NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.794.976
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Pa kako to sad? Nisu li mudraci sa foruma pricali jos pred koji tjedan kako se treba cekati na refresh modele sa vise vrama, cekati jace modele i stabiliziranje ponude oko veljace... 

 

Moj PC  
3 2 hvala 0
9 godina
online
NVIDIA Ampere 30xx

Dobra moja 1070ti... još neko dulje vrijeme, kako je krenulo

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Pharaoh kaže...

Pa kako to sad? Nisu li mudraci sa foruma pricali jos pred koji tjedan kako se treba cekati na refresh modele sa vise vrama, cekati jace modele i stabiliziranje ponude oko veljace... 

 

 A jesu šašavi ti forumaši, kako se nitko nije sjetio sačekat do noći i nazvat vidovitog Milana da im kaže da će bitcoin i ethereum opet eksplodirati.

Say hello to my little friend
5 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
volegradele kaže...

RTX 3060ti najisplativija grafa za rudarenje ,dobro ni 3080 nije na odmet kad bi se mogla u Linksa kupit po normalnoj cijeni.Danas zvao poslovnicu u Splitu kaze gđica prek telefona da nema nista RTX grafa na skladistu u ciloj HR!!

 Ti se zajebavas ili si ozbiljan ? Tko vise danas uopce rudari grafom ?!?! Sada kada prodju povrati/prijave poreza odose kriptovalute na dolje. Tako da spojite svoje grafe na visoki napon da "izrudare" sto vise

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
SamoPitam3 kaže...
volegradele kaže...

RTX 3060ti najisplativija grafa za rudarenje ,dobro ni 3080 nije na odmet kad bi se mogla u Linksa kupit po normalnoj cijeni.Danas zvao poslovnicu u Splitu kaze gđica prek telefona da nema nista RTX grafa na skladistu u ciloj HR!!

 Ti se zajebavas ili si ozbiljan ? Tko vise danas uopce rudari grafom ?!?! Sada kada prodju povrati/prijave poreza odose kriptovalute na dolje. Tako da spojite svoje grafe na visoki napon da "izrudare" sto vise

 Da ko rudari...LOL...mic po mic..blok po blok...zasto ne spojit ugodno s korisnim?

AUDIOFIL
3 godine
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Krunoo7 kaže...

 A jesu šašavi ti forumaši, kako se nitko nije sjetio sačekat do noći i nazvat vidovitog Milana da im kaže da će bitcoin i ethereum opet eksplodirati.

Eh da, tesko je bilo to naslutit posto se vec 2 mjeseca prica kako Nvidia prodaje velike kolicine grafi direktno majnerima klik, pitam se sta su im trebale, za slagat domine 

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Pharaoh kaže...
Krunoo7 kaže...

 A jesu šašavi ti forumaši, kako se nitko nije sjetio sačekat do noći i nazvat vidovitog Milana da im kaže da će bitcoin i ethereum opet eksplodirati.

Eh da, tesko je bilo to naslutit posto se vec 2 mjeseca prica kako Nvidia prodaje velike kolicine grafi direktno majnerima klik, pitam se sta su im trebale, za slagat domine 

 Bitcoin je skočio, amen. Tako i ethereum. Ako si ti iz ovoga naslutio da će sutiacija biti još gora, svaka čast.

Say hello to my little friend
3 godine
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Pa ako ti to nije dovoljno zazvonilo tada, isto tako se pisalo vec duze vremena i o nestasici gddr6 memorije klik. Ocigledno nisi u toku i samo dolazis pokusati ispasti pametan i dosjetljiv a budes poklopljen ko stari lonac. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Pharaoh kaže...

Pa kako to sad? Nisu li mudraci sa foruma pricali jos pred koji tjedan kako se treba cekati na refresh modele sa vise vrama, cekati jace modele i stabiliziranje ponude oko veljace... 

 

Koji mudraci? Nvidija korisnici ne čekaju, oni djeluju. Big Navijaši su se složili da će čekati 7000 seriju. 

15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ide kletva na majnere i njihove farme oni su glavni krivci za ovakvo stanje.Kletva: nabijem ih u prkno sa čvaljavom čizmom za vijeke.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2021 14:28 (dery).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Napokon stiglo ovo čudo

(jbg, sjetio se slikat tek kad sam ju uštelio)

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Moj PC  
22 0 hvala 1
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ko kaže da nema jampera. Ima ima tamo gdje mi ne možemo i ne pripadamo.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2021 20:47 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
sylar951 kaže...

Napokon stiglo ovo čudo

(jbg, sjetio se slikat tek kad sam ju uštelio)

  I kako ćemo sada mi biti sigurni da je  tvoja kada se nisi slikao pored nje. I osim toga moja 2060 je ljepša od te

shit happens too often
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2021 21:01 (Wox).
12 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Wox kaže...

  I kako ćemo sada mi biti sigurni da je  tvoja kada se nisi slikao pored nje. I osim toga moja 2060 je ljepša od te

 Zadovoljan?

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

pa i nije neka razlika u cijeni vani i kod nas..ja narucio u adm suprim 3070 u petak idem po nju..vani je 5625 sad beznam jel ide kaj i shipping a u adm me dodje 5980...rijesio 2070s za 4000

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Moja je kupljena u njemačkoj za 1750€

Odmah sam i prodao svoju rtx 2080ti tak da me ovo sve izašlo neš malo iznad 9 soma kn.

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dery kaže...

Ko kaže da nema jampera. Ima ima tamo gdje mi ne možemo i ne pripadamo.

 Imaš ih i u ADMu biraš koju ćeš https://www.adm.hr/Search/?term=rtx+3070

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
BeLLicus kaže...
dery kaže...

Ko kaže da nema jampera. Ima ima tamo gdje mi ne možemo i ne pripadamo.

 Imaš ih i u ADMu biraš koju ćeš https://www.adm.hr/Search/?term=rtx+3070

Koji nered od cijena, pod tim ne mislim da je sve skupo (iako je), već cijene nekih modela nemaju smisla...Kako su Gaming X Trio i Suprim od MSI-a jeftinije od Gige Gaming OC? Pa to su MSI-ovi flagship modeli već godinama i uvjek su bili među najskupljima, a sad van onog jednog Palit modela, ne možeš jeftinije proći. 

9 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Promster kaže...
BeLLicus kaže...
dery kaže...

Ko kaže da nema jampera. Ima ima tamo gdje mi ne možemo i ne pripadamo.

 Imaš ih i u ADMu biraš koju ćeš https://www.adm.hr/Search/?term=rtx+3070

Koji nered od cijena, pod tim ne mislim da je sve skupo (iako je), već cijene nekih modela nemaju smisla...Kako su Gaming X Trio i Suprim od MSI-a jeftinije od Gige Gaming OC? Pa to su MSI-ovi flagship modeli već godinama i uvjek su bili među najskupljima, a sad van onog jednog Palit modela, ne možeš jeftinije proći. 

 Da jbt, čak 5900 za ovaj MSI Gaming X trio i nije nešto pretjerano suludo od cijene, radi se o vrhunskoj kartici, kad gledaš da redovno naši daju 6500 za palita i gainwarda... 

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Suludo je itekako, daš 6000kn i onda imaš jedva 10% bržu kartu od onoga koji je uzeo u Linksu 3060Ti za 3900kn. 54% više para za 10% performansi...

 

A 6500 je ravno za ubiti se.

 

Dok gledam ovaj link koji si zaljepio s ADM-a, pa jebote sve bi bilo uredu da si pretraživao 3080, cijene bi bile OK. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2021 8:47 (Promster).
16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
X-Wind kaže...

https://videocardz.com/newz/asus-officially-increases-graphics-cards-and-motherboards-pricing

 

Najjeftinija 3060Ti od Asusa bude sada imala 500 USD MSRP, divno. 3060Ti ROG STRIX 600 USD MSRP. Još uz to i dodatna nota "additional models may see an increase as we moved further into Q1.". Kao da nisu već dovoljno napumpali te cijene Znači u principu ide sve gore za jedan rang, 3060Ti po cijeni po kojoj se trebao prodavati 3070 itd. itd.

 a gle ovo

 

MSRP rises about $80 for major GPU manufacturers (ASUS, GIGABYTE, PNY, ZOTAC, more to come) due to GPU tariff exclusion having ended.

 

https://old.reddit.com/r/hardware/comments/kql2q3/msrp_rises_about_80_for_major_gpu_manufacturers/

 

 

 

Nemojte se cudit kad proizvodjaci jednostavno primjene ovo na cijeli svijet, a ne samo USA, because why not.

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
4 godine
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

pa i hoce jer se europske cijene uvijek racunaju prvo po $. ne postoji komad tehnike da ima jeftiniju cijenu u europi nego li u americi čak i kad se izuzme porez koji je uključen u EU cijenu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2021 15:42 (markec997).
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Da i onda kad budu rezali cijenu dojdu opet na ovu koja je bila prije poskupljenja, kao ispadnu fer korektni. Pišam im se u čašu gdje drže zubalo.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2021 15:57 (dery).
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dery kaže...

Da i onda kad budu rezali cijenu dojdu opet na ovu koja je bila prije poskupljenja, kao ispadnu fer korektni. Pišam im se u čašu gdje drže zubalo.

 uče od nas i naših sniženja.

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

A kaj da vam velim, RTX 3080 prva serija pri izlasku je koštala 6500 kn, nakon toga cijena je samo rasla a raste i dalje. Kad ste u Linksu vidjeli RTX 3060 ti za 3900 kn ne znam što set čekali, da padne na 3500 kn?

Eto. Tko je stvarno mislio kupiti, kupio je. Još bez problema dobro prodaš staru grafu, win-win.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
forumaš kaže...

A kaj da vam velim, RTX 3080 prva serija pri izlasku je koštala 6500 kn, nakon toga cijena je samo rasla a raste i dalje. Kad ste u Linksu vidjeli RTX 3060 ti za 3900 kn ne znam što set čekali, da padne na 3500 kn?

Eto. Tko je stvarno mislio kupiti, kupio je. Još bez problema dobro prodaš staru grafu, win-win.

 Ne bi tu palitku uze da je 3500kn. Problem je šta nema asusa tuf za nju bi dao i tisuću više.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2021 16:23 (dery).
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

kak ti paše 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Šta se sa asusom dogodilo nije ni jedna došla do nas, nismo im bitni.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Version:461.09  WHQL

 

Release Date:2021.1.7

 

Operating System:Windows 10 64-bit

 

Language:English (US)

 

File Size:630.87 MB

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Najveći problem za gamere su kripto mineri i obnovljeno kripto ludilo. Rudari će platiti i 200% preporučene cijene hardvera jer računaju da će im se višestruko vratiti uloženo.

To sad tako može potrajati još mjesecima ako ne i godinama na žalost 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice