Pomoc oko odabira graficke!!!

poruka: 7
|
čitano: 1.679
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko odabira graficke!!!

Moze te da mi pomognete pri odabiru ovako jedne dobre graficke koja se uklapa uz moju konf.

RAM:4gb

PROCESOR:Core 2 Quad 2,4GHz 4 jezgre!

GRAFICKA:...

NAPOJNA:550W

WIN 7,64bit.+

I DA GRAFICKA NE PRELAZI BUDZET OD 150KM :D :)!

I jos da pitam evo sad ce izaci GTA 5 pa bih zelio znati da li bi moj procesor mogao da ga run na low

bez nekog opterecenja?

DENCHO!
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko odabira graficke!!!

http://www.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/vodic-odabir-graficke-kartice/28804.aspx?page=682 

 

tu pitaj, a za te pare od novih bi ti najbolje sjela r7 250, a kad bi gledao polovno mislim da bi se dala nac kakva 7790 ili nesto slicno za tu lovu

Clueless gamers shouldn't judge
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc oko odabira graficke!!!

Hvala puno :) A sta kazes za ovaj GTA5 mogu li ga pokrenuti na low a da se procesor li grafa

ne opterecavaju previse?

DENCHO!
10 godina
protjeran
offline
Re: Pomoc oko odabira graficke!!!

Da se nać i polovna amd 5850 ili 6850 za te novce koja rastura ovu r7 250.U biti je duplo jača.Tako i tako si zapeo na DX11 i sa starom i novom serijom.Dx 12 u windowsima 10 će podržavati AMD-ove kartice od serije 7000 pa i R7 serija no bit će preslabe kad prvi naslovi izađu.Što se tiče proca kupi dobro hlađenje tipa(http://www.protis.hr/products/details/cooler-scythe-katana-3-scktn3000i-white-box-za-intel/27303) koje nije pretjerano skupo(cca 150 kn) i klokni ga na 3.0 GHz i upariga s amd 6850.Takva konfa može pokrenut i na med postavkama GTA 5 u npr. razumnoj rezi od 1680x1050 (16/10) ili još bolje 1600x900 (16/9).To sa R7 250 nećeš moći.

13 godina
online
Re: Pomoc oko odabira graficke!!!
Dencho kaže...

Moze te da mi pomognete pri odabiru ovako jedne dobre graficke koja se uklapa uz moju konf.

NAPOJNA:550W

Pitaj ovdje: Vodič za odabir grafičke kartice

 

Navedi točan model napajanja, ovo 550W ne znači skoro pa ništa.

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
14 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko odabira graficke!!!

Kakva polovna hd6850 ili hd6950 ako te nije strah kupovati na piku samo pazi ima puno prevaranata, za to ne možeš kupiti pristojnu novu karticu.

Malo OC cpu ja sam Q6600 veoma lako na 3.0Ghz, ako možeš ubaci barem još 2gb rama i konfa još može povući neko vrijeme barem dok cijena dolara i hardvera ne padne.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2015 18:26 (zrimo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc oko odabira graficke!!!
zrimo kaže...

Kakva polovna hd6850 ili hd6950 ako te nije strah kupovati na piku samo pazi ima puno prevaranata, za to ne možeš kupiti pristojnu novu karticu.

Malo OC cpu ja sam Q6600 veoma lako na 3.0Ghz, ako možeš ubaci barem još 2gb rama i konfa još može povući neko vrijeme barem dok cijena dolara i hardvera ne padne.

 

nadam se skorijem padu... ovo nije normalno... isti i5 koji ja imam je skocio na 1750 kuna...  a kad sam ga ja uzimao bio je 1200

Clueless gamers shouldn't judge
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice