Vtx vs. Xfx

poruka: 10
|
čitano: 3.041
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Vtx vs. Xfx

nabavio sam nedavno polovan komp i dobio sam sa njim vtx 6950 2gb točno ovakvu sa linka http://img.benchmark.rs/tests/computers/pin/smartbox_p301_fx/vtx_hd6950.jpg i sad mi osvanula ponuda za zamjenit tu grafu za nešto mlađu fxf 6950 1gb (dulja garancija) i sad sam u nedouumici, nisam baš pratio ati, jer sam donedavno bil na nvidiji, mene zanima dal neko ima loša iskustva sa vtx grafam ili konkretno dal se nekaom vfx6950 2gb pokvarila ili nekakvi problemi vezani za nju, a isto takvo bi Vas molio mišljenje o fxf karticama (nešto sam našo na netu da fxf6950 1gb ima problema sa biosom). Na nju su spojena dva monitora (ne igram na oba) i komp radi stalno, temperature u idle su 50-55, a kad igram su cca 70-75 mjereno everestom, kučište je dosta veliko i ima dosta dobar usis i ispuh tako da je dosta dobro provjetreno.

 

Hvala na svakoj pomoči :)

 

 

mrakky
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2012 14:08 (mrakky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Vfx vs. Xfx

Ako radi dobro - čemu mjenjati!!! Tvoja HD6950 ima 2GB, a to je jako bitno ako koristiš dva monitora.

Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Vtx vs. Xfx

Totalno neisplativo ici na grafu s manje memorije , a tvoja VTX ima cisto OK hladnjak ! Koji model je ta XFX ?

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vtx vs. Xfx
Haf932 kaže...

Totalno neisplativo ici na grafu s manje memorije , a tvoja VTX ima cisto OK hladnjak ! Koji model je ta XFX ?

 misliš na ovo XFX6950 1gb..?

mrakky
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vtx vs. Xfx
mrakky kaže...
Haf932 kaže...

Totalno neisplativo ici na grafu s manje memorije , a tvoja VTX ima cisto OK hladnjak ! Koji model je ta XFX ?

 misliš na ovo XFX6950 1gb..?

Da, koji je model?

16 godina
offline
Re: Vtx vs. Xfx
Almin94 kaže...
mrakky kaže...
Haf932 kaže...

Totalno neisplativo ici na grafu s manje memorije , a tvoja VTX ima cisto OK hladnjak ! Koji model je ta XFX ?

 misliš na ovo XFX6950 1gb..?

Da, koji je model?

 e to neznam, ak saznam javim

mrakky
16 godina
offline
Re: Vtx vs. Xfx
mrakky kaže...
Almin94 kaže...
mrakky kaže...
Haf932 kaže...

Totalno neisplativo ici na grafu s manje memorije , a tvoja VTX ima cisto OK hladnjak ! Koji model je ta XFX ?

 misliš na ovo XFX6950 1gb..?

Da, koji je model?

 e to neznam, ak saznam javim

 saznao sam, ona sa 2 venta(ako si na to mislil), znači kaj predlažete, da ostanem na ovoj koju imam?

mrakky
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2012 9:49 (mrakky).
13 godina
offline
Vtx vs. Xfx

Ostani na svojoj !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Vtx vs. Xfx

Ostavi VTX 6950 2GB.

iclock2much
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Vtx vs. Xfx

hvala na pomoči, znam spiku oko dual biosa i danas sam malo bolje se zagledal i vidim da moja ima taj svič :), sad je na 6950, a kad počnu igrice zapinjat prebacil ju bum na 6970, može lock teme, ak neko ima kaj za reč još slobodno nek me pm-a.

 

mrakky
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2012 16:39 (mrakky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice