više grijat. XFX ova što dođe 1100 i neš kuna koju vjerojatno ima je glasna i kad bi dve takve ubo to bi bilo sigurno bučno.

14 godina
neaktivan
offline
Sapphire HD 6850 ili Sapphire toxic HD 6850

Ma da, safirke su inace tihe, a i ja sam sada u fazi gdje uz klinca ne trebam jos nesto da mi zuji po kuci. :D

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sapphire HD 6850 ili Sapphire toxic HD 6850
Leryan kaže...

Ma da, safirke su inace tihe, a i ja sam sada u fazi gdje uz klinca ne trebam jos nesto da mi zuji po kuci. :D

Heheh.. tada, definitivno uzmi ovo sto ja imam.. znaci dvije sapphire hd 6850 i ubodi im jos accelero twin i deri :) vjeruj mi.. ja ponekat zaboravim da mi je komp upaljen.. puno puta sam ugasio sve osim kutije i hodam po sobi i sve i samo po svijetlu od ventilatora skontam da nisam ugasio komp.. znaci uopce se necuje da radi..

MetalHead
11 godina
offline
Sapphire HD 6850 ili Sapphire toxic HD 6850

Evo ovako,imam Sapphire 6850 grafu.

Primjetio sam npr,kada upalim Teru Online

da mi temp dodje 72 stupnjeva.

Vjerujem da to nije bas normalna temp pa sam

skinuo Fumark program da vidim da li je grafa u redu.

Kada pokrenem taj program,da li mi moze sprzit grafu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sapphire HD 6850 ili Sapphire toxic HD 6850

Kad upalis Furmark , onda prati temp.  ! Inace , moja bivsa HD5870 je u Furmarku isla do 89°C pa joj nist nije bilo ! Po ljeti je isla do 86°C u igrama !

Ne vjerujem da moze sprzit grafu !

Neznam koliko ti Tera optereti grafu , ako je 99% opterecenje onda ti je 72 C normalna temp. !  Sve do kojih 75°C je ajmo reci u granicama normale pod opterecenjem !

Music As A Weapon !!
11 godina
neaktivan
offline
Sapphire HD 6850 ili Sapphire toxic HD 6850

Moja je išla do 102 i radi još normalno, ali zato ide na reklamaciju.

Toni
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sapphire HD 6850 ili Sapphire toxic HD 6850
Endymon kaže...

Evo ovako,imam Sapphire 6850 grafu.

Primjetio sam npr,kada upalim Teru Online

da mi temp dodje 72 stupnjeva.

Vjerujem da to nije bas normalna temp pa sam

skinuo Fumark program da vidim da li je grafa u redu.

Kada pokrenem taj program,da li mi moze sprzit grafu?

 Moja ide u BF3 do od 62-65C a vent piči na 50-55% i ne čuje se. Tebi su možda malo jače temperature ali nije zabrinjavajuće. Ako baš oćeš onda je propuši od prašine i promini pastu ili naštelaj ventilator da ti se malo jače vrti.

Zadar živi vječno!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice