Duel GTX470 vs HD5870(microman)

poruka: 497
|
čitano: 76.373
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Duel GTX470 vs HD5870(microman)
franky kaže...

Ne radi ti senzor na matičnoj dobro, osim ako ga ne hladiš vodom.

Naravno da ne radi senzor jer ono sto tebi ne odgovara ne moze biti istina.

15 godina
neaktivan
offline
Duel GTX470 vs HD5870(microman)
To su temperature kad se komp tek uključi moja maticna je isto na 24 stupnjeva kad se uključi, al brzo se digne na 30 stupnjeva.
I'll be back
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Duel GTX470 vs HD5870(microman)
microman kaže...
To su temperature kad se komp tek uključi moja maticna je isto na 24 stupnjeva kad se uključi, al brzo se digne na 30 stupnjeva.

NHF, ali kakvog smisla ima pokazivati temperature kad se računalo tek uključi?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Duel GTX470 vs HD5870(microman)
Mauro kaže...

Kao sto se vidi na slici dolje komponente se naprosto kuhaju koliko Fermi grije. Printscreen uhvacen minutu prije nego sam poceo pisati post.

 

...........

 

Google is your friend
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2010 19:13 (Jurky).
16 godina
neaktivan
offline
Duel GTX470 vs HD5870(microman)

Everest stavljen u polazne programe.

Other bands play, Rammstein burns.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 20:18 (Penryn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Duel GTX470 vs HD5870(microman)
Jurky kaže...
Mauro kaže...

Kao sto se vidi na slici dolje komponente se naprosto kuhaju koliko Fermi grije. Printscreen uhvacen minutu prije nego sam poceo pisati post.

 

loooooooooooool pa vi me samo vucete za jezik :)))))))))))))))))))

 

jbt moga si dat screenshot dok jos nisi upalija komp.Smijeh naklokaj ti tog quadica i tu grijalicu 470 pa vidi koliko mos potegnit procesor sa njom u loadu i sa njom u idilu..........

ili da ti objasnim jer vidim da ne razumijes materiju. recimo trazis max clock tog quadica i nadjes ga da ti je stabilan u primeu na recimo 4.0 grafa je u (idilu dok radis prime), i sad sav sretan kako quadic ide na 4.0 upalis recimo vantage ili neku zahtjevniju igru i zamisli sto se desi.......... skoci temp u kucistu i tvoj quadic vise nije stabilan na 4.0 jer dolazi do povecanja temp. i BSOD i sad se mislis sta je sad ................ i mislis pa nije valjda do grijalice 470.......... e varas se ............ JE DO NJE JE.Smijeh

 

vau temp uhvacene taman prije nego je internet explorer izvukao sve iz nje :)))))))))))))

 

koji likovi e????

Kao prvo molio bi te da budes malo kulturniji i ovo "koji likovi e" ostavis za svoje prijatelje i poznanike.

Nicim te nisam vrijedjao i imam svako pravo traziti od tebe da mi se ne obracas uvredljivim nacinom.

 

Da li trazim previse od tebe ili je vrijedjanje tebi nepoznatih ljudi po internetu normalna stvar?

Meni definitivno nije.

 

Sto se tice overclocka "jer se ne razumijem u materiju" - moj "quadic" ide do 3,825GHz i sa GTX260 (dok sam je imao) na stocku i sa GTX470 naclockanoj preko 800MHz (zadnji uspjesan benchmark koji je vrtila bio je na 835).

Ploca je kocnica (FSB wall) i u prvoj i u drugoj situaciji, temperature (procesora ili ploce) nisu bile nikakav problem.

 

BTW, printscreen nije uzet "jos dok nisam upalio kompjuter" nego nakon sto je komp idlao (citanje foruma) cca. sat vremena.

Htio sam staviti graf iz OCCT koji pokazuje kretanje temperatura nakon sto OCCT natjera graficku na preko 90'C, ali na zalost graf log nije napravio log maticne ploce. Ima graf po jezgri procesora, ali kako jezgre same nekog vraga za vrijeme OCCT-a rade tesko je procjeniti sta je od kretanja temperatura procesora rezultat grijanja od strane graficke, a sta od strane samog rada jezgri.

15 godina
offline
RE: Duel GTX470 vs HD5870(microman)
Penryn kaže...

Everest stavljen u polazne programe.

Everest je program u kojem se moze izuzetno dobro podesiti prikazivanje raznoraznih senzora i parametara sustava na display Logitech G15 tipkovnice.

Moze se podesiti hrpa monitoringa, fontovi prikaza, labeli i mjerne jedinice, pozicioniranje po x i y osi, prikaz parametara na 4 razlicita taba i slicno.

Imas neki bolji program koji sve to moze uz sve te razine podesavanja prikazivati na G15 tipkovnici?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Duel GTX470 vs HD5870(microman)
Mauro kaže...

Kao prvo molio bi te da budes malo kulturniji i ovo "koji likovi e" ostavis za svoje prijatelje i poznanike.

Nicim te nisam vrijedjao i imam svako pravo traziti od tebe da mi se ne obracas uvredljivim nacinom.

 

Da li trazim previse od tebe ili je vrijedjanje tebi nepoznatih ljudi po internetu normalna stvar?

Meni definitivno nije.

 

Sto se tice overclocka "jer se ne razumijem u materiju" - moj "quadic" ide do 3,825GHz i sa GTX260 (dok sam je imao) na stocku i sa GTX470 naclockanoj preko 800MHz (zadnji uspjesan benchmark koji je vrtila bio je na 835).

Ploca je kocnica (FSB wall) i u prvoj i u drugoj situaciji, temperature (procesora ili ploce) nisu bile nikakav problem.

 

BTW, printscreen nije uzet "jos dok nisam upalio kompjuter" nego nakon sto je komp idlao (citanje foruma) cca. sat vremena.

Htio sam staviti graf iz OCCT koji pokazuje kretanje temperatura nakon sto OCCT natjera graficku na preko 90'C, ali na zalost graf log nije napravio log maticne ploce. Ima graf po jezgri procesora, ali kako jezgre same nekog vraga za vrijeme OCCT-a rade tesko je procjeniti sta je od kretanja temperatura procesora rezultat grijanja od strane graficke, a sta od strane samog rada jezgri.

..............

 

Google is your friend
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2010 19:13 (Jurky).
15 godina
offline
RE: Duel GTX470 vs HD5870(microman)
Jurky kaže...

vise si ti ljudi urijedio dajuci temp grafe u idilu (sad jeli iz neznanja ili namjerno neznam) -- sta nas smatras za budale ??? bilo bi dobro da se ispricas

 

temp je jedini i glavni problem ne mogucnosti stabilnog overclocka, a to sta ti nisi upucen kako izvuci max clock to je tvoja stvar.

 

ovo boldano necu komentirat jer ces se uvrijedit.

 

Cime sam ja ikoga uvrijedio stavljanjem printscreena u idlu?

Nisam niti tvdio da je nesto drugo niti je itko ista mogao i pomisliti.

 

Ja znam da ti mislis da si uber clocker (ne, nemam te namjeru vrijedjati nego to pisem jer vidim da si u onom OC timu), ali kod mene temperature nisu i nece biti nikada granica stabilnog OC-a.

S obzirom da je kod mene Q9550 na P35 ploci ona ga zaustavlja i tu jos pomoci nema.

Na 3,825 (FSB450) radi superstabilno bez pretjeranog zagrijavanja i uz svega 1,16V napona.

Dizanje FSB na 451 rezultira padovima na testovima stabilnosti koliko god se naponi mijenjali.

 

Ja priznam da nisam neki uberoverclocker niti me overclockanje zanima pretjerano (isprobam do kuda ide i onda ili vratim na stock ili drzim neki mali OC tek reda radi), ali tvrdim da nema sanse na mojoj ploci moj proc natjerati na 4GHz nikako. Ako mislis suprotno, evo probaj i mozes ga odnijeti kuci ako izvrti npr. 10 passova max loada na IBT sa 4GHz na mojoj ploci.Osmijeh

 

EDIT: s obzirom da si se uhvatio tog printscreena i dokazivanja da serem evo ovako:

 

reci program koji zelis koji ce dobro monitorirati temp proca i MB. Ja cu ga instalirati i upaliti monitoring sa idle temperaturama i onda furmarkom natjerati Fermi na preko 90'C. To je opterecenje koje u normalnim igrama nikada nece dozivjeti.

Pa da onda monitoringom vidimo poraste temperatura procesora i maticne. OK?

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 21:11 (Mauro).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Duel GTX470 vs HD5870(microman)

..................

Google is your friend
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2010 19:14 (Jurky).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Duel GTX470 vs HD5870(microman)
Jurky kaže...
. recimo trazis max clock tog quadica i nadjes ga da ti je stabilan u primeu na recimo 4.0 grafa je u (idilu dok radis prime), i sad sav sretan kako quadic ide na 4.0 upalis recimo vantage ili neku zahtjevniju igru i zamisli sto se desi.......... skoci temp u kucistu i tvoj quadic vise nije stabilan na 4.0 jer dolazi do povecanja temp. i BSOD i sad se mislis sta je sad ................ i mislis pa nije valjda do grijalice 470.......... e varas s

Inače to baš i nije točno. Naime meni je procesor u Wprimeu stabilan do 4,3Ghz u Wprime 1024m(u 32 je 4,4Ghz), al isto toliko je stabilan u 3d cmarku sa ful clockanom GTX470, a ako nije stabilan u Wprime-u nije ni u 3D marku. Grafa najmanje grije kućište(ako je referentni cooler) jer sav vruči zrak baca iz kućišta van.

 

I evo nakon nekoliko minuta prženja u furmarku temp nije išla preko 85°c sa ventom na 75%, a zbog max manjeg okretaja na GTX470 to ti je otprilike ista količina buke koju stvara HD5870 na 45%, Tek na 85%  vent na GTX470 počinje biti iznad granica normalne glasnoče.

I da temperatura procesora mi je tek neznatno porasla.

 

Al ako smo se baš dotaklih temperatura na GTX470 koje neke toliko muće,onda se moramo dotaknuti temperatura cijele HD48xx serije koje su bile indentične kao što su sada na Fermi-u, stime da je jedna HD4870 trošila 160W u full loadu a imala je temperature kao GTX480 koja troši rekordnih 250W. Također se možemo sijetiti i HD2900 koja je do fermia držala rekord u potrošnji,a isto se grijala na 90+°c, no jeli to spriječilo ljude da kupuju te grafe. A u ostalom nisu 4x HD5870 te koje drže svijetski rekord na HWbotu več su 4xGTX480 koje se katastrofalno griju i koje nisu dobre za OC.

 

E sad te ja pitam dal je cijela HD48xx bila totalni promašaj jer se je grijala na 90+°c?

furmark GTX470 furmark GTX470
I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 21:59 (microman).
15 godina
protjeran
offline
Duel GTX470 vs HD5870(microman)

Ja neznam o čemu mi ovdje pričamo. Po ovim zadnjim rezultatima na fullHD od microman-a (ako su točni, a ja vjerujem da jesu) sa 13 stranice, GTX 470 je ima bolje performanse i više se isplati uzet.

Can I Bus? The Shit Is In My Blood I'm Blessed... Outside The Bones But Inside The Flash.
 
2 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Duel GTX470 vs HD5870(microman)
epic kaže...

Ja neznam o čemu mi ovdje pričamo. Po ovim zadnjim rezultatima na fullHD od microman-a (ako su točni, a ja vjerujem da jesu) sa 13 stranice, GTX 470 je ima bolje performanse i više se isplati uzet.

Nikad ne sudi karticu prema perfomansama u 5 igara.

15 godina
protjeran
offline
RE: Duel GTX470 vs HD5870(microman)
microman kaže...
Jurky kaže...
. recimo trazis max clock tog quadica i nadjes ga da ti je stabilan u primeu na recimo 4.0 grafa je u (idilu dok radis prime), i sad sav sretan kako quadic ide na 4.0 upalis recimo vantage ili neku zahtjevniju igru i zamisli sto se desi.......... skoci temp u kucistu i tvoj quadic vise nije stabilan na 4.0 jer dolazi do povecanja temp. i BSOD i sad se mislis sta je sad ................ i mislis pa nije valjda do grijalice 470.......... e varas s

Inače to baš i nije točno. Naime meni je procesor u Wprimeu stabilan do 4,3Ghz u Wprime 1024m(u 32 je 4,4Ghz), al isto toliko je stabilan u 3d cmarku sa ful clockanom GTX470, a ako nije stabilan u Wprime-u nije ni u 3D marku. Grafa najmanje grije kućište(ako je referentni cooler) jer sav vruči zrak baca iz kućišta van.

 

I evo nakon nekoliko minuta prženja u furmarku temp nije išla preko 85°c sa ventom na 75%, a zbog max manjeg okretaja na GTX470 to ti je otprilike ista količina buke koju stvara HD5870 na 45%, Tek na 85%  vent na GTX470 počinje biti iznad granica normalne glasnoče.

I da temperatura procesora mi je tek neznatno porasla.

covjece koje on nebuloze prodaje jebte sig lik ima neko jadno kuciste pa mu sve kuha... 

15 godina
protjeran
offline
RE: Duel GTX470 vs HD5870(microman)
franky kaže...
epic kaže...

Ja neznam o čemu mi ovdje pričamo. Po ovim zadnjim rezultatima na fullHD od microman-a (ako su točni, a ja vjerujem da jesu) sa 13 stranice, GTX 470 je ima bolje performanse i više se isplati uzet.

Nikad ne sudi karticu prema perfomansama u 5 igara.

I ta ti je, ali ovo i jesu najigranije i najzahtijevnije (izuzev Metro-a) igre. Ja ću vjerojatno krajem ljeta kupovat novi komp i prema ovoj temi ću uzimat grafičku, HD5870 još nije ruled out, ako se pokaže kao bolja idem naravno na nju, ali to još nije slučaj.

Can I Bus? The Shit Is In My Blood I'm Blessed... Outside The Bones But Inside The Flash.
15 godina
protjeran
offline
Duel GTX470 vs HD5870(microman)

lik je ocito isfrustriran kaj mu grafa vise nije br1.. gtx gazi mos jedino na r5970 al i njemu negine jos malo... ljeci se praksitenima

Moj PC  
2 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Duel GTX470 vs HD5870(microman)
franky kaže...

Nikad ne sudi karticu prema perfomansama u 5 igara.

A ne? Koliko bi tebi netko trebao nabiti in game bencheva na nos da bi shvatio o čem je riječ. Uostalom ako čemo baš cijepidlačit onda samo pitam: Kojih igra na tržištu ima više? Igra sa ATI logom ili TWNIMTBP?

A poznato je da na TWNIMTBP igrama GeForcice rade brže od ATI-evih grafa u istoj klasi.

E da za GTAIV si poglaedaj novi BUG i vidit češ da GTX470 i GTX480 rasturaju HD5870 i HD5970 i to sa starim 197.44 driverima koji nisu niti imali podršku za Fermi arhitekturu. Također u BUG-u su sami rekli da je na Femiju broj slićica po sekundi stabilniji nego na Radeonima.

Al evo ja sam nekim čudom to rekao mnogo prije njih,al mi isto neki nisu vijerovali(pretežno zadrti ATIfanatici) i sad mi je drago jer u jednu ruku imam pisanu potvrdu od najboljeg IT časopisa u Hrvatskoj. Uh koja satisfakcija. :))))))

 

 

I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 22:33 (microman).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Duel GTX470 vs HD5870(microman)

...............

Google is your friend
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2010 19:14 (Jurky).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Duel GTX470 vs HD5870(microman)
Jurky kaže...
microman kaže...

Inače to baš i nije točno. Naime meni je procesor u Wprimeu stabilan do 4,3Ghz u Wprime 1024m(u 32 je 4,4Ghz), al isto toliko je stabilan u 3d cmarku sa ful clockanom GTX470, a ako nije stabilan u Wprime-u nije ni u 3D marku. Grafa najmanje grije kućište(ako je referentni cooler) jer sav vruči zrak baca iz kućišta van.

 

I evo nakon nekoliko minuta prženja u furmarku temp nije išla preko 85°c sa ventom na 75%, a zbog max manjeg okretaja na GTX470 to ti je otprilike ista količina buke koju stvara HD5870 na 45%, Tek na 85%  vent na GTX470 počinje biti iznad granica normalne glasnoče.

I da temperatura procesora mi je tek neznatno porasla.

 

Al ako smo se baš dotaklih temperatura na GTX470 koje neke toliko muće,onda se moramo dotaknuti temperatura cijele HD48xx serije koje su bile indentične kao što su sada na Fermi-u, stime da je jedna HD4870 trošila 160W u full loadu a imala je temperature kao GTX480 koja troši rekordnih 250W. Također se možemo sijetiti i HD2900 koja je do fermia držala rekord u potrošnji,a isto se grijala na 90+°c, no jeli to spriječilo ljude da kupuju te grafe. A u ostalom nisu 4x HD5870 te koje drže svijetski rekord na HWbotu več su 4xGTX480 koje se katastrofalno griju i koje nisu dobre za OC.

 

E sad te ja pitam dal je cijela HD48xx bila totalni promašaj jer se je grijala na 90+°c?

1. nisam spomenuo wprime nego prime (misleci  na prime95), 3d mark vantage trazi malo veci vcore od wprime 1024M.

 

2. jesi li ti ikad dotaknuo grafu i vidio koliko je ona vruca (kuciste grafe), mislis li da ta uzarena mase ne podize temperaturu u kucistu, ako mislis da nije onda vise nemamo o cemu pricat???

 

3. ovo za 48XX --- procitaj koji je ovdje duel ------ nije totalni promasaj

 

4. ovo za 4x5870/480 jeli ovdje usporedjujemo ove dvije ili 470 koju inace 5850 sije u istom benchu

 

5. ovo nije za micromana - nego za ove usijane nvidija fun boyse, rezultati u ostalim igrama koje microman nije testirao isto na najnovim driverima

 

zakljucak: kad se sagledaju svi relevantni cimbenici - micromanovi rezultati i ovi gore rezultati u drugim DX11 igrama - zatim zagrijavanje, potrosnja, cijena koja je ista, buka, 5870 je jos uvijek ispred 470 tili vi to priznati ili ne.

 

kad dodju i ako dodju drugi driveri koji ce gazit 5870 ja cu promijenit misljenje do tad ........

 

micromane htio sam ovo na dugo i siroko ali nemam vise volje.Smijeh

 

a ti ako imas volje probaj 3dmark na 4.3 sa jednom i drugom i stavi ispod da radi HW monitor pa da vidimo razliku na cpu core temp. naravno ako ti je sve u kucistu a ne na stolu.

 

1.Neznam kako tebi al 3d Mark traži ama baš isti Vcore napon kao što to traži Prime95 ili pak Wprime. Ako je stabilno u jednom od tih tvrdokornih CPU testova,onda je stabilno i u ostalim. Al kao što rekoh to je kod mene,al možda je kod tebe drugačije jer ipak imaš drugačiji procesor,a i mislim da je tvoj ipak nešto zahtijevniji po pitanju voltaža.

2. Meni grafa osobno nikad u igranju nije toliko vruča jer vent držim na 70%,a ako furmar ne prži grafu preko 85°c onda Bogami neče ni jedan Crysis koji je mila majka prema njemu.

3.Inače koliko se ja siječam ti si napisao da je Fermi arhitektura totalni promašaj, a ako mene dobro pamet služi GTX480(koji drži sve moguče rekorde na HWbotu) je fermi. Al evo taj promašaj drži rekorde, pa makar se on grijo preko 90°c i troši 250W u Loadu.

4.Tebi sada ponovno postavljam pitanje: Kojih igra ima više na tržištu? Onih sa ATI logom ili onih sa Nvidijinim logom.Evo recimo Saboteur,The Witcher,Metro2033(sa čarima DX11),Crysis Warhed, AC2,AC1 i monge,mnoge druge igre rade bolje sa Geforce GPU-ovima nego sa Radeonima.

Kad se sagledaju relevantni čimbenici dođe se do zaključka da GTX470 puše za vratom HD5870(čak i u ATI logiranim igrama), a u igrama sa Nvidijinim logom GTX470 je brža od HD5870.

 

 

I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 22:55 (microman).
16 godina
offline
Duel GTX470 vs HD5870(microman)

Usput, kad smo kod zagrijavanja komponenti - Radeonke se na višim temperaturama počnu rušit da je milina - trzanje, artefakti po ekranu - ma čuda..  dok GTX-ice fino rade i na 95C (što se postiže samo sa overclockanjem ili burn in programima). Zašto to napominjem - zato što jednostavno nije isto 90C kod Nvidije i 90C kod ATI-ja (Nvidija naime podnosi te temperature).

 

Još nešto - rekli su mnogi kako će Nvidijine dx11 kartice krepavati čim dođu ljetne vrućine..  e pa došlo nam ljeto i prošli mjesec su bile itekakve vrućine pa nigdje ne vidim da krepava nekaj.. ni na našim ni na stranim stranicama Namigiva

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Duel GTX470 vs HD5870(microman)

..............

Google is your friend
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2010 19:14 (Jurky).
15 godina
odjavljen
offline
Duel GTX470 vs HD5870(microman)

Dosta vas je više u ovoj temi. Stalno se oko nečeg prepirete. Daj moderatori lockajte tu temu!!!!!

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Moj PC  
0 2 hvala 1
16 godina
offline
RE: Duel GTX470 vs HD5870(microman)
Jurky kaže...

cekaj ti to iz iskustva govoris ili ???? - za rusenje i trzanje .............

 

kupi par kila mesa i peci na 95 stupnjeva.........Smijeh

Pa pročitaj si malo na što se ljudi žale po forumima, a i frendovi mi pričaju zanimljive stvari Namigiva

 

Nevezano, što te toliko peru tih 95C?

To je temperatura koja se postiže isključivo Furmarkom i sličnim testovima, te overclockingom. Koga briga?

U gamingu (najnoviji i najzahtjevniji naslovi) na svemu max ne prelazi se kakvih 90C i to po ljetu u toploj sobi ako vent ne radi na max - inače stoji na kakvih 84-86C što je samo 2,3 stupnja više od moje sadašnje karte (pa i bivše 8800-tke) tako da zaista ne vidim problema tu..

Lijep pozdrav ;)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Duel GTX470 vs HD5870(microman)
vexx5555 kaže...

Dosta vas je više u ovoj temi. Stalno se oko nečeg prepirete. Daj moderatori lockajte tu temu!!!!!

Pa ja sam jednom modu poslao poruku da locka, al evo niti L od Locka. Očito modovi imaju kokice i coca-colu uz sebe i lipo prate ovu parlaonicu.

To je jedino obijašnjenje zašto tema nije lockana.

I'll be back
14 godina
neaktivan
offline
RE: Duel GTX470 vs HD5870(microman)

...................

Google is your friend
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2010 19:16 (Jurky).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Duel GTX470 vs HD5870(microman)

jurky daj si pukni u čelo ili prihvati činjenicu da su 5870 i gtx470 podjednake, ovsi od igre do igre. Kladim se da si ti neki klinac koji pojma nema u hardwareu, što i dokazuješ svojim komentarima. Pazi ovo Far cry2, dobro tu je nvidia bolja, ali ko to još igra ili batman, i tu je bolja ali ko to igra. 3d mark, to treba gledati da  to je ono što je bitno. lol. Mislim bolje ti je da više ništa ne pišeš je počinjes sve ovdje nervirati, a ako ti je to cilj onda nezaslužuješ drugo nego da te se protjera sa foruma.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Duel GTX470 vs HD5870(microman)

..................

Google is your friend
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2010 19:16 (Jurky).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Duel GTX470 vs HD5870(microman)

Ajd šuti više!!!

15 godina
neaktivan
offline
Duel GTX470 vs HD5870(microman)
Inače u novom Bc-u GTX radi bolje,metro2033 također radi bolje sa GTX kada je teselacija uključena,a da ne govorim kad se još uključi dof, u avp3 su podijednake, no vijerujem da se vise igraju batmanu i far cry2 nego taj ispljuvak od igre.
Al to je moje subijektivno mišljenje pa nemoras uvzavat kao takvo.
I'll be back
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Duel GTX470 vs HD5870(microman)

Jurky koji si ti ati fanboy lol.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2010 0:26 (Razor_Callahan).
 
4 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice