Pokvarena graficka ?

poruka: 7
|
čitano: 1.677
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Pokvarena graficka ?

Bok, kupio sam graficku rx 580 4gb koja mi ide na procesor ryzen 3 2200g i 8gb rama, prva dva sata igranja csa i wota normalno a kasnije problemi...Prilozit cu vam video pa se nadam da ce netko pomoc, graficka kartica je polovna.

Link videa: 

https://streamable.com/rewojc

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pokvarena graficka ?

Možda, a možda je i problem s driverima

Najbolje je ak možeš reinstalirati windowse i staviti starije drivere.

 

Kruha i igala...
7 godina
protjeran
offline
Pokvarena graficka ?

Izgleda kao rudarska kartica

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Pokvarena graficka ?

displyport ili hdmi? ako je displayport probaj hdmi znao je mene na 580 zezat displayport

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pokvarena graficka ?

DVI kabel, nemam hdmi ulaz na monitoru. Sta mislite da probam prvo sa mjenjanjem termalne paste ? Nadam se da je bilo sta samo da nije graficka koja umire ili je pokvarena..

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pokvarena graficka ?
Fenix1950 kaže...

DVI kabel, nemam hdmi ulaz na monitoru. Sta mislite da probam prvo sa mjenjanjem termalne paste ? Nadam se da je bilo sta samo da nije graficka koja umire ili je pokvarena..

 Ne. Prvo DDU i probaj najnoviju verziju drivera, ako je isto onda probaj sa nekom starijom. Iako mi nema logike da radi bez problema i nakon 2 sata se to pojavljuje. Treba mozda provjerit i koji je bios na njoj, da nije nekim slucajem ostao od mininga.

10 godina
neaktivan
offline
Pokvarena graficka ?

Isto tako, igram tipa Mafia 2 i radi sve normalno nikakvi screen freeze ali primjetia san dok nju igram ventilatori mi se ne pale na graficki pa se vjerojatno zbog toga ne freeza. Za dva dana cu otic u neku firmu pa da vidim sta oni kazu, znaci ako sad vrti mafiu 2 znaci nije pokvarena ?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice