ATI HD6950 2gb

poruka: 35
|
čitano: 7.437
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
ATI HD6950 2gb

zanima me vase misljkenje i iskustva sa navedenom grafuljom :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
ATI HD6950 2gb

Omg... sry. kriva tema. Moderator možeš ovo obrisat. Hvala!

 

 

Al aj da ti odgovorim. Ako je ona stara 6950, probaj otključat u 6970.

★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.11.2011 21:01 (DiRT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: ATI HD6950 2gb
Imsovcanin kaže...

zanima me vase misljkenje i iskustva sa navedenom grafuljom :D

Grafka je dolicna za moje misljenje best buy, vrti sve igre na max, moze se unlockat u 6970 i cijena nije losa. Sto vise reci ?

www.tpbg.co.cc Games Download // Prodajem Napajanje Xilence 580w Red Wings
12 godina
offline
ATI HD6950 2gb

osim da sam je naručio i da planiram otključat  .. i da je jednostavno po meni best ;) samo ti nju uzmi i nemaš brige ako bude problema nisi jedini tugovat čemo skupa .. {#} + prodamo je i prođemo zapit u obližnju birtiju .. također jedna od mogućnosti ako ti se ne svidi

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
ATI HD6950 2gb

imam od VTX... dal se moze ona otkljucat i kako?? to jest dal je trebam uopce otkljucat kad igram sc2 i cod4 a to mi vrti bez pardona.... crysis 2 sam sve igro na ultra i nikakvih problema :S

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: ATI HD6950 2gb
Imsovcanin kaže...

imam od VTX... dal se moze ona otkljucat i kako?? to jest dal je trebam uopce otkljucat kad igram sc2 i cod4 a to mi vrti bez pardona.... crysis 2 sam sve igro na ultra i nikakvih problema :S

Nema potrebe otkljucavat je na hd6970 dok ti igre nepocmu trokirat.

www.tpbg.co.cc Games Download // Prodajem Napajanje Xilence 580w Red Wings
12 godina
protjeran
offline
Re: ATI HD6950 2gb
Encyanix kaže...
Imsovcanin kaže...

imam od VTX... dal se moze ona otkljucat i kako?? to jest dal je trebam uopce otkljucat kad igram sc2 i cod4 a to mi vrti bez pardona.... crysis 2 sam sve igro na ultra i nikakvih problema :S

Nema potrebe otkljucavat je na hd6970 dok ti igre nepocmu trokirat.

 Zaš ne imat bolje kad čovjek več može imat boljeXD

When Youre Talking To YourSelf And Nobodys Home..
14 godina
offline
ATI HD6950 2gb

Ima li ova vtx 6950 dual bios? jer ako nema moras biti oprezan kad budes isao radit unlock.

www.tpbg.co.cc Games Download // Prodajem Napajanje Xilence 580w Red Wings
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ATI HD6950 2gb

Ako nema Dual Bios onda nemaš šta ni otključavat.

12 godina
neaktivan
offline
ATI HD6950 2gb

Ako s tim unlockom mozes izgubiti garanciju, ni ne pomisljaj.

Ofc.
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: ATI HD6950 2gb
mate960 kaže...

Ako s tim unlockom mozes izgubiti garanciju, ni ne pomisljaj.

 Pa nemora im baš sve reč šta je radio na servisu:DDD

When Youre Talking To YourSelf And Nobodys Home..
14 godina
offline
Re: ATI HD6950 2gb
mate960 kaže...

Ako s tim unlockom mozes izgubiti garanciju, ni ne pomisljaj.

pa zato ja kazem da ne unlocka dok mu igre ne pocmu trokirat, a to ce bit za 2-2 i po godine taman da zavrsi garancija.

www.tpbg.co.cc Games Download // Prodajem Napajanje Xilence 580w Red Wings
12 godina
protjeran
offline
Re: ATI HD6950 2gb
Encyanix kaže...
mate960 kaže...

Ako s tim unlockom mozes izgubiti garanciju, ni ne pomisljaj.

pa zato ja kazem da ne unlocka dok mu igre ne pocmu trokirat, a to ce bit za 2-2 i po godine taman da zavrsi garancija.

 ROFL valjda da mu nečemu služi dok garantni rok ne istekne.. Lol ne budite blesavi. Ako ju unlocka dobije HD6970 i ako ju još klokne malo pa ima karticu za derat ne 2 i pol neg tri i pol gdn:P

I da mu nešto krene po zlu ima garanciju i neka nosi na servis i neka šuti nemora im reći šta je radio..:D Grafa prestala raditi sama od sebe ili bila je neispravna ili pokvarila se nakon xxx dana i to eto!

When Youre Talking To YourSelf And Nobodys Home..
15 godina
offline
ATI HD6950 2gb

sto se tice OC nista od toga jer hladenje je sad taman, mozda malo boljke nego sto treba ali za OC je slabo pa tako trebam malo investirat u to xD a sto se tice otkljucavanja sta sve mogu zahebat? tj sta se moze desit u najgorem slucaju? nikad to nisam radio... dali ce u perfomansama to toliko znacit kad otkljucam iako kao sto sam naveo ne igram puno...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
ATI HD6950 2gb

sad zanima me razlika u verziji flex edition i ovoj s kojom dobis dirt 3 kupon ... nisam primjetio razliku dok nisam ugledo da ova ima RADMAC x2 i da su rezultati daleko viši

recimo 19000 prema 36 000 .. mada nekako nedrži mi to vodu al ajde ..

 

FLEX EDITION

 

 

DIRT 3 EDITION

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: ATI HD6950 2gb
Over(C)lock kaže...

sad zanima me razlika u verziji flex edition i ovoj s kojom dobis dirt 3 kupon ... nisam primjetio razliku dok nisam ugledo da ova ima RADMAC x2 i da su rezultati daleko viši

recimo 19000 prema 36 000 .. mada nekako nedrži mi to vodu al ajde ..

 

FLEX EDITION

 

 

DIRT 3 EDITION

Ako negledamo detalje flex ima slabije hlađenje a 2gb memorye, a ovaj dual fan  ima bolje hlađenje a 1gb memorye.

www.tpbg.co.cc Games Download // Prodajem Napajanje Xilence 580w Red Wings
12 godina
neaktivan
offline
Re: ATI HD6950 2gb
Imsovcanin kaže...

sto se tice OC nista od toga jer hladenje je sad taman, mozda malo boljke nego sto treba ali za OC je slabo pa tako trebam malo investirat u to xD a sto se tice otkljucavanja sta sve mogu zahebat? tj sta se moze desit u najgorem slucaju? nikad to nisam radio... dali ce u perfomansama to toliko znacit kad otkljucam iako kao sto sam naveo ne igram puno...

Imas odlicnu grafu, ne prckaj po njoj, ne clockaj ju i budi zadovoljan s njom.

Ofc.
12 godina
protjeran
offline
ATI HD6950 2gb

ne bih ništa dirao.

ima tu iznad likova u postovima koji su pokušavali neuspješno ulockat tu grafičku pa su na kraju odustali ili su je pokvarili pa ju prodali.

to je model s 2 GB, vrhunska kartica za današnje vrijeme i zašto ju gnjaviti otključavanjem da bi dobio 3 FPS-a

 

nije mi baš jasno.

Prof.dr.sc glazbeni producent, (bez sluha)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ATI HD6950 2gb
znaci koja je bolja 1gb verzija ili 2gb verzija?
Ne mogu se nis sjetit!!!
12 godina
protjeran
offline
Re: ATI HD6950 2gb
GeneralPag1997 kaže...
znaci koja je bolja 1gb verzija ili 2gb verzija?

jeftinija s nekim nereferentnim coolerom, dakle po svem sudeći 1GB verzija.

 

ako nađeš istu takvu od 2 GB , s istom cijenom, onda je ta bolja. {#}

Prof.dr.sc glazbeni producent, (bez sluha)
12 godina
protjeran
offline
Re: ATI HD6950 2gb
GeneralPag1997 kaže...
znaci koja je bolja 1gb verzija ili 2gb verzija?

 

Obje u teoriji daju jednake performanse, no u igrama koje znaju iskoristiti više memorije naravno da će ona varijanta s 2 gigabajta biti bolja.

13 godina
offline
Re: ATI HD6950 2gb
za bozic dolazi u moj pc.
Ne mogu se nis sjetit!!!
14 godina
offline
Re: ATI HD6950 2gb
NiramX kaže...
GeneralPag1997 kaže...
znaci koja je bolja 1gb verzija ili 2gb verzija?

 

Obje u teoriji daju jednake performanse, no u igrama koje znaju iskoristiti više memorije naravno da će ona varijanta s 2 gigabajta biti bolja.

Ima jos vremena za 2gb :D dosad mozda 2-3 igre koriste (gta4)

www.tpbg.co.cc Games Download // Prodajem Napajanje Xilence 580w Red Wings
12 godina
protjeran
offline
Re: ATI HD6950 2gb
Encyanix kaže...

Ima jos vremena za 2gb :D dosad mozda 2-3 igre koriste (gta4)

 

Već za par mjeseci taj broj će narasti.

12 godina
offline
Re: ATI HD6950 2gb
Over(C)lock kaže...

sad zanima me razlika u verziji flex edition i ovoj s kojom dobis dirt 3 kupon ... nisam primjetio razliku dok nisam ugledo da ova ima RADMAC x2 i da su rezultati daleko viši

recimo 19000 prema 36 000 .. mada nekako nedrži mi to vodu al ajde ..

 

FLEX EDITION

 

 

DIRT 3 EDITION

ahaha nisam vidio da je ova xfx sppjena u crossfire .. dakle po performansama je bolja dirt 3 edition + bolji hladnjak i još dobiš igru i sve to za cca 2000 kn pa gdje ćeš bolje ?? smo me zanima dali i ova dirt 3 edition ima 2x RAMDAC ( 400 * 2) ili .. jer negdje piše ovako negjee onako ..

14 godina
offline
ATI HD6950 2gb

Samo prva serija HD 6950 se mogla otključati, trenutno na tržištu se samo TOXIC verzija može otključati, a što se tiče same grafe, uzimaj model sa 1 Gb RAM-a i stavi si 500 kn u džep i fićukaj!?

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: ATI HD6950 2gb
Ivsa kaže...

Samo prva serija HD 6950 se mogla otključati, trenutno na tržištu se samo TOXIC verzija može otključati, a što se tiče same grafe, uzimaj model sa 1 Gb RAM-a i stavi si 500 kn u džep i fićukaj!?

 

 

500 kuna? Pa razlika je samo 200 kuna! {#}

14 godina
offline
Re: ATI HD6950 2gb
NiramX kaže...
Ivsa kaže...

Samo prva serija HD 6950 se mogla otključati, trenutno na tržištu se samo TOXIC verzija može otključati, a što se tiče same grafe, uzimaj model sa 1 Gb RAM-a i stavi si 500 kn u džep i fićukaj!?

 

 

500 kuna? Pa razlika je samo 200 kuna! {#}

Evo uppravo vidio, mislio sam da se ove s 2 Gb memorije kreću oko 2000 KN, a na ovo tvoje nemam šta reć, "samo 200 kn" je nekom jelo za pola godine maltene!?

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
12 godina
offline
ATI HD6950 2gb

Moj dečec ju je kupio, al je grafulja tek stavljena u subotu tak da je zelen što se iskustva tiče.

Za sad je zadovoljan i nema zamjerki.

Zvjerka je.

 

Ne znam di si ju mislio kupovati ako ćeš ju uopće, ali u hgspotu je ispod 2000 kn ako kupuješ baš u poslovnici.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
ATI HD6950 2gb

Ovakvu donju sa dual fanom sam ja kupio. Ima 2 gb memoriju i dual bios sa svićem sa strane. Da li se ta dade otključati?

Kendo
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.11.2011 14:45 (Kendo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice