Najbolja grafička za navedenu konfiguraciju

poruka: 6
|
čitano: 1.305
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Najbolja grafička za navedenu konfiguraciju

Pozdrav,

 

molio bih malu pomoć oko kupnje grafičke kartice.....

 

http://www.ekupi.ba/Content/Print.aspx?ID=225215

 

na ovom linku se nalazi računalo koje ja imam....

 

pa vas molim da mi prema toj konfiguraciji preporučite najbolju grafičku karticu koju mogu kupiti....

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolja grafička za navedenu konfiguraciju

Morat ćeš staviti jače napajanje barem neko kvalitetnije 500 w pa tek onda razmatrati grafičku karticu jer to što imaš od 280W je slabo za dodavanje neke jače kartice.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolja grafička za navedenu konfiguraciju

a dali postoji neka grafička kartica kojoj bi bilo dovoljno postojeće napajanje, a da je bolja od ove integrirane?

12 godina
protjeran
offline
Re: Najbolja grafička za navedenu konfiguraciju
jezurko kaže...

a dali postoji neka grafička kartica kojoj bi bilo dovoljno postojeće napajanje, a da je bolja od ove integrirane?

 gtx 750/ti

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
7 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolja grafička za navedenu konfiguraciju
Stjepanj kaže...
jezurko kaže...

a dali postoji neka grafička kartica kojoj bi bilo dovoljno postojeće napajanje, a da je bolja od ove integrirane?

 gtx 750/ti

 Hvala :)

12 godina
protjeran
offline
Re: Najbolja grafička za navedenu konfiguraciju
boxer kaže...

Morat ćeš staviti jače napajanje barem neko kvalitetnije 500 w pa tek onda razmatrati grafičku karticu jer to što imaš od 280W je slabo za dodavanje neke jače kartice.

 malo sam guglo i nemres naci nikakav podatak o kojem je napajanju rijec, no kako se s tim napajanjem isporucuje i jaci model i7 4770 na stranici pored 280w pise 85%, valjda efikasnost napajanja! onda valjda nije toliki skart! gtx 750/ti/950 bi trebalo bez problema pogoniti!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2016 13:42 (Stjepanj).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice