GTX 7XX Club

poruka: 1.474
|
čitano: 174.506
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
GTX 7XX Club

First world problem:

Morao sam downcloackati GPU za 100mhz od stocka kako se igre nebi crashale.

 

Dobro da nisam crnu misu uplatio da bi pokreno tog Witchera više, za divno čudo jučer sam ga prvi put uspio igrat dobrih sat i pol bez crashanja, sve je na full postavkama. Idem sad probat Dying light. Poslije ću probat na 4k tvu da vidim kak izgleda witcher na 150cm ekranu.

 

Do sada sam probao:

Ugasit Nvidia gforce exp.. produljilo igrivost sa 5 na 10 minuta. Zapravo do prvog cinematicsa.

Staviti borderless windowed mode. S ovim sam čak igro po 15 minuta., budući da sam malo smanjio i postavke, čak je prešlo preko cinematicsa ali se crashalo na prvom "tutorial - help" layeru. (Ono kad vam kaže da stisnete X da pozovete konja isl)

Smanjiti nvidia hairworks i te gluposti. Ovo nije pomoglo.

 

Reinstalirao drivere po 3-4 puta - stavljao beta verzije.. Ništa.

 

I još par điđi koje nisu pomogle (paljenje i gašenje nekih sitnih postavki).

 

Eto, kupiš OCanu karticu, očekuješ avion, doduše sad i jest avion, ali nisam baš očekivao da će se svaka jača igra crashati na full postavkama zbog toga što je precloackana kartica previše cloackana.

 

Ubuduće neću kupovati OCane kartice.

Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
GTX 7XX Club

taman naletio xD

 

Easy cooking with GTX 780

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2015 12:23 (Shivi).
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 7XX Club
ivan dragi kaže...

First world problem:

Morao sam downcloackati GPU za 100mhz od stocka kako se igre nebi crashale.

 

Dobro da nisam crnu misu uplatio da bi pokreno tog Witchera više, za divno čudo jučer sam ga prvi put uspio igrat dobrih sat i pol bez crashanja, sve je na full postavkama. Idem sad probat Dying light. Poslije ću probat na 4k tvu da vidim kak izgleda witcher na 150cm ekranu.

 

Do sada sam probao:

Ugasit Nvidia gforce exp.. produljilo igrivost sa 5 na 10 minuta. Zapravo do prvog cinematicsa.

Staviti borderless windowed mode. S ovim sam čak igro po 15 minuta., budući da sam malo smanjio i postavke, čak je prešlo preko cinematicsa ali se crashalo na prvom "tutorial - help" layeru. (Ono kad vam kaže da stisnete X da pozovete konja isl)

Smanjiti nvidia hairworks i te gluposti. Ovo nije pomoglo.

 

Reinstalirao drivere po 3-4 puta - stavljao beta verzije.. Ništa.

 

I još par điđi koje nisu pomogle (paljenje i gašenje nekih sitnih postavki).

 

Eto, kupiš OCanu karticu, očekuješ avion, doduše sad i jest avion, ali nisam baš očekivao da će se svaka jača igra crashati na full postavkama zbog toga što je precloackana kartica previše cloackana.

 

Ubuduće neću kupovati OCane kartice.

 Slican problem ili cak isti.

The Division, Dying Light, Middle-earth: Shadow of Mordor, itd.

Na win 10 x64, 16gb rama, i7 4771k, maticna asus z87-k, 

Gainward 770 2gb Phantom...

 

ili je pristup aplikacij zabranjen ili driveri stanu radit...masa probanih drivera, clean install.... isti rezultat

msi afterburner spusteno za 100 ili vise...cesto javi opet istu gresku

 

POMOC!

14 godina
offline
Re: GTX 7XX Club
monkeymoon kaže...
ivan dragi kaže...

First world problem:

Morao sam downcloackati GPU za 100mhz od stocka kako se igre nebi crashale.

 

Dobro da nisam crnu misu uplatio da bi pokreno tog Witchera više, za divno čudo jučer sam ga prvi put uspio igrat dobrih sat i pol bez crashanja, sve je na full postavkama. Idem sad probat Dying light. Poslije ću probat na 4k tvu da vidim kak izgleda witcher na 150cm ekranu.

 

Do sada sam probao:

Ugasit Nvidia gforce exp.. produljilo igrivost sa 5 na 10 minuta. Zapravo do prvog cinematicsa.

Staviti borderless windowed mode. S ovim sam čak igro po 15 minuta., budući da sam malo smanjio i postavke, čak je prešlo preko cinematicsa ali se crashalo na prvom "tutorial - help" layeru. (Ono kad vam kaže da stisnete X da pozovete konja isl)

Smanjiti nvidia hairworks i te gluposti. Ovo nije pomoglo.

 

Reinstalirao drivere po 3-4 puta - stavljao beta verzije.. Ništa.

 

I još par điđi koje nisu pomogle (paljenje i gašenje nekih sitnih postavki).

 

Eto, kupiš OCanu karticu, očekuješ avion, doduše sad i jest avion, ali nisam baš očekivao da će se svaka jača igra crashati na full postavkama zbog toga što je precloackana kartica previše cloackana.

 

Ubuduće neću kupovati OCane kartice.

 Slican problem ili cak isti.

The Division, Dying Light, Middle-earth: Shadow of Mordor, itd.

Na win 10 x64, 16gb rama, i7 4771k, maticna asus z87-k, 

Gainward 770 2gb Phantom...

 

ili je pristup aplikacij zabranjen ili driveri stanu radit...masa probanih drivera, clean install.... isti rezultat

msi afterburner spusteno za 100 ili vise...cesto javi opet istu gresku

 

POMOC!

 Postavi u biosu pciex sa 3.0 na 2.0 ili 1.0, meni se gtx 770 crashala uvjek kad bi mi u biosu bilo postavljeno da radi na pciex 3.0 modu pa sam stavio 2.0 ili čak 1.0 ( gubitak frejmova je skoro nikakav u odnosu na pciex 3.0).

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice